30 فعالیت برای سرگرمی سگ + سرگرم کردن حیوان

30 فعالیت برای سرگرمی سگ + سرگرم کردن حیوان

داشتن حیوان خانگی مسئولیت فراوانی دارد و هر شخصی مناسب نگه داری از حیوانات نمیباشد و ما توصیه می کنیم اگر حیوان خانگی دارید حتماً برای سرگرمی حیوان وقت بگذارید . دراین قسمت از مجله تالاب برای شما همراهان عزیز بـه مناسبت روز سگ، وفادارترین حیوان دنیا، لیستی از بهترین فعالیت ها با سگ ها «30 فعالیت برای سرگرمی سگ» را منتشر کرده ایم.

بهترین سرگرمی ها که با سگتان می توانید داشته باشید

 سگ شما هرگز قلب شما را نمی شکند، هرگز آخرین شکلات را نمی‌خورد و همیشه برای بوسه آماده اسـت! بنابر این، منطقی اسـت قسمتی از وقت روزانه خودرا برای او بگذارید.

فعالیت هاي‌ سرگرم کننده زیادی برای انجام دادن با سگ شما وجوددارد که هردو از آن ها لذت خواهید برد. اما اگر ایده‌هایتان کم اسـت، در این جا 30 فعالیت مناسب برای سگ‌ها وجوددارد که میتواند یک قرار مناسب برای سگ‌ها باشد.

30 فعالیت برای سرگرمی سگ

1. برای شام بیرون بروید

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

پیدا کردن رستوران‌هاي‌ سگ‌پسند با صندلی در پاسیو برای شما و دوست سگ‌تان آسان اسـت. برخی از مکان‌ها حتی دارای آیتم‌هاي‌ منو هستند، بنابر این بهترین دوست شما نیز می تواند یک خوراکی داشته باشد! این یک راه خوب برای بیرون رفتن و لذت بردن از مدتی باهم اسـت.

✅ مطالب مشابه: زیباترین نژادهای سگ دنیا

2. به Drive-In بروید

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

آیا می دانستید که اکثر سینما های درایو کاملاً حیوانات خانگی هستند؟ سگ شما فقط باید در ماشین با شما بماند، اما او مشکلی نخواهد داشت. این یک راه خوب برای دیدن یک فیلم پرفروش جدید یا یک کلاسیک قدیمی در صفحه بزرگ اسـت بدون این که لازم باشد بهترین جوانه خودرا در خانه بگذارید.

3. یک پیاده روی

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

همیشه یک فعالیت کلاسیک که تقریبا همه ی سگ ها عاشق ان هستند، پیاده روی اسـت! این بـه سگ شما فرصتی میدهد تا بوهای جدید را استشمام کند و چیزهای جدید ببیند. و هر دوی شما ورزش میکنید – برنده، برنده، برنده شوید!

4. به خرید بروید

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

30 فعالیت برای سرگرمی سگ

در حالی‌که همه ی فروشگاه ها سگ پسند نیستند، صرف یک روز برای بازدید از فروشگاه هاي‌ سگ پسند می تواند سرگرم کننده باشد. با سفر بـه فروشگاه‌هاي‌ حیوانات خانگی مورد علاقه‌شان که میتوانند اسباب‌بازی‌ها و خوراکی‌هایشان را انتخاب کنند، بچه‌هاي‌ چهارپای خودرا سرگرم کنید.

5. Paddleboarding ایستاده را امتحان کنید

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

اگر از جفت سگ‌هاي‌ فعال و ماجراجو هستید، ورزش پارویی ایستاده «SUP» را امتحان کنید. هم شما و هم سگتان بـه تعادل و هماهنگی نیاز دارد، اما وقتی بـه ان دست پیدا کردید، یک فعالیت عالی برای یک روز گرم تابستانی اسـت.

6. Drive-Thru را بزنید

بهترین سرگرمی ها با سگ ها

حتی یک سفر سریع در مسیر رانندگی می تواند یک فعالیت سرگرم کننده با سگ شما باشد. این بـه ویژه اگر کسانی را بشناسید که غذای سگ می دهند یا حتی آیتم‌هاي‌ منوی خاصی دارند. پوپوچینو، کسی هست؟

7. از پارک سگ ها دیدن کنید

بهترین فعالیت ها با سگ ها

اگر واقعاً میخواهید سگ خودرا لوس کنید، در شب قرار خود بـه پارک سگ بروید. انها ورزش زیادی خواهند کرد، و چه کسی می داند، شما حتی ممکن اسـت با یک نفر دو پا ملاقات کنید که عشق شما بـه سگ‌ها را بـه اشتراک بگذارد.

8. یک بازی انجام دهید

بهترین فعالیت ها با سگ ها

30 فعالیت برای سرگرمی سگ

شاید بخواهید کاری با سگ خود انجام دهید اما باید در خانه بمانید. یک بازی را امتحان کنید! بسیاری از سگ‌ها عاشق مخفی‌کاری هستند: در حالی‌که شما مخفی می شوید، حواس سگ خودرا با تکه‌هاي‌ غذای پراکنده روی زمین پرت کنید. سپس، برای بازیکنانی که نخستین بار هستند، با سگ خود تماس بگیرید تا بدانند که شما را پیدا کنند. هنگامیکه سگ شما چند بار بازی کرد، می توانید تماس را متوقف کنید، که پیدا کردن شما را کمی چالش برانگیز میکند.

9. یک مهمانی سگ برگزار کنید

بهترین فعالیت ها با سگ ها

اگر دوستان سگ دوست دارید، یک مهمانی برای جشن گرفتن بهترین هاي‌ سگ خود ترتیب دهید. دور هم جمع شدن و بـه اشتراک گذاشتن داستان هایي در مورد عشق زندگی تان در حالیکه سگ ها باهم بازی می‌کنند بسیار سرگرم کننده اسـت.

10. به یک فرار بروید

بهترین فعالیت ها با سگ ها

اگر بـه استراحت و آرامش نیاز دارید، یک هتل دوستدار سگ رزرو کنید و برای یک آخر هفته خوب بـه بیرون بروید – فقط شما دو نفر. بسیاری از هتل‌ها، تخت‌خواب‌ها و صبحانه‌ها و حتی Airbnbs مناسب سگ‌ها هستند، بنابر این گزینه‌هاي‌ زیادی برای اقامت در اختیار دارید.

11. سوار ماشین شوید

بهترین فعالیت ها با سگ ها

برای بسیاری از سگ‌ها، قطعه مقاومت در برابر زندگی، رفتن بـه ماشین سواری با شیشه‌هاي‌ پایین اسـت، بنابر این آن ها می توانند بوها رابا سپری شدن دنیا استشمام کنند. این باعث میشود که ماشین سواری بـه یک فعالیت عالی و بسیار آسان برای انجام با سگ شما تبدیل شود.

12. گرفتن عکس های حرفه ای

بهترین سگ های دنیا

خاطرجمعی از داشتن یک یادگاری بی‌ارزش از زمان باهم بودنتان بـه هر قیمتی ارزش دارد، بـه همین دلیل اسـت که گرفتن عکس‌هاي‌ حرفه‌اي از شما و سگتان یک فعالیت خوب اسـت. همه ی ما میدانیم که انها بـه اندازه کافی عمر نمی‌کنند، و ان عکسها خاطره اي دوست داشتنی خواهند بود که مدت ها پس از ان می‌توان ان ها را گرامی داشت.

13. برو کمپینگ

بهترین سگ های دنیا

هیچ چیزی برای سگ ها بهتر از فضای بیرونی عالی نیست. چادر خودرا جمع کنید و با سگ خود بـه کمپ بروید تا یک فعالیت سرگرم کننده داشته باشید. بهتر اسـت از یک پارک ملی سگ پسند برای ماجراجویی حماسی دیدن کنید.

14. در یک کلاس آموزشی شرکت کنید

بهترین سگ های دنیا

کاری که برای سگتان سرگرم کننده و مفید اسـت، یک کلاس آموزشی اسـت. چه بخواهید بهترین دوستتان آداب اولیه را بیاموزد، ورزشی مانند چابکی یا ترفند، برای هر سگ و صاحب یک کلاس وجوددارد.

15. به قایق سواری بروید

بهترین سگ های دنیا

هیچ چیز مانند اسپری دریا و هوای نمکی تازه نمیتواند هم شما و هم سگتان را نشاط بخشد. بـه همین دلیل اسـت که قایق سواری سگ پسند فعالیتی اسـت که هردو می توانید از ان لذت ببرید. یکی را اجاره کنید یا یک سفر دریایی یک روزه داشته باشید.

✅ مطالب مشابه: چگونه سگ را فراری دهیم؟

16. بازدید از یک کارخانه 

بهترین فعالیت ها با سگ ها

بسیاری از کارخانه‌ها سگ‌پسند هستند، پس دوست پشمالوی خودرا همراه داشته باشید. در حالی‌که میتوانید طعم لیز را بچشید، بهترین جوانه شما می تواند بوها را بپذیرد، غذا بخورد و چرت بزند.

17. چرت بزن

مهربان ترین سگ های دنیا

وقتی صحبت از چرت زدن شد، یکی از بهترین فعالیت هایي که می توانید با سگ خود انجام دهید، مطلقاً هیچ نیست! چرت زدن می تواند بـه شما آرامش دهد و شما را جوان کند در حالی‌که بـه سگتان چیزی می‌دهد که او بیشتر از همه ی دوستش دارد، بودن درکنار شما.

18. با هم هنر بسازید

مهربان ترین سگ های دنیا

اگر اهل صنایع دستی هستید، چرا اجازه ندهید سگتان هم سرگرم شود؟ کاردستی هاي‌ سرگرم کننده زیادی وجوددارد که می توانید با سگ خود انجام دهید. نمونه موردی: می توانید از خاک رس یک چاپ پنجه بسازید، با استفاده از رنگ غیر سمی روی کاغذ بیاورید یا بـه سگتان اجازه دهید با بینی یا پنجه‌هایش «نقاشی» کند. «کافی اسـت مقداری حباب رنگ روی یک بوم قرار دهید، ان را داخل یک کیسه Ziploc ببندید و روی زیپلاک شیرینی بگذارید.»

19. از یک رویداد ورزشی لذت ببرید

مهربان ترین سگ های دنیا

بسیاری از تیم هاي‌ ورزشی روزهای دوست داشتنی با سگ دارند، جاییکه شما و بهترین دوست سگ تان می توانید دریک بازی باهم، بـه صورت زنده در استادیوم شرکت کنید. این قطعا یک راه سرگرم کننده برای گذراندن یک بعد از ظهر اسـت.

20. با هم یک پیاده روی خیریه انجام دهید

مهربان ترین سگ های دنیا

در طول سال پیاده‌روی‌هاي‌ خیریه برای همه ی موارد وجوددارد. شاید هرماه یکی را برای شرکت با سگ خود انتخاب کنید. و از آنجایی که این فعالیت سگ پسند بـه دیگران کمک میکند، یک برد سه گانه، شاید حتی چهار برابر اسـت!

21. موج سواری را یاد بگیرید

بهترین سگ های دنیا

یکیدیگر از فعالیت‌هاي‌ سرگرم‌کننده برای جفت صاحب سگ ورزشی، موج‌سواری اسـت. این کمی دشوارتر از پارو زدن اسـت، اما هر دوی شما از یادگیری نحوه غلبه بر اینکار باهم لذت خواهید برد.

22. با هم بپزید

مهربان ترین سگ های دنیا

یکیدیگر از فعالیت هایي که باید در خانه انجام دهید، پخت و پز با سگ اسـت. درست کردن غذای خانگی سگ با سگ خود بـه عنوان آشپز سرگرم کننده و ارزان اسـت. شما می توانید دستور العمل هاي‌ زیادی را بـه صورت آنلاین پیدا کنید، و فراموش نکنید که سگتان قاشق را لیس بزند!

23. به کلاس تناسب اندام دوستدار سگ بپیوندید

مهربان ترین سگ های دنیا

30 فعالیت برای سرگرمی سگ

پیدا کردن انگیزه برای تمرین می تواند سخت باشد، بنابر این بردن بهترین جوانه خود با خود راهی عالی برای لذت بردن از تناسب اندام اسـت! بسیاری از مکان‌ها کلاس‌هایي از یوگا تا قدرت اصلی را ارائه می دهند که سگ شما بـه عنوان دوست تناسب اندام شما مورد استقبال قرار می گیرد.

24. پیک نیک رفتن

زیبا ترین سگ های دنیا

پیک نیک یک فعالیت بیرونی مناسب برای سگ اسـت که می توانید در هر مکانی ودر هر زمان انجام دهید – و هزینه زیادی ندارد. فقط یک پتو برای بـه اشتراک گذاشتن و مقداری خوراکی برای خود و بهترین دوستتان بیاورید.

25. به یک رژه بپیوندید

زیبا ترین سگ های دنیا

آیا میدانستید که اکثر رژه‌ها بـه هر شخصی اجازه می دهند بپیوندند؟ حضور در رژه محلی شما می تواند یک چیز سرگرم کننده برای سگ شما باشد. همه ی لباس‌ها را بپوشید و خوراکی‌هاي‌ دوست‌دار سگ و بچه بدهید. همه ی برنده اند!

26. انجام ویزیت های درمانی

زیبا ترین سگ های دنیا

اگر شما و سگتان می‌خواهید باهم کاری معنادار انجام دهید، بـه یک زوج درمانی تبدیل شوید. سگ هاي‌ تراپی از خانه هاي‌ سالمندان، بیمارستان ها، مدارس و موارد دیگر بازدید می‌کنند و لبخند را برای همه ی بـه ارمغان می آورند.

27. کرایه کانورتیبل

زیبا ترین سگ های دنیا

اگر سگ شما دوست داشت با شیشه پایین سوار ماشین شود، برای او یک کانورتیبل اجاره کنید! آن ها فکر میکنند که مرده اند و بـه بهشت سگی رفته اند، و شما نیز از گشت و گذار با بالا بـه پایین لذت خواهید برد.

28. کاسه توله سگ را تماشا کنید

زیبا ترین سگ های دنیا

هر سال، زمانی که افراد دیگر در حال تماشای Super Bowl هستند، دوستداران سگ در همه ی جا با دوستان پشمالوی خود بـه تماشای Puppy Bowl می‌پردازند. شما حتی می توانید یک مهمانی Puppy Bowl داشته باشید و از دوستان همفکر خود دعوت کنید تا دراین سرگرمی شرکت کنند.

29. در یک جشنواره شرکت کنید

زیبا ترین سگ های دنیا

در طول سال، بسیاری از مکان‌ها جشنواره‌ها یا نمایشگاه‌هاي‌ مربوط بـه سگ‌ها یا حیوانات خانگی دارند که مکانی عالی برای بردن بهترین دوست شماست. شما دو نفر می توانید روز خودرا بـه یافتن اسباب بازی ها و خوراکی هاي‌ جدید، یادگیری در مورد مراقبت و آموزش و دیدن نمایش هاي‌ جالب بگذرانید.

30. یک شب فیلم داشته باشید

زیبا ترین سگ های دنیا

همه ی ما میدانیم که سگ هاي‌ ما واقعاً می‌خواهند با ما وقت بگذرانند. بنابر این، یک فعالیت سرگرم کننده که انجام ان آسان اسـت، یک شب فیلم اسـت «فیلم هاي‌ سگ توصیه می‌شود!». روی کاناپه بخوابید، پاپ کورن و خوراکی مخصوص سگ داشته باشید، و همگی آماده فعالیت فوق العاده اي هستید که هم شما و هم سگتان دوست خواهید داشت.

✅ مطالب مشابه: آشنایی با 25 نژاد سگ معروف خطرناک در جهان

در پایان

مالکیت سگ برای میلیون ها نفر در سراسر جهان چیزی بیش از یک شادی روزانه اسـت. مطالعات نشان داده‌اند که نگه داری از سگ‌ها مزایای سلامتی زیادی دارد، از جمله سالها بـه زندگی شما اضافه میکند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت