بیوگرافی امیرعلی نبویان (+ خانواده و همسر)

بیوگرافی امیرعلی نبویان (+ خانواده و همسر)

امیر علی نبویان یکی از افراد بسیار باهوش جامعه اسـت کـه در زمینه نویسندگی و مجری گری فعالیت میکند این هنرمند فن بیان بسیار قوی دارد و توانسته اسـت با صحبت هاي‌ دلنشینش روی آنتن طرفدارهای زیادی بدست آورد. نبویان یک فرد تحصیلکرده ي جامعه اسـت و بسیار خوش تیپ و خوش صحبت اسـت. او چندسالی اسـت کـه متآهل شده اسـت ودر عکس هاي‌ پخش شده و ویدئو هاي‌ پخش شده از این زن و شوهر بسیار رابطه ي گرم و صمیمی و عاشقانه اي دیده شده اسـت و این خوشحالی برای ما مردم اسـت کـه هنرمندان زوج هاي‌ موفق و شاد و خوشبخت با رابطه ي عاشقانه داشته باشند. تیم تالاب سعی کرده اسـت در مورد این عزیز هنرمند آقای امیرعلی نبویان صحبت کند از سوی خودشان.

 

کمی درباره ی امیرعلی نبویان و همسرش بدانید

بیوگرافی در مورد امیرعلی نبویان

خیلی ها علاقه دارند بـه این هنرمند جوان و مشهور حتی با این حال کـه ازدواج کرده اسـت طرفداران خودرا از دست نداده اسـت،سید امیرعلی نبویان «زادهٔ ۲ فروردین ۱۳۵۹» نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی اسـت. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ مهندسی برق از دانشگاه علوم و فنون مازندران بوده و شهرت خودرا از برنامهٔ تلویزیونی رادیو هفت بـه‌دست آورد. او علاوه بر اجرا در برنامه‌هاي‌ تلویزیون، نویسنده نیز هست و کتاب‌هایي هم چون مجموعهٔ ۴ جلدی قصه‌هاي‌ امیرعلی و نیز کأن لم یکن از وی منتشر شده‌اسـت.

 

بیوگرافی در مورد امیرعلی نبویان

فعالیت های هنرمند جوان آقای امیر علی نبویان

آقای امیر علی نبویان با این‌که در رشته ي مهندسی برق تحصیل کرده اند و بسیار در رشته ي خود هم موفق بوده اند ولی سرنوشت و علاقه ي دیگر ایشان وی را بـه سمت هنر کشاند،امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی، زادهٔ شهر آمل اسـت. او نخستین تجربهٔ بازیگری خودرا در سریال نوشدارو بـه دست آورد.

 

 وی در کارنامهٔ خود مجری گری در رادیو هفت، خوشا شیراز، صد برگ و خندوانه «فصل ۸ بـه جای رامبد جوان چون رامبد داور بود» را دارد. او همچنین توانست در مسابقهٔ لباهنگ خندوانه با اجراهای خود نظرات زیادی را جلب نماید. او در این مسابقه ترانه‌هاي‌ محسن چاوشی را خواند و با بالاترین رأی بـه مرحلهٔ فینال لباهنگ رسید ودر پایان، نفر اول شد.

 

وی نویسنده کتاب قصه‌هاي‌ امیرعلی همچنین کان لم یکن و شهر غصه اسـت. او در گفت و گویی اعلام کرد قصد دارد حضور بیشتری در سینما و تلویزیون داشته باشد.اجرای برنامه‌هاي‌ ارتش سری، ریالیتی شوی پدرخوانده و همچنین خنداننده شو ۳ از فعالیت‌هاي‌ وی اسـت. وی همچنین در شوی شب‌هاي‌ مافیا حضور داشت.

 

فعالیت های هنرمند جوان آقای امیر علی نبویان

به گفته های آقای امیر علی نبویان؛ سختی های زیادی کشیدم تا به موفقیت برسم

امیرعلی نبویان با این‌که درخانواده ي تقریباً ثروتمندی به دنیا آمد ولی اخلاقی کـه داشت باعث شد خود بـه تنهایی راه مسیر موفقیت را بدون کمک طی کند. و اینکار او بسیار پسندیده و شایسته اسـت،بعد دانشگاه کـه بـه زحمت مدرک اش را گرفتم، چندین جا کار کردم، مدتی در کارخانه کار یدی میکردم، سپس بازاریاب بودم مدتی هم به عنوان معلم ریاضی تدرس می‌کردم و خیلی کارهای دیگر کـه زمان و انرژی من را میگرفت.

 

به گفته های آقای امیر علی نبویان؛ سختی های زیادی کشیدم تا به موفقیت برسم

ازدواج عاشقانه ی امیر علی نبویان و همسرش

امیر علی نبویان همانطور کـه بسیار باهوش اسـت در ازدواج و انتخابش هم همین هوش باعث شد کـه ازدواج درستی بکند البته در کنارش قلبش هم لرزید،سید امیرعلی نبویان نویسنده، مجری و بازیگر در 8 مهرماه 1395 با بهار نوروزپور ازدواج کرد، بهار نوروزپور همسر امیرعلی سابقه بازیگری ندارد، طریقه آشنایی آقای مجری و همسرش بـه محل کارشان باز میگردد، نبویان در شرکت تبلیغاتی همسرش کار میکرد کـه این همکاری منجر بـه آشنایی و ازدواج شد.

ازدواج عاشقانه ی امیر علی نبویان و همسرش

بهار نوروز پور دچار سرطان شد

همسر امیرعلی نبویان یکی از کسانی اسـت کـه متآستفانه دچار سرطان شد و دوران سخت شیمی درمانی را طی کرد، البته تمامی این درگیری هاي‌ بیماری ایشان بر می گرد بـه قبل ازدواج با آقای امیر علی نبویان،بهار نوروز پور متولد 22 فروردین ماه 1360 می‌باشد، او کـه حدود یکسال با همسرش امیرعلی اختلاف سنی دارد، قبل از ازدواج، درگیر بیماری سرطان بوده و یک دوره شیمی درمانی را پشت سر گذاشته بود اما متأسفانه بعد از ازدواج نیز این بیماری ادامه داشت اما با عشق و حمایت امیرعلی موفق بـه شکست سرطان شد.

 

و چه خوب اسـت همسری وفادار داشته باشید کـه در هر زمینه اي از زندگی ما را حمایت کند و این اوج انسانیت در این روزگار تلخ اسـت. و درود بـه شرافت شـما آقای علی نبویان کـه با عشق بـه همسرتان درمان وی را ادامه دادید و یروز شدید. خدارو هزاران بار شکر.

 

بهار نوروزپور دچار سرطان شد

کارنامه ی هنری امیر علی نبویان

در این دوران کوتاه امیر علی نبویان بسیار اوج گرفت و توانست تنوع برنامه هاي‌ مختلفی را تجربه کند،امیر علی نبویان در آثاری چون نوشدارو، خانه دختر، زرد، شب هاي‌ مافیا بازی کرده و اجرای برنامه هایي چون ارتش سری، خنداننده شو 3؛ رادیو هفت، خوشا شیراز و صد برگ را برعهده داشته اسـت، او هم‌ چنین توانست در مسابقهٔ لباهنگ با بالاترین رأی بـه مرحلهٔ فینال رسیده و اول شود.

 

کارنامه ی هنری امیر علی نبویان

توضیحات کامل درباره ی خانواده ی امیر علی نبویان

همه ی ي طرفداران هنرمندان علاقه دارند کـه بدانند خانواده طرفدارشان چه کسانی هستند و خیلی از هنرمندان علاقه بـه بازگو شدن این موضوع ندارند و خصوصی می‌دانند و بعضی افراد هم مثل امیر علی نبویان این طور نیست.خانواده امیرعلی نبویان 4 نفره می‌باشد، او فرزند اول خانواده اسـت و یک برادر کوچک تر از خود بـه نام البرز دارد.

 

پدر امیر علی، نصرالله نبویان نام دارد و مادرش مرسده نورزاد می باشد و اطلاعات دقیقی از شغل پدر و مادر در سایت ها و شبکه هاي‌ اجتماعی نیست. همانگونه کـه میدانید امیرعلی خواهرزاده «مسعود متواضع» کارگردان و مجری کاربلد تلویزیون اسـت.

 

سید امیرعلی نبویان در روز شنبه 2 فروردین 1359«سال میمون» در تهران بـه دنیا آمد و همین حالا 42 سال سن دارد. نماد ماه امیرعلی حمل اسـت و متولدین فروردین ماه افرادی خوش طبع، خوشرو، قد بلند و خوش اقبال می‎باشند.هرچند اطلاعات دقیقی از قد و وزن امیرعلی نبویان در معرض نیست ولی از روی ظاهر میتوان حدس زد کـه قد وی 178 سانتی متر و 75 کیلو وزن دارد.از دیگر مشخصات ظاهری وی می‌توان بـه موی مشکی، چشم قهوه اي و چپ دست بودن اشاره کرد.

 

توضیحات کامل درباره ی خانواده ی امیر علی نبویان

علاقه و تفریحات آقای امیر علی نبویان چیست؟

هر فردی در این جهان یک علاقه هاي‌ خاصی بـه هر چیزی ممکن اسـت داشته باشد و همچنین تفریحاتی بـه گفته ي این هنرمند عزیز ؛ علایق و تفریحات امیرعلی نبویان با توجه بـه فعالیت هاي‌ کـه در زمینه اجرا، بازیگری و نویسندگی انجام می‌دهد مشخص اسـت.امیر علی طرفدار تیم استقلال اسـت و عاشق ناصر حجازی.بـه موسیقی فولکور ایران علاقه دارد و از خواننده هاي‌ موسیقی پاپ بـه صدای محسن چاوشی علاقه دارد.او همچنین پیانو می‌نوازد.

 

پیج اینستاگرام امیرعلی نبویان

یکی از جالب ترین ها این اسـت کـه آقای نبویان پیج اینستاگرام ندارند. و علاقه اي بـه فضای مجازی اصلا ندارند.

 

علاقه و تفریحات آقای امیر علی نبویان چیست؟

امیر علی نبویان علاقه به موسیقی دارد

مگر میشود هنرمند باشی و علاقه بـه موسیقی نداشته باشی واقعا کمتر کسی اسـت کـه بـه موسیقی و علم موسیقی علاقه نداشته باشد.و موسیقی مورد علاقه ي آقای نبویانموسیقی فولکور ایران مخصوصا موسیقی فوالکور خراسانی و البته مازندرانی کـه از قدیم می شنیدم و دوستش دارم موسیقی خراسانی دریک تغییرات خیلی کوچکی در ردیف آوایی تبدیل بـه موسیقی بلور میشود کـه بسیار شنیدنی اسـت، موسیقی بختیاری را هم دوست دارم موسیقی پاپ خیلی سخت می پسندم و تک و توک موزیک ها را دوست دارم، بین خواننده هاي‌ پاپ کار آقای محسن چاوشی را بیشتر دوست دارم.

 

پیج اینستاگرام امیرعلی نبویان

یکی از دلایل معروف شدن امیر علی نبویان آقای مسعود فروتن است

آقای نبویان کمتر جایی اعلام کرده اسـت کـه آقای مسعود متواضع هنرمند محبوب و شناخته شده کـه تجربه هاي‌ زیادی در عرصه ي هنر دارند دایی آقای نبویان هستند.امیرعلی خواهرزاده «مسعود متواضع» کارگردان و مجری کاربلد تلویزیون اسـت، او بدون این‌که بخواهد از نفوذ دایی اش سوء استفاده کند بـه توصیه اش عمل کرد بـه جدیت برای آموختن وقت گذاشت و با نویسندگی ودر ادامه با اجرا چهره شد.

 

عکس های آقای امیر علی نبویان و همسرش

امیر علی نبویان علاقه به موسیقی دارد

یکی از دلایل معروف شدن امیر علی نبویان آقای مسعود فروتن است

عکس های آقای علی نبویان و همسرش

امیر علی نبویان و نبوغش در اجراهایش

امیر علی نبویان یک عاشق واقعی است

امیر علی نبویان بسیار همسرش را دوست دارد

امیر علی نبویان و معروفیتش

امیر علی نبویان و برنامه ی خندوانه

امیر علی نبویان و بازیگری اش

امیر علی نبویان و نویسندگی اش

امیر علی نبویان در مافیا بازی کرده است

 

و در پایان

در این دوره ي سخت آقای نبویان بسیار خوب توانسته اسـت مشهور شود ولی درکنار معروفیت محبوبیت هم کسب کند و این محبوب شدن بین مردم بسیار مهم اسـت و یکی از دلایلش میتوان لطف خداوند باشد و بعد خوش صحبتی این فرد باهوش، تیم تالاب سعی کرد کمی از بیوگرافی این هنرمند خوش تیپ و خوش صدا و خوش چهره برایتان بگوید امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و برای این هنرمند بزرگوار هم آرزوی موفقیت بیشتر و سلامتی درکنار همسر گرامی شان داریم.

جدیدترین مطالب سایت