بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی فصل های 1 تا 4

بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی فصل های 1 تا 4

بیوگرافی بازیگران سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی یک مجموعه تلویزیونی کمدی-تاریخی ایرانی اسـت کـه توسط جلیل سامان نوشته و کارگردانی شده اسـت. داستان در دهه‌هاي‌ ۱۳۵۰ و ۱۳۶۰ خورشیدی روایت می شود و مربوط بـه مردی بـه نام فریبرز باغ‌بیشه مشهور بـه فری زیرخاکی اسـت کـه بـه دنبال زیرخاکی می گردد.

 

موضوع کلی سریال زیرخاکی

موضوع کلی سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی داستان مردی بـه نام فریبرز باغ‌بیشه، مشهور بـه فری زیرخاکی، را روایت میکند کـه در دهه‌هاي‌ ۱۳۵۰ و ۱۳۶۰ خورشیدی زندگی می کند. او کـه بـه دنبال گنج و زیرخاکی اسـت، در طول داستان با ماجراهای مختلفی روبه‌رو میشود کـه شامل دستگیری بـه جرم پخش اعلامیه ضد شاه، کمک بـه برادرش در تعمیر موشک ارتش و دیگر مسائل میشود. داستان با لحنی کمدی و هیجان‌انگیز، تغییرات و اتفاقاتی کـه در نتیجه انقلاب اسلامی در جامعه بـه وجود آمده و تأثیر ان بر زندگی فریبرز را بـه تصویر می کشد.

 

سریال زیر خاکی چند فصل دارد ؟

سریال زیر خاکی چند فصل دارد

سریال زیرخاکی دو فصل دارد. فصل اول از ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ روی آنتن شبکهٔ یک سیما رفت و فصل دوم ان از ۷ خرداد ۱۴۰۰ پخش شد. این سریال بـه کارگردانی جلیل سامان ساخته شده اسـت و قرار اسـت در ماه مبارک رمضان در ۲۴ قسمت از شبکه یک سیما پخش شود. داستان سریال زیرخاکی مربوط بـه دهه‌هاي‌ ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۷ اسـت و بـه صورت پرش زمانی روایت می شود.

 


مطالب مشابه: گلچینی از بهترین فیلم های مسعود ده‌نمکی


 

فصل اول سریال زیرخاکی

فصل اول سریال زیرخاکی

فصل اول سریال زیرخاکی کـه در ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ از شبکه یک سیما پخش شد، داستان فریبرز باغ‌بیشه، مشهور بـه فری زیرخاکی را بـه تصویر می کشد. این فصل با فضایی شاد ودر بستر وقایع ماه‌هاي‌ منتهی بـه انقلاب اسلامی روایت می شود و بـه تلاش‌هاي‌ ناکام فریبرز برای خروج از کشور هم زمان با آغاز جنگ تحمیلی پرداخته اسـت.

 

بازیگران اصلی این فصل عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، هادی حجازی‌فر، گوهر خیراندیش، نادر فلاح، امید روحانی، ایرج سنجری، اصغر نقی‌زاده، رایان سرلک، پژواک لعل فام، حسن حسینیان و دیگران. کارگردانی این سریال بر عهده جلیل سامان بوده و تهیه‌کنندگی ان را رضا نصیری نیا انجام داده اسـت. ژانر این سریال کمدی و خانوادگی اسـت و داستان‌هاي‌ ان با لحنی طنز و هیجان‌انگیز، تغییرات اجتماعی و سیاسی دوران معاصر ایران را بـه نمایش می گذارد.

 

فصل دوم سریال زیرخاکی

فصل دوم سریال زیرخاکی

فصل دوم سریال زیرخاکی، کـه ادامه‌ي داستان فصل اول اسـت، با خروج فریبرز باغ‌بیشه از مرز و آغاز جنگ بین ایران و عراق شروع می شود. دراین فصل، فریبرز کـه گنجی بـه همراه دارد، با شکل گیری جنگ تلاش میکند ان را در نزدیکی مرز دفن کند تا بعدا بـه سراغش بیاید.

 

این فصل نیز مانند فصل قبلی، اتفاقات طنزی را برای شخصیت‌ها رقم می زند و بـه ماجراجویی‌هاي‌ فریبرز و دوستانش در زمان جنگ میپردازد. بازیگران این فصل شامل پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی‌زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی هستند، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی. کارگردانی این فصل نیز بر عهده جلیل سامان بوده و تهیه‌کنندگی ان را رضا نصیری نیا انجام داده اسـت.

 

فصل سوم سریال زیرخاکی

فصل سوم سریال زیرخاکی

فصل سوم سریال زیرخاکی بـه ادامه ماجراهای فریبرز باغ‌بیشه می پردازد کـه دراین فصل، شاهد اسارت او و ناصری توسط نیروهای بعثی عراق هستیم. داستان فصل سوم در ۱۴ اپیزود روایت می شود و بـه فراز و نشیب‌هاي‌ زندگی فری زیرخاکی در اسارت می پردازد.

 

بازیگران این فصل عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، پیام احمدی نیا، اکبر رحمتی، خسرو احمدی، اصغر نقی زاده، ایرج سنجری، مریم سرمدی، مهری آل آقا، ابراهیم طلعتی نژاد، فاطمه نیشابوری، رامین راستاد، حسین عقدایی، عبدالحمیم تقلبی، افشین طایی و رایان سرلک، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

 

کارگردانی فصل سوم نیز همانند دو فصل قبلی بر عهده جلیل سامان بوده و تهیه‌کنندگی ان را رضا نصیری نیا انجام داده اسـت.

 

فصل چهارم سریال زیرخاکی

فصل چهارم سریال زیرخاکی

فصل چهارم سریال زیرخاکی کـه از رمضان ۱۴۰۲ پخش شده اسـت، داستان‌هاي‌ فصل‌هاي‌ قبلی را ادامه میدهد ودر ان پژمان جمشیدی در نقش یک هنرمند ظاهر شده اسـت. این فصل شامل ۱۶ اپیزود اسـت و هر قسمت حدود ۴۵ دقیقه زمان دارد. در خلاصه داستان این فصل، فریبرز باغ‌بیشه «پژمان جمشیدی» بـه دنبال رویای بازیگر شدن اسـت و ماجراهای جدیدی را تجربه می کند.

 

لیست بازیگران سریال زیرخاکی

لیست بازیگران سریال زیرخاکی

در سریال زیرخاکی، بازیگرانی کـه نقش‌هاي‌ مهمی ایفا کرده‌اند عبارتند از:

 • پژمان جمشیدی «فریبرز باغ‌بیشه، مشهور بـه فری زیرخاکی»
 • ژاله صامتی «پری‌چهر»
 • گیتی قاسمی «کشور»
 • سیاوش چراغی پور «سیاوش»
 • رایان سرلک «کاوه باغ‌بیشه»
 • بهراد خرازی «نادر»
 • منصور نصیری «حمید امجدی»
 • خسرو احمدی «عندلیبی»
 • اصغر نقی‌زاده «آقای مروت‌پور»
 • مریم موسویان «آزاده»
 • مهری آل آقا «مهری‌السادات»
 • محمد حاجی زاده «محمود صامت»
 • محمدرضا فرزام «شفیعی»
 • نادر شهسواری «نادر»
 • هیوا حقیقی «سحر آغاسی»
 • فیلیپ ساپرکین «فوژان قبادیان»
 • محمد اشکانفر «مجتبی واشیان»
 • رضا شیخ انصاری «رزاق رادان»
 • مسعود اسماعیلی «فاطمه نیشابوری»
 • محمدرضا عقدایی «عبدالحمیم تقلبی»
 • کبری گودرزی «کبری گودرزی»

 

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی، بازیگر ایرانی و بازیکن سابق فوتبال، در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۵۶ در تهران بـه دنیا آمد. او در طول فعالیت حرفه‌اي خود در فوتبال برای باشگاه‌هایي مانند سایپا، پرسپولیس، پاس تهران، فولاد خوزستان، استیل آذین و نیز برای تیم ملی ایران بازی کرد. پس از کنار گذاشتن فوتبال، بـه حرفه بازیگری روی آورد و بـه یکی از پول‌سازترین و فعال‌ترین بازیگران سینمای ایران درسال‌هاي‌ اخیر تبدیل شد.

 

پژمان جمشیدی در نقش‌هاي‌ کمدی و جدی متنوعی ایفای نقش کرده ودر فیلم‌هایي مانند علف‌زار، سوءتفاهم و شیشلیک نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شده‌اسـت. همچنین نقش‌آفرینی او در مجموعه تلویزیونی زیرخاکی، تندیس جشن حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی در تلویزیون را بـه همراه داشت.

 


مطالب مشابه: بهترین فیلم های اصغر فرهادی + بیوگرافی اصغر فرهادی


 

ژاله صامتی

ژاله صامتی

ژاله صامتی، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ در تهران بـه دنیا آمد. او در رشتهٔ تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌تحصیل شد و فعالیت حرفه‌اي خودرا درسال ۱۳۷۲ با بازی در فیلم “دت یعنی دختر” آغاز کرد.

 

ژاله صامتی در طول فعالیت حرفه‌اي خود در سینما و تلویزیون در نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. او نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌هایي مانند “آخرینبار کی سحر را دیدی؟”؛ “درخونگاه” و “سرهنگ ثریا” بوده اسـت.

 

او همچنین در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی نیز حضور داشته اسـت، از جمله “زیرخاکی” کـه در ان نقش‌آفرینی کرده اسـت. ژاله صامتی در کارنامه‌اش بیشتر در ژانر طنز فعالیت داشته اسـت، اما نقش‌هاي‌ جدی را نیز تجربه کرده اسـت.

 

گیتی قاسمی

گیتی قاسمی

گیتی قاسمی، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون اهل ایران اسـت. او دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران اسـت. گیتی قاسمی در طول فعالیت حرفه‌اي خود در سینما و تلویزیون در نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. او نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شده اسـت.

 

سیاوش چراغی پور

سیاوش چراغی پور

سیاوش چراغی‌پور، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۴۲ در قصرشیرین، استان کرمانشاه بـه دنیا آمد. او بازیگری را زیر نظر مصطفی اسکویی در هنرکده آناهیتا گذرانده و فارغ‌التحصیل این رشته شده اسـت. سیاوش چراغی‌پور در طول فعالیت حرفه‌اي خود در سینما و تلویزیون در نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت.

 

او نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌هایي مانند “من ترانه 15 سال دارم” و “روایت‌هایي ناتمام” بوده اسـت. سیاوش چراغی‌پور ازدواج کرده و متاهل اسـت، و دارای دو فرزند دختر بـه نام‌هاي‌ باران و خورشید اسـت.

 

رایان سرلک

رایان سرلک

رایان سرلک، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۲۱ اسفندماه ۱۳۹۲ در تهران بـه دنیا آمد. او از سن پنج سالگی استعداد خودرا در عرصه هنری نشان داد و با حمایت خانواده، بعد از طی کلاس‌هاي‌ بازیگری، وارد تئاتر شد و حالا در جلوی دوربین حضور دارد.

 

رایان تنها فرزند خانواده اسـت؛ پدرش طراح و معمار و مادرش کارشناس شیمی اسـت. استعداد او بـه خاطر دابسمش‌هاي‌ بامزه و تقلید از بازیگران مورد علاقه‌اش کشف شد. پس از تحقیق پدر و مادر، در اردیبهشت ۱۳۹۷ وارد کلاس‌هاي‌ بازیگری مهرنوش دارا شد.

