دیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

دیدنی ترین مکان های جهان در زمستان
دیدنی ترین مکان های جهان در زمستان شاید در زمستان نمی‌دانید کدام مکان لذت‌بخش بوده تا بتوانید در آنجا خوش بگذرانید بسیاری از مردم از سفر لذت می‌برند و مایل‌اند در تمامی فصل‌های سال به مسافرت بروند؛ در اینجا سایت تالاب 5 مکان زیبای توریستی زمستانه را به شما معرفی می‌کنیم
 

1. بلغارستاندیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

 

اگر دلتان می‌خواهد به اروپا سفر کنید، می‌توانید به بلغارستان بروید که یکی از بهترین مقصدهای گردشگری در فصل زمستان است. بلغارستان یکی از قدیمی‌ترین کشورهای اروپا است.

 

 بنابراین شما می‌توانید جذابیت‌های واقعاً خوب و وقایع و فستیوال‌های فرهنگی که در فصل زمستان برگزار می‌شود را نیز ببینید. اگر علاقه‌مند به اسکی هستید می‌توانید جاهای خوبی برای این ورزش مفرح پیدا کنید. بر اساس آخرین اطلاعات گردشگری بلغارستان فصل زمستان بیشترین مسافر از سراسر جهان را داراست.

 

2. مراکشدیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

 

مردم زیادی هستند که از آب‌وهوای سرد متنفرند؛ آن‌ها دلشان می‌خواهد از هرجایی که به خاطر برف و سرما به رنگ سفید درآمده فرار کنند. پس اگر شما هم از این دسته از افراد هستید می‌توانید برای تعطیلات به موروکو در آفریقا بروید جایی که همیشه هوا گرم است و می‌توانید در کریسمس هم از هوای آنجا لذت ببرید. در فصل سرما مردم زیادی تعطیلات خود را در موروکو می‌گذرانند. علاوه بر آن مغازه‌های زیادی برای خرید کردن وجود دارد.

 

3. آراهووا (Arahova)، یونان   دیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

 

اگر عاشق کوهستان‌های برف پوشیده و مناظر زیبا هستید می‌توانید سری به جنوب یونان بزنید. آراهووا مکانی زمستانی زیبا که در طول سال ساکت و آرام است اما در فصل زمستان آدم‌های زیادی را خواهید دید که از نقاط مختلف اروپا و آسیا به آنجا آمده‌اند، پس اینجا مکانی بین‌المللی محسوب می‌شود که مردم را در فصل زمستان فرامی‌خواند. شما همچنین می‌توانید پناهگاه‌های زمستانی خوبی در اینجا پیدا کنید.

 

 4. ویستلر (Whistler)، کانادادیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

 

تعداد زیادی از مردم عاشق ماجراجویی هستند، حتی زمانی که هوا سرد است و برف می‌بارد. اگر شما از این دسته افراد هستید پس به ویستلر کانادا بروید چراکه می‌توانید از اسکی و اسنوبورد لذت ببرید. مردم زیادی از آمریکا و کانادا به اینجا می‌آیند تا از این پناهگاه سردسیر با مناظر زیبایش لذت ببرند.

 

5. بالی، اندونزیدیدنی ترین مکان های جهان در زمستان

 

اگر بودجه زیادی ندارید و اما می‌خواهید از تعطیلات زمستان لذت ببرید پس می‌توانید برای رفتن به بالی برنامه‌ریزی کنید. آب‌وهوا در بالی آرام و ملایم است و اصلاً هیچ سرمای استخوان سوزی وجود ندارد. پس می‌توانید هم از زمستان لذت برده و هم به کنار دریا بروید. 

 

جدیدترین مطالب سایت