بیوگرافی بازیگران فیلم حدود 8 صبح (+داستان فیلم )

بیوگرافی بازیگران فیلم حدود 8 صبح (+داستان فیلم )

فیلم حدود ۸ صبح یک فیلم اجتماعی درام اسـت کـه بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده اسـت. این فیلم نشان می دهد کـه چگونه شک و بی‌اعتمادی بـه همسر میتواند زندگی چند خانواده را بـه خطر بیاندازد. فضای فیلم پر از تنش و خشونت اسـت و برای تماشا در جمع خانوادگی مناسب نیست. این فیلم توسط منوچهر هادی کارگردانی و نویسندگی شده اسـت.

 

داستان فیلم حدود 8 صبح

داستان فیلم حدود 8 صبح

داستان فیلم حدود ۸ صبح درباره زندگی چند خانواده اسـت کـه با شک و بی‌اعتمادی بـه همسران خود، درگیر مشکلات و خشونت می شوند. این فیلم بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده اسـت و نشان میدهد کـه چگونه نظارت‌نکردن خشم و عدم توجه بـه واقعیت، می تواند جان یک انسان را بگیرد و زندگی چند خانواده را بـه خطر بیاندازد. این فیلم توسط منوچهر هادی کارگردانی و نویسندگی شده اسـت و بازیگرانی چون یکتا ناصر، کامبیز دیرباز، سارا رسول‌زاده و حمید فرخ‌نژاد در ان حضور دارند.

 


مطالب مشابه: جزئیات بیشتر در مورد فیلم سینمایی جدید قلب رقه


 

لیست بازیگران فیلم حدود 8 صبح

لیست بازیگران فیلم حدود 8 صبح

بازیگران فیلم حدود ۸ صبح عبارتند از:

1. یکتا ناصر: بازیگر نقش زنی کـه شک بـه همسرش دارد و باعث ایجاد درگیری‌هاي‌ خشونت‌آمیز می شود.

2. کامبیز دیرباز: بازیگر نقش همسر یکتا ناصر کـه درگیر رابطه‌اي غیرقانونی اسـت و با مشکلات مالی روبه‌رو میشود.

3. سارا رسول‌زاده: بازیگر نقش دخترجوانی کـه با پسری عاشق می شود ولی پدرش مخالف اسـت و وی را مورد آزار و اذیت قرار می دهد.

4. منوچهر هادی: بازیگر نقش پدر سارا رسول‌زاده کـه یک مرد خشن و ستمگر اسـت و با خانواده‌اش در اختلاف اسـت.

5. فرید قبادی: بازیگر نقش دوست صمیمی منوچهر هادی کـه بـه او کمک میکند ولی در انتها با او درگیر می شود.

6. حسن پورشیرازی: بازیگر نقش پلیسی کـه در پی حل پرونده‌اي مرموز اسـت و با شاهدان و مظنونان روبه‌رو می شود.

7. حمید فرخ‌نژاد: بازیگر نقش پسری کـه با سارا رسول‌زاده عاشق می شود و برای ازدواج با او تلاش می کند ولی با مشکلاتی روبه‌رو می شود.

 

یکتا ناصر

یکتا ناصر

یکتا ناصر یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. او درسال ۱۳۵۷ در تهران متولد شد ودر رشته مهندسی محیط زیست تحصیل کرد. او با بازی در سریال گل‌هاي‌ کاغذی کار خودرا آغاز کرد و بعدا در فیلم‌هایي چون ساقی، یکی می‌خواد باهات حرف بزنه، من سالوادور نیستم و حدود ۸ صبح بازی کرد.

 

او برای نقش خود در فیلم یکی می‌خواد باهات حرف بزنه جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. او همسر منوچهر هادی کارگردان سینما بوده و از او جدا شده اسـت. او فرزندی بـه نام سوفیا دارد.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم سینمایی جدید شه سوار


 

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. او درسال ۱۳۵۴ در تنکابن متولد شد ودر رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ‌التحصیل شد. او با بازی در فیلم‌هایي چون دوئل، اخراجی‌ها، بـه نام پدر و حدود ۸ صبح شهرت یافت.

 

او برای نقش خود در فیلم دوئل جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. او همچنین در سریال‌هایي چون در چشم باد، مایکل، سقف تهران و خون آبی بازی کرد. او فرزندی بـه نام نیاز دیرباز دارد.

 

سارا رسول‌زاده

سارا رسول‌زاده

سارا رسول‌زاده یک بازیگر و مجری ایرانی اسـت کـه در سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارد. او درسال ۱۳۶۸ در تهران متولد شد ودر رشته‌هاي‌ مدیریت صنعتی و کارگردانی تحصیل کرد. او با تئاتر شروع بـه بازیگری کرد و بعدا در برنامه‌هاي‌ تلویزیونی مانند ترمه طلا و آفتاب گردان مجری گری را تجربه کرد.

 

او با بازی در سریال‌هایي چون عاشقانه، نجلا و اسفندیار بـه شهرت رسید و برای نقش خود در سریال عاشقانه نامزد جایزه بهترین بازیگر زن بخش درام شد. او همچنین در فیلم‌هایي چون حدود ۸ صبح، یکی می‌خواد باهات حرف بزنه و من سالوادور نیستم بازی کرد. او در حال حاضر مجرد اسـت و فرزندی ندارد.

 

منوچهر هادی

منوچهر هادی

منوچهر هادی یک کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی اسـت. او درسال ۱۳۵۱ در تهران متولد شد و از سال ۱۳۷۱ شروع بـه فعالیت هنری کرد. او با ساخت فیلم‌هایي مانند من سالوادور نیستم، رحمان ۱۴۰۰ و حدود ۸ صبح و مجموعه‌هایي مانند عاشقانه، دلدادگان و خوب بد زشت بـه شهرت رسید. او درسال ۱۳۹۴ با یکتا ناصر بازیگر ازدواج کرد ودر سال ۱۳۹۵ صاحب یک دختر بـه نام سوفیا شد. او درسال ۱۴۰۱ از یکتا ناصر جدا شد.

 

فرید قبادی

فرید قبادی

فرید قبادی یک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. او دارای مدرک تحصیلی کاردانی رشته روانشناسی از دانشگاه خوارزمی اسـت. او علاقه‌اي بـه رشته دکتری نداشته و بـه گفته خودش بـه جبر دراین رشته تحصیل کرده اسـت. او یک تئاتری ریشه‌دار و استاد ایفای نقش‌هاي‌ چندلایه و چند وجهی اسـت و بیشتر دراین حوزه فعالیت دارد.

 

او اولین بار در سینما درسال ۱۳۹۳ در ۴۰ سالگی در فیلم جاده شهریار بـه کارگردانی وحید قاضی میرسعید بازی کرد. او همچنین در سریال‌هایي مانند چمدان، حلقه سبز، تعطیلات دوست‌داشتنی و بچه مهندس ۳ نقش آفرینی کرد. او در حال حاضر مجرد اسـت و فرزندی ندارد.

 

حسن پورشیرازی

حسن پورشیرازی

حسن پورشیرازی یک بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۶ در شیراز متولد شد. او دارای مدرک لیسانس تئاتر و فارغ‌التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی اسـت.

 

او با بازی در فیلم‌هایي مانند صف، سنتوری، کشتزارهای سپید و حدود ۸ صبح و سریال‌هایي مانند مختارنامه، نرگس، کیمیا و برادرجان شهرت یافت. او برای نقش خود در فیلم کشتزارهای سپید جایزه بهترین بازیگر مرد را از جشنواره فیلم دبی دریافت کرد. او همسر مهناز افضلی بازیگر و کارگردان اسـت و دو فرزند بـه نام‌هاي‌ آرین و آیدا دارد.

 

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ‌نژاد یک بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۴۸ در آبادان متولد شد. او با بازی در فیلم‌هایي مانند عروس آتش، چهارشنبه سوری، شب واقعه و بـه رنگ ارغوان بـه شهرت رسید و جوایز متعددی را از جشنواره‌هاي‌ داخلی و خارجی دریافت کرد. او همسر فروزان جلیلی‌فر بازیگر و کارگردان اسـت و یک فرزند بـه نام آرین دارد.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران فیلم صبحانه با زرافه ها از سروش صحت


 

در پایان

این فیلم بـه دلیل وجود صحنه‌هاي‌ خشونت‌آمیز و نابهنجاری‌هاي‌ اجتماعی، برای تماشا در جمع خانوادگی یا گروه سنی کمتر از ۱۵ سال مناسب نیست. بنابر این، اگر بـه فیلم‌هاي‌ اجتماعی علاقه‌مند هستید و می خواهید یک فیلم هیجان‌انگیز و آموزنده ببینید، می توانید فیلم حدود ۸ صبح را انتخاب کنید.

جدیدترین مطالب سایت