سریال پر طرفدار دلنوازان با معرفی تمامی بازیگرها

سریال پر طرفدار دلنوازان با معرفی تمامی بازیگرها

سریال دلنوازان یک مجموعه تلویزیونی ایرانی بـه کارگردانی حسین سهیلی‌زاده اسـت کـه برای پخش در شبکهٔ ۳ سیما درسال ۱۳۸۸ تولید شده‌اسـت. و ان زمان غوغایی بـه پا شد و هر کدام از این بازیگران بسیار مشهور شدند و همچنین بسیار محبوب ؛ این سریال چنان در خاطره ها رفته اسـت کـه هیج جوره فراموش نمیشود و همچنین اگر هر ساله هم پخش شود بازهم طرفداران خودرا دارد و استقبال بینظیری میشود. سریال با موضوع اجتماعی بود با ژانر عاشقانه، کـه واقعا درست و بـه جا کارگردانی شد و از همه ی مهمتر انتخاب بازیگران عالی بودو همه ی هم خوانی باهم داشتند. در ادامه این پست بـه کمک تیم تالاب بیشتر از سریال پر طرفدار دلنوازان صحبت میکنیم

 

سریال پر طرفدار دلنوازان با معرفی تمامی بازیگرها

داستان جذاب سریال دلنوازان

کاش دوباره از این دسته سریال ها بیشتر بسازند کـه هم آموزنده اسـت و هم بسیار محبوب و پر طرفدار. درسال 88 کـه این سریال پخش می شد شاید کمتر کسی در خیابان می بود بـه قدری مورد لطف و عنایت مردم این سریال قرار گرفت کـه تا مدتها نقش هاي‌ این سریال را فراموش نمیکردیم. سریال هایي رعنا خانم دو فرزند بنام هاي‌ بهزاد و ستایش از همسر سابق خود دارد کـه دخترش ستایش ۲۴ سال قبل ربوده شده اسـت خانم رعنا کـه ۱۰ سال پیش از همسر سابق خود طلاق گرفته و با جهان ملک پور ازدواج کرده، همان‌ گونه دنبال دختر گم شده اش ستایش می‌گردد.

 

دراین میان دختری با مشخصات او بنام یلدا پیدا میشود اما آزمایشات نشان میدهد او دختر رعنا نیست، اما یلدا با بهزاد وارد رابطه عاشقانه اي می شودخانواده بهزاد دختر عمویش مهتاب را به عنوان همسر بهزاد درنظر گرفته بودند کـه با این اقدام بهزاد اختلافاتی پیش میاید و داستان سریال شکل می گیرد.

 


مطلب مرتبط: موضوع سریال هیجان انگیز هفت چیست؟ + نقد و بررسی سریال هفت


 

داستان سریال دلنوازان

ساعت پخش و تکرار

سریال دلنوازان از روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۲۰ از شبکه اي فیلم پخش می‌شود و تکرار ان روزبعد ساعت ۰۴:۰۰ صبح و ۱۲:۰۰ ظهر می‌باشد.

 

شاهرخ استخری در نقش «بهزاد»

شاهرخ استخری در نقش «بهزاد»

این بازیگر جوان در ان سال بسیار شهرت پیدا کرد ودر واقع یک سوپر استار تلویزیونی شد و راحت بگویم در ان زمان دختران و پسران برای این بازیگر جان میدادند شاهرخ استخری «زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۵۹» بازیگر اهل ایران اسـت. از جمله فعالیت‌هاي‌ او میتوان بـه مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی دلنوازان، فاصله‌ها، آمین، ماه و پلنگ، سوگند، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان اشاره کرد. او کـه بـه واسطهٔ بازی در سریال‌هاي‌ دلنوازان و فاصله‌ها شهرت پیدا کرده بود، برای مدت ۱۰ سال وارد عرصهٔ بازیگری در سینما شد و از تلویزیون فاصله گرفت.ایشان ازدواج کرده و صاحب دو فرزند نیز می باشد و کم کم در حال نقل مکان بـه بلژیک می باشد!

 

سحر قریشی در نقش «یلدا»

سحر قریشی در نقش «یلدا»

بـه غیر از شاهرخ استخری سحر قریشی هم بسیار شهرت پیدا کرد با نقش یلدا در سریال دلنوازان. و او هم یک سوپر استار برای زمان خود شد سحر قریشی زیبایی و چهره ي معصومی دارد. سحر قریشی «زادهٔ ۶ دی ۱۳۶۶» بازیگر اهل ایران اسـت. او حرفه بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم لج و لجبازی آغاز کرد، سپس در همان سال برای ایفای نقش در مجموعهٔ تلویزیونی دلنوازان بـه شهرت رسید.او بعد از جدایی و چند حاشیه، از ایران مهاجرت کرده و حالا ساکن دبی امارات می‌باشد

 

سیاوش خیرابی در نقش «رامین»

سیاوش خیرابی در نقش «رامین»

تک بـه تک بازیگران سریال دلنوازان بسیار طرفدار پیدا کردند و سیاوش خیرابی هم این شانس را پیدا کرد در سریال دلنوازان با نقش رامین مشهور شود ،سیاوش خیرابی «زادهٔ ۲۹ آذر ۱۳۶۳ در تهران» بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران اسـت. او با بازی در سریال ترانه مادری بـه شهرت رسید.وی از سن ۱۹ سالگی در کلاس‌هاي‌ آموزش بازیگری کانون سینماگران جوان شرکت کرد. درسال ۱۳۸۶ در تله‌فیلم تلخون بازی کرد ودر بازی در سریال ترانه مادری درسال ۱۳۸۷ بـه شهرت رسید. وی دارای لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد تهران اسـت. اصالت سیاوش خیرابی تبریزی اسـت.

 

زهره فکور صبور درنقش «ستایش»

زهره فکور صبور درنقش «ستایش»

چه غم اگیز اسـت گذر زمان … کـه بخواهیم از بازیگرانی سخن بگوییم کـه دیگر در میان ما نیستند و متآستفانه این بازیگر هم جزء کسانی اسـت کـه بـه رحمت خداوند رفته اسـت .زهره فکورصبور «۱ فروردین ۱۳۵۷ – ۱۲ اسفند ۱۴۰۰» بازیگر اهل ایران بود. او فعالیت خودرا در دههٔ ۱۳۷۰ آغاز کرد و عمدتاً در آثار تلویزیونی حضور داشت.زهره فکورصبور در پنجشنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ درگذشت.او در حالی درگذشت کـه مشغول بازی در مجموعهٔ تلویزیونی بی‌همگان بـه کارگردانی بهرنگ توفیقی بود.

 

پرویز فلاحی پور در نقش «جهان ملک پور»

پرویز فلاحی پور در نقش «جهان ملک پور»

ایشان یک پیشکسوت هستند کـه لطف کردند در نقش ناپدری سهراب در سریال دلنوازان بازی کردند.پرویز فلاحی‌پور «زادهٔ ۵ بهمن ۱۳۳۶ در تهران» بازیگر تئاتر و تلویزیون اهل ایران اسـت.پرویز فلاحی‌پور فعالیت هنری‌اش رابا بازی در تئاتر از دوران دبیرستان آغاز نمود. او قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ فعالیت خودرا با یک گروه تئاتر بـه سرپرستی «قشقایی» آغاز کرد.

 

وی فارغ‌التحصیل رشتهٔ زبان انگلیسی اسـت. بازی در نقش «یاور» در مجموعهٔ «شب دهم» موجب شد تا این هنرمند در میان مخاطبان بـه چهره‌اي شناخته‌شده مبدل گردد.او درسال ۱۳۸۰ «جایزه بهترین بازیگر مرد»را بـه خاطر بازی در نمایش «لابی» از بیست و نهمین جشنواره بین‌ المللی تئاتر فجر دریافت کرد.

 

سمانه پاکدل در سریال دلنوازان

سمانه پاکدل در سریال دلنوازان

این بازیگر متین و باوقار در سریال دلنوازان نقشی را بازی کرد کـه افراد دلشکسته خیلی این نقش را می‌توانند حس کنند و درک کنند، سمانه پاکدل «زادهٔ ۲۶ مهر ۱۳۶۶» بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران اسـت. وی با بازی در سریال دلنوازان بـه شهرت رسید.وی از کودکی علاقه‌مند بـه بازیگری بودو تصمیم داشت تا رشتهٔ هنر را در دبیرستان سوره در پیش گیرد ولی با مخالفت خانواده‌اش روبه‌رو شد. سرانجام در سن ۱۷ سالگی و بـه دور از چشم والدینش تئاتر را آغاز کرد.او در مرداد ۱۳۹۷ با هادی کاظمی ازدواج کرد.

 

محمد حاتمی در نقش «عموی یلدا»

محمد حاتمی در نقش «عموی یلدا»

 بازی کردن نقش هاي‌ منفی واقعا استعداد می‌خواهد کـه آقای حاتمی بـه اسانی توانستند این نقش منفی را اثرگزار بازی کنند.ایشان هم یک فرد با تجربه و با استعداد و سوابق بسیار درخشان هستند. محمد حاتمی متولد ٢٠ ماه اسفند سال ۱۳۴۰ در تهران اسـت. وی فارغ‌التحصیل کارگردانی و بازیگری از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت. او علاوه بر بازیگری در تئاتر، تلویزیون و سینما، مدیر برنامه‌ریزی و همچنین کارگردانی تئاتر را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

 

شروع فعالیت بازیگری اش از کانون پرورش فکری و نوجوانان درسال ۱۳۵۴ اسـت وی همچنین موسیقی را زیر نظر شیدا قره‌چه‌داغی و فرخ مظهری از سال ۱۳۵۰ تا سال ۱۳۵۴ فراگرفت. درسال ۵۷ بازی در نمایش‌هاي‌ مختلف را تجربه کرده و کارگردانی نمایش‌هاي‌: مرثیه خواب ؛ آرام سایش ؛ پالت ؛ کنسرت نمایش ملت عشق ؛ فیلم مستند داستانی فرکانس ؛ فیلم مستند حجم سبز ؛ شب آوازهایش را میخواند، علی کوچیکه، حضور در آئینه پریشان، خواب گردها، «من آلیس نیستم اما این جا همه ی چیز عجیب اسـت» بوده‌اسـت، وی بعد از کار کردن در چند تئاتر درسال ۶۱ و ۶۲ و چند تئاتر تلویزیونی وارد عرصه بازیگری سریال‌ها شده‌اسـت.

 

فریبا کوثری در نقش «رعنا»

فریبا کوثری در نقش «رعنا»

هر وقت از این بزرگوار بخواهیم صحبت کنیم اول مهربانی و ادب ایشان برای همه ی روشن اسـت  خانم کوثری یک اسطوره هستند کـه واقعا اخلاق حرفه اي و مهربانی دارند و از جان ودل در ان نقش بازی میکنند.متولد ۱ آذر ۱۳۴۵ در زاهدان، دیپلم اقتصاد دارد، ایشان از سال ۱۳۶۷ بازیگری را شروع کرد تا این کـه سال ۱۳۸۰ با سریال معصومیت از دست رفته بـه شهرت رسیدایشان تا هم اکنون ازدواج نکرده و مجرد می باشد و میگوید چون این موضوع علل مختلفی دارد کـه ترجیح میدهم نگوییم.

 

عبدالرضا اکبری در نقش «اتابک سپهری»

عبدالرضا اکبری در نقش «اتابک سپهری»

این هنرمند را نیازی نیست معرفی کنیم چون این بزرگوار را همه ی می شناسند و استاد هستند در شاخه ي بازیگری  چه خوب در همان نقش کوتاه در دلنوازان اثرگزار بازی کردند.متولد ۱۴ فروردین ۱۳۳۲ در کرمان، دیپلمه اسـت، ایشان فعالیت خودرا از سال ۱۳۴۷ با تئاتر شروع کرد تا این کـه سال ۱۳۶۳ با فیلم زندان دوله تو جلوی دوربین رفت پندار اکبری پسر ایشان نیز از بازیگران سینما و تلویزیون اسـت.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش + عکس حدیث میرامینی


 

حدیث میرامینی در نقش «روشنک»

حدیث میرامینی در نقش «روشنک»

این هنرمند زیبا هم توانست بـه خوبی نقش روشنک را بازی کند و مشهور شود . حدیث میر امینی متولد ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران، دیپلمه نمایش دارد، او درسال ۱۳۸۴ با سریال هویت جلوی دوربین رفت ودر سال ۱۳۸۶ با فیلم حورا بازی در سینما را تجربه کرد ایشان درسال ۱۳۹۵ با مجتبی رجبی ازدواج کرده و حالا یک فرزند پسر هم دارد.

 

مهدی ماهانی در نقش «دکتر فرهاد زند»

مهدی ماهانی در نقش «دکتر فرهاد زند»

متولد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۶۲ در تهران می‌باشد کـه نخستین بار درسال ۱۳۸۶ با فیلم چهار انگشتی جلوی دوربین رفت و با این سریال درسال ۸۸ چهره اش شناخته تر شد او در چند سال اخیر وارد رشته پرورش اندام شده و چند خکم قهرمانی هم دارد.

 

نیره فراهانی در نقش «منیر مادر یلدا»

نیره فراهانی در نقش «منیر مادر یلدا»

خیلی سخت اسـت نقشی داشته باشی در سریال کـه حرف نزنی  ولی بتوانی بـه نحو احسن بازی کنی و احساساتت را منتقل کنی ،نیره فراهانی متولد ۱ مهر ۱۳۳۱ در تهران لیسانس بازیگری دارد، با تئاتر قبل از انقلاب شروع کرد تا این کـه سال ۱۳۶۵ با فیلم ملاقات جلوی دوربین رفتایشان درسال ۱۳۷۰ با سریال گل پامچال بـه شهرت رسید.

 

محمدعلی ساربان در نقش نا پدری ستایش

محمدعلی ساربان در نقش نا پدری ستایش

متولد ۱۶ بهمن ۱۳۲۶ در قزوین؛ لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران دارد کـه به‌ صورت جدی از سال ۱۳۳۹ با تئاتر فعالیت خودرا شروع کر و از سال ۵۱ و ۵۵ وارد نویسندگی و کارگردانی شد و سالهاست ازدواج کرده و صاحب چند اولاد می باشد.

 

فریده صابری در نقش «شکوه»

فریده صابری در نقش «شکوه»

و چه حیف این بازیگر خوب هم بـه رحمت خداوند رفتند .متولد ۱۸ آبان ۱۳۲۷ در تهران، فوق لیسانس بازیگری از دانشگاه ایندیانا از آمریکا دارد کـه فعالیت خودرا از سال ۱۳۶۹ با سینمایی راز خنجر جلوی شروع کرد آخرین تجربه ایشان بازی در سریال دلنوازان بود تا این کـه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۶۹ سالگی بـه دلیل بیماری سرطان دار فانی را وداع گفت.

 

شکوفه هاشمیان در نقش خواهر رامین

شکوفه هاشمیان در نقش خواهر رامین

ایشان جزء افردای هستند کـه مخاطبان خیلی نتوانستند ارتباط خوبی بگیرند بـه دلیل شخصیت منفی کـه باید بازی میکردند در واقع نقش منفی نبود تقریباً خاکستری بود یک خواهرشوهر بی اعصاب بداخلاق در سریال بودند کـه بیشتر حرص مخاطبان را در می آوردند،شکوفه هاشمیان متولد ۱۳۵۹ در تهران، فارغ التحصیل لیسانس نمایش از دانشکده هنر و معماری اسـت سال ۱۳۹۱ با سریال پیدا و پنهان جلوی دوربین رفت و نخستین بار با فیلم رگ خواب درسال ۱۳۹۵ وارد سینما شد و سال ها پیش با سیدعلی هاشمی زادواج کرده و متاهل اسـت.

 


مطلب مرتبط: گفتگویی خواندنی با سحر قریشی و سمانه پاکدل


 

نام تمامی بازیگران سریال دلنوازان

نام تمامی بازیگران سریال دلنوازان

شاهرخ استخری، سحر قریشی، فریبا کوثری، پرویز فلاحی پور، سیاوش خیرابی، حدیث میرامینی، زهره فکورصبور، سیروس میمنت، سمانه پاکدل، بهشاد شریفیان ،عبدالرضا اکبری، محمد حاتمی، فریده صابری، مهدی ماهانی، نیره فراهانی، ایمان موسوی، پرویز سیرتی، محمد ساربان و شکوفه هاشمیان از جمله بازیگران این مجموعه هستند.

 

تیتراژ سریال دل نوازان

تیتراژ سریال دل نوازان

موزیک پایان این مجموعه تلویزیونی را علی لهراسبی خوانده کـه بسیار احساسی و دلنشین اسـت.

 

عوامل و دست اندر کاران سریال دلنوازان

عوامل و دست اندر کاران سریال

نویسندگان: سعید جلالی، علیرضا کاظمی پور تهیه کننده: ایرج محمدی، مهران مهام کارگردان: حسین سهیلی زاده خواننده: علی لهراسبی

نویسندگان: علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی

منشی صحنه: آتوسا شاه سیاه

عکاس: شکوفه هاشمیان

تیتراژ: امیر ولی خانی

مدیر تدارکات: محمود مقدمی

طراح گریم: مهری شیرازی

طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهری

مدیر تولید: شاپور دلدار لنگرودی

دستیار اول کارگردان: امیر سلیمانی

برنامه ریز: مجتبی خادم زاده

آهنگساز: آرمان موسی پور

تدوین و صداگذاری: امین عابدی

صدابردار: مهدی آزادی

مدیر تصویربرداری: سهیل نوروزی

تهیه کنندگان: ایرج محمدی و مهران مهام

مشاور و کارشناس: مهدی ارگانی

 

و در پایان 

سریال دلنوازان کـه هر ساله مورد استقبال مردم قرار می‌گیرد بازپخش میشود واصولا در شبکه ي آی فیلم نشان داده می‌شود . چون جذابیت خودرا سریال دلنوازان هیچوقت از دست نمی‌دهد چون تمامی عوامل گروه و بازیگران بسیار عالی و درخشان بازی میکنند و از همه ی مهم تر داستان فیلم بسیار جذاب و انتخاب بازیگران هم بسیار عالی بوده اسـت . تیم تالاب برای این گروه سریال پر طرفدار دلنوازان آرزوی سلامتی دارد امیدوارم بازهم از این سریال هاي‌ جذاب و دیدنی ساخته بشود.

جدیدترین مطالب سایت