 

رایان سرلک درسال ۱۳۹۸؛ در فیلم سینمایی “راند چهارم” بـه کارگردانی علیرضا امینی، در نقش کودک خانواده بازی کرد. همچنین در سریال تلویزیونی “زیرخاکی” در نقش کاوه، کنار بازیگرانی مانند پژمان جمشیدی و ژاله صامتی، بـه شهرت رسید.

 

بهراد خرازی

بهراد خرازی

بهراد خرازی، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۶ اسفندماه ۱۳۵۲ در تهران بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته سینما از کشور روسیه اسـت. بهراد خرازی با بازی در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی مانند سیب خنده و مجید دلبندم بـه شهرت رسید. همچنین در سریال‌هایي مانند دیو و ماه‌پیشونی و محله گل و بلبل نیز ایفای نقش کرده اسـت. بهراد خرازی با تجربه‌هاي‌ متفاوت در تلویزیون و سینما، همان‌ گونه در صنعت هنر فعالیت دارد.

 

منصور نصیری

منصور نصیری

منصور نصیری، پژوهشگر کلام، فلسفه دین و اخلاق، و دانشیار پردیس فارابی دانشگاه تهران اسـت. ایشان دارای تحصیلات حوزوی تا سطح خارج و تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی ارشد دین‌شناسی و پزشکی در رشته فلسفه از موسسه امام خمینی می‌باشند.

 

منصور نصیری در زمینه‌هایي مانند زبان دین، تبیین علمی، معرفت‌شناسی تجربه دینی، برهان‌هاي‌ اثبات خدا، فلسفه علم، و دین‌پژوهی فعالیت دارند. ایشان نویسنده کتاب‌هایي مانند “روش‌شناسی علم و الهیات”؛ “پرسمان مدرنیسم و پست‌مدرنیسم”؛ “جلوه‌اي از قرآن”؛ و “باورهای دینی” هستند.

 

خسرو احمدی

خسرو احمدی

خسرو احمدی، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۴۲ در تهران بـه دنیا آمد. او بازیگری را بدون کلاس و یادگیری آغاز کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی النگ و دولنگ بـه کارگردانی ایرج طهماسب با ایفای نقش دولنگ بـه شهرت رسید. خسرو احمدی در طول فعالیت حرفه‌اي خود در سینما، تئاتر و تلویزیون نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. او در سریال‌هایي مانند بیداران و زیرخاکی نیز حضور داشته اسـت.

 

اصغر نقی‌زاده

اصغر نقی‌زاده

اصغر نقی‌زاده، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران، در تهران بـه دنیا آمد. او دارای مدرک فوق‌دیپلم در رشته بازیگری اسـت و فعالیت حرفه‌اي خودرا در تئاتر آغاز کرد. همچنین در جبهه عکاسی فعالیت داشت و اکنون در تلویزیون و سینما بـه کارگردانی می پردازد.

 

اصغر نقی‌زاده در فیلم‌هاي‌ مختلفی نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. از جمله آثار سینمایی او میتوان بـه فیلم‌هاي‌ “خاکستر سبز”؛ “آژانس شیشه‌اي”؛ “از کرخه تا راین”؛ “گاهی بـه آسمان نگاه کن” و “مهاجر” اشاره کرد. اصغر نقی‌زاده با نقش‌هاي‌ قوی و متنوع، بـه عنوان یک بازیگر تئاتر و سینما در صحنه هنر ایران شناخته شده اسـت.

 

مریم موسویان

مریم موسویان

مریم موسویان، بازیگر ایرانی، در تهران بـه دنیا آمد. او بازیگری را از صحنه تئاتر آغاز کرده و تا کنون در دو سریال تلویزیون بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. مریم در سریال آتش سرد نقش اسرا تاجیک را بازی می کند و با نوع بازی‌اش مورد توجه مخاطبان قرار گرفته اسـت. او همچنین در سریال شاهرگ نیز نقش‌آفرینی کرده اسـت.

 

مهری آل آقا

مهری آل آقا

مهری آل‌آقا، بازیگر اهل ایران، در تاریخ ۱۷ مهر ۱۳۴۴ در تهران بـه دنیا آمد. او دارای مدرک دیپلم اقتصاد اسـت و فعالیت سینمایی خودرا درسال ۱۳۸۷ با فیلم “نطفه شوم” آغاز کرد. مهری آل‌آقا در طول فعالیت حرفه‌اي خود در سینما، تئاتر و تلویزیون نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. او در آثاری مانند “پریا”؛ “آنام”؛ “هشت و نیم دقیقه”؛ “بانوی عمارت” و غیره بازی کرده اسـت.

 

محمد حاجی زاده

محمد حاجی زاده

محمد حاجی‌زاده، بازیگر استندآپ و کمدین، متولد بهمن ۱۳۶۳ در قزوین اسـت. او با شرکت در برنامه خندوانه بـه شهرت دست یافته اسـت. علاقه زیادی بـه استندآپ دارد و بـه عنوان مدرس کار تئاتر و نمایش نیز تدریس می کند. همچنین بـه عنوان بازیگر در چند فیلم و سریال نیز ایفای نقش کرده اسـت. او علاوه بر کمدینی، بـه کشاورزی و باغداری نیز مشغول اسـت.

 

محمدرضا فرزام

محمدرضا فرزام

محمدرضا فرزام بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی اسـت. او در سریال‌ها و نمایش‌هاي‌ مختلفی بازی کرده اسـت. محمدرضا فرزام از دهه ۶۰ در عرصه بازیگری فعالیت دارد ودر طی این سالها در سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ مختلفی نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. او بازیگری با تجربه‌اي اسـت کـه در زمینه‌هاي‌ مختلف هنری فعالیت داشته و نام‌آوری‌هاي‌ متعددی را بـه خود اختصاص داده اسـت.

 

نادر شهسواری

نادر شهسواری

نادر شهسواری، بازیگر سینما و تئاتر ایرانی اسـت. او از دهه ۶۰ در عرصه بازیگری فعالیت دارد ودر طی این سالها در سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ مختلفی نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. نادر شهسواری بازیگری با تجربه‌اي اسـت کـه در زمینه‌هاي‌ مختلف هنری فعالیت داشته و نام‌آوری‌هاي‌ متعددی را بـه خود اختصاص داده اسـت. او بازیگری با توانایی‌هاي‌ چندگانه اسـت کـه در طول مسیر حرفه‌اي خود توانسته نقش‌هاي‌ متنوعی رابا موفقیت ایفا کند.

 

هیوا حقیقی

هیوا حقیقی بازیگر ایرانی اسـت. او در سریال‌ها و نمایش‌هاي‌ مختلفی بازی کرده اسـت. در سریال زیرخاکی 4 بـه عنوان بازیگر حضور داشته اسـت. او دراین سریال نقشی را ایفا کرده اسـت. هیوا حقیقی در آثار مختلف نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت.

 

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین

فیلیپ ساپرکین، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۵۳ در تهران بـه دنیا آمد. او اصالتاً روسی اسـت و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت ارشد کسب و کار از کشور آلمان میباشد. علاقه‌اش بـه بازیگری و تلویزیون، همچنین تجربه در تهیه‌کنندگی فیلم‌ها، وی را بـه عنوان یک هنرمند چند‌جانبه نشان میدهد.

 

فیلیپ ساپرکین در سریال‌هاي‌ مختلفی نقش‌آفرینی کرده اسـت. او در سریال‌هاي‌ گاندو و شهباز بـه کارگردانی حمیدرضا لوافی و تهیه‌کنندگی امیرحسین آشتیانی‌پور و مهدی علینقی حضور داشته اسـت. همچنین، تاسیس پیست‌هاي‌ اسکی و فان‌پارک‌هاي‌ برفی در ایران نیز از جمله فعالیت‌هاي‌ اوست.

 

محمد اشکانفر

محمد اشکانفر

محمد اشکان‌فر بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی اسـت. او در سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ مختلفی نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. متولد سال ۱۳۵۲ در شیراز، او در سریال عشق کوفی بـه کارگردانی حسن اخوندپور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی نقش عمرو بن حریث را بازی میکند.

 

محمد اشکان‌فر در سینما نیز در فیلم‌هایي نظیر خوره، قصر شیرین، لاک قرمز، آبروی از دست رفته آقای صادقی، و یک و نیم اسب بخار بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. همچنین در سریال‌هاي‌ تلویزیونی نیز حضور داشته ودر اثرهایی مانند عشق کوفی، نوبت لیلی، مستوران، هوش سیاه ۱؛ ودر حاشیه ۱ بازی کرده اسـت.

 

او همچنین در فیلم‌هاي‌ کوتاهی نظیر کبود، خمره، و نمایش‌هایي مانند پچ پچه‌هاي‌ پشت خط نبرد، چهارمین شنبه، بهار و آدم برفی نیز بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. محمد اشکان‌فر با هنرمندان مختلفی همکاری داشته اسـت و تجربه‌هاي‌ متنوعی را در دنیای هنر بـه دست آورده اسـت.

 

مسعود اسماعیلی

مسعود اسماعیلی، بازیگر سینما و تئاتر ایرانی، در زمینه‌هاي‌ مختلف هنری فعالیت دارد. او در سریال‌ها و نمایش‌هاي‌ مختلفی نقش‌هاي‌ متنوعی ایفا کرده اسـت. مسعود اسماعیلی بازیگری با تجربه‌اي اسـت کـه در طی این سالها نقش‌هاي‌ متنوعی رابا موفقیت ایفا کرده اسـت. او با هنرمندان مختلفی همکاری داشته و نام‌آوری‌هاي‌ متعددی را بـه خود اختصاص داده اسـت.

 

محمدرضا عقدایی

محمدرضا عقدایی

محمدرضا عقدایی، بازیگر سینما و تلویزیون، در آثاری هم چون سریال تلویزیونی “پایتخت 5”؛ سریال شبکه نمایش خانگی “سال‌هاي‌ دور از خانه” و سریال تلویزیونی “پایتخت 6” فعالیت داشته اسـت. او در سریال “سال‌هاي‌ دور از خانه” بـه کارگردانی مجید صالحی نقش یزیدالحوری شریک خانم طالبی را بازی می کند. همچنین در فیلم‌هایي مانند “چراغ قرمز” و “عصر روز دهم” نیز حضور داشته اسـت.

 

کبری گودرزی

کبری گودرزی

کبری گودرزی، بازیگر اهل ایران، در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۵۱ در بروجرد، استان لرستان متولد شدند. او در آثاری هم چون فیلم‌هاي‌ “بیخوابی”؛ “بلیط”؛ “نازی آباد نواب نیاوران”؛ “گوگری «برادری»” و سریال‌هاي‌ “بی همگان”؛ “داستان یک شهر 2”؛ “صبح آخرین روز”؛ “چوب خط”؛ “ستارخان” و… بـه عنوان بازیگر حضور داشته اسـت. او همچنین خواهر سردار شهید علی کوثر گودرزی نیز هستند.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی آواز در خواب


 

در پایان

این بازیگران در داستان‌هاي‌ سریال، با لحن طنز و هیجان‌انگیز، تغییرات اجتماعی و سیاسی دوران معاصر ایران را بـه تصویر می کشند. سریال زیرخاکی در چهار فصل تا کنون پخش شده اسـت. گر علاقه‌مند بـه دیدن داستان‌هاي‌ هیجان‌انگیز و پر از تعاملات اجتماعی هستید، زیرخاکی یک گزینه مناسب اسـت.!

جدیدترین مطالب سایت