بروزرسانی : 17 آذر 1401

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

اگر شما هم در دنیای موسیقی و سینما هستید حتما همیشه یکی از کارهای مورد علاقه تان این است که پولدارترین ها را بشناسید. در ادامه با 10 بازیگر مرد که پولدارترین بازیگران مرد جهان در سالی که گذشت، بودند، آشنا می‌شوید:

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

1. جری سینفلد

جروم آلن (جری) سینفلد 29 آوریل 1954 متولد شد. او کمدین، بازیگر و نویسنده آمریکایی است. او را با ارزش خالص دارایی‌هایی که به 820 میلیون دلار می‌رسد، می‌توان پولدارترین بازیگر جهان دانست.
ارزش خالص دارایی‌ها: 820 میلیون دلار سن: 60

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

2. شاهرخ خان

این بازیگر به عنوان پادشاه بالیوود شناخته می‌شود. ارزش خالص دارایی‌های او امروز به 600 میلیون دلار می‌رسد. او را نمی‌توان تنها پولدارترین بازیگر بالیوود دانست. بلکه او یکی از پولدارترین بازیگران جهان و به عبارتی نفر دوم آنهاست. شاهرخ خان تاکنون در 75 فیلم هندی و شماری فیلم‌های بین‌المللی بازی کرده است. او نگرانی‌هایی درباره حقوق بشر دارد و با توجه به میزان دارایی خود عضو برنامه یونسکو برای کمک به کودکان فقیر‌ شده است.
ارزش خالص دارایی‌ها: 600 میلیون دلار سن: 48

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

3. تام کروز

او نه تنها بازیگری مشهور است که تهیه کننده‌ای بزرگ و چند میلیون دلاری نیز محسوب می‌شود. او در فیلم‌های زیادی بازی کرده و یا از عوامل پشت صحنه مثل تهیه کننده بوده است. از جمله فیلم‌های او می‌توان به «اسلحه برتر»، «مرد بارانی»، «تندر استوایی»، «مردان اندک خوب» و فیلم‌های خوب دیگری اشاره کرد. او صاحب یک ملک بسیار بزرگ به اضافه عمارتی در بورلی هیلز کالیفرنیاست.
ارزش خالص دارایی: 480 میلیون دلار سن: 51

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

4. جانی دپ
این بازیگر به خاطر بازی در فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» معروف است. هر چند که پیش از این سری فیلم‌ها با بازی در فیلم‌های تیم برتون و همچنین فیلم «21 جامپ استریت» محبوب جوانان شده بود. اما به هر صورت «دزدان دریایی کارائیب» که یکی از موفق‌ترین فیلم‌های چند قسمتی تا امروز است، نقش زیادی در موفقیت او داشته است. او صاحب یک کمپانی فیلمسازی است که تاکنون فیلم‌های پروانه‌دار زیادی را عرضه کرده است.
ارزش خالص دارایی‌ها: 450 میلیون دلار سن: 50

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

5. تام هنکس
تام هنکس، فیلمنامه نویس، بازیگر، تهیه کننده و کارگردان معروفی است. کارنامه حرفه‌ای او برای بسیاری از طرفدارانش بسیار جذاب است. او به خاطر بازی در فیلم «فرشتگان و شیاطین» جوایز بسیاری دریافت کرد. او همچنین به خاطر فیلم‌های «آپولو 13»، «رمز داوینچی»، «اگر می‌تونی منو بگیر»، «شما ایمیلی دارید» و ده‌ها فیلم دیگر معروف است.
ارزش خالص دارایی‌ها: 390 میلیون دلار سن: 57

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

6. کیانو ریوز
باور کردنی نیست اما ارزش دارایی‌های او 350 میلیون دلار است. او بیش از هر چیز به خاطر بازی در فیلم‌های ماتریکس معروف است. این فیلم در زمان خود بسیار محبوب بود. ریوز نیز دارایی‌های خود را درست در همین زمان به دست آورد. هر چند که هنوز هم سینماروهای زیادی هستند که از مشاهده این سه گانه لذت می‌برند.
ارزش خالص دارایی‌ها: 350 میلیون دلار سن 49

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

7. سیلوستر استالونه
استالونه بیش از هر چیز به خاطر دو فیلم «رمبو» و «راکی» محبوبیت دارد. ارزش خالص دارایی‌های او به 275 میلیون دلار می‌رسد. او همچنین تهیه کننده فیلم هم هست که از بین آنها می‌توان به «بی‌ خودی‌ها» اشاره کرد. استالونه عمارتی نیز در بورلی هیلز در کالیفرنیا دارد.
ارزش خالص دارایی ها: 275 میلیون دلار سن: 67

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

8. لئوناردو دی‌کاپریو
لئوناردو دی‌کاپریو یکی از معروف‌ترین بازیگران عصر حاضر است. ارزش دارایی‌های او نیز به 215 میلیون دلار می‌رسد. او یک ویلای ساحلی در مالیبوی کالیفرنیا دارد. محبوبیت این بازیگر بعد از فیلم «تایتانیک» عالمگیر شد. این فیلم خود نیز یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های جهان است.
ارزش خالص دارایی‌ها: 215 میلیون دلار سن: 39

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

9. ویل اسمیت
او نیز از پولدارترین بازیگران جهان است که با توانایی‌‌های بسیار خود توانسته جایگاهی ویژه در هالیوود داشته باشد. ارزش خالص دارایی‌های او نیز به بیش از 200 میلیون دلار می‌رسد. شهرت و محبوبیت او به واسطه فیلم‌هایش نظیر «روز استقلال»، «من روبات»، «پسران بد» و «مردان سیاه‌پوش» است. او تاکنون سه بار جایزه گرمی را برده است.
ارزش خالص دارایی‌ها: 215 میلیون دلار سن: 45

پولدارترین بازیگران مرد در سال 2023

10. سلمان خان

سلمان خان یکی از اصلی‌ترین بازیگران سینمای هند است. بنابراین جای شگفتی نیست اگر نام او را در فهرست پولدارترین بازیگران جهان ببینیم. ارزش خالص دارایی‌های او حدود 200 میلیون دلار است. سلمان خان همچنین یکی از تاثیرگذارترین افراد بالیوود است و طرفداران بی‌شماری دارد.
ارزش خالص دارایی‌ها: 200 میلیون دلار سن 48

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت