بیوگرافی ژیلا امیرشاهی (زندگی شخصی و مهاجرت)

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی (زندگی شخصی و مهاجرت)

 ژیلا امیرشاهی کیست؟

 ژیلا امیرشاهی مجری بسیار توانمند خوب صدا و سیما هستند که در سال 1339در شهر قزوین بدنیا آمدند و به خاطر تن صدای قشنگ شان همیشه مجری برنامه های مدرسه بودند و به همین دلیل که دیگران و خانواده تشویقش می کردند چندسالی بعد او راهی تست برای مرکز رادیو شد و همان موقع جواب مثبت استخدام در رادیو را گرفت .

تحصیلات خانم ژیلا امیرشاهی مجری پرسابقه چیست؟

خانم امیرشاهی علاقه زیادی به درس و دانشگاه داشتند و همزمان در کمار درسشان ازدواج هم کردند و فرزند هم بدنیا آوردند و با مدیریت بسیار عالی توانستند فوق لیسانس خود را بگیرند خانم ژیلا امیرشاهی مدرک لیسانس خود را در رشته ی رشته اقتصاد و بازرگانی از دانشگاه بین المللی امام خمینی و کارشناسی ارشد خود را در رشته MBA مدیریت بازرگانی از کشور کانادا می باشد.

بیوگرافی و مهاجرت مجری معروف ژیلا امیر شاهی

شغل اول خانم ژیلا امیرشاهی چه بود؟

شاید جالب باشد برایتان که خانم ژیلا امیر شاهی دبیر آموزش و پروش چند سالی بودند و در رشته ی زبان انگلیسی تدریس می کردند اما از آنجایی که علاقه زیادی به رادیو داشتند از آموزش و پرورش استفاء دادند و بعد از مدت کمی در رادیو مشغول به کار شدند و این بار با تمامی وجود شغل خود را دوست می داشتند. 

چگونه خانم ژیلا امیرشاهی وارد قاب تلویزیون شدند؟

وقتی در رادیو استخدام رسمی شدند و  برنامه های اجرایی رادیو پخش شد دیری نگذشت که همکاران تسلط و فن بیان بسیار عالی خانم امیر شاهی را دیدند و بسیار علاقمند شدند که در برنامه های تلویزیونی با خانم امیر شاهی همکاری داشته باشند و به ایشان پیشنهاد برنامه به خانه بر می گردیم را در سال 1379 داده شد و ایشان هم بسیار استقبال کردند و چند سالی مجری این برنامه بودند.

و مردم هم از این برنامه بسیار راضی بودند و همچنین اجرای عالی خانم امیر شاهی مورد استقبال قرار گرفته شد ولی بعد از چندسال به دلیل مهاجرت کاری همسرشان مجبور شدند ایران را ترک کنند ولی بعد از مدتی برگشتند و دوباره آغاز کار خود را در برنامه به خانه برمی گردیم را اجرا کردند.خانم امیر شاهی در شبکه سلامت هم مدتی فعالیت مجری گری داشتند. 

 ژیلا امیر شاهی کیست؟

کمی از زندگی خصوصی خانم ژیلا  امیرشاهی؟

خانم ژیلا امیر شاهی که بسیار خانم متین و با وقار و تحصیلکرده جامعه می باشند در سالها پیش با آقای سید جمال الدین طبسی نژاد آشنا شدند و سپس ازدواج کردند و ثمره این عشق و ازدواج سه فرزند دختر است. آقای طبسی نژاد یکی از حرفه ای ترین ها در رشته نقاشی بودند و سالها در خارج از کشور زندگی می کردند و یکی از بیزنس های بسیار خوبی هم در خارج داشتند و سپس وقتی به ایران بازگشتند یک گالری نقاشی بنام طبس  افتتاح کردند.

آقای طبسی نژاد بسیار مرد محترم و مهربانی هستند و خداوند می دانسته چه کسی شایسته این بزرگوار است. خانم امیر شاهی خیلی خوب توانست سه دختر زیبا و متین خود را خوب تربیت کند با همه حجم کاری بالا ولی خوشبختانه هر سه دختر تحصیلات بسیار بالایی دارند و همین باعث افتخار خانم امیر شاهی و آقای طبسی نژاد است. به گفته ایشان دختر بزرگ شان دکترای کارگردانی تئاتر دارد و دیگری در رشته گرافیک و دختر سوم هم مدرک دکترای هنر دارد.برایشان آرزوی موفقیت و خوشبختی داریم.

بعد از بازنشستگی خانم ژیلا امیرشاهی برای همیشه ایران را ترک کردند

یکی از دلایل ماندن خانم ژیلا امیر شاهی مادرشان بود که باعث شده بود در ایران بمانند و همچنین علاقه خود به کار اجرا  ولی متاستفانه خانم امیر شاهی مادر خود را از دست دادند به علت بیماری و کهولت سن و خانم امیر شاهی بعد از بازنشستگی تحمل نکردندجای خالی مادرشان را و به همراه همسر خود نزد فرزندان به کانادا مهاجرت کردند ولی این بار برای همیشه.

چگونه خانم ژیلا امیر شاهی وارد قاب تلویزیون شدند؟

دو کاری که سریعا خانم ژیلا امیرشاهی در کانادا کردند چه بود؟

خانم ژیلا امیر شاهی وقتی مهاجرت کردند به کانادا اولین قدم بعد از این همه سال رعایت حجاب، حجاب خود را کنار گذاشتند و چند ویدیویی با ظاهری کاملا جدید منتشر کردند و کار دوم ایشان هم به دلیل اینکه دوست ندارند بیکار در منزل باشند تصمیم گرفتند کلاس فن بیان در ونکوور کانادا برگزار کنند. 

علایق خانم ژیلا امیر شاهی غیر از رادیو و اجرا چیست؟

خانم امیر شاهی اوقات فراغت خود را با کارهایی که علاقمند هستند انجام می دهند این علایق به گفته خودشان کتاب خواندن و گوش دادن به موسیقی آرام است و شاید برایتان جالب باشد که ایشان طراحی لباس هم می کنند و علاقمند به خیاطی هم هستند در واقع خانم ژیلا امیر شاهی همه فن حریف هستند و برای خود نمونه ای از کدبانوی اصیل ایرانی هستند، و باعث افتخار خانم ها در جامعه هستند. 

و چه تلخ است در آخر گاهی خیلی از عزیزان که سالها در قاب تلویزیون هستند بعد از بازنشستگی از مردم برای همیشه خداحافظی می کنند مانند خیلی از هنرمندان خوبمان که دیگر خبری از آنها نداریم. برای خانم ژیلا امیر شاهی آزوی سلامتی می کنیم در هر کجای این کره خاکی و خدارو شکر که ایشان در صفحه اینستاگرام فعالیت دارند. 

گالری عکس خانم ژیلا امیرشاهی مجری محبوب به خانه بر می گردیم 

کمی از زندگی خصوصی خانم ژیلا  امیر شاهی؟

ژیلا امیر شاهی بزرگوار و متین

ژیلا امیر شاهی مجری که حجاب را از سر خود برداشت

ژیلا امیر شاهی به کانادا مهاجرت کرد

ژیلا امیر شاهی طراحی لباس هم می کند

ژیلا امیر شاهی بسیار بانظم و کدبانو هستند

ژیلا امیر شاهی عاشق همسر و فرزندان خود هستند

ژیلا امیر شاهی مجری برنامه به خانه بر می گردیم

ژیلا امیر شاهی بازنشسته صدا وسیما

ژیلا امیر شاهی مجری محبوب شبکه تهران و سلامت

ژیلا امیر شاهی و همسر محترمشان در کانادا

ژیلا امیر شاهی و عکس جنجالی ایشان

ژیلا امیر شاهی در خانه لوکس زیبایش در کانادا

لایوهای اینستایی ژیلا امیر شاهی

ژیلا امیر شاهی و سه دخترش

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت