شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

بهترین شهرها برای مسافرت تنهایی زنان را در اینجا به شما معرفی خواهیم نمود.

 

شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 

هلسینکی، فنلاند 

هلسینکی پایتخت و بزرگترین شهر فنلاند است که بیش از 1300000 نفر جمعیت دارد. از معماری شگفت انگیز هلسینکی و ساختمان‌های سبک هنر نو آن لذت ببرید. این شهر به عنوان مرکز جهانی طراحی در سال 2012 توسط شورای بین المللی انجمن‌های طراحی صنعتی انتخاب شد. اگر با یک تور اطراف شهر را بگردید، با دیدن گالری و معماری‌های این شهر خواهید فهمید که چرا این مکان به عنوان مرکز طراحی انتخاب شده است. 

 

 


هیلو، هاوایی

 شهرهای امن زیادی برای مسافرت زنان تنها در آمریکا وجود دارد اما هاوایی چیز دیگری است.  هیلو در جزیره هاوایی به عنوان �جزیره بزرگ� شناخته می‌شود که بیشترین ساکنین را با حدود بیش از 40000 نفر دارد. آبشار آکاکادر با 400 فوت ارتفاع شما را به شگفت وا می‌دارد. از این آبشار حتما دیدن کنید. 

 شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 


پرث، استرالیا 

سواحل استرالیا با سواحل دیگر جهان رقابت می‌کند. پرث پایتخت استرالیای غربی است و جمعیتی بیش از 1800000 نفر دارد. از پارک کینگز که بزرگ‌ترین پارک داخل شهری جهان است دیدن کنید. یش از 6000000 نفر هر ساله از این پارک دیدن می‌کنند. این ساحل به هر فردی آرامش می‌دهد. 

 شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 


اسلو، نروژ 

هر ساله کشورهای اسکاندیناوی جزو 10 کشور برتر در تساوی حقوق زنان و مردان می‌شوند. نروژ کشور زیبایی است. شما می‌توانید مجسمه‌های شگفت انگیزی را در پارک مجسمه ویگلند مشاهده کنید. این پارک هنرهی زیبا هر ساله بیش از 1000000 بازدید کننده را به خود جذب می‌کند. این پارک مجسمه توسط گوستاو ویگلند ساخته شده و بیش از 200 مجسمه آهنی، سنگی و برنز دارد. 

 شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 


ستوبال، پرتغال 

سفر یه کشور پرتغال بسیار جذاب است. اگر به دنبال مسافرتی آرام و خلوت هستید، به ستوبال سفر کنید. این شهر کوچک جمعیتی زیر 800000 نفر دارد. در این شهر گشت و گذار کنید و از غذاهای دریایی تازه آن لذت ببرید. از پارک مرکزی سرا دا ارابیدا، جایی که جنگل به دریا می‌رسد، دیدن کنید. این مکان با ساحلی آرام و بدون موج زیباترین ساحلی است که تا به حال دیده‌اید. 

 شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 


مالمو، سوئد 

مردم و فرهنگ زیبای سوئد در همه جا شهرت دارند. مالمو سومین کشور بزرگ سوئد است که در جنوب این کشور قرار دارد. این شهر برای تعطیلات مکان بسیار خوبی است. با پیاده روی یا با قایق سواری از منظره‌های زیبای آن لذت ببرید. این شهر برای بازی گلف نیز مناسب است. اگر می‌خواهید در این شهر بمانید به مراکز خرید آن نیز سری بزنید. 

شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 


مارسی، فرانسه 

اگر چه همه جای فرانسه برای مسافرت خوب است اما مارسی کاملا متفاوت است. این شهر تاریخی با فرهنگ خاص خود، دومین شهر بزرگ فرانسه است که جمعیت آن تقریبا به 3000000 نفر می‌رسد. این شهر در سواحل مدیترانه واقع شده و غذاهای دریایی خوشمزه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند. با اتوبوس یا یک تاکسی از سواحل زیبای آن دیدن کنید. 

 شهر های امن جهان برای مسافرت زنان

 

جدیدترین مطالب سایت