'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

با 5 خوراکی خوشمزه شکم خود را کوچک کنید

با 5 خوراکی خوشمزه شکم خود را کوچک کنید

 

بسیاری از افراد هستند که رژیم گرفتن و غذاخوردن را با هم می خواهند. شما با پنج غذای معجزه آسا می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

 

 

1. روغن کانولا

 

کانولا بهترین روغن برای پخت و پز جهت داشتن قلبی سالم و کاهش وزن و کوچک کردن شکم است.

 

 

2. لوبیا

 

جایگزین کردن پروتئین‌های گیاهی مانند لوبیا با پروتئین‌های حیوانی در رژیم غذایی، می‌تواند به سلامتی قلب شما بسیار کمک کند . همچنین رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن چربی بیش از حد و کوچک کردن شکم تان می شود.

 

 

3. شیر کم چرب

 

شیر (و دیگر محصولات لبنی کم چرب) به شما در ساخت استخوان‌های قوی کمک خواهد کرد، اما اگر شما می‌خواهید کمر خوش تراشی داشته باشید و سعی در کوچک کردن شکم تان دارید، نیاز به افزایش سوزاندن کالری عضلات خود برای رسیدن به آن خواهید داشت.

 

 

4. غلات سبوس دار

 

غلات سبوس دار احساس سیری طولانی مدتی به شما می دهند و در این صورت شما غذای کمتری میل می کنید. این قضیه به کوچک کردن شکم تان کمک می کند.

 

 

5. فلفل قرمز

 

محققان تصور می‌کننداز آنجا که بتا کاروتن و لیکوپن‌ها، جزو آنتی اکسیدان‌های قوی هستند، نسبت به ترکیبات مضر که باعث ذخیره سازی چربی در بدن می‌شوند مفید و پاک‌تر هستند. فلفل نیز که حاوی ویتامین C می‌باشد، مواد مغذی مورد نیاز برای سوزاندن چربی را دارا است.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 

 


رژیم و تناسب اندام

بیشتر بخوانید
۲۵ روش ساده و مفید برای لاغری سریع لاغری سریع    در اینجا روش هایی را برای لاغری سریع و آسان را آموزش داده ایم.   ایراد بزرگ اغلب رژیم غذائی، سخت بودن آنهاست که غیر عملی شان می کند. با در ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

عکس های ترسناک از انسان های عجیب در دنیا (+18)
مشاهده بیشتر