'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

چند توصیه برای تناسب اندام درست

چند توصیه برای تناسب اندام درست

چند توصیه مفید برای تناسب اندام… اگر برای شما مهم است پس اینجا را حتما مطالعه نمایید.

 

چند توصیه برای تناسب اندام درست

مطالعه 16 ساله بر روی بیش از 120 هزار داوطلب در سراسر دنیا نشان می دهد که استفاده از غذاهای دریایی، حذف گوشت قرمز و استفاده از غذاهایی با شاخص قند پایین، مهمترین روش های کاهش وزن هستند.

 

1 – غذای دریایی بخورید

 

مطالعات نشان می دهد که اضافه کردن غذاهای دریایی به وعده های غذایی، یکی از موثرترین روش های کاهش وزن است. در این گزارش آمده است که ماهی یا میگوی سرخ کرده به کاهش وزن کمک نمی کند؛ بلکه رمز لاغری در غذای دریایی بخارپز یا کبابی است. مصرف ماهی های حاوی چربی غیر اشباع مانند ماهی سالمون توصیه شده است.

 

2 – با گوشت قرمز خداحافظی کنید

 

مطالعات انجمن قلب آمریکا نشان می دهد که مصرف گوشت قرمز، به دلیل کلسترول و چربی اشباع موجود در آن، یکی از مهمترین دلایل اضافه وزن است. گوشت قرمز معمولا با برنج یا نان میل می شود و همین امر یکی از دلایل اضافه وزن است. در این گزارش آمده است که برای کاهش وزن باید گوشت قرمز را با پروتئین های دریایی، حبوبات، میوه و سبزی جایگزین کرد.

 

3 – غذایی بخورید که شاخص قند آن پایین باشد

 

شاخص قند (GI) فاکتور نشان دهنده میزان قند غذاست. غذاهایی با شاخص قند یک تا 55 جزء غذاهای کم قند، 52 تا 69 متوسط و 70 به بالا، غذاهای پرقند محسوب می شوند. برای مثال، شاخص قند سیب حدود 39 و برنج سفید 89 است.

 

با دقت در این سه مورد می توان شاهد کاهش وزن بود.

 

نتایج این تحقیقات در نشریه The American Journal of Clinical Nutrition منتشر شده است.

 

 


رژیم و تناسب اندام

بیشتر بخوانید
روش هایی برای رژیم و تناسب اندام سریع و آسان روش هایی برای لاغری   لاغری و تناسب اندام یکی از کارکردهای سخت برای افراد هست که بعد از چاقی افراد باید خود را لاغر کنند .   دنبال کاهش وزن و رژیم لاغری ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مصاحبه با قاتل بی‌رحم پسربچه 10 ساله تهرانی (+عکس)
مشاهده بیشتر