'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

بلند قد ترین مرد تاریخ (+عکس)

بلند قد ترین مرد تاریخ (+عکس)

بلند قد ترین مرد تاریخ که بود ؟

 

Robert Wadlow  در سال 1918 در آلتون، ایلینوی متولد شد.او مانند هر پسر بچه دیگری کاملا طبیعی بود تا اینکه معلوم شد رشد قدش به گونه ای باور نکردنی زیاد است.

او در سن 9 سالگی قدش به 1.88 متر رسید و وزنش 82 کیلوگرم شد نمی توان تصور کرد که پدر او برای بردن پسرش به مدرسه ابتدایی چه مشکلات فراوانی داشته.

 

بلند قد ترین مرد تاریخ (+عکس)

مجله تالاب : قد رابرت پس از پایان دبیرستان به 2.7 متر رسیده بود و به علت بلندی پاها و وزن زیادش بجبور شد برای همیشه از اسکلت آهنی ویژه ای که به پاهایش بسته می شد استفاده کند.جالب است بدانید سایز کفش های او به 78 می رسید.

 

بلند قد ترین مرد تاریخ (+عکس)

رابرت به خاطر اندازه فقو العاده بزرگش در شرکت های تبلیغاتی پوشاک مشغول به کار شده بود و در جشنواره های بسیاری دعوت می شد و آخرین آنها جشنواره ملی جنگل بود که در طی آن مچ پایش مبتلا به یک عفونت انگلی شد.

متاسفانه رابرت علارقم تلاش بسیار پزشکان برای درمان بیماری ، در سال 1940 در سن22 سالگی،قد 2.7 متر و وزن 223 کیلوگرم در گذشت.

 

منبع : تاپ ناپ

برچسب‌ها:

رکوردهای جالب

بیشتر بخوانید
گران‌ترین بازیگران سریال های دنیا در طول تاریخ + تصاویر بازیگرانی که بیشترین هزینه را برای بازی در این سریال ها در طول تاریخ گرفته اند را بشناسید... به گزارش تالاب در میان بازیگران تلویزیونی که بیشترین درآمد را داشته‌اند این ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خروج عجیب کرم از بدن انسان ! (+عکس )
مشاهده بیشتر