بروزرسانی : 17 اردیبهشت 1397

دختر زیبایی که دوشیزگیش را به مزایده گذاشت

دختر زیبایی که دوشیزگیش را به مزایده گذاشت

این دختر برزیلی بکارت خود را در اینترنت فروخت

دوشیزه واژه‌ایست که در معنای دختر یا زن ازدواج نکرده به کار می‌رود یعنی دختری که هنوز بکارتش را حفظ کرده

روند مناقصه را در تصویر دوم میبینیم که در آخر یک مرد ژاپنی با پرداخت 780,000 دلار برنده مناقصه شد. این دختر خانم اولین همخوابی خود را قرار است در پرواز یک هواپیما از استرالیا به آمریکا انجام دهد تا قانون کشوری نقض نشود.

دختر زیبایی که دوشیزگیش را به مزایده گذاشت

به گزارش تالاب از بوسه و بازیهای دیگر خبری نیست. استفاده از کاندوم نیز اجباری است.این دختر برزیلی قصد دارد دوشیزگی خود را به قیمت ساختن یک خانه بزرگ برای فقرا بفروشد.به گزارش پارس ناز او که یک دانش آموز است حاضر شده است در قبال دریافت پولی که قرار است برای ساختن یک خانه بزرگ برای فقرای شهرش خرج کند دوشیزگی اش را به بالاترین پیشنهاد بفروشد.

دختر زیبایی که دوشیزگیش را به مزایده گذاشت

“کاتارینا” 20 ساله قیمت پایه برای این حراجی را 155 هزار دلار مشخص کرده است. او توسط یک گروه فیلمساز استرالیایی برای تهیه مستندی به نام “دوشیزگی” انتخاب شده است. او انتقاداتی که مبنی بر تن فروشی به او وارد کرده اند را رد کرده و میگوید به عشق اعتقاد دارد اما او کاری را انجام میدهد که دنیای او را تغییر خواهد داد.

دختر زیبایی که دوشیزگیش را به مزایده گذاشت

او دانشجوی رشته تربیت بدنی است و میگوید:درحال حاضر به این جریان مثل یک معامله نگاه میکنم که با پول حاصل از آن یک کار مفید انجام خواهد شد.من معتقدم با یک بار انجام این کار تبدیل به یک خود فروش نخواهم شد درست مثل اینکه کسی که یک بار یک عکس فوق العاده میگیرد لزوما عکاس حرفه ای نخواهد شد.

او در مصاحبه اش گفته است : این حراجی تنها یک معامله است وگرنه من دختری کاملا احساساتی هستم و به عشق خیلی اعتقاد دارم.این دختر که ریشه ای ایتالیایی دارد دو سال پیش در یک آگهی با این گروه آشنا شد

که به دنبال دختر دوشیزه ای بودند که در مستند آنها دوشیزگی اش را به حراج بگذارد و او هم ثبت نام کرد و پذیرفته شد.”کاتارینا” برای این فیلم مبلغ 20 هزار دلار به عنوان دستمزد خواهد گرفت و 90 درصد مبلغ کل حراجی به او تعلق خواهد گرفت.

مطالب مرتبط:

دانستنی های دستگاه تناسلی زنان

دانستنی های پرده بکارت

3 فاز رابطه جنسي در زندگي مشترك

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت