بروزرسانی : 17 اردیبهشت 1402

باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟

باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟

چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته

روشی عجیب برای فهمیدن این که پسری قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته است یا خیر ؟

باکره بودن پسرها

به گزارش تالاب در حال حاضر بهترین آزمونها شامل وجود خط در پشت زانو، سفت بودن محل ختنه و توانایی پسر برای پاشیدن ادرار خود بالاتر از یک سیم با فاصله یک متر از سطح زمین میباشد .

باکره، در لغت به معنای دست نخورده‌است ودر فرهنگ عامه به شخصی که آمیزش جنسی نکرده باشد گفته میشود. برای زنان وجود پرده بکارت را نشانه باکرگی می دانند. و، همچنین نیز برای مردان در آفریقا سفتی پوست ختنه‌گاه و آزمون توانایی ادرار از بالای طنابی دریک متری زمین را نشانه باکرگی می دانند.

باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟

یک دکتر سنتی ۵۴ ساله از کشور ویتنام که «وام تی هونگ» نام دارد، طی اظهاراتی ادعا کرد که پس از حدود ده سال تحقیقات به این نتیجه رسیده که پسرها اگر قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته باشند، میتوان به آن پی برد.این دکتر سنتی در ادامه افزود:

به گزارش تالاب درسال 2000 میلادی خانمی در منطقه ما مورد تجاوز سه فرد ناشناس قرار گرفت. پلیس پس از انجام تحقیقات، سه جوان را بازداشت کردند اما این سه جوان ادعا کردند که بی گناه هستند و تا کنون هیچ رابطه جنسی برقرار نکرده اند.«وام تی هونگ» گفت: پس از شنیدن ادعای این سه جوان که بنظر بی گناه می آمدند،تحقیقاتم را آغاز کردم و پس از چند سال متوجه شدم که به محض برقراری نخستین رابطه جنسی توسط پسران، لایه اي از روی اندام جنسی انها از بین میرود.

این دکتر سنتی همچنین افزود: پس از کشف این مسأله و رساندن خبر آن به وکلای این سه جوان بی گناه، آن وکلا توانستند به دادگاه ثابت کنند که این سه جوان تا کنون هیچ رابطه جنسی با کسی برقرار نکرده از همین رو آنان از اعدام نجات یافتند.منابع خبری از کشور ویتنام اعلام کردند:

پس از مطرح شدن ادعای این دکتر سنتی، گمانه زنی ها در مورد درستی یا نادرستی آن آغاز شد و تحقیقات و بررسی ها توسط پزشکان غیرسنتی آغاز شد ودر نهایت به صحت ادعای «وام تی هونگ» پی بردند. همین امر در نجات یافتن آن سه جوان نیز تأثیرگذار بود.

روش جالب برای تشخیص باکره بودن پسران

روش اول باکره بودن پسران :
اما در حال حاضر بهترین آزمونها شامل وجود خط در پشت زانو، سفت بودن محل ختنه و توانایی پسر برای پاشیدن ادرار خود بالاتر از یک سیم با فاصله یک متر از سطح زمین میباشد .

روش دوم باکره بودن پسران :

باکره بودن مردان | چگونه می توان فهمید مردی رابطه جنسی نداشته؟

مبنای علمی تست باکرگی :
تست باکرگی مجموعه‌اي از روش ها برای تشخیص باکره بودن و عدم تجربه رابطه جنسی در دختران است. در مورد پسران، راهی برای تشخیص باکرگی وجود ندارد و روش‌هایي که در برخی اقوام به این منظور بکار گرفته می شود، مبنای علمی ندارد.

حتما بخوانید:

دانستنی های بکارت

روش هایی برای تنگ شدن واژن

سوالات و جواب های پرده بکارت؟

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت