سریال روزی روزگاری برادر با توضیحات کامل و معرفی بازیگران

سریال روزی روزگاری برادر با توضیحات کامل و معرفی بازیگران

سریال دیدنی و جذاب روزی روزگاری با برادر

یک مجموعه اي عالی با تیم حرفه اي کـه برای دهه کرامت ساخته شده اسـت و تمامی بازیگران حرفه اي هستند و بسیار سریال روزی روزگاری برادر داستان جذابی دارد و 40 قسمت اسـت این سریال ساخته محمدرضا آهنج اسـت و  ودر تاریخ 21 اردیبهشت 1403 درش بکه سه پخش شده اسـت و مورد لطف و حمایت زیاد مردم عزیز قرار گرفته اسـت. 

مطلب مرتبط: موضوع سریال روزی روزگاری مریخ و معرفی بازیگران این سریال جدید

توضیحات کامل درباره سریال روزی روزگاری برادر با معرفی بازیگران

بازیگران سریال روزی روزگاری چه کسانی هستند؟ 

دراین سریال خوب بازیگران پرتجربه و خوبی بازی کرده اند و همین باعث بهتر دیده شدن این سریال و جذابیت داستان شده اسـت. بازیگران مهم این سریال در زیر مطلب از آن ها نام برده شده اسـت؛

علیرضا جلالی‌تبار

آشا محرابی

علی اوسیوند

محمد صادقی

رحیم نوروزی

سیروس همتی

شیرین آقاکاشی

سریال دیدنی و جذاب روزی روزگاری با برادر

عوامل اصلی سریال روزی روزگاری برادر چه کسانی هستنند؟ 

این سریال 40 قسمتی جذاب با کارگردانی محمدرضا آهنج ساخته شده اسـت و داستان این سریال توسط یزدان محمدکاظمی نوشته شده اسـت و تهیه کننده گرامی این سریال هم آقای سجاد اسدی هستند و آهنگساز بی نظیر سریال آقای فرید سعادتمند هستند کـه این تیم قوی را تشکیل داده اند. 

بازیگران سریال روزی روزگاری چه کسانی هستند؟ 

موضوع جنجالی سریال روزی روزگاری برادر در مورد چیست؟ 

این سریال درام بسیار موضوع دیدنی و جالبی دارد کـه کمی هم از سال های جنگ هم دراین سریال ساخته شده اسـت و موضوع از زمان جنگ و آینده با هم داستان سازی شده اسـت و یک مجموعه و داستان متفاوتی ساخته شده اسـت، در واقع داستان مینی سریال «روزی روزگاری برادر» درباره پزشکی اسـت کـه برادر یکی از فرماندهان جنگ اسـت، برادر این پزشک کـه حرف و حدیث‌هاي‌ زیادی پشت سرش وجوددارد.

سال هاست مفقودالاثر بوده و پزشک در آستانه مهاجرت باخبر می شود کـه انگشتری متعلق بـه برادرش توسط کمیته مفقودین پیدا شده و او بـه خاطر این کـه هویت خانوادگی خودرا بفهمد از مهاجرت صرف نظر کرده و پیگیر انگشتر می شود. سریال روزی روزگاری برادر درباره شهدای مفقودالاثر هشت سال دفاع مقدس و عنایت حضرت رضا «ع» پیرامون آنهاست.

موضوع جنجالی سریال روزی روزگاری برادر در مورد چیست؟ 

لوکیشن های اصلی این سریال روزی روزگاری برادر در کجاها فیلمبرداری شده است؟ 

این مجموعه کـه برای دهه کرامت ساخته شده اسـت و تا بـه امروز مجموعه پر طرفداری شناخته شده اسـت در مکان هاي‌ شهرک دفاع مقدس و حرم مطهر حضرت رضا«ع» اسـت، بخشی از سریال در مشهد مقدس، بخش اصلی ان در تهران و بخش هایي نیز در شهرک دفاع مقدس فیلمبرداری شده اسـت.

بیوگرافی بازیگران سریال روزی روزگاری برادر؛

لوکیشن های اصلی این سریال روزی روزگاری برادر در کجاها فیلمبرداری شده است؟ 

علیرضا جلالی تبار کیست؟

آقای علیرضا جلالی تبارمتولد 1357 هستند و اهل کدام شهر هستند را مشخص نکردند ایشان از همان نوجوانی علاقه زیادی بـه بازیگری داشتند و برای همین انتخاب رشته تآتر در مدرسه صدا و سیما رفتند ولی رشته دانشگاهی خودرا در موضوع معماری فارغ التحصیل شدند. آقای جلالی تبار بسیار در زمینه نمایش و تآتر فعالیت بالایی دارند و همچنین دانش بسیاربالایی در موضوعات هنری هم دارند و بـه گفته ایشان بازیگری فقط بـه بازی کردن نیست بـه علم و دانش این رشته هم بسیار مرتبط اسـت. 

و نخستین فعالیت رسمی اش در بازیگری را درسال 74 با منصور حلاج شروع کرده اسـت او برای نخستین بار در فیلم سینمایی «وقتی همه ی خوابیم» بـه مخاطب معرفی شد اگر چه پیش از ان؛ کار هنری را تجربه کرده بوند. آقای جلالی تبار درسال 1394 ازدواج کردند و اصلا علاقه اي زوری بـه بازی کردن ندارند و باید نقش و تیم بسیار مورد پسندشان واقف قرار بگیرد تا بازی کنند ایشان در شغل دیگری هم فعالیت اصلی دارند و بسیار موفق هستند. 

علیرضا جلالی تبار کیست؟

بیوگرافی آشا محرابی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر؟

سرکار خانم آشامحرابی متولد 1352 هستند و اهل تهران هستند ولی اصالتشان برمی گردد بـه شهر تنکابن،و پدر ایشان یک بازیگر موفق و باتجربه اي هستندبه نام اسماعیل محرابی، هرچند خانم آشا محرابی گفته اند شهرت من بـه واسطه خودم بوده اسـت نه پدرم، ایشان در رشته زبان انگلیسی لیسانس خودرا گرفتند و سپس برای ارشد در رشته روابط بین الملل دانشگاه آزاد تحصیل کرده اند.

و بعد هم بـه خاطر میل بـه بازیگری در رشته بازیگری و کارگردانی هم تجربه کسب کردند و مدرک گرفتند. و این را هم اضافه کنم خانم آشا محرابی همانگونه کـه می‌دانید صدای بسیار عالی و زیبایی دارند و همین صدا باعث شد در رادیو و هنر دوبلوری هم فعالیت کنند. 

آشا محرابی در کودکی در سن 12 سالگی با میل و علاقه و استعداد عجیبش در مجموعه آیینه بازی کرد. خانم محرابی متاهل هستند ولی علاقه اي بـه انتشار عکس و مشخصات همسر خود ندارند و ماهم بـه حریم خصوصی ایشان احترام میگذاریم.

مطلب مرتبط: عکس های دیدنی دنیز کوچولو در سریال روزی روزگاری

بیوگرافی آشا محرابی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر؟

بیوگرافی آقای علی اوسیوند

یک بازیگر با سابقه و پر استعداد هستند کـه اکثر ما حتماً آقای اوسیوند را میشناسیم ودر سریال هاي‌ زیادی دیده ایم کار ایشان را، ایشان جنوبی هستند و متولد شهر مسجد سلیمان هستند ودر سال 1336 به دنیا آمدند ،او با سریال پهلوانان نمیمیرن درسال ۱۳۷۶ دیده شدند و همین شروع پر کار شدن آقای اوسیوند شد بـه دلیل بازی خوبشان.البته قبل این سریال فعالیت اصلی خودرا درسال 1364  شروع کرده بودند با روایتی بـه نام عشق جلوی دوربین رفته بودند.

 علی اوسیوند درسال 1378 ازدواج کرد باخانم حمیرا ریاضی بازیگر سریال و تلویزیون کـه ایشان هم بسیار بازیگری خوبی دارند هرچند مدت طولانی از بازیگری کناره گرفتند ولی خوشبختانه دوباره بـه آغوش تلویزیون برگشتند، این زوح صاحب یک دختر بنام یاسمین هستند.

بیوگرافی آقای علی اوسیوند

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

آقای محمد صادقی یک هنرپیشه موفق و تحصیل کرده جامعه ما هستند ایشان متولد 1336 در شهر مشهد متولد شدند ودر رشته هنر ادامه تحصیل دادند و دکترای سینما و تلویزیون از دانشگاه ویسکانسین آمریکا دارد کـه سال ۱۳۶۹ با سریال عطر گل یاس جلوی دوربین رفتند. ایشان سال ۱۳۷۹ با سریال ولایت عشق دیده شد و همچنین همکاری و اشتغال با معاونت پژوهشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز دارد.

ایشان در دانشگاه هم فعالیت میکنند در زمینه تدریس بازیگری و بسیار بـه این حرفه علاقمند هستند و بازی ایشان هم درجه یک اسـت. بـه دلیل علاقه نداشتن از گفتن  زندگی و حریم شخصی هیچگونه اطلاعاتی دراین زمینه نداریم. 

بیوگرافی محمد صادقی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

بیوگرافی شیرین آقاکاشی ،بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

خانم شیرین آقا کاشی با این کـه بسیار با استعداد هستند ولی متاستفانه دیر شروع بـه بازیگری کردند اما در همین مدت کوتاه بسیار خوب توانستند دیده بشوند و بازی هاي‌ بسیار درخشانی کنند در فیلم هاي‌ بسیار خوب. خانم آقا کاشی درسال  ۱۳۹۳ جلوی دوربین رفتند و با فیلم فروشنده درسال ۱۳۹۴ شناخته شدند.

بیوگرافی شیرین آقاکاشی ،بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

بیوگرافی رحیم نوروزی،بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

کمتر کسی می شود کـه آقای رحیم نوروزی را نشناسد ایشان یک بازیگر بسیار باتجربه هستند و کارهای بسیار زیاد موفقی از این هنرمند دیده شه اسـت . آقای رحیمی درسال ۱۳۴۶ در رشت متولد شدند، و تحصیلکرده مقطع فوق دیپلم رشته مرمت بناهای تاریخی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی «تئاتر» می باشند.

آقای رحیم نوروزی فعالیت خودرا از کلاس هاي‌ استاد سمندریان شروع کردند ودر نمایش نام  اکبر رادی نقش مهمی در بازیگر شدن او داشت و از سال 75 بـه عنوان بازیگر مقابل دوربین رفتند و بعد هم با سریال پس از باران بسیار بـه شهرت رسیدند. 

بیوگرافی رحیم نوروزی،بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

بیوگرافی سیروس همتی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

آقای همتی هم از نوجوانی علاقمند شدید بازیگری و تآتر شدند ولی بـه دلایل شخصی در دانشگاه تربیت معلم رشته ریاضی را خواندند و تحصیلات خودرا بـه اتمام گذراندند. ولی آقای همتی شروع بازیگری خودرا از سن 17 سالگی شروع کرده بودند و دلشان نمی‌خواست هیچ جوره این حرفه بازیگری را رها کنند ؛ و بعد ها هم درسال ۱۳۸۱ با سریال خاک سرخ جلوی دوربین رفتند و با سریال خدانگهدار بچه درسال ۱۳۹۱ بـه شهرت رسیدند و سالهاست با لیلا نوری پیراپزشک ازدواج کرده کـه ثمره این زندگی دو فرزند دختر می باشد.

مطلب مرتبط: بازیگران سریال بن بست قلب + خلاصه داستان سریال بن بست قلب

بیوگرافی سیروس همتی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر جوان سریال روزی روزگاری برادر

در مورد خانم آذین فهیمی از مشخصات سنی ایشان چیزی نگفتند ولی با تیزرهای تبلیغاتی دیده شدند و همچنین علاقه زیادی بـه هنر بازیگری باعث شد دراین زمینه هم فعالیت کنند و نخستین استارت سریال خودرا با سریال نمایش خانگی هیولا بـه کارگردانی مهران مدیری شروع کردند و سپس در سریال رهایم کن و حالا هم کـه در سریال روزی روزگاری برادر در حال بازی هستند. 

بیوگرافی آذین فهیمی بازیگر جوان سریال روزی روزگاری برادر

بیوگرافی آقای بهرام کیمجانی بازیگر سریال روزی روزگاری برادر

آقای بهرام کیمجانی یک هنرپیشه با استعداد هستند کـه درسال 1367 با سریال پر طرفدار رعنا جلوی دوربین قرار گرفتند و رزومه کار ایشان فیلم هاي “دل شب”؛ “فصل بلوغ”؛ “چند روز مهربانی”؛ “آسمان بی ستاره”؛ “بهمنا” و سریال هاي “زخم کاری”؛ “خون سرد”؛ “ارمغان تاریکی”؛ “قلب یخی «فصل سوم»” و … بـه عنوان بازیگر حضور داشته اسـت.بهرام کمیجانی همچنین سابقه حضور در فیلم کوتاه “روشنایی در پوتین” را نیز بـه عنوان بازیگر در کارنامه هنری خود دارد.

ودر آخر آرزوی موفقیت برای کار مجموعه سریال جذاب روزی روزگاری برادر داریم 

عوامل کل گروه سریال روزی روزگاری برادر

تهیه کننده: سجاد اسدی

کارگردان: محمدرضا آهنج

نویسنده: یزدان محمد کاظمی

مدیر فیلمبرداری: احمد گودرزی

تدوین: ابوذر حیدری و فائزه معدنی

صداگذار: سید محمود لاجوردی

صدا بردار: سید جلال الدین سعادت یار

طراح چهره پردازی: سید جلال موسوی

طراح صحنه: صدرا صدری

آهنگساز: فرید سعادت مند

خواننده: حسین نیک آیی

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت