برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

عکاس دوچرخه سوار گوگل مپ

گوگل دو مرد جوان خوش شانس را استخدام کرد که با وسیله ای که شبیه سه چرخه است در سرتاسر فرانسه و مناطقی که با ماشین قابل دسترس نیست بگردند و از مناطق تاریخی عکس بیندازند.

 

این سه چرخه وسیله نقلیه ای است با دسته دراز که می تواند 9 دوربین، یک دستگاه جی پی اس، یک کامپیوتر و یک ژنراتور را نگه دارد.

 

دوچرخه سواران تی شرت های گوگل بر تن کرده و کلاه کاسکت سفید می گذارند و از مناطق مشهور فرانسه دیدن کردن و عکاسی می کنند.

 

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

محافظ جزیره بهشتی Paradise island

Ben Southall سی و چهار ساله از بین 35000 نفر متقاضی از سراسر جهان برای یک شغل رویایی انتخاب شد، کار او شنا کردن، اکتشاف و استراحت در جزیره همیلتون در Great Barrier Reef است، در عین حال او یک وبلاگ برای بهتر کردن اوضاع جزیره درست می کند.

 

او برای مراقبت شش ماهه از یک جزیره گرمسیری استرالیا مبلغ 111.000 دلار می گیرد. او همچنین در یک ویلای سه خوابه دارای استخر بدون اجاره زندگی می کند.

 

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

تست کننده رختخواب های گران قیمت

یک دانشجوی دانشگاه شهر برمینگهام صاحب شغلی رویایی شد! خوابیدن و دراز کشیدن به شرطی که روی تختخواب های گران قیمت باشند و برای آن حقوق گرفته شود واقعا کاری فوق العاده است.Roisin Madigan بیست و دو ساله برای خوابیدن در رختخواب های شیک به مدت یک ماه روزی 1.000 دلار می گیرد.

 

او در بررسی رختخواب های لوکس شرکت Simon Horn که توسط متخصصین تولید می شود کمک می کند. این شرکت رختخواب های لوکسی تنها مخصوص هتل Savoy تهیه می کند. Craig Roylance مدیر عامل شرکت می گوید Roisin نه تنها یک نگاه بی طرفانه به تختخواب هایی که برای فروش است دارد، بلکه تایید او تبدیل به بخشی از معیارهایی شده که از یک خواب شبانه خوب انتظار می رود.

 

او از ساعت 10 شب تا 6 صبح در رختخواب های موجود در نمایشگاه شرکت در Edgbaston می خوابد و بعد درباره تجربه اش وبلاگ نویسی می کند.

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

تست کننده مناطق دنج مسافرتی سراسر جهان

مطمئنا هر کارمند پشت میز نشینی به تامی لینچ حسادت می کند، او به خاطر شغلش در یک سال 27.000 مایل سفر کرده تا مناطق گردشی در سراسر جهان را بررسی کند.

 

آقای لینچ 29 ساله به عنوان بازرس شرکت تفریحی First Choice کار می کند و ارتفاع، سرعت، و کیفیت بازی های ابی سراسر جهان و نیز جنبه های امنیت آنها را چک می کند.

 

او در سال 2008 به شهرهای کوچک Majorca، روستای Lanzarote، ترکیه، مصر، کاستا دل سل، قاهره، Algarve، جمهوری دومینیکن و مکزیک سفر کرد.

 

اقای لینچ که عنوان شغلش مدیر توسعه و بهبود سبک زندگی است، استخدام شده تا بهترین استخرهای جهان را معرفی کند تا به مجموعه های تفریحی جدید شرکت اضافه شود. او همچنین قابلیت های این مناطق جدید را بر اساس استاندارهای شرکت بهبود می بخشد.

 

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

تست کننده آبنبات
یکی از بهترین شغل های جهان متعلق به یک پسربچه مدرسه ای 12 ساله به نام Harry Willsher است، او رئیس بازرسی یک کارخانه شکلات است.

 

کار هری این است که دستور درست کردن شکلات ها را چک کند. او این کار را بعد از برنده شدن در رقابت های Swizzell’s Matlow برای پیدا کردن یک کارمند جدید به دست آورد.

 

به گفته خودش بعد از اولین سفر کاری برای کار جدیدش او حس می کرد به کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی پا گذاشته است.

 

او در شرح و توصیف مزه و طعم شیرینی محبوبش Drumstick lolly توانست در رقابت گرفتن این شغل برنده شود. این پسر علاوه بر تست کردن مزه شکلات ها، فعالیت های کارخانه شرکت در New Mills، Derbyshire را نیز دیده بانی می کند. من نمیدانم که این بهترین شغل جهان است یا نه، اما قطعا شیرین ترینشان است.

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

 

تست کننده بازی World of Warcraft

آیا تا حالا World of Warcraft را بازی کرده اید؟ و اگر بازی کردید، آیا خوب بازی می کنید؟ می توانید در یک ساعت 200 طلا گرفته و در کمتر از یک هفته به مرحله 80 برسید؟

 

اگر جوابتان بله است پس شما هم می توانید شغلی را داشته باشید که 12 میلیون بازیکن فقط رویای آن را در سر دارند، بله این شغل تست کننده بازی است!

 

در این سازمان شغل های عجیب دیگر هم هست، آنها اخیرا چندین نفر را به عنوان آزمون کننده بازی استخدام می کنند. انها خصوصا دنبال بازی کننده هایی با زبان های خارجی هستند، پس اگر زبانی غیر انگلیسی دارید و بازیکن خوبی هم هستد در آزمون استخدام آنها شرکت کنید! در نهایت تنها کارتان این است که حداقل روزی 4 ساعت بازی کنید.

برترین و راحت ترین مشاغل جهان (عکس)

مدیر سرگرمی موزه (6ساله)
یک پسر 6 ساله که می خواست مدیر موزه راه آهن ملی York شود، برای یک شغل دیگر استخدام شد- شغل مدیر سرگرمی. این پسر کوچک جاه طلب بعد از درخواست برای جایگزینی رئیس بازنشسته اندرو اسکات توانست در این موزه صاحب شغلی شود.

 

Sam Pointon این پسربچه نامه ای با عنوان «درخواست مدیریت» برای مصاحبه گر فرستاد. او در این نامه از استعدادهای خود برای این شغل که شامل تجربه در کار با قطارش بود نوشته بود.

 

او نوشته: من فقط شش سال دارم ولی فکر می کنم بتوانم این کار را انجام دهم. من یک دستگاه قطار برقی با ریل هایش دارم. و خوب بلدم با آن کار کنم. من می توانم همزمان دو قطار را با هم کنترل کنم.

 

اعضای هیئت مدیره تحت تاثیر نامه سام قرار گرفتند و به او درجه افتخاری مدیر سرگرمی را دادند و شغلی به او دادند. وظیفه او این است که به مدیران موزه بگوید چگونه محیط شادتری در موزه درست کنند تا بچه ها بتوانند یک روز را در آنجا به بازدید بگذرانند.

جدیدترین مطالب سایت