بروزرسانی : 13 اردیبهشت 1397

روش کم هزینه و کم خطر بزرگ کردن سایز سینه

روش کم هزینه و کم خطر بزرگ کردن سایز سینه

روش کم هزینه و کم خطر بزرگ کردن سایز سینه

طب سوزنی یا سوزن درمانی که به زبان چینی به آن ژن جیو (ZHEN JIU) گفته می‌شود مهم‌ترین شاخه طب سنتی چین ٰTCM([۱] است است که با فروکردن سوزن‌های بسیار نازک به نقاط خاصی از بدن که گذرگاه‌های انرژی دانسته می‌شوند باعث تسکین درد و یا درمان مشکل خاصی از بیمار می‌شود. براساس تئوری طب سوزنی، این نقاط خاص بر روی مسیرهای خاصی از بدن با نام گذرگاهmeridian[۲] قرار دارند که انرژی حیات که در زبان چینی به آن «چی» (QI) گفته می‌شود در آنها جریان دارد.

پس از آن که طب سوزنی نیز به مانند سایر روش های طب سنتی در دنیا، از سیستم های پزشکی و بهداشتی چین حذف و با طب کلاسیک جدید جایگزین شده بود، در زمان مائو و به دلیل کمبود پزشک در چین، مجدداً بر سر زبان ها افتاد[۳].طب سوزنی از اواخر قرن بیستم توسط پژوهشگران مورد پژوهش جدی علمی قرارگرفته‌است، هم از جهت نحوه اثر آن و پایه‌هایش و هم از جهت اثرهای بالینی‌اش. در گذشته‌های نه چندان دور توافقی میان پزشکان و درمانگران بر علمی بودن و موثر بودن اثرهای ناشی از درمان طب سوزنی حاصل نمی‌شد اما اکنون با آزمایش‌های بالینی گوناگون بر اثبات‌پذیری درمان و تسکین بیماری‌های مختلف دیگر اثر طب سوزنی چیزی فراتر از دارونما گشته‌است.[

طب سوزنی در چین سالها مورد استفاده قرار گرفته و در واقع به تنظیم هورمون های بدن، بهبود سلامت و بافت پستان کمک می کند. شما همچنین می توانید سایز سینه را تا 30% افزایش دهید.

طب سوزنی زیبایی می تواند برای بالا بردن سینه و افزایش شکاف بین سینه ها به طور طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد. بوسیله کار کردن با انرژی طبیعی بدن، بهبود ثبات سینه و ظاهر سینه امکان پذیر می شود و فاصله ی بین پستانها ها برجسته می شود.

آیا راه حل مناسب و بی خطری برای بزرگ کردن سینه وجود دارد؟

اکثر مردم خواهان کشف این معما هستند. آنها حقیقتا به این عضو برای سلامت و زیبایی بیشتر اهمیت می دهد. آیا وقت آن نیست که شما خودتان آنرا تجربه کنید؟

حال پاسخ چیست وشما چگونه می توانید این ماده نامرئی را به دست آورید؟ ممکن است شگفت زده شوید اگر بدانید که پاسخ طب سوزنی است.

این تکنیک قدرتمند می تواند به شما در نشاط درونی و حتی افزایش اندازه سینه کمک نماید. مهم ترین مزیتی که طب سوزنی دارد نداشتن هیچ گونه عوارض جانبی است. حالا شما یک روش مناسب برای بزرگ کردن سینه ها یافته اید، و با دانستن اینکه این روش چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد شگفت زده خواهید شد.

طب سوزنی و بزرگ کردن سینه ها و فرم دادن سینه

زنان دیوانه وار بدنبال داشتن اندامی بی نقص هستند. لاغر بودن و داشتن سینه هایی بزرگ یکی از آرزوهای آنهاست. شاید شما آنقدر خوش شانس باشید که این خصوصیات را دارا باشید. با این حال شاید شما جزء آن دسته از زنانی هستید که در این مورد احساس کمبود دارید و احساس می کنید می خواهیدسینه های بزرگ و اندامی خوش فرم داشته  باشید.

رایج ترین قسمت از بدن زنان که آن را تغییر می دهند، اندازه سینه هایشان است.گاهی این کار حتی از کاهش دادن وزن نیز آسانتر است. با این حال برای افزایش اندازه سینه گزینه های مختلف اما خطرناکی وجود دارد.

جراحی سینه متداول ترین جراحی زیبایی است که در کشور انجام می گیرد. این امر باعث افزایش احتمال بروز عوارض جانبی می شود. تحقیقات FDA نشان می دهد که تنها ده درصد از این جراحی ها بدون مشکل انجام می شوند و بیش از ۱۹۰۰۰۰ شکایت در ارتباط با عمل ایمپلنت سینه به ثبت رسیده است.

برخی از شکایات مربوط به تغییر شکل دیواره قفسه سینه ، از صدمه دیدن بافت پستان، گرانولوم، ترشح شیر ناهنگام از سینه، سندرم شوک سمی، نکروز (بافت های مرده)، افتادگی سینه ها و حتی مرگ است. واقعا تعجب آور است اما این تنها تعداد معدودی از شکایات است. تحقیقات FDA  همچنین نشان می دهد که شما به دلیل عوارض ایمپلنت پستان به کرات نیاز به جراحی های دوباره خواهید داشت.

طب سوزنی و تاثیر آن در بهبودی حالت وفرم سینه ها

طب سوزنی زیبایی می تواند برای بالا بردن سینه و افزایش شکاف بین سینه ها به طور طبیعی مورد استفاده قرار بگیرد.بوسیله ی کار کردن با انرژی طبیعی بدن، بهبود ثبات  سینه و ظاهر سینه امکان پذیر می شود و فاصله ی بین پستانها ها برجسته می شود.

طب سوزنی در چین سالها مورد استفاده قرار گرفته و در واقع به تنظیم هورمون های بدن، بهبود سلامت و بافت پستان کمک می کند. شما همچنین می توانید سایز سینه را تا 30% افزایش دهید.

این درمان ها تنها قسمت بالایی سینه را تغییر می دهد، به آن ظاهری توپر و گرد به سینه ها می دهد. درمان ها تجمعی هستند بعد از چند هفته یک تغییر تدریجی اتفاق می افتد. دوره های درمانی بزرگ کردن سینه و بالا بردن سینه ی لوتوس سفید همچنین می تواند بسیاری از مشکلات سینه را برطرف کند. از جمله سینه های دردناک،ورم سینه،انحراف نوک سینه،تولید ناکافی شیر وسینه های افتاده.

بعد از 6 دوره درمان یک تغییر قابل توجه و محسوس در ظاهر سینه ها دیده می شود. سینه ها سفت تر و در قسمت بالایی گردتر هستند، بالا رفته و دیگر به آن مقدار افتاده نیستند. ماهیچه های بالای سینه قوی تر شده که این ظاهری بالارفته به سینه ها می دهد.

طب سوزن زیبایی – ضدچروک و تقویت کننده ی سینه

شن مینگ صورت – درمان چین و چروک
شن مینگ صورت طب سوزنی زیبایی با استفاده از تکنیک های آسیایی قدیمی برای بهتر کردن زیبایی و جوانی صورت و بدن است. این یک تکنیک جوانسازی است که برای کمک به صورت و کل بدن طراحی شده تا جوانتر به نظر برسند.به معنای دیگر طب سوزنی زیبایی پوست خسته را بوسیله ی افزایش خاصیت الاستیکی و کاهش چین و چروک دوباره جوان می کند.

بر طبق تئوری طب سوزنی، صورت حالت روحی قلب را بیان می کند. وقتی که قلب ما در صلح و آرامش است از طریق صورت، چشمها و خنده های ما نمایان می شود. یک روح سالم زیبایی و سلامتی و درخشندگی رنگ چهره را ترویج می دهد.

تقویت سینه :
اگر به دنبال یک درمان 100٪ طبیعی و بدون جای جراحی برای تقویت سینه های خود هستید، طب سوزنی زیبایی چیزی است که به دنبال آن می گردید. بدون تیغ، جای زخم و بدون درد.

نتایج و تاثیرات تقویت سینه ها با طب سوزنی

 بالا کشیدن سینه و افزایش ثبات و استواری سینه ها
* افزایش شکاف بین دو سینه
* متعادل کردن هورمون ها – بویژه پس از زایمان و شیردهی
* رشد و نمو ناچیز  سینه ها در اواخر نوجوانی
* همچنین درمان مشکلات سینه – سینه های دردناک، ورم سینه، انحراف نوک سینه ها و تولید ناکافی شیر درپستا ن ها است.

طب سوزنی هزاران سال وجود داشته و شما میدانید که اثرات مثبت آن بر روی سلامت و تندرستی روزانه شگفت انگیز است. تنها به این فکر کنید که کل بدن شماجه احساسی خواهد داشت علاوه بر اینکه سینه هایتان خوب به نظر خواهد رسید. درمان ها تجمعی هستند و در طی چند هفته از درمان یک تغییر تدریجی صورت می گیرد نه در آن حد نمایشی که در یک عمل مصنوعی میبینیم.

طول دوره درمانی با استفاده از طب سوزنی

 دوره ی درمان به عنوان یک دوره ی 15 تایی توصیه می شود که هفته ای دو بار و بدون وقفه برنامه ریزی شده است. دوره های ترمیمی هر 6 تا 8 هفته به عنوان نتایج نیمه دائمی توصیه می شود و به سن، سلامت عمومی و به دنیا آوردن فرزند بستگی دارد. نتایج بهتر بین سنین 18 تا 40 مشاهده می شود.در هر دوره اندازه گیری هایی به کار گرفته می شود تا تعیین شود که کدام نقاط به کار خاص و بیشتر احتیاج دارد.

متعادل کردن هورمون ها دربدن با استفاده ازطب سوزنی

بزرگ کردن و تقویت سینه توسط طب سوزنی

 طب سوزنی برای اصلاح کوچکی و افتادگی سینه ها و همچنین برای درمان دیگر مشکلات زیبایی سینه ها در چین و دیگر نواحی آسیا از 30 سال پیش مورد استفاده قرار گرفته است.
این روش ابتدا بین افراد مشهور بوده است و به دلیل اینکه طبیعی، مؤثر و بدون عوارض جانبی است امروزه در بین گروه های مختلف خانمها رایج شده است.

رشد طبیعی پستانها به چه عواملی بستگی دارد

برطبق طب چینی، رشد طبیعی سینه عمدتاً به عملکرد طبیعی کلیه، طحال و کبد بستگی دارد که ممکن است با هورمون های جنسی، تغذیه و جنبه های روانی دیدگاه های زیستی هم مرتبط باشد.

عوامل بوجود آورنده ی کوچکی سینه، افتادگی سینه و یا انحراف نوک سینه ها می تواند با اختلالات یا ناهماهنگی این اندام ها مرتبط باشد.سایر اندام ها مثل قلب و ریه ها هم می توانند به طور غیر مستقیم سینه ها را تحت تاثیر قرار دهند.

بنابراین بزرگ کردن سینه به روش طب سوزنی تنها یک مسئله ی موضعی سینه نیست؛ ما هر بیمار را به طور فردی آنالیز کرده و تعیین می کنیم که عوامل درونی چیست. به دنبال آن طرح دوره ی درمان شکل میگیرد. اصلاح سینه ها از ” داخل” شروع می شود و ممکن است از طریق مکانیسم های زیر به دست آید:

* تقویت سیستم گردش خون و لنفاوی به صورت موضعی
* تحریک کردن رشد بافت سینه
* تقویت کردن رباط ها و خاصیت الاستیکی پوست
* بازگرداندن تعادل احساسی و هورمون های جنسی
* بهبود تغذیه و سلامت زنان

آیا شما داوطلب بزرگ کردن سینه با طب سوزنی هستید؟

برخلاف جراحی ایمپلنت سینه که ممکن است باعث عوارض ( مثل عفونت، خونریزی، واکنش های ایمنی بدن، زخم، انقباض کپسول، جراحت و پارگی و حذف جایگزینی) شود، طب سوزنی بزرگی سینه، طبیعی و بدون درد است و هیچ زخم و شکافی ندارد.

داوطلبین طب سوزنی تقویت سینه ممکن است شامل خانمهایی باشند (از 16 تا 55 ساله) که می خواهند یک روش بدون جراحی برای اصلاح ظاهر سینه انتخاب کنند که به صورت زیر می باشد:
* سینه های کوچک
* سینه های نامتقارن
* سینه های افتاده
* نوک سینه ی منحرف
خانمهایی که سینه های نسبتا طبیعی دارند هم ممکن است بخواهند درمان هایی برای نگهداری و یا جلوگیری از افتادگی زودرس پستان به دست آورند.
به بیماران مبتلا به سرطان سینه، اختلالات انقعاد خون یا بیماری های شدید کمبود ایمنی، طب سوزنی توصیه نمی شود.

طب سوزنی تکنیکی قدرتمنددردرمان بیماری های مختلف

روش ها و تعداد جلسات درمان با طب سوزنی

درمان عمدتاً با طب سوزنی است، اگرچه ممکن است فتیله گزاری و فرمول گیاهی چینی نیز در صورت نیاز استفاده شود.این موفقیت تا حد زیادی بر اساس ارزیابی دقیق، انتخاب اندیشمندانه ی نقاط و روش های ادراک است که همه ی اینها به بینش های بالینی قابل توجه و تخصص نیاز دارد.

تعداد جلسات درمان باید متنوع باشد معمولا از 8 تا 24 جلسه و حداقل 2 جلسه در هفته برای شروع. وقی نتایج مطلوب به دست آمد ویزیت ها ممکن است به هفته ای یک بار، دو هفته یک بار و سپس ماهی یک بار کاهش یابد تا نتایج تثبیت شود.شاید جلسات اضافی در بعضی موارد خاص لازم باشد.

افزایش سایز سینه با طب سوزنی به اندازه ی ایمپلنت سینه نمایشی نیست. بیشتر بیماران اصلاح سینه را بعد از 4 تا 8 جلسه تجربه می کنند.
درباره ی افزایش سایز سینه، بر طبق اطلاعات بدست آمده از چین، 30٪ خانمها از هیچ به کاپ A یا +A، 40٪ از کاپ A به B و 30٪ از کاپ A به C بعد از 2 تا 6 ماه درمان تغییر می کنند.

دامنه ی نتایج درمان به 1: عوامل ژنتیکی 2: شرایط سلامت عمومی و 3: حساسیت فردی به طب سوزنی مرتبط است.نتیجه ی اولیه ی کسب شده به طور طبیعی به همان اندازه ی که بیمار سلامت عمومی خود را حفظ می کند، پایدار است.

بوسیله ی طب سوزنی بزرگ کردن سینه شما خود را سلامت تر، شادتر، جوانتر و با اعتماد به نفس بیشتر می یابید.

حفظ زیبایی پوست صورت بدون عمل جراحی با طب سوزنی

طب سوزنی راهی برای درمان افتادگی عضلات صورت

 گذشت زمان و افزایش سن، عضلات صورت به تدریج توان خود را از دست می دهند و اصطلاحاً شل یا افتاده می شوند.این افتادگی عضلات علاوه بر ایجاد ظاهری نا خوشایند سبب افزایش چینهای صورت نیز می گردند. به عنوان مثال شلی و افتادگی عضلات گونه ها باعث عمیق تر شدن چین کنار لبها ( بین کنار لب و کنار بینی ) می گردد یا شلی عضلات زیر چانه سبب ایجاد غبغب می شود و…

طب سوزنی با تحریک نقاط خاص صورت به بازگشت توان اولیه عضلات و سفت شدن آنها و در نتیجه بهبود شکل ظاهری و از بین رفتن چین های کوچک و کاهش چین های عمیق کمک می کند.

 بااستفاد ازطب سوزنی با نشاط تر زندگی کنید

طب سوزنی ومواد استفاده آن در زیبایی

یکی دیگر از موارد خاص طب سوزنی زیبایی، گونه گذاری و برجسته کردن لب هاست.  لب و گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی چهره دارند و امروزه افراد میتوانند با آسودگی خاطر از طریق سوزنهایی بسیار ظریف جهت برجسته کردن گونه یا به اصطلاح کاشت گونه و زیبایی لب ها استفاده کنند.

گونه گذاری طبیعی و افزایش حجم لبها بدون تزریق ژل و جراحی با سوزن هایی ظریف

در طب غربی برای افزایش حجم این قسمت های صورت از تزریق ژل و برای افزایش حجم و برجسته کردن استفاده می کنند. همچنین از کرمها یا ژل های موضعی برای این نوع زیبایی استفاده می کنند.

در طب سوزنی می توان با قرار دادن سوزن در نقاطی از گونه و لب بدون تزریق هیچ گونه ژل یا ماده ای دیگر، مثل سایر روشها گونه و لبهایی برجسته داشته باشید و هیچ عارضه ای برای شما در بر نخواهد داشت.

مطالب مرتبط :

تصاویر انواع زیبایی پوست با طب سوزنی

درمان سردرد با استفاده از طب سوزنی

ویار بارداری با طب سنتی درمان می شود؟

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت