جدیدترین غول جنرال موتورز

مجموعه : مشخصات خودرو
جدیدترین غول جنرال موتورز

یکی از معتبر ترین شرکت های خودرو سازی جهان جنرال موتورز امریکا میباشد. به گزارش تالاب جدیدترین غول های جنرال موتورز : ناوگان SUV های بزرگ جنرال موتورز برای سال 2015 شاهد یک تغییر نسل اساسی خواهد بود.

 

خودروهایی که اکنون در بازار آمریکا سلطه طولانی مدتی در این کلاس دارند، ناچارند برای تطبیق بیشتر با محیط زیست و مصرف سوخت و سلایق جدید، تکانی به خود بدهند تا گرد پیری از آن‌ها دور شود!

 

جدیدترین غول جنرال موتورز

 

شورولت تاهو و سابربن و جی‌ام سی یوکان XL و یوکان دنالی (دینلای) را می‌توان دو زوج جنرال موتورز در این رده نامید. شورولت ها با عناصر افقی در طراحی نسبت به GMC ها که به نوعی با عناصر عمودی مشابه کادیلاک اسکالاد طراحی شده‌اند متمایز می‌گردند.

 

سابوربن دارای فاصله بین دو محور 355 میلی متر بیشتر و طول کلی 500 میلی متر بیشتر از تاهو است. هر دو شورولت دارای هفت صندلی با فضای جای پای وسیع برای مسافران ردیف عقب و فضای جای بار تقریباً دو برابری نسبت به قبل هستند.

 

جدیدترین غول جنرال موتورز

 

جمس ها نیز همین داستان را دارند. بدیهی است که مدل XL طول بیشتری دارد. استفاده از کروم و کابین لوکس‌تر با عایق بندی مناسب و کاهش سر و صدا، تریم داخلی با کیفیت‌تر، استفاده از پنل نمایش 8 اینچی، تجهیزاتی چون هشدار برخورد و سیستم کمک پارک نیز از ویژگیهای آن‌هاست.

 

در مقایسه با اسلاف خود، این ماشین‌ها با سیستم انتقال قدرت کارامدتر، آیرودینامیک بهتر و بهینه سازی و پالایش کلی روانه بازار می‌شوند. این تغییرات دامن وانتهای سیلورادو 2014 و جی‌ ام اس سیرا را که از همین شاسی و ساختار بهره می‌برند را نیز می‌گیرد.

 

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت