معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

7. امی آرچر گیلیگان (Amy Archer Gilligan)

امی آرچر گیلیگان که با نام «خواهر آرچر گیلیگان» نیز شناخته می شود یکی از مشهورترین قاتلان زنجیره ای دنیا است. او در اکتبر سال 1868 میلادی در میلتون متولد شده است. امی پس از ازدواج، شغل پرستاری و نگهداری از افراد پیر را به عهده گرفت. در سال 1910 میلادی جیمز آرچر – همسر او – فوت می کند و همه ثروت او به امی می رسد. امی دوباره در سال 1913 میلادی ازدواج می کند. همسر دوم او که مرد بسیار ثروتمندی بوده است نیز در سال 1914 میلادی فوت می کند و باز همه ثروت او به امی می رسد.

 

در خلال سال های 1907 تا 1910 میلادی، 12 نفر از سالمندان فوت می کنند. اما در سال 1910 میلادی بیش از 60 نفر از آنها می میرند. مردم به این مرگ ها مشکوک می شوند و تحقیقاتی در این مورد صورت می گیرد. پلیس در نتیجه تحقیقات متوجه می شود امی با زهر این افراد را به قتل می رسانده است.

 

6. نانی داس (Nanny Doss)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

 

نانی داس یکی از خطرناک ترین زنان قاتل زنجیره ای در طول تاریخ است. او 5 همسر خود، دو فرزندش، خواهر، مادر خوانده و مادر واقعی خود را به قتل رسانده است. او هنگامی که با خانواده خود در سفر با قطار بودند، به سرش یک شیء فلزی اصابت می کند. در اثر آن ضربه، سردردهای شدید او و دوران تاریک زندگی او آغاز می شود. نانی پس از اینکه مورد تجاوز همسر دوم خود قرار می گیرد، با ریختن زهر در نوشیدنی او را به قتل می رساند. او همسر سوم خود را نیز به قتل می رساند و در زیرزمین خانه دفن می کند. در نتیجه آن بیمه به داس مستمری می داده است. او همسران پنجم و ششم خود را نیز با آرسنیک به قتل می رساند و پول بیمه آنها را دریافت می کند. به دلیل زن بودن، او را اعدام نکردند و به حبس ابد محکوم شد. اما در سال 1965 میلادی در سن 59 سالگی در زندان مرد.

 

5. مری بث تینینگ (Marybeth Tinning)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

 

مری بث تینینگ یکی از قتلان زنجیره ای مشهور آمریکا است. او در سال 1942 میلادی متولد شده است. این زن در خلال سال های 1972 تا 1985 میلادی، 9 فرزند خود را پیش از رسیدن به سن 5 سالگی به قتل رسانده است. او با گذاشتن بالشت روی صورت آنها را خفه می کرده است. او به قتل فرزندان خود اعتراف می کند و به مدت 20 سال به حبس محکوم می شود.

 

4. دریا نیکولایونا سالتیکووا (Darya Nikolayevna Saltykova)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر


دریا نیکولایونا سالتیکووا از جمله خبیث ترین و بی رحم ترین زنان ِ قاتل در تاریخ است. او در روسیه در سال 1730 به دنیا آمده است. او دست‌کم 138 زن جوان که خدمه او بوده اند را به قتل رسانده است. در سال 1768 میلادی، او دستگیر شد و به گردن او لوحی آویخته شد که روی آن نوشته شده بود: «این زن قاتل و جانی است». او همه عمر خود را در زندان سپری کرد و در همان جا نیز مرد.

 

3. جین توپان (Jane Toppan)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر


جین توپان یکی دیگر از قاتلان بسیار بی رحم تاریخ است. او پرستار بوده است و با بیماران خود همچون خوکچه هندی رفتار می کرده است. او با تزریق مورفین و آتروفین انسان های زیادی را مورد آزمایش قرار داده است تا ببیند سر سیستم عصبی آنها چه بلایی می آید. با این روش های بی رحمانه، او بیش از 30 انسان را به قتل رسانده است. باید او را در ردیف بیماران روانی هم دسته بندی کرد زیرا از جان دادن انسان ها لذت می برده است. در سال 1902 میلادی او به قتل 31 انسان اعتراف کرد. اما به دلیل تشخیص بیماری روان مجرم شناخته نشد. او بقیه عمر خود را در بیمارستان روانی بستری بود.

 

2. آلین ورنوس (Aileen Wuornos)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

 

آلین ورنوسیک در 29 فوریه سال 1956 میلادی در میشیگان متولد شده است. در سال 1989 میلادی او نخستین قتل خود را مرتکب شد. پس از آن، او همچون پرنده، انسان می کشت. او با شلیک به مشتری های خود 7 نفر از آنها را به قتل رساند. در سال 2002 میلادی، هنگامی که قصد کشتن مرد دیگری را داشته است، توسط پلیس دستگیر می شود. ماجرای این قاتل را می توانید در فیلم به نام هیولا که بر اساس زندگی او ساخته شده است، ببینید.

 

1.بِلِ گونز (Belle Gunness)

 

معرفی زنان قاتل در تاریخ + تصاویر

 

گونز در 11 نوامبر سال 1859 میلای در نروژ متولد شد. او مشهورترین و بی رحم ترین زن قاتل در تاریخ به حساب می آید. او 182 سانتی متر قد و بیش از 90 کیلوگرم وزن داشته است. به همین دلیل یک زن بسیار قوی و قدرتمند به شمار می رفته است. او در نوجوانی به آمریکا مهاجرت می کند. او بیش از 40 نفر بعلاوه همسر و دو دختر خود را به قتل رسانده است. تنها دلیل آن نیز استفاده از پول بیمه آنها بوده است. او با مردان پولدار ارتباط برقرار می کرده و آنها رابه قتل می رسانده است.در سال 1908 میلادی خانه این زن خبیث دچار آتش وزی می شود. پس از کندن حیاط و انبار خانه، استخوان های انسان های متعددی در آنجا یافت می شود. البته پلیس هرگز نمی تواند این زن را دستگیر کند.

 

 

جدیدترین مطالب سایت