خرید و فروش در اینترنت

15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از شهرها و کشورهایی با بزرگترین خانه هاي‌ ساخته شده در آن ها را منتشر کرده ایم. (15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان)

 

شهرهایی با بزرگ ترین خانه ها

در دنیایی کـه زندگی شهری اغلب بـه معنای قربانی کردن فضای بیرون اسـت، هنوز شهرهایی وجود دارند کـه با خانه‌ها و املاک سخاوتمندانه‌شان راه فراری را از جنگل بتنی ارائه می دهند. انها هوای تازه را فراهم می کنند و بـه ساکنان این امکان را می دهند کـه در حیاط هاي‌ بزرگتر، باغ ها و فضاهای باز کـه در مناطق پرجمعیت کمیاب بـه نظر میرسد، غرق در تجمل شوند.

 

معرفی 15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

 

15. کلرادو اسپرینگز، کلرادو

کلرادو اسپرینگز، کلرادو

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8160

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1600

قیمت متوسط خانه: 462300 دلار

جمعیت: 483956

 

کلرادو اسپرینگز بـه خاطر طیف متنوعی از اندازه‌هاي‌ بزرگ شهرت دارد. در برخی از مناطق، بـه ویژه مناطق حومه شهر یا روستایی، خانه‌هاي‌ بزرگتر و اندازه‌هاي‌ بزرگ‌تری پیدا خواهید کرد کـه حس حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهند.

 

مردم بـه دلیل زیبایی طبیعی خیره کننده و فرصت هاي‌ تفریحی در فضای باز بـه زندگی در کلرادو اسپرینگز جذب می‌شوند. این شهر کـه در پایه کوه هاي‌ راکی قرار دارد، دسترسی آسان بـه پیاده روی، دوچرخه سواری، اسکی و سایر فعالیت ها را برای ساکنان فراهم می کند.

 


مطالب مشابه: بهترین شهرهای ایران از نظر امکانات و جاذبه های گردشگری و تفریحی


 

14. توسان، آریزونا

توسان، آریزونا

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8200

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1700

قیمت متوسط خانه: 325000 دلار

جمعیت: 543242

 

اگر مناظر طلایی صحرا و خانه‌هاي‌ خشتی مورد توجه شماست، گوشه‌اي نه چندان کوچک از جهان را بـه دنبال توسان نگردید. با مسیرهای پیاده‌روی، پارک‌هاي‌ ملی و مناطق تفریحی فراوان و بیش از 300 روز آفتابی درسال، مقصدی جذاب برای کسانی اسـت کـه بـه دنبال یک سبک زندگی فعال و فعال در فضای باز هستند.

 

توسان همچنین دارای یک صحنه فرهنگی غنی اسـت کـه تاکید زیادی بر هنر، موسیقی و غذا هاي محلی دارد. میراث مکزیکی و بومیان آمریکا در جشنواره هاي‌ متعدد، گزینه هاي‌ متنوع غذاخوری و موزه ها و گالری هاي‌ هنری متعدد منعکس شده اسـت.

 

13. اوماها، نبراسکا

اوماها، نبراسکا

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8450

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 2430

قیمت متوسط خانه: 277,400 دلار

جمعیت: 487300

 

جوامع پراکنده اوماها بـه گزینه هاي‌ مختلف زندگی اجازه می دهند. بسیاری از محله‌ها، مانند Bellevue، دارای خانه‌هاي‌ قدیمی‌تر با حیاط‌هاي‌ بزرگتر هستند کـه حس حومه شهر را ایجاد می کنند.

 

ساکنانی کـه بـه سبک زندگی متعادل، مقرون بـه صرفه بودن و حس اجتماعی قوی اهمیت می دهند، باید اوماها را درنظر بگیرند، زیرا فضای خوشایند، ساکنان دوستانه و هزینه کمتر زندگی در مقایسه با بسیاری از مناطق شهری بزرگتر، ان را بـه یک انتخاب عالی بـه ویژه برای خانواده ها تبدیل کرده اسـت.

 

12. آستین، تگزاس

آستین، تگزاس - 15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8620

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 2020

قیمت متوسط خانه: 586900 دلار

جمعیت: 964177

 

آستین یکی از شهر های پرجمعیت «و گرانتر» در فهرست ما اسـت. در حالی کـه در چند سال گذشته مردم بـه صورت دسته جمعی بـه شهر نقل مکان کرده اند و باعث افزایش قیمت املاک و مستغلات شده اند، اما این امر مانع از آمدن آن ها نشده اسـت. و شـما هنوز هم میتوانید یک خانه نسبتا بزرگ دریک زمین بزرگ امروز پیدا کنید.

 

صنایع پر رونق فناوری و سرگرمی شهر، بازار کار پرجنب و جوشی را برای حرفه اي ها فراهم می کند. صحنه موسیقی زنده مشهور آستین، گزینه‌هاي‌ متنوع غذاخوری و فعالیت‌هاي‌ فضای باز در طول سال نیز بـه مطلوبیت ان کمک میکند.

 

11. ویچیتا، کانزاس

ویچیتا، کانزاس

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8710

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1300

قیمت متوسط خانه: 193500 دلار

جمعیت: 395699

 

ویچیتا اندازه هاي‌ بزرگی را برای خانواده هاي‌ در حال رشد با هر شکل و اندازه ارائه می‌دهد. بـه علاوه، کارهای زیادی برای انجام دادن دراین شهر وجوددارد، کـه موزه هاي‌ متعددی از جمله موزه هنر ویچیتا و موزه گنجینه هاي‌ جهانی را در خود جای داده اسـت. منطقه احیا شده مرکز شهر ان همچنین دارای طیف گسترده اي از تئاترها، رستوران ها و مکان هاي‌ سرگرمی اسـت.

 

و فراموش نکنیم: موقعیت مکانی ویچیتا در امتداد رودخانه آرکانزاس مسیرهایی برای علاقه مندان بـه فضای باز، نقاط پیک نیک و مناظر خوش منظره ارائه میدهد.

 


مطالب مشابه : بزرگ ترین و مجلل ترین خانه های دنیا


 

10. تولسا، اوکلاهما

تولسا، اوکلاهما - 15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8770

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1670

قیمت متوسط خانه: 199800 دلار

جمعیت: 411401

 

با املاک بسیار بزرگتر، تولسا یک گزینه عالی برای خانواده ها اسـت. محله‌هاي‌ خانوادگی، مسکن مقرون بـه صرفه و تأکید بر آموزش از طریق مدارس باکیفیت، شهر و مناطق حومه شهر را بـه مکانی جذاب برای زندگی تبدیل کرده اسـت. همه ی این عوامل، تولسا را بـه یکی از مناطق با رشد سریع در کشور تبدیل کرده اسـت.

 

9. ایندیاناپولیس، ایندیانا

ایندیاناپولیس، ایندیانا

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8؛980

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1510

قیمت متوسط خانه: 230000 دلار

جمعیت: 882039

 

نه تنها تعداد زیادی در ایندیاناپولیس و مناطق اطراف ان بزرگ هستند، بلکه این شهر دارای یک بازار کار قوی با کارهای فراوان در زمینه مراقبت هاي‌ بهداشتی، فناوری و مالی اسـت. هزینه زندگی مقرون بـه صرفه ان باعث ایجاد یک سبک زندگی راحت می‌شود.

 

علاوه بر این، ایندیاناپولیس بـه دلیل فرهنگ ورزشی خود، میزبان رویداد های مهمی مانند ایندیاناپولیس 500؛ مشهور اسـت و مجموعه اي از جاذبه هاي‌ فرهنگی از جمله موزه ها، تئاترها و صحنه هاي‌ آشپزی پر جنب و جوش را ارائه می‌دهد.

 

8. مینیاپولیس، مینه سوتا

مینیاپولیس، مینه سوتا

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 8980

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1520

قیمت متوسط خانه: 339300 دلار

جمعیت: 425336

 

زمین‌هاي‌ بزرگ، خانه‌هاي‌ قدیمی و تجربه شهری پویا احاطه‌شده با زیبایی طبیعی، مینیاپولیس را بـه درستی توصیف میکنند. از یک صحنه هنری و موسیقی در سطح جهانی «بالاخره، پرینس یک پسر بومی اسـت» تا نمادین زنجیره دریاچه‌ها، کارهایی برای انجام و دیدن در تمام طول سال وجوددارد. بـه علاوه، اگر بـه دنبال فضایی آرام تر و سنتی تر هستید، همیشه می‌توانید خانه اي در شهر دو قلوی مینیاپولیس، سنت پل، انتخاب کنید.

 

7. جکسونویل، فلوریدا

جکسونویل، فلوریدا - 15 شهر با بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

 بزرگ ترین خانه ها و املاک در جهان

 

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 9100

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1820

قیمت متوسط خانه: 312900 دلار

جمعیت: 954614

 

فلوریدا بـه یکی از گرانترین ایالت ها برای زندگی تبدیل شده اسـت – بـه طوری کـه بازنشستگان در همسایگی آلاباما اقامت می کنند. با این حال، هزینه زندگی در جکسونویل هنوز حدود 6 درصد کمتر از میانگین ملی اسـت و تنها جایی در فهرست ما اسـت کـه میتوانید ملک بزرگی در فلوریدا پیدا کنید کـه هنوز نسبتاً مقرون بـه صرفه اسـت.

 

جکسونویل در امتداد رودخانه سنت جانز و حدود 20 مایلی از اقیانوس اطلس واقع شده اسـت، بنابر این فعالیت هاي‌ ساحلی نام بازی در این جا اسـت. این شهر دارای مناطق ساحلی متعددی اسـت، از جمله رودخانه سنت جانز، تفرجگاه‌ها و سواحل – کـه همگی ان را بـه مرکزی برای قایق‌سواری، ماهیگیری و سایر فعالیت‌هاي‌ مبتنی بر آب تبدیل می کنند.

 


مطالب مشابه: عکس هایی از زیباترین شهرهای دنیا


 

6. ممفیس، تنسی

ممفیس، تنسی

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 9620

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1540

قیمت متوسط خانه: 148400 دلار

جمعیت: 628127

 

اگر بـه بلوز، راک اند رول و خواص بزرگتر علاقه دارید، ممفیس را دوست خواهید داشت. این شهر صحنه موسیقی پر جنب و جوشی دارد و جاذبه هایي مانند Graceland و Sun Studios نمادین هستند. کنار رودخانه و جشنواره هاي‌ مختلف شهر نیز بـه یک سبک زندگی فعال خانوادگی کمک می کند.

 

ممفیس نسبت بـه بسیاری از شهر های بزرگ هزینه هاي‌ زندگی کمتری را ارائه می‌دهد و بـه ساکنان این امکان را می‌دهد کـه از گزینه هاي‌ مسکن مقرون بـه صرفه لذت ببرند. علاوه بر این، صنایع مراقبت هاي‌ بهداشتی و لجستیک فرصت هاي‌ شغلی زیادی را ارائه می دهند.

 

5. رالی، کارولینای شمالی

رالی، کارولینای شمالی

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 10450

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1950

قیمت متوسط خانه: 436100 دلار

جمعیت: 469124

 

خانه ها در رالی بـه طور متوسط کمتر از 18 درصد از املاک خودرا اشغال می کنند، بـه این معنی کـه خانواده ها می‌توانند انتظار داشته باشند کـه فضای بیرونی زیادی داشته باشند.

 

رالی بـه عنوان پایتخت ایالت و بخشی از منطقه مثلث تحقیقاتی، بازار کار پر رونقی بـه ویژه دربخش‌هاي‌ فناوری، بهداشت و درمان و آموزش دارد. همچنین فضای اجتماعی گرمی را ایجاد می کند ودر مقایسه با سایر شهر های بزرگ مقرون بـه صرفه اسـت.

 

4. شارلوت، کارولینای شمالی

شارلوت، کارولینای شمالی

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 10600

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1900

قیمت متوسط خانه: 393000 دلار

جمعیت: 879709

 

شارلوت نیز مانند رالی، فضای زیادی را برای پرسه زدن ارائه میکند و املاک مسکونی تنها 18 درصد از یک قطعه ملک را اشغال میکنند. هزینه زندگی 2 درصد کمتر از میانگین ملی اسـت و مشاغل در صنایعی مانند مالی، بهداشت و درمان و فناوری فراوان اسـت.

 

3. لوئیزویل، کنتاکی

لوئیزویل، کنتاکی

بهترین خانه ها و املاک در جهان

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 10890

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1570

قیمت متوسط خانه: 239900 دلار

جمعیت: 628594

 

جدا از اندازه ملک، لوئیزویل ترکیبی از جذابیت هاي‌ جنوبی و فرصت هاي‌ شهری را ارائه می‌دهد. هزینه زندگی مقرون بـه صرفه شهر «4 درصد کمتر از میانگین ملی»؛ تاریخ غنی و حس قوی جامعه، ان را بـه مکانی جذاب برای خانه تبدیل کرده اسـت. از دربی مشهور کنتاکی گرفته تا صحنه‌هاي‌ هنری رو بـه رشد و محله‌هاي‌ متنوع، لوئیزویل یک تجربه زندگی کامل و پر جنب و جوش را برای همه ی اعضای خانواده فراهم میکند.

 

2. آتلانتا، جورجیا

آتلانتا، جورجیا

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 11560

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1950

قیمت متوسط خانه: 425900 دلار

جمعیت: 6.1 میلیون نفر

 

بزرگترین شهر در فهرست ما در جایگاه دوم در مورد املاک بزرگ قرار میگیرد. با مساحت متوسط بیش از 11000 فوت مربع، عملاً هیچ محدودیتی برای کارهایی کـه میتوانید در حیاط خلوت خود انجام دهید، از ساخت یک آشپزخانه در فضای باز تا یک استخر بزرگ وجود ندارد.

 

اقتصاد قوی آتلانتا فرصت هاي‌ شغلی فراوانی را فراهم می کند و والدین مدارس و دانشگاه هاي‌ معتبر خودرا انتخاب می کنند. حتی برای یک کلان شهر بزرگ، آتلانتا یک شهر بسیار خانواده پسند اسـت.

 

1. نشویل، تنسی

نشویل، تنسی

 

اندازه زمین متوسط «فوت مربع»: 11810

اندازه متوسط خانه «فوت مربع»: 1830

قیمت متوسط خانه: 442500 دلار

جمعیت: 689,447

 

نشویل نه تنها شاهد افزایش قیمت ها بوده اسـت، بلکه اندازه خانه هاي‌ ان نیز افزایش یافته اسـت. املاک ساخته شده در دهه گذشته بـه طور میانگین درحدود 2435 فوت مربع اسـت. ساکنانی کـه بـه هیچ چیز بزرگی نیاز ندارند، می‌توانند خانه هایي را پیدا کنند کـه در دهه 1950 و 1960 ساخته شده اند کـه دارای حیاط پشتی بزرگ تری هستند، کـه برخی از انها تقریبا 19000 فوت مربع هستند!

 

و چه چیزی در مورد شهر موسیقی وجوددارد کـه قبلاً گفته نشده اسـت؟ اگر در زمینه سرگرمی، مراقبت هاي‌ بهداشتی و آموزشی کار می‌کنید، این مکان مناسبی اسـت. علاوه بر این، صنعت خودرو، گردشگری و مهمان‌نوازی بـه اقتصاد پر جنب و جوش شهر کمک میکند و نشویل را بـه مرکز فرصت برای هر خانواده تبدیل میکند.

 


 مطالب مشابه: 10 شهر برتر تکنولوژی جهان را بشناسید «+عکس»


 

در پایان

اگر پول چیزی نیست، این خانه هاي‌ غول پیکر ممکن اسـت جذاب باشند. با این حال، برخی از انها با توجه بـه مقدار پولی کـه برای ساخت آن ها صرف شده اسـت، چندان جذاب نیستند. وجه مشترک این خانه هاي‌ مجلل، امکانات رفاهی و ویژگی هاي‌ سطح بالای آن ها مانند استخرهای بی نهایت و زمین هاي‌ گلف اسـت.