خرید و فروش در اینترنت

وقتی علیرضا خمسه مادربزرگ می شود + تصاویر

وقتی علیرضا خمسه مادربزرگ می شود + تصاویر

علیرضا خمسه هنرمند توانمند سینما با آثار ماندگارش سال ها در ذهن مخاطبین سینما می ماند.

 

سری دوم از مجموعه «کوچه مروارید» امروز – یکم بهمن ماه – در یک کارخانه کلید می‌خورد. علیرضا خمسه در این مجموعه عروسکی «در نقش «مادربزرگ مارجان» مقابل دوربین می‌رود.

 

سعید سالارزهی – کارگردان و تهیه‌کننده هنری «کوچه مروارید» – درباره جزئیات سری دوم «کوچه مروارید» اعلام کرد: از همان زمانی که فصل اول این سریال در حال ضبط بود با اینکه فیلمنامه کاملی در اختیارمان بود اما تصمیم داشتیم تا فصل‌های بعدی آن‌را هم مقابل دوربین ببریم. در واقع با توزیع فصل اول فقط می‌خواستیم بازخوردهای مردم و به ویژه کودکان و نوجوانان را از کار دریافت کنیم.

 

وی گفت: در فصل جدید از «کوچه مروارید» که شامل هفت قسمت می‌شود، دو عروسک به 25 عروسک قبلی اضافه شده‌اند. شخصیت‌هایی چون «هان» که یک موش چینی است و «قندون» که دختر بچه‌ای پرخور است از جمله شخصیت‌های جدید این کار عروسکی هستند.

 

کارگردان «کوچه مروارید» همچنین درباره حضور بازیگران جدید در مجموعه‌اش توضیح داد: در حال حاضر با همان بازیگران قبلی کار را شروع می‌کنیم اما این امکان وجود دارد تا بازیگران جدیدی نه صرفا چهره، نیز به گروه اضافه شوند.

 

این مجموعه که محصول شبکه نمایش خانگی و اولین سریال مختص به کودکان و نوجوانان است، تاکنون در قالب دو دی وی دی که هر کدام شامل دو قسمت است روانه بازار شده است.

 

از بازیگران اصلی «کوچه مروارید» می‌توان به علیرضا خمسه، رامبد جوان، عارف لرستانی، آناهیتا همتی و هستی محمایی اشاره کرد.

 

علیرضا خمسه در نقش «مادربزرگ مارجان»، رامبد جوان در نقش «آقا محترم»، عارف لرستانی در نقش «هیبت خان»، آناهیتا همتی در نقش «مادر داداشی» و هستی محمایی «خانم گل فروش» محله مروارید هستند.

 

وقتی علیرضا خمسه مادربزرگ می شود + تصاویر

علیرضا خمسه

وقتی علیرضا خمسه مادربزرگ می شود + تصاویر

علیرضا خمسه در نقش مادربزرگ

وقتی علیرضا خمسه مادربزرگ می شود + تصاویر

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

برچسب‌ها: