نگاهی به زندگی بازیگران سریال لطفا دور نزنیم

نگاهی به زندگی بازیگران سریال لطفا دور نزنیم

سریال لطفا دور نزنیم یک مجموعه تلویزیونی طنز و درام اسـت کـه درسال ۱۳۸۸ از شبکه تهران پخش شد؛ این سریال با هدف فرهنگ‌سازی ترافیکی ساخته شده اسـت. بازیگران این سریال شامل محمد کاسبی، آناهیتا همتی، زهره حمیدی، محمدرضا هدایتی و دیگران هستند. برای خواندن بیوگرافی بازیگران این سریال تا پایان این مطلب با ما باشید

 

داستان سریال لطفا دور نزنیم

داستان سریال لطفا دور نزنیم

داستان سریال لطفا دور نزنیم درباره سیف‌الله خان اسـت کـه بـه مسافرت علاقه دارد ولی بـه وسایل نقلیه اعتماد ندارد. او ۴ تا برادرزاده دارد کـه با او همراه میشوند و ماجراهای مختلفی را تجربه می کنند. این سریال طنز و درام اسـت کـه با هدف فرهنگ‌سازی ترافیکی ساخته شده اسـت.

 

زمان پخش سریال لطفا دور نزنیم از شبکه آیفیلم

زمان پخش سریال لطفا دور نزنیم از شبکه آیفیلم

با سلام، این سریال طنز و درام از چهارشنبه دوم ماه اسفند هرروز ساعت ۱۷:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش میشود. تکرار ان روزبعد ساعت ۰۱:۰۰ بامداد و ۰۹:۰۰ صبح اسـت

 


مطالب مشابه : بیوگرافی بازیگران سریال طنز لطفا دور نزنیم «+خلاصه داستان»


 

لیست بازیگران سریال لطفا دور نزنیم

لیست بازیگران سریال لطفا دور نزنیم

با سلام، فهرست بازیگران سریال لطفا دور نزنیم بـه شرح زیر اسـت:

  • محمد کاسبی در نقش سیف‌الله خان، پیرمرد ۷۰ ساله‌اي کـه بـه مسافرت علاقه دارد ولی بـه وسایل نقلیه اعتماد ندارد
  • آناهیتا همتی در نقش گلنوش، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر اردشیر
  • مهران رجبی در نقش اردشیر، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر گلنوش
  • زهره حمیدی در نقش ناهید، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر کامیار
  • جواد عزتی در نقش کامیار، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر ناهید
  • محمدرضا هدایتی در نقش اصغر، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر فریده
  • نعیمه نظام دوست در نقش فریده، برادرزاده سیف‌الله خان و همسر اصغر
  • بهزاد رحیم‌خانی در نقش مهدی، دوست اردشیر و گلنوش
  • فریده دریامج در نقش مهتاب، دوست ناهید و کامیار

 

محمد کاسبی

محمد کاسبی

محمد کاسبی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۰ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «بدوک»؛ «پدر»؛ «دیوار»؛ «لطفا دور نزنیم» و «من و تو». او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت، مانند «زالو» و «بایگانی». او برای کارهایش چندین جایزه از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت. او در حال حاضر در بیمارستان بستری اسـت و بـه دلیل آسیب عضله قلب در وضعیت وخیمی قرار دارد.

 

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی

آناهیتا همتی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۲ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «خانه بـه دوش»؛ «ترش و شیرین»؛ «کلانتر» و «لطفا دور نزنیم». او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت، مانند «زالو» و «بایگانی». او برای کارهایش چندین جایزه از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت. او درسال ۱۴۰۲ با علی باغ‌زری ازدواج کرد.

 

مهران رجبی

مهران رجبی

مهران رجبی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۴۰ در کرج متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «مارمولک»؛ «روزگار قریب»؛ «شوق پرواز» و «لطفا دور نزنیم». او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت، مانند «زالو» و «بایگانی». او برای کارهایش چندین جایزه از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت. او درسال ۱۳۶۹ با افسانه کیا ازدواج کرد و سه فرزند دارد.

 

زهره حمیدی

زهره حمیدی

زهره حمیدی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۶ در اراک متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «لطفا دور نزنیم»؛ «شوق پرواز»؛ «ورود آقایان ممنوع» و «بهشت گم شده».

 

او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت، مانند «زالو» و «بایگانی». او برای کارهایش چندین جایزه از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت. او درسال ۱۳۶۹ با محمد حمیدی ازدواج کرد و چهار فرزند دارد. متاسفانه او درسال ۱۴۰۲ بـه بیماری سرطان پانکراس مبتلا شد.

 

جواد عزتی

جواد عزتی

با سلام، جواد عزتی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «لطفا دور نزنیم»؛ «ماجرای نیمروز»؛ «لاتاری» و «هزارپا». او برای کارهایش چندین جایزه از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت. او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت، مانند «تمساح خونی» کـه درسال ۱۴۰۲ اکران شد. او درسال ۱۳۸۵ با مه‌لقا باقری، بازیگر ایرانی، ازدواج کرد.

 

محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی

محمدرضا هدایتی یک بازیگر، کارگردان، صداپیشه و خواننده ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۲ در چابهار متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «پاورچین»؛ «شب‌هاي‌ برره»؛ «قهوه تلخ» و «لطفا دور نزنیم». او همچنین چندین آلبوم موسیقی منتشر کرده و چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت. او درسال ۱۳۷۴ با لیدا انصاری ازدواج کرد و یک پسر بـه نام هامون دارد. او در حال حاضر صاحب رستوران لندو در تهران اسـت.

 

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

با سلام، نعیمه نظام دوست یک بازیگر، منشی صحنه، دستیار کارگردان و مدل تبلیغاتی ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۳ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «لطفا دور نزنیم»؛ «پایتخت»؛ «مردها دروغ نمیگویند» و «چاردیواری». او همچنین در چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت. او درسال ۱۳۹۶ با عمل اسلیو معده توانست ۳۵ کیلو گرم کاهش وزن دهد.

 


مطالب مشابه: بهترین فیلم های سینمایی «+ ژانر های کمدی، اکشن، ماجراجویی..»


 

بهزاد رحیم‌خانی

بهزاد رحیم‌خانی

بهزاد رحیم‌خانی یک بازیگر و کارگردان ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۲۲ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «لطفا دور نزنیم»؛ «شوق پرواز»؛ «پدربزرگ» و «شیر سنگی». او همچنین چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت. او درسال ۱۳۷۴ با لیدا انصاری ازدواج کرد و یک فرزند دارد. او در حال حاضر صاحب رستوران لندو در تهران اسـت.

 

فریده دریامج

فریده دریامج

فریده دریامج یک بازیگر، منشی صحنه، دستیار کارگردان و مدل تبلیغاتی ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۵ در تهران متولد شد. او در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی بازی کرده اسـت، مانند «لطفا دور نزنیم»؛ «پرستاران»؛ «خط قرمز» و «دنیای شیرین دریا»12. او همچنین در چندین نمایشنامه نوشته و کارگردانی کرده اسـت. او متاهل اسـت و یک فرزند پسر بـه نام علی دارد

 


مطالب مشابه: سریال پر طرفدار دلنوازان با معرفی تمامی بازیگرها


 

در پایان

این سریال، نمره ۴.۶ از ۱۰ را از سوی مردم بدست آورده اسـت. این نمره نشان می دهد کـه این سریال از نظر عموم مردم اثری کم‌ارزش، کم‌کیفیت و نه‌چندان مهم محاسبه شده اسـت. البته این نمره ممکن اسـت با نظر شخصی شـما متفاوت باشد. برای تصمیم‌گیری بهتر، می توانید نقدها و بررسی‌هاي‌ مختلفی کـه در رسانه‌هاي‌ مختلف درباره این سریال منتشر شده اسـت را مطالعه کنید.

جدیدترین مطالب سایت