زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

هدیه گران‌ترین الماس جهان مرد چینی به دخترش + عکس

هدیه گران‌ترین الماس جهان مرد چینی به دخترش + عکس

مرد چینی با خرید گران ترین الماس جهان و هدیه آن به دخترش بسیار خبرساز شده است. در جهان امروز هدیه‌های بسیاری رد و بدل می‌شوند: هدیه‌های کریسمس، تولد. گاهی این هدیه‌ها تنها یک شیشه عطر کوچک هستند و گاهی حتی یک ویلای مجلل.

 

ماه آبی” یا Blue Moon گران‌ترین الماس جهان است. یک چینی این الماس را در یک حراجی بزرگ به بهایی باور ناکردنی خرید و به دختر هفت ساله‌اش، ژوزفین، هدیه داد. نام این الماس از این پس چنین است: “بلو مون ژوزفین”.

 

در جهان امروز هدیه‌های بسیاری رد و بدل می‌شوند: هدیه‌های کریسمس و تولد. گاهی این هدیه‌ها تنها یک شیشه عطر کوچک هستند و گاهی حتی یک ویلای مجلل.

 

هدیه گران‌ترین الماس جهان مرد چینی به دخترش + عکس

 

 

حال یک چینی با خرید گران‌بهاترین الماس جهان و هدیه کردن آن به دختر خردسالش خبرساز شده است.

 

این فرد الماس “بلو مون” را به قیمت ۴۵ میلیون یورو در حراجی در ژنو خریداری کرده و از گرا‌ن‌بها‌ترین الماس جهان، هدیه‌ای ساخته است برای دختر ۷ ساله‌اش.

 

این تاجر چینی که ژوزف لا لون هونگ نام دارد پس از خرید این الماس استثنایی نام آن را به نام دخترش، ژوزفین، پیوند زده است. نام این گران‌بهاترین الماس جهان که بیش از ۱۲ قیراط وزن دارد، از این پس چنین است: “بلو مون ژوزفین”.

 

هزینه یک مراسم عروسی این روزها چقدر می شود؟

فستیوال موتور سواری زنان جذاب در پاکستان (عکس)

جانوری عجیب که هرگز نمی میرد + عکس

برچسب‌ها:

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
تشکر جالب سگ از شخصی که نجاتش داد (+عکس) در روزهایی که خشونت با حیوانات را در شبکه های اجتماعی شاهد هستیم چه خوب است از مهربانی برخی انسان های واقعی هم با خبر باشید. به گزارش تالاب جویی ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خون آشام ها از کجا آمده اند ؟
خون آشام ها از کجا آمده اند ؟
مشاهده بیشتر