چگونه یک خانم را عاشق خودتان کنید؟

مجموعه : عاشقانه
چگونه یک خانم را عاشق خودتان کنید؟

ممکن اسـت بـه خانمی علاقه مند باشید اما ندانید چطور توجهش را جلب کنید و یا وی را جذب خود کنید ، شـما نیاز دارید کـه مهارت هاي‌ خودرا برای جلب توجه او تقویت کنید. استفاده از تکنیک هایي کـه توجه خانمها را جلب می کند می تواند بسیار برایتان کارساز باشد.جلب توجه خانمها اصلا مسئله پیچیده اي نیست کـه از قضا نیازمند رفتارهایی ساده مانند نشان دادن احساس بسیار کارساز اسـت.دراین مقاله از مجله تالاب شـما رابا نمونه هایي از این ترفند ها آشنا میکنیم.

 

تحت تاثیر قرار دادن یک خانم

اگر میخواهید توجه یک زن را جلب کند و وی را تحت تأثیر قرار دهید، باید بهترین اقدامات خودرا بـه کار بگیرید.تمام احساسات خودرا بروز دهید تا توجه وی را جلب کنید، باید بـه او اجازه دهید همه ی چیزهایی را کـه بـه عنوان یک پارتنر بـه او پیشنهاد می دهید ببیند.

 

دوست داشتن و عشق شـما زمانی طبیعی اسـت کـه قلبتان را بـه او نشان دهید.رسیدن بـه جایی کـه ان خانم عاشق شـما شود، زمان میبرد.البته کـه افراد خوش شانس دریک لحظه یک دیگر را ملاقات می‌کنند، ارتباطی فوری برقرار می‌کنند و برای همیشه با خوشحالی زندگی میکنند. اما طبیعی اسـت کـه این رو  برای همه ی کار نمیکند، زیرا داستان هایي مانند این اغلب در افسانه ها اتفاق میوفتد.

 

تحت تاثیر قرار دادن یک خانم

 


مطلب مرتبط: 90 جمله عاشقانه برای لبخند زدن عشقتان از بزرگان جهان


 

بروز احساسات خود راه مناسبی برای عاشق کردن یک خانم

زنان جذب مردی می شوند کـه از نشان دادن احساسات خود بـه انها دریغ نکنند. زمانی کـه فرد بـه اندازه کافی احساس امنیت کند برقراری ارتباط با او آسان تر خواهد بود. وقتی در مقابل خانمها، تمام دیوارهای کاذب خودرا خراب می کنید و با آن ها صادق هستید، جنبه دیگری از شـما را می‌بینند.وقتی صحبت از احساسات می شود،همه ی بر این باورند کـه زنان احساساتی‌تر از مردان هستند و مردان همیشه باید در مقابل احساسات محکم باشند.

 

البته کـه این مورد تا حدودی در جامعه ما صدق می کند.اما وقتی یک مرد کسی را پیدا میکند کـه میتواند عمیق‌ترین رازهای خودرا با او در بین بگذارد، نشانه‌اي از این اسـت کـه او ممکن اسـت «همانی کـه می خواهید» باشد.مطالعه اي توسط دانشگاه میشیگان انجام شد، این‌که مردی احساس خودرا بروز دهد امری کاملا طبیعی اسـت.

 

این در حالیست کـه حتی زنان دارای نوسانات هورمونی تخمدان هستند کـه می تواند بر خلق و خوی آن ها تأثیر بگذارد، مردان نیز بدون ان تغییرات هورمونی، همان تاثیرات را تجربه می‌کنند.بنابر این، کاملاً طبیعی اسـت کـه یک مرد احساساتی باشد و بـه یک خانم اجازه دهد تا خود واقعی‌اش را ببیند. و این‌که یک مرد، یک گریه خوب داشته باشد و چیزهایی را از سینه خود دور کند، شاداب کننده اسـت.

 

بروز احساسات خود راه مناسبی برای عاشق کردن یک خانم

مورد اطمینان و اعتماد او باشید

باید بـه او نشان دهید کـه همیشه قابل اعتماد و حاضر هستید. وقتی یک خانم بـه کمک شـما نیاز دارد و شـما کار برای او انجام می دهید، مطمئن شوید کـه ان کار و کمک رابا نگرش درست انجام می دهید.

 

بخشی از جذابیت در رابطه بین یک زن و یک مرد این اسـت کـه میتوانند یک شریک قابل اعتماد برای کمک در زندگی خود داشته باشند. مواقعی وجود خواهد داشت کـه یک خانم خسته اسـت و بـه کمک شـما نیاز دارد. هنگامی کـه بـه سمت آشپزخانه میروید و بـه او کمک می کنید، احساس خاصی بـه او میدهد.

 

مورد اطمینان و اعتماد او باشید

 

تعریف او از عشق را بیاموزید تا او را به خود علاقه مند کنید

درکتاب 5 زبان عشق، کـه توسط پزشک گری چپمن ساخته شده اسـت، نوشته هایي وجوددارد کـه راه بهتری را برای محبت بـه دیگران و دریافت متقابل ان بـه مردم نشان می‌دهد. بـه عنوان مثال، اگر زبان عشق یک خانم نشان دهنده خدمت باشد، کارهایی انجام میدهد تا بـه دیگران بفماند کـه چقدر بـه آن ها اهمیت می‌دهد.

 

بنابر این، برای او اشکالی ندارد کـه بـه جای بیرون رفتن، برای شـما شام درست کند، زیرا این نشان دهنده علاقه او بـه شماست.او از این‌که برای افرادی کـه بـه آن ها اهمیت میدهد کاری بکند خشنود اسـت، بنابر این باید بـه او احترام بگذارید و بـه او اجازه دهید کاری را انجام دهد کـه وی را خوشحال می کند.

 

تعریف او از عشق را بیاموزید تا او را به خود علاقه مند کنید

جوانمردی را فراموش نکنید

دوست داشتن یک مرد توسط یک زن، گاهی اوقات بـه خاطر ساده‌ترین چیزها اتفاق میوفتد. بـه عنوان مثال، بیشتر زنان جوانمردی را دوست دارند، زیرا روحیه لطیف و انسانیت یک مرد را بـه نشان میدهد. انجام ساده‌ترین و ابتدایی ترین کارها مانند باز کردن درب برای او، مودب بودن، استفاده نکردن از زبان تند هنگامی کـه او درکنار شـما اسـت، یا نشان دادن جنبه دلسوز و رئوف شـما، ممکن اسـت وی را شیفته شـما کند.

 

جوانمردی را فراموش نکنید

 

برای او در آینده و زندگی خود جایگاهی قائل شوید

وقتی در مورد امیدها و رویاهای خود صحبت می کنید، مطمئن شوید کـه وی را در آن ها گنجانده اید.برنامه‌ریزی آینده مشترکتان با یک خانم از جمله راه‌هایي کـه میتوانید مطمئن شوید کـه او دلش را بـه شـما خواهد داد.

 

وقتی از ازدواج، فرزندان و خانه اي با حصار سفید حرف میزنید، قلب او بـه تپش میوفتد. دوست داشتن شـما ممکن اسـت بـه ان سرعتی کـه دوست دارید اتفاق نیفتد، اما وقتی شروع بـه گنجاندن خانم مورد علاقه‌تان در رویاهای خود کنید، او مورد تملق و عشق قرار می‌گیرد.

 

برای او در آینده و زندگی خود جایگاهی قائل شوید

 

وفادار باشید

برای این‌که یک زن عاشق شـما شود، وفاداری تان را بـه او ثابت کنید او باید بداند کـه شـما بـه او وفادار خواهید بود. دوست داشتن و عاشق شدن برای او آسان اسـت، اما اگر می خواهید او و احساسش را حفظ کنید، باید بیاموزید کـه چه چیزی لازم اسـت.

 

بـه عنوان مثال، حتی اگر در حال آشنایی هستید و رابطه جدی بین شـما شکل نگرفته اسـت، نباید با زنان دیگر در ارتباط باشید حتی اگر این ارتباط بـه گفتگو از پشت گوشی خلاصه شود.درست اسـت کـه هنوز متعهد نشده اید، اما با اینکار، پیامی را برای ان خانم می فرستید کـه یک چهره زیبا یا یک اندام جذاب دیگر، بـه اسانی می تواند حواس شـما را پرت کند.

 

اگر می خواهید او عاشق شـما شود، باید فقط روی او متمرکز بمانید. وسوسه نشوید کـه با کس دیگری معاشقه کنید، بـه خصوص ان دسته از خانم هایي کـه بـه نظر او حریف هستند.

 

وفادار باشید

 

واگیر روانی عاطفی

یک زن می تواند آنچه شـما احساس می کنید را احساس کند. اگر شـما نسبت بـه چیزی هیجان داشته باشید، او نیز همین احساس هیجان را تجربه خواهد کرد.این امر حتی می تواند علیه شـما نیز مورد استفاده قرار بگیرد و دقیقا در چنین شرایطی اسـت کـه بیشتر مردان گیج می شوند و نمیتوانند عمل جذب کردن را مدیریت کنند.

 

پسری بـه دختری علاقمند میشود و درخواستش رابا او مطرح میکند اما اگر پس از ان پسر کمی مضطرب یا عصبی شود، خجالت بکشد یا رفتار غیرماهرانه‌اي داشته باشد، دختر نیز همین احساس را تجربه خواهد کرد و باید بدانید کـه زن‌ها از احساس عصبی بودن، دست و پا چلفتی بودن یا خجالتی بودن متنفر هستند.

 

در ان روی دیگر سکه، شـما می توانید از چنین چیزی برای بیدار کردن و برانگیختن زنان نیز استفاده کنید.برای جذب دختر مورد علاقه و دلخواه تان احساسات خودرا از او پنهان نکنید. اگر دختر مورد علاقتان شـما را تحریک کرده اسـت پس این را در موزیک صدا و حالات چهره خود بـه او نشان دهید. همچنین شـما می توانید جذب شدن خودتان بـه سمت وی را در رفتارتان نیز نشان دهید.

 

واگیر روانی عاطفی

 

به او حس برابری را القا کنید

برابری برای زنان امروز ضروری اسـت. ان‌ها خواستار اینند کـه نقش‌هاي‌ اجتماعی مهمی داشته باشند و بـه همان اندازه درآمد کسب کنند. یک زن، هرگز از مسئولیت هاي‌ خود فرار نمیکند، اما می خواهدامتیازاتی برابر با یک مرد داشته باشد.

زنان دوست ندارند بـه عنوان جنس پست دیده شوند، بنابر این او از شـما میـــخواهد کـه بـه نقش او بـه عنوان یک زن قدرتمند احترام بگذارید.بـه او بفهمانید جنسیتش برای شـما قابل احترام اسـت.وقتی بـه او احترام می‌گذارید، نشانه ان اسـت کـه اهمیت وی را در جامعه تایید می کنید. وقتی او ببیند کـه شـما وی را در همان سطح خود می‌بینید،خود بـه خود جذب شـما می شود.

 

به او حس برابری را القا کنید

 

رمانتیک بودن مهم ترین تکنیک برای جلب توجه خانم ها

رمانتیک و عاشقانه بودن یعنی وقتی با او هستید عجله نکنید و سعی کنید تمام کارهایی را کـه او دوست دارد دراین زمان صمیمیت عمیق انجام دهید. بـه او گوش دهید و نیازهای خودرا نیز با او در بین بگذارید.وقتی بـه او نشان دهید کـه می‌دانید چگونه یک مرد رمانتیک باشید و احساسات یک خانم را بـه فوران وا دارید، دوست داشتن شـما اجتناب ناپذیر خواهد شد.

 

رمانتیک بودن مهم ترین تکنیک برای جلب توجه خانم ها

نخستین نشانه جایگاه و مرتبه شما

هنگامی کـه شـما لباس هایي متناسب با شان و جایگاه اجتماعی بالا بر تن میکنید، در نظر دختر مورد علاقه خود مردی با جایگاه اجتماعی بالا هستید و او بیشتر مجذوب شـما خواهد شد. هیچ چیز بـه اندازه یک دست کت و شلوار مناسب و مخصوص شـما نشان دهنده جایگاه اجتماعی بالای شـما نخواهد بود. کت و شلوار نشان دهنده موفقیت مالی و امنیت اسـت.

 

پس بهتر اسـت کت و شلوارتان را هم اکنون تن‌تان کنید. اما اگر تیپ شـما بگونه‌اي اسـت کـه کت وشلوار نمیپوشید پس لباس‌هاي‌ آراسته و باکیفیتی بر تن کنید و مطمئن شوید کـه لباس‌هاي‌ شـما کاملا متناسب با اندام شـما هستند زیرا این موضوع مهمی از دیدگاه زن‌ها اسـت. و البته این یکی از روش‌هاي‌ آن ها برای تعیین موقعیت و جایگاه اجتماعی شـما اسـت.

 

نخستین نشانه جایگاه و مرتبه شما

در پایان

علم بارها و بارها ثابت کرده اسـت کـه زن‌ها بـه کارهای خاص و مشخصی کـه مردان انجام می دهند جذب می شوند.عاشق شدن یک زن می تواند دریک لحظه اتفاق بیفتد.با این حال، این‌که او در ازای ان عاشق شـما شود، ممکن اسـت بـه کار بیشتری نیاز داشته باشد.چیزهایی را کـه باید بـه او بگویید را یاد بگیرید، ودر چگونگی جذب یک دختر با کلمات مهارت داشته باشید برای این‌که یک خانم را شیفته خود کنید، باید مایل و آماده باشید کـه با او صبوری بیشتری داشته باشید.

جدیدترین مطالب سایت