بروزرسانی : 19 تیر 1403

تلاش زیاد این 2 نفر برای پیروزی مسعود پزشکیان

تلاش زیاد این 2 نفر برای پیروزی مسعود پزشکیان

پیروزی مسعود پزشکیان با حمایت مردم عزیز و کمک این 2 نفر بوده است . دکتر مسعود پزشکیان در انتخابات رئیس جمهوری برگزیده شد. مسعود پزشکیان دارای فوق‌تخصص جراحی قلب از دانشگاه علوم پزشکی ایران است.

پزشکیان در سال ۱۳۳۳ در مهاباد به دنیا آمد او از پدری ترک آذری و مادری کُرداست. او برای رسیدن به جایگاه پزشکی خود بسیار تلاش کرد. امید ما این است مسعود پزشکیان بتواند برای مردم خوب و زحمت کش و شریف ایرانی تلاش کند و کارهای مفیدی انجام دهد. پزشکیان از دو نفربسیار زیاد قدردانی کرد و پیروزی خود را مدیون این دونفر است. 

چه کسانی از مسعود پزشکیان حمایت کرده اند؟ 

بسیاری از اصلاح طلبان از دکتر مسعود پزشکیان حمایت کرده اند. آقای محسن هاشمی فرزند آقای رفسنجانی هم به شدت از آقای پزشکیان حمایت کرده اند و قبل از پیروزی پزشکیان با ایشان ملاقات داشتند. حسن عابدی جعفری که در کابینه میر حسین موسوی عهده‌ دار وزارت بازرگانی بود، حمایت خود از مسعود پزشکیان در انتخابات هشتم تیر ١۴٠٣ را با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد.حمایت عباس آخوندی از پزشکیان هم صورت گرفت.

چه کسانی از مسعود پزشکیان حمایت کرده اند؟ 

پیروزی اصلی و قدردانی ویژه مسعود پزشکیان از چه کسانی بوده است؟

ظریف و آذری جهرمی این دو نفر کسانی بودند که از اول تا آخر پا به پای پزشکیان بوده اند و بسیار مسعود پزشکیان را حمایت کرده اند و در بسیاری از جلسات هم کنار او حضور داشتند.و به او انرژی و انگیزه می دادند این دو عزیز بسیار برای پیروزی رئیس جمهور مسعود پزشکیان تلاش کرده اند و خدا رو شکر نتیجه هم داد.

به قول یکی از عزیزان در دوران “سری را که درد نمی کند دستمال نمی بندند” ، در زمانی که منفعت در همراهی با قدرت است . در روزگاری که فحش و تهمت ، نقل و نبات مخالفان است و در میانه ناامیدی ملتی رنج دیده، چنین بی پروا به میدان آمدن و برای میهن دویدن و شهر به شهر به دنبال آفرینش امید بودن و دل ها را به یکدیگر دوختن و هزار زخم از ناجونمردان خوردن ، هنر این دو مرد شریف بود که آبرویشان را وقف ایران کردند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت