جستجو در تالاب

بهترین سواحل دنیا کجاست ؟ (31 ساحل زیبا)

بهترین سواحل دنیا کجاست ؟ (31 ساحل زیبا)

بهترین سواحل دنیا : هیچ چیز دراین دنیا بـه اندازه یک ساحل زیبا نیست. چه سبک ساحلی شخصی شـما روستایی و دورافتاده باشد یا مجهز و پر جنب و جوش باشد، فهرست انتخاب شده ما نگاهی بـه عده اي از زیباترین سواحل جهان دارد.

 

در هر یک از این سواحل، میتوانید نرم‌ترین شن‌ها، شفاف‌ترین آب‌ها یا مناظر چشم‌گیر جهان را بیابید کـه کاملاً سینمایی بـه نظر میرسد. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از بهترین سواحل دنیا را منتشر کرده ایم.

 

بهترین سواحل جهان

سواحل. چه چیز بیشتر لازم اسـت گفته شود؟ انها تعاریف کاملی از بهشت هستند، نقاط خیره کننده از زمین کـه در ان تنها تقاضا مکانی برای دراز کشیدن اسـت «و البته کمی پوشش مناسب ضد آفتاب». احساس یکپارچه‌کننده‌اي دراین مکان‌ها وجوددارد کـه بـه سهولت آشکار اسـت، اما هیچ دو ساحل یکسان نیستند. طبیعت فقط اینکار را نمیکند.

 

خلیج‌هاي‌ مخفی بـه همان اندازه جادویی هستند کـه معاصران مشهورتر، بهشت‌هاي‌ استوایی کتاب‌هاي‌ درسی برابر با معادل‌هاي‌ شهری. سواحل چیزهای باشکوهی هستند و این‌ها بهترین چیزهایی هستند کـه این سیاره زیبا ارائه می دهد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی 15 ساحل زیبای جهان «+عکس»

 

1. ساحل کشتی شکسته | زاکینتوس، یونان

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

جزیره یونانی زاکینتوس کـه برای کسانی کـه در صحنه مهمانی هستند بـه زانت مشهور اسـت، هرساله جمعیتی را بـه نوار بدنام لاگاناس خود می کشاند. اما از پرسه زدن بـه عده اي از زیباترین سواحل جهان، از جمله ساحل کشتی شکسته، غافل نشوید. Shipwreck فقط از طریق قایق قابل دسترسی اسـت و دارای صخره‌هاي‌ سفید، آب‌هاي‌ فیروزه‌اي و پارک دریایی Zakynthos اسـت کـه محل زندگی فوک‌هاي‌ لغزنده و لاک‌پشت‌هاي‌ باهوش اسـت.

 

2. خلیج حنالی | کائوآی، هاوایی

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

یکی از جزایر کمتر بازدید شده هاوایی، کائوآی، سواحل خیره کننده اي را در خود جای داده اسـت. خلیج هانالی کـه در ساحل شمالی جزیره واقع شده اسـت، بزرگ ترین خلیج کائوآی اسـت و بیش از دو مایل شن و ماسه نرم سفید، خلیجی آرام، و پس‌زمینه‌اي کوهستانی را ارائه میکند. ساحل بـه ندرت شلوغ اسـت ودر تابستان، خلیج برای قایق‌هاي‌ بادبانی، شنا کردن و شنا کردن بسیار مناسب اسـت.

 

3. ساحل هیامز | نیو ساوت ولز، استرالیا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

سه ساعت در جنوب سیدنی، بخش‌هایي از جنگل‌هاي‌ کاج کـه ساحل شن‌هاي‌ سفید اساسی استرالیا را نشان می دهد. غواصی‌ها در حالی کـه بـه دنبال ماهی‌هاي‌ خاردار بـه سمت نقطه هیامز می روند، توسط امواج ضربه نمی خورند. اما ممکن اسـت موجی از غلاف دلفین‌هاي‌ پرخاشگر را احساس کنند. یک پیک نیک جمع کنید و نیم ساعت پیاده روی سفید شنی را بـه سمت میزهای پیک نیک در گرینفیلد گالی ببرید.

 

4. Anse Source d’Argent | لادیگ، سیشل

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

اگر لادیگ، کوچک‌ ترین جزیره مسکونی سیشل، برای هر محافظ صفحه نمایش Anse Source d’Argent یک پنی داشت… ساحل نمونه اولیه فهرست سطلی نقطه نهایی سفر سیشل اسـت، با طاقچه هاي‌ خصوصی در بین صخره ها و شفاف ترین آب روی زمین. از این جا میتوانید بر فراز تپه ‌ها «و از طریق موج‌سواری کم‌عمق» بـه آنس مارون بروید، جایی کـه تخته‌هاي‌ شناور دستی یارو را در آغوش گرفته و یک استخر ایجاد میکنند.

 

5. ساحل خلیج شمالی | Providenciales، ترکز و کایکوس

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

ساحل گریس بی در Providenciales «بـه اختصار Provo» یکی از ان سواحل باورنکردنی کارائیب اسـت کـه بـه طور یکسان روی بیلبوردها و محافظ صفحه نمایش قرار می گیرد «و حتی بسته بـه سال بهترین در جهان نامیده می شود». آب شفاف، شن و ماسه پودری و صخره‌هاي‌ مرجانی رنگارنگ را خواهید دید کـه فقط التماس میکنند کاوش شوند. پارو زدن، موج سواری با باد، کایاک سواری، پاراسلینگ، جت اسکی و اسکی روی آب همگی از تفریحات محبوب هستند، اما توصیه می‌کنیم فقط روی حوله استراحت کنید و زیر نور آفتاب غوطه ور شوید.

 

6. Cala Llombards | مایورکا، اسپانیا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

ساحل ناهموار مایورکا هدیه‌اي برای پرش‌کنندگان صخره اسـت و این یارو لاغر جنوبی دارای یک فلات صخره‌اي در هر ارتفاعی اسـت. اگر راز فاش شد، از اسپانیایی ترجمه نشده اسـت. اکثر مردم محلی بـه این جا می روند و از ان لذت می‌برند، چه در حال جهش باشند و چه صرفاً از ساحل تماشا کنند. با تمام شن هاي‌ طلایی، سنگ طلایی و پوست طلایی، هر عکس #نوفیلتر غرق در قهوه اي بـه نظر می رسد.

 

7. ساحل ایالتی ال ماتادور | مالیبو، کالیفرنیا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

ال ماتادور کوچک و تحت تسلط رخنمون‌هاي‌ صخره‌اي، ممکن اسـت با ایده معمول شـما در مورد یک روز ساحلی در لس آنجلس مطابقت نداشته باشد – اما بسیار دور، زیباترین ساحل SoCal اسـت. کفش بپوشید و وسایل زیادی بـه همراه نداشته باشید. نقطه غربی مالیبو فقط از طریق یک مسیر شنی شیب دار قابل دسترسی اسـت. و اگر زود یا دیر برسید، با یک طلوع یا غروب بـه یاد ماندنی پاداش خواهید گرفت.

 

8. ساحل Llandudno | کیپ تاون، آفریقای جنوبی

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

اگر نمی توانید یک ساحل مناسب در چشم انداز فانتزی کیپ غربی پیدا کنید، شرم بر شـما باد. اما بـه خاطر از دست دادن Llandudno بخشیده میشوید. شن و ماسه کـه از رشته کوه دوازده حواری بیرون آمده اسـت، بـه طور مخفیانه بین دو منطقه حفاظت شده طبیعی در جنوب کیپ تاون می لغزد. وقتی تعقیب‌کنندگان غروب آفتاب میرسند، وسایل خودرا ببندید و مسیر پیاده‌روی 30 دقیقه‌اي جنوب را دنبال نمایید تا حتی خلوت‌تر از خلیج شنی.

 

9. ساحل ماریمگمگ | پالاوان، فیلیپین

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

دراین ساحل بکر چه باید کرد؟ غواصی کن و شیرجه بزن. بالاخره فیلیپین اسـت. و بیش از 100 گونه ماهی در اطراف مرجان هاي‌ بـه رنگ غروب خورشید سوسو میزنند – همراه با شاخه عریان در حال تاب خوردن و دوگونگ عجیب‌وغریب « نرم تنان و پستانداران بومی، برای افراد ناآشنا». یکی از 20 لباس غواصی مستقر در امتداد ساحل ال نیدو را برای تعمیر روزانه خود ببندید.

 

10. Barafundle Bay | پمبروکشر، ولز

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

ولز سواحل زیبایی دارد کـه مسلما بهترین در بریتانیا هستند و کسانی کـه می‌دانند شـما را بـه سمت پمبروکشایر راهنمایی می کنند تا بهترینها را انتخاب کنید. Barafundle بیسکویت ضرب المثل را می گیرد، تنها با یک پیاده روی زیبا نیم مایلی قابل دسترسی اسـت و ارزش هر قطره عرق خارج شده در طول مسیر را دارد. آب آرام برای حمام کردن بی خطر اسـت و آرامش ان تجربه اي واقعا دوست داشتنی را ایجاد می کند.

 

11. آرکو مگنا | کالابریا، ایتالیا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

با یک پلک زدن و از دست دادن ان برشی از بهشت در کالابریا، آرکو ماگنو تقریبا بـه همان اندازه کـه میشود ایده‌آل اسـت. برای تمام دنیا بـه نظر می رسد کـه توسط یک استاد نقاشی شده اسـت، کشش فوق العاده جذابی کـه باعث می شود استرس هاي‌ دنیای مدرن در آب گرم و خلوت صمیمی محو شود. ان طاق سنگی کاملاً چیز دیگری اسـت.

 

12. ایپانما | ریودوژانیرو، برزیل

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

کاریوکاها هاردکور هستند، و آن ها هستند کـه این خط ساحلی طلایی را بـه چنین سفری تبدیل کرده اند. ان‌ها ساحل را بـه مناطقی تقسیم میکنند: جوک‌ها در این جا، موج سواران در آنجا، هیپی‌ها، همجنس‌بازان و نمایشگاه‌ داران در بین. قبیله خودرا انتخاب کنید فقط امکانات محدود را درنظر داشته باشید. اگر نمیتوانید گرما را بدون دوش و نوشیدنی سرد تحمل کنید، هتلی را در پشت پیاده‌روی کاشی‌شده پرتغالی رزرو کنید.

 

13. الافونیسی | کرت، یونان

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

بله، ان ماسه صورتی اسـت. رنگ گلگون این ساحل زیبا در جنوب غربی کرت بـه یک سوپراستار رسانه هاي‌ اجتماعی تبدیل شده اسـت، اما حتی بـه این فکر نکنید کـه در مورد ان بدبین باشید. الافونیسی از نظر حضوری بسیار بهتر اسـت کـه واقعاً شایسته بحث نیست، بنابر این ادامه دهید و پرواز خودرا بـه کرت از قبل رزرو کنید. هنگام ورود نیز مراقب نرگس هاي‌ سفید دریایی باشید.

 

14. ساحل ریلی | کرابی، تایلند

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

چند هتل آبگرم خودرا در بین جنگل‌هاي‌ نخل کرابی جمع کرده‌اند، اما جذابیت ساحل ریلی را از بین نبرده‌اند – بـه هرحال جمعیت‌هاي‌ پر زرق و برق پوکت را ترجیح می دهند. صخره‌هاي‌ سنگ آهک چکه‌کن استالاکتیتی کـه ساحل ریلی را در بر می گیرد، ان را از طریق جاده غیر قابل معرض می‌سازد، و خلیج کم عمق مانع از ورود هر چیزی بزرگ تر از یک قایق دم بلند می شود. یکی را از آئو نانگ در نزدیکی آئو نانگ کرایه کنید، سپس بـه یک قایق بروید. 

 

15. ساحل سیستا | سیستا کی، فلوریدا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

همانگونه کـه از نامش پیداست، Siesta Key مکانی برای استراحت اسـت. ساحل وسیع بـه ندرت احساس شلوغی می کند، و شن‌هاي‌ سفید کریستال کوارتز خوب در لمس خنک می مانند، بنابر این هنگام مطالعه مجله مورد علاقه‌تان، حتما پاهای خودرا حفر کنید. کولر خودرا با نوشیدنی هاي‌ بزرگسالان خود بسته بندی کنید «لیوان مجاز نیست» و اگر احساس می کنید باید تلاش کنید، کایاک و تخته پارویی برای اجاره در معرض هستند.

 

بیشتر بخوانید: بهترین سواحل دنیا برای تفریح و گردشگری «+عکس»

 

16. پرایا دا روشا | آلگاروه، پرتغال

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

Algarve سزاوار احترام بیشتری از سوی مسافران سرسخت اسـت، و نقاطی مانند پرایا دا روچای طلایی بسیار زیبا نمونه‌اي از ان هستند. اینجاست کـه طبیعت و پرورش با نتایج باشکوهی ترکیب می شوند، زمینی خیره‌کننده کـه پس از غروب خورشید، بـه تفریحات شبانه مرکزی تبدیل می شود و از اواخر شب تا لذت چوپان مهمانی سختی می گیرد. هنگامی کـه مهمانی متوقف می شود، ساحل دوباره بـه یک بهشت ایده آل تبدیل می شود.

 

17. خلیج تورتوگا | سانتا کروز، جزایر گالاپاگوس

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

ساحل خلیج تورتوگا کاملاً حفظ شده اسـت، بنابر این حتی بـه شنا کردن در این جا و بـه هم ریختن ان فکر نکنید. شـما نمی توانید، چنین اقداماتی ممنوع اسـت، اما در هر انتخابی از بهترین سواحل جهان باید بـه شگفت انگیز حیات وحش اشاره کرد کـه گالاپاگوس اسـت.

 

خلیج تورتوگا در جزیره سانتا کروز قرار دارد و محل زندگی ایگوانا، خرچنگ، پلیکان و بقیه اسـت. اگر حتما باید شنا کنید، یک خلیج کوچک در نزدیکی ان وجوددارد کـه چنین چیزهایی مجاز اسـت، اگر چه چشمان خودرا برای کوسه هاي‌ ببری باز نگه دارید.

 

18. Stokksnes | شبه جزیره استوککسنس، ایسلند

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

Stokksnes کمی با بقیه سواحل موجود دراین فهرست متفاوت اسـت، اما پس از ان؛ برای ایسلند یکسان اسـت. بـه هرحال، سواحل نیازی بـه پوشاندن در زیر نور آفتاب ندارند تا بـه طرز باشکوهی نورپردازی کنند. شن‌هاي‌ آتشفشانی جت سیاه این ساحل منظره‌اي قابل مشاهده اسـت، زیبایی‌شناسی در ابتدا تکان دهنده کـه بـه زودی بـه طرز عجیبی آرامش‌بخش میشود. ساحلی از دنیایی دیگر؟ Stokksnes فقط همین اسـت.

 

19. ساحل صورتی | جزیره کومودو، اندونزی

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

چشمانت شـما را فریب نمی‌دهد، ان ساحل واقعا صورتی اسـت. بـه همین دلیل اسـت کـه بـه ان ساحل صورتی میگویند، درست اسـت؟ این رنگ از هزاران قطعه مرجانی شکسته، صدف و مواد دیگر می‌آید، کـه نوری پر جنب و جوش می دهد کـه عملا دوربین شـما را از جیب شـما بیرون میکشد و نیاز بـه عکس گرفتن با بیلیون دارد. تنها 10 سواحل با شن و ماسه صورتی روی کره زمین وجوددارد و اندونزی دو مورد از آن ها را دارد.

 

20. موش زلاتنی | براچ، کرواسی

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

مشهور ترین ساحل کرواسی؟ زلاتنی رت ممکن اسـت تاج را از ان خود کند. این شکل‌گیر کـه در جزیره زیبای براچ «یک کشتی 50 دقیقه‌اي از اسپلیت» یافت میشود، اندازه و طول ان بسته بـه جزر و مد تغییر می کند. این بـه خودی خود بـه اندازه کافی شگفت انگیز اسـت، اما تمام افکار کنجکاوی طبیعی زمانی کـه با زیبایی محض ان مواجه می شوند فروکش می کنند. در سایه درختان کاج قرار بگیرید و از یک بعد از ظهر تنبل تماشای کایت سواران کـه کارشان را انجام می دهند لذت ببرید.

 

21. Kynance Cove | کورنوال، انگلستان

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

بـه دنبال پری دریایی هستید؟ خودرا بـه Kynance Cove برسانید. این افسونگر کورنوال کـه در شبه جزیره Lizard در منتهی الیه جنوبی بریتانیا قرار دارد، با شن‌هاي‌ فراگیر، صخره‌هاي‌ بلند و خلیج‌هاي‌ پنهانش، بـه دلایلی بسیار محبوب اسـت. اوه، و البته پری دریایی هاي‌ ذکر شده در بالا. چای هاي‌ خامه اي خودرا در کافه بوم گردی کنار ساحل تهیه کنید و آداب کورنیش را بـه خاطر بسپارید. ابتدا روی ان اسکون ها جم کنید.

 

22. ساحل Weligama | Weligama، سریلانکا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

سفر خود بـه سریلانکا را دراین شن و ماسه شکر قهوه‌اي کـه در 20 مایلی گاله کمتر بازدید شده اسـت، حساب کنید. شنا در این جا امن اسـت – آرام تر و کم عمق تر از سایر سواحل ساحل جنوبی. یا تا ظهر روی یک صندلی آویزان زیر شاخه بپیچید، زمانی کـه کلبه ماهی کباب خودرا برای سرو ماهی خال مخالی و میگوهایی کـه در سپیده دم با قایق‌هاي‌ دراز می‌آمدند، روشن می کند.

 

23. ساحل موشوپ | آکوینا، ایالات متحده آمریکا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

کسانی کـه این جا را می شناسند بـه ساحل موشوپ می روند کـه در جامعه کوچک آکوینا قرار دارد. شن‌هاي‌ سفید این جا کـه قبلاً بـه‌عنوان گی هد شناخته میشد، پناهگاهی بـه دور از جمعیت در تاکستان مارتا ایجاد می کند، اگر چه هر سال افراد بیشتری این گوشه کوچک شگفت‌انگیز را پیدا میکنند. 

 

24. پونتا دل استه | پونتا دل استه، اروگوئه

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

چه زمانی بقیه جهان قرار اسـت بـه عظمت اروگوئه برسد؟ در واقع، کمی دیگر ان را برای خود نگه می داریم، اگر چه افزایش محبوبیت شهر های ساحلی مانند Punta del Este نشان می دهد کـه ان روزها برای این دنیا طولانی نیست. زمانی کـه این جا هستید، بین Playa Mansa «آرام» و Playa Brava «متلاطم» یکی را انتخاب کنید، و این دو نام باید بـه شـما ایده خوبی از انچه انتظار دارید ارائه دهند. مراقب مجسمه دستی باشید.

 

25. جزیره اوکراکوک | کارولینای شمالی، ایالات متحده آمریکا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

روزهایی کـه اوکراکوک توسط دزدان دریایی اداره می شد بـه اتمام رسیده اسـت «یا آیا انها؟»؛ و نوک جنوبی ساحل بیرونی بـه یکی از سواحل برتر کارولینای شمالی تبدیل شده اسـت. اوکراکوک بـه عنوان یکی از بهترین مقاصد گلوله باران روی این سیاره شهرت دارد، اگر چه بـه احتمال زیاد در سواحل بدون استرس روز را تنبلی می‌کنیم و با مردم محلی بـه همان اندازه بدون استرس در حال حرکت در نسیم هستیم.

 

26. ساحل کندوا | زنگبار، تانزانیا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

اگر چشمان خودرا محکم ببندید و سعی کنید شگفت‌انگیزترین سواحل را تصور کنید، احتمال زیادی وجوددارد کـه تصویری از کندوا ایجاد کنید. ماسه سفید، آب فیروزه‌اي درخشان، مناظر روزها. چه چیزی بیشتر میتواند از یک ساحل بخواهد؟ شنا کردن در تمام طول روز در این جا امکانپذیر اسـت «نه، تشویق می شود»؛ و چیزی در مورد شنای طلوع خورشید وجوددارد کـه واقعاً برای روح آواز می‌خواند.

 

27. ساحل پنهان | جزایر ماریتا، مکزیک

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

آیا ممکن اسـت چیزی دریک زمان پنهان و مشهور باشد؟ از ساحل ماریتا در کشور مکزیک بپرسید. خوب، شـما نمی توانید تقاضای ساحل کنید، اما با این حال، این غار کنجکاو یکی از غیرمعمول ترین سواحل در جهان اسـت. رسیدن بـه ان راحت‌ترین راه نیست «جزایر ماریتا یک ساعت با هر مکانی فاصله دارند»؛ اما زیبایی ساحل عشق ان را بسیار ارزشمند میکند. قبل از بازدید از این بهشت زیست محیطی حتما مجوزهای صحیح را دریافت کنید.

 

28. ساحل اساویرا | اساویرا، مراکش

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

خواهرخوانده مراکش دارای یک بازار موری‌ها و قلعه‌اي با قدمت 500 ساله اسـت، اما ساحل دو مایلی ان‌ها را تحت الشعاع قرار می دهد. یک آب پرتقال تازه را از یکی از کیوسک هاي‌ چوبی رنگ شده کنار باروهای قدیمی بردارید، سپس هزینه یک صندلی و چتر را بپردازید. بـه لطف بادهای آلیزه و دانشجویان بدون پیراهن دانشگاه کـه برای بازی فوتبال توسط بار میرامار آمده اند، فاکتور خنک در اواخر بعد از ظهر بالا میرود.

 

29. لانگ بیچ | جزیره ونکوور، کانادا

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

برای ثبت، 10 مایل باد گرفته اسـت. اما اندازه این جا در لبه کانادا مهم نیست، جایی کـه شـما در حال حاضر خط ساحلی وحشی، ساکن نهنگ‌ها و کاج‌ها را بیش از انچه می دانید دارید، دارید. از شهر ونکوور، پنج ساعت پیاده روی از روی زمین و دریا فاصله دارد، بنابر این قبل از چادر زدن در گرین پوینت، با پیاده روی در جنگل هاي‌ بارانی در امتداد Combers Beach Trailhead نهایت استفاده را ببرید.

 

30. Plage Sainte-Barbe | بریتانی، فرانسه

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

آیا کسی فریاد زد “آتش”؟ زیرا اینبخش کاراملی ساحل برتون نباید اینقدر متروک باشد. خوب، چیزی کـه مردمی کـه بزرگراه را بـه سمت کیبرون مسدود می کنند نمی‌دانند، بـه آن ها آسیب نمیرساند. فضای بیشتری برای تمرین مهارت‌هاي‌ موج‌سواری خود بر روی امواج متحرک، سپس تا غروب تماشایی در مقابل تپه‌هاي‌ شنی بیرون بیایید. فقط مطمئن شوید کـه وسایل، آب و میان‌وعده خودرا بستبندی میکنید – هیچ امکاناتی برای یک مایل وجود ندارد.

 

31. ساحل Metsitsim | تل آویو، اسرائیل

بهترین سواحل دنیا در سال 2023

گذشته از سواحل مهمانی مشهور تل‌آویو و مناطق جداسازی جنسیتی، میتوانید یک رشته تمیز و کلوچه‌اي را پیدا کنید کـه بـه طرز لذتبخشی از کیک گوشت گاو و سینه کوتاه اسـت و این باوجود یک زمین شلوغ والیبال ساحلی اسـت.

 

نوشیدنی‌هاي‌ روزانه از این کـه کارکنان را ملزم میکنند کـه کوکتل‌هاي‌ کف‌دار را بـه سالن‌هاي‌ سایه‌دار بیاورند، خوشحال می شوند. عجایب منظم از مجتمع دوش کاملاً جدید لذت میبرند. پس از آبکشی، پیاده روی را بـه سمت بازار کشاورز درکنار بندر دنبال نمایید.

 

بیشتر بخوانید: معرفی سواحل عجیب و غریب دنیا « تصویری»

 

در پایان

چیزی در مورد یک ساحل خوب وجوددارد کـه حواس را زنده می کند: بوی شور نمک در هوا، زمزمه آرامش بخش امواج، شن و ماسه ملایمی کـه توسط نسیم ملایم تکان میخورد. ساحل مورد علاقه مانند یک شعر مورد علاقه اسـت – فردی، مهم و چیزی کـه قلب ما را بـه آواز می اندازد، و اکنون بیش از هر زمان دیگری رویای روزهایی را در سر می پرورانیم کـه انگشتان پای خودرا در شن ها تکان می‌دهیم ودر آب شور غوطه ور می‌شویم.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
کلیپ دیدنی دختر بچه نابغه در سرعت محاسبات اعداد بالا
کلیپ دیدنی دختر بچه نابغه در سرعت محاسبات اعداد بالا