بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

بدترین رانندگان : قبل از هر چیز باید بگوییم زیاد جدی نگیرید و بیشتر جنبه سرگرمی آن توجه کنید. تحقیقات نشان می دهد کـه عده ای از علائم نجومی عادات رانندگی خطرناک تری دارند. دراین قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز لیستی از افرادی کـه بدترین رانندگان هستند را منتشر کرده ایم. 

 

این علائم زودیاک بدترین رانندگان هستند

مهم نیست بـه کجا می‌روید، رانندگی با ماشین مسئولیت زیادی دارد. حوادث و غافلگیری هاي‌ بیشماری ممکن اسـت در جاده اتفاق بیفتد، بـه همین دلیل مهم اسـت کـه هوشیار باشید – برای ایمنی خود و برای ایمنی همه ی افراد اطرافتان.

 

طبق گزارش اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراهی تنها درسال 2020؛ بیش از 38000 نفر در تصادفات رانندگی جان خودرا از دست دادند کـه 11 درصد از این حوادث مربوط بـه سرعت غیرمجاز و 9 درصد از آن ها مربوط بـه راننده تحت تأثیر بوده اسـت.

 

اما در حالی کـه رفتار همه ی افراد پشت فرمان متفاوت اسـت، عده ای از رانندگان ممکن اسـت بیشتر از انچه فکر می کنند با یک دیگر اشتراک داشته باشند. تحقیقات انجام شده، یک شرکت بیمه ماشین، نشان میدهد کـه عده ای از علائم زودیاک دارای نرخ بالاتری از رفتار بد هستند کـه ممکن اسـت آن ها را بـه عنوان بدترین رانندگان، از نظر نجومی، معرفی کند.

 

برای روشن شدن، طالع بینی یک علم نیست، و اگر شـما بـه این چیزها اعتقاد ندارید، ما متوجه میشویم. اما در این جا نحوه رسیدن آن ها بـه این رتبه اسـت. در مطالعه سال 2021؛ اطلاعات بیش از 1.6 میلیون راننده را کـه برای بیمه ماشین تقاضای میکردند، گرد آوری کرد. برنامه‌ها تاریخچه رانندگان، نوع وسیله نقلیه، مکان و برخی اطلاعات شخصی را نشان میدهند تا قیمت‌هاي‌ بیمه بی‌درنگ ارائه کنند.

 

سپس این شرکت رفتارهای رانندگان را در چهار نکته کلیدی تجزیه و تحلیل کرد: بلیط هاي‌ سرعت، تصادفات، DUI و گواهینامه هاي‌ معلق کـه همه ی انها در هفت سال گذشته ثبت شده اند. این معیارها بر اساس علائم نجومی رانندگان نیز دسته بندی شدند.

 

علاوه بر این، این مطالعه جزئیاتی از رانندگانی کـه دارای وسایل نقلیه لوکس، کامیون‌ها و میزان گسترده بودن نشانه‌هاي‌ نجومی در هر شهر بودند را نشان داد. با استفاده از تمام این اطلاعات، رتبه بندی بدترین رانندگان را بر اساس علائم زودیاک ایجاد کردیم. آیا نمی‌دانید کـه آیا علامت شـما بی پرواترین یا ایمن ترین اسـت؟ بخوانید تا متوجه شوید.

 

بیشتر بخوانید: عکس هایی از تصادف های عجیب و وحشتناک

 

12. مرداد

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

مردادی ها امن ترین علامت زودیاک در جاده ها هستند. آن ها نه تنها از طرفداران پر و پا قرص وسایل نقلیه و کامیون هاي‌ لوکس هستند، بلکه در مقایسه با سایر علائم، این تابلوی آتشنشانی کمترین بلیط سرعت، تصادف و مجوزهای معلق را دارد.

 

بـه عنوان رهبران طبیعی با منیت قوی، جای تعجب نیست کـه رانندگی چیز دیگری اسـت کـه مردادها در ان بهترین هستند. در واقع، در تاروت، مردادها با کارت “قدرت” نشان داده می شوند. آن ها اجازه نخواهند داد کسی جلوی آن ها را بگیرد – ظاهرا از جمله رانندگان بد.

 

«مردادها، خوش‌بین‌هاي‌ نترس کـه از پذیرش شکست امتناع می‌ورزند، درمی‌یابند کـه چاه‌هاي‌ عمیق شجاعت ان‌ها با بالغ شدن رشد میکند.»

 

11. اسفند

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

بدترین رانندگان

 

در حالی کـه این رانندگان نزدیک بـه بهترین‌هاي‌ موجود در جهان درنظر گرفته می شوند، اسفند هنوز یک رکورد دارند و DUI ها رایج ‌ترین تخلف آنهاست. این تابلوی آب نیز سابقه ای در مورد بلیط هاي‌ سرعت دارد، زیرا در اکثر بلیط ها در رتبه هفتم قراردارند. اسفند بـه دلیل شفقت و مهربانی‌شان، شناخته می شوند، کـه می تواند ویژگی‌هاي‌ خوبی برای داشتن یک راننده باشد.

 

10. بهمن

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

بهمن ها پشت فرمان بسیار قابل اعتماد هستند و رفتارهای بی احتیاطی در رانندگی کمی دارند. بهمن ها متکی بـه خود هستند، بنابر این هوشیار ماندن دریک جاده شلوغ ممکن اسـت برای آن ها اولویت باشد.

 

«اگر چه هوش طبیعی، منصف بودن و شوخ طبعی «عالی» آن ها اغلب دایره وسیعی از دوستان التقاطی را برایشان بـه ارمغان می‌آورد، اما در نهایت بهمن تنها میماند. آن ها آرمان‌ها، اخلاق و نیاز خود بـه آزادی و استقلال را برای کسی بـه خطر نمی اندازند.»

 

9. شهریور

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

علی‌رغم این کـه چقدر جزئیات‌گرا و سازمان‌دهی شده‌اند، شهریور الزاماًً در همه ی چیز بی‌نقص نیستند – حداقل در رانندگی. بـه عنوان علامتی کـه بیشترین احتمال را برای رانندگی با یک کامیون دارد، این علامت زمینی در میان سایر علائم، دومین بلیط سرعت را دارد.

 

8. خرداد

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

یک خرداد کـه اغلب بـه عنوان دو چهره اشتباه گرفته می شود، بـه سادگی تمایل دارد زندگی پرمشغله ای داشته باشد. این دستور کار فشرده می تواند بر رانندگی آن ها تأثیر بگذارد: خرداد ها نه تنها بـه عنوان چهارمین علامت دارای بیشترین مجوزهای تعلیق شده، بلکه سومین علامت با بیشترین بلیط هاي‌ سرعت بالا رتبه بندی شدند. و حتی زمانی کـه در جاده نیستند، خرداد ها تمایل دارند با سرعت بسیار بالایی حرکت کنند.

 

این نشانه‌هاي‌ هوای بیش‌فعال، بازه‌ي توجه کوتاهی دارند و زمانی بیشترین رضایت را دارند کـه بتوانند از یک ایده بـه ایده دیگر حرکت کنند.

 

7. آبان

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

عقرب ها کـه دراین مطالعه با خرداد گره خورده اند، از نظر جهان وطنی پرشور، وفادار و باهوش هستند. اما وقتی صحبت از نگرش آن ها در جاده می شود، این تابلوی آب تصمیمات ضعیفی میگیرد. در واقع، از میان سایر علائم زودیاک، عقرب ها دارای دومین DUI هستند.

 

6. مهر

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

هدف مهرها یافتن “عادلانه ترین راه حل برای هر مسئله” اسـت، زیرا آن ها از “بـه هم ریختگی، هرج و مرج، بی نظمی و درگیری متنفرند.” پس جای تعجب نیست کـه مهر را رانندگان «میانگین جاده» می‌نامد و تأکید می کند کـه این علامت تأثیر خوبی یا بدی روی شرکت بیمه نمیگذارد.

 

از آنجایی کـه علامت هوا برای تعداد زیادی از رفتارهای رانندگی بی پروا شناخته نشده اسـت، در مقایسه با سایر علائم زودیاک، رتبه متوسطی را در فهرست کسب می کند.

 

بیشتر بخوانید: آشنایی با عوامل مرگبار تصادفات در جاده های کشور

 

5. آذر

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

آذر با رسیدن بـه نقطه عدد پنج، رکورد کاملی در نقض قوانین در جاده ها دارند. انها سومین تعداد بلیط هاي‌ سرعت و مجوزهای تعلیق شده را در میان سایر علائم دارند. جدای از رفتار پرخطر رانندگی، آذرها ارواح آزاده‌ای هستند کـه زندگی خودرا با نگرش مثبت زندگی میکنند.

 

نشانه آتش یک نیروی مستقیم، آتشین و پرشور اسـت کـه میتوان با ان حساب کرد، کـه برای هر شخصی کـه رویای یک رابطه ماجراجویانه، شاید حتی جهان گردی را در سر دارد، ایده آل اسـت.

 

4. تیر

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

تیرها بـه حساس بودن و محافظت از خود مشهور هستند، کـه چیز بدی نیست، اما بـه نظر می رسد ان‌ها طبیعت ملایمی در ماشین ندارند. تیرها نه تنها بـه احتمال زیاد مجوز تعلیق دارند، بلکه رتبه چهارم را برای بیشترین تخطی از سرعت و بیشترین تصادفات بـه خود اختصاص دادند.

 

3. اردیبهشت

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

بـه خاطر تمرکز و جاه‌طلبی‌شان شناخته میشود، اردیبهشت ها نیرویی هستند کـه باید با آن ها حساب کرد. اما علیرغم سختی کار انها، این علامت زمین بـه دلیل رفتار بد در جاده ها مورد انتقاد قرار گرفته اسـت. اردیبهشت با تیر برای رتبه سوم در مطالعه ما، دومین علامت بلند با بیشترین مجوزهای تعلیق شده اسـت. اردیبهشت همچنین چهارمین علامت برای DUIها و پنجمین علامت برای تصادفات اسـت.

 

2. دی

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

دی، مانند برج داران، یکیدیگر از نشانه هاي‌ زمین، می‌خواهند بر هر چیزی کـه پشت سرشان ایستاده و اهداف بلندمدتشان غلبه کنند. بر اساس گزارشی، اگر چه آن ها بـه موفقیت هاي‌ بزرگی دست یافته اند، مهارت هاي‌ رانندگی دی ممکن اسـت همان‌ گونه بـه کار نیاز داشته باشد.

 

بـه عنوان دومین رانندگان بد دراین فهرست، دی بـه احتمال زیاد دارای یک DUI در کارنامه خود انتخاب شدند. داده ها همچنین نشان داد کـه آن ها دومین تصادفات رانندگی را دارند.

 

1. فروردین

بدترین رانندگان متولد چه ماهی هستند + طالع بینی رانندگی

فروردین دلير، تکانشی و بیش از حد خوش بین هستند. اگر چه آن ها بـه بهترین بودن اختصاص داده شده اند، اما این علامت آتش بـه عنوان بدترین راننده در میان 12 علامت زودیاک رتبه بندی می شود.

 

فروردین علاوه بر این کـه سومین علامت با بیشترین تصادفات اسـت، برنده دو امتیاز عالی رانندگی شد: بـه احتمال زیاد یک بلیط سرعت و بـه احتمال زیاد تصادف در کارنامه خود دارد. فروردین چه در حال رانندگی باشند چه نباشند، زندگی خودرا در مسیر سریع می گذرانند.

 

در رویکرد خود بدون پیچیدگی و مستقیم، آن ها اغلب از جزئیات کامل و ظرافت‌هاي‌ غیر ضروری ناامید میشوند. “انها چیزهای سریع و کثیف را دوست دارند.”

 

بیشتر بخوانید: عملکرد شما بعد از تصادفات خیابانی

 

در پایان

تصادفات برای هر راننده ای مقدور هست پیش بیاد و برای کسانی کـه اولین بار هست این اتفاق می افتد کمی سخت و غیر قابل تحمل هست .

جدیدترین مطالب سایت