بیوگرافی امیر حسین مدرس و زندگی شخصی این مجری مشهور

بیوگرافی امیر حسین مدرس و زندگی شخصی این مجری مشهور

صحبت های جنجالی با آقای امیر حسین مدرس 

امیر حسین مدرس یک هنرمند باوقار و بسیار یا سواد سرزمین مان است که بسیار مرد فروتن و شایسته جامعه هنری است . امیرحسین مدرس در زمینه های مختلفی در هنر فعالیت داشته است و بسیار هم موفق بوده است از مجری گری تا بازیگری و خوانندگی … صدای بسیار دلنشین و جذابی دارد مانند شخصیت آرام و مهربانش، این را هم بگویم که امیر حسین مدرس شاعر بسیار خوبی است و شعرهای زیبایی سروده است که طرفداران مخصوص خود را دارد. در ادامه مطلب بیشتر در مورد این هنرمند بزرگ و عزیز صحبت می کنیم.

بیوگرافی امیر حسین مدرس و کمی صحبت از زندگی شخصی اش

آغاز زندگی امیرحسین مدرس و توضیحاتی کوتاه از این هنرمند

این هنرمند عزیز امیرحسین مدرس متولد ۱۶ شهریور ۱۳۴۹ در تهران متولد شد ، و شغل اصلی او مجری، خواننده و بازیگر است او در رشته زبان و ادبیات فارسی مدرک خود را گرفت و دانش آموخته بازیگری از مرکز فیلمسازی وزارت ارشاد می باشد که علاوه بر فعالیت تلویزیونی، دست به قلم دارد و شعر نیز می سراید.اجرای او در نیمرخ بدعتی نو در برنامه های گروه جوان شبکه های تلویزیونی به حساب می آید، صدای گرمش را نیز در تیتراژ سریال های متهم گریخت .. سریال عشق گمشده ..زندگی به شرط خنده و ترانه مادری شنیده ایم.

اصلیت امیرحسن مدرس به کجا بر میگردد ؟

امیرحسین مدرس اصیل تهرانی است و به گفته خود تا جایی که یاد دارد پدر و پدر بزرگ وی در تهران زندگی می کردند متولد محله بیسیم تهران ام، جایی حوالی میدان خراسان می باشم و در خانه ها و محله های کوچه دردار، آبشار و خیابان ایران دوران جوانی را گذراندم محله هایی با بافت قدیمی، خانه هایی وسیع، سقف هایی بلند و دارای اندرونی و بیرونی با معماری دوست داشتنی آن زمان بزرگ شدم و بسیار لذت می بردم و صد حیف که دیگر خبری از این خانه ها و کوچه های قدیمی و زیبا نیست. 

صحبت های جنجالی با آقای امیر حسین مدرس 

امیر حسین مدرس فعالیت هنری خود را از کی آغاز کرد؟

به دلیل علاقه زیاد به هنر و بازیگری و خوانندگی همیشه به دنبال مکان هایی بودم که بتوانم تست بدهم و آموزش ببینم چون به صورت جدی عاشق هنر بودم و خانواده ام مخالفتی نداشتند و بعد از چندین تست بالاخره شانس با ما یار شد و وارد هنر شدم، در واقع من از سال ۱۳۶۶ در سن ۱۷ سالگی کارم را با گروه کودک نوجوان شبکه یک شروع کردم و بعد از ۴ – ۵ سال از شروع فعالیتم وارد رادیو شدم به صورت حرفه ای از سال ۱۳۷۰ کارم با با برنامه انتهای حضور به عنوان گوینده و بازیگر رادیو شروع کردم.

از چه زمانی وارد بازیگری شدید؟

به دلیل اینکه دوست داشتم تجربه های مختلف هنری را داشته باشم و گویندگی را تجربه کردم دوست داشتم در زمینه بازیگری هم فعالیتی داشته باشم و خیلی خوشحالم که در این راه تجربه بدست آوردم و در سریال و مجموعه های خوب بازی کردم ، در واقع شروع بازیگری ام ر سینما را از سال ۱۳۸۵ با فیلم گرگ و میش به کارگردانی قاسم جعفری کنار روناک یونسی، علیرام نورایی و خاطره حاتمی تجربه کردم.

آغاز زندگی امیرحسین مدرس و توضیحاتی کوتاه از این هنرمند

شهرت بیشترم را در بازیگری مدیون فیلم حضرت یوسف (ع) هستم

خوب چون فیلم حضرت یوسف بسیار فیلم پرمحتوا و پر طرفداری شد و اینکه مطمعن بودم با تیم حرفه ای کار می کنم حتما این سریال موفق خواهد شد و خداروشکر من هم از عهده نقشم برآمدم و در بین مردم بیشتر شناخته شدم.

 و در سال ۱۳۸۹ هم در فیلم ما همه گناهکاریم با امیر آقایی و نیوشا ضیغمی همبازی بودم که این فیلم ۶ سال بعد در ۸ دی ۱۳۹۵ اکران شد که خیلی باعث ناراحتی من شد پخش دیر هنگام این فیلم سینمایی. 

کمی از موسیقی برایمان بگویید؟

همانطور که توضیح دادم در کل علاقه زیادی به شاخه هنر دارم و وقتی دیدم با هنر و موسیقی آرامش بیشتری پیدا می کنم به دنبال یادگیر چند ساز شدم از جمله سه‌ تار، تنبور و دف. و همچنین در زمینه خوانندگی «تا به حال ۵ آلبوم موسیقی با صدای من منتشر شده است. تعداد زیادی تیتراژ برنامه و سریال خوانده‌ ام و سال پیش هم در برج میلاد کنسرت داشتم، خوشبختانه از این کنسرت استقبال شد و اجرایی خوب و حرفه‌ ای داشتم.»و خدا را به خاطر این موفقیت شکر می کنم و حاصل زحمات خود را در این چند سال اخیر خیلی دیدم . 

اصلیت امیرحسن مدرس به کجا بر میگردد

کمی از زندگی خصوصی امیر حسین مدرس بدانید؟

گاهی یک زندگی نمیتواند ادامه پیدا کند و من هم دوبار ازدواج کردم و ناراحت هم نیستم چون یک تجربه بوده است و خیلی درس ها از ازدواج اولم گرفتم در واقع در سال  ۸۲ با نازنین اسکندری ازدواج کردم. در این رابطه یک پسر به نام ایلیا دارم و پس از ۹ سال به پایان رسید  و در سال 91 کاملا از هم جدا شدیم به دلیل عدم تفاهم. در اینباره میتوانید به این مقاله درباره زندگی امیرحسین مدرس و همسر دومش که قبلا منتشر کردیم مراجعه نمایید .

و دیری نگذشت که تصمیم بر این گرفتم که ازدواج کنم و در سال 1392 با بهار بهاردوست ازدواج کردم توسط یکی از دوستان دو طرفه ما آشنا شدیم و خانم بهاردوست هم شرایطی مانند من داشتند و بعد از مدتی رفت و آمد تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم و خدارا شاکریم که تا به الان خوشبخت بوده ایم و بسیار همدیگر را درک می کنیم و خانم بهاردوست هم از ازدواج اولشان دو پسر داشتند که مانند پسر خود من هستند و فرقی برای من نمی کنند و من به آنها بسیار علاقمند هستم.   

تفریحات آقای امیر حسین مدرس چیست؟

من و همسرم بسیار علایق مشترکی داریم خداروشکر و یکی از علقه هامون سفر کردنه البته اگر وقت آزاد پیدا کنیم که خیلی کم پیش میاد ولی خیلی علاقه داریم مخصوصا سفر به مکان های تاریخی بسیار برایمان هیجان انگیز و زیبا است 

کمی از زندگی خصوصی امیر حسین مدرس بدانید؟

من عاشق دورهمی و شلوغی در دل مردم هستم

من خیلی کم پیش می آید که تنهایی رو ترجیح بدهم و دوست دارم هممیشه دورم شلوغ باشد و خیلی هم به مکان های عمومی می روم و تفریح می کنم چون عاشق مردمم هستم و ارتباط با مردم بسیار برایم لذت بخش است و در کل به راحتی وارد قهوه خانه می شوم و چای می خورم یا وارد ساندویچ فروشی های بدون میز و صندلی می شوم و ایستاده ساندویچ می خورم به طباخی و کله پاچه فروشی هم می رویم و سیراب شیردان می خوریم من مغز قلم خیلی دوست دارم و اگر به رستورانی بریم که در غذای مان قلم باشد آن قدر آن را به قاشق می کوبم تا مغزش را بخورم این مواقع بهار می گوید: وای خاک به سرم زشته (خنده)

فعالیت کلی هنری آقای امیر حسین مدرس ؟

در کل تمامی کارهای هنری ام را باعشق و علاقه انجام دادم و هیچ وقت به خاطر پول کاری رو انتخاب نکردم و خوشحالم در کارنامه هنری خود دقت کردم و توانستم تا به امروز فعالیت های هنری خوبی داشته باشم به لطف خداوند و از مردم عزیزم هم تمام قدر تشکر می کنم به خاطر تمامی حمایت هایشان. 

نرگس مست (۱۳۹۵)

در امتداد شهر (۱۳۸۹)

ما همه گناهکاریم (۱۳۸۹)

گرگ و میش (۱۳۸۵)

تلویزیون

راستش را بگو

یوسف پیامبر

آسمان من

یادآوری

ستاره‌های سربی

سیر و سرکه

تاریکی شب، روشنایی روز (۱۳۹۷)

اجرا

نیمرخ[۴]

مسابقه هوش برتر

کوله پشتی

خوانندگی

آلبوم ماه نی[۵]

آلبوم خورشید (۱۳۹۰) (با دکلمهٔ امین تارخ)[۶]

آلبوم روز رستاخیز (۱۳۹۱)

تیتراژ پایانی مسابقه هوش برتر

تیتراژ مجموعه تلویزیونی متهم گریخت

تیتراژ مجموعه تلویزیونی ترانه مادری

تیتراژ مجموعه تلویزیونی عید امسال

تیتراژ مجموعه تلویزیونی خوش‌نشین‌ها

تیتراژ مجموعه تلویزیونی آئینه

تئاتر غبار

تیتراژ مجموعه تلویزیونی آینه‌های نشکن

کتاب‌ها

مبتلای اقیانوس (شعر)

بانوی اعتدالِ بهاران (شعر)

جام باقی (پژوهش ادبی)

وحی بر توفان (تدوین و تصحیح متن کهن)

قطرهٔ دریای همت (تدوین و تصحیح متن کهن)

گالری عکس های آقای امیر حسین مدرس 

تفریحات آقای امیر حسین مدرس چیست؟

فعالیت هنری امیر حسین مدرس

بازیگری موفق امیر حسین مدرس

مجری گری عالی امیر حسین مدرس

ازدواج موفق امیر حسین مدرس

نویسندگی امیرحسین مدرس

خوانندگی امیر حسین مدرس

تفریحات ساده امیر حسین مدرس

امیر حسین مدرس یک بازیگر توانمند

امیر حسین مدرس و فرزندش ایلیا

عاشقانه های امیر حسین مدرس و همسرش

برای خواندن بیوگرافی مجری های مشهور ایرانی می توانید از مقالات پایین دیدن نمایید.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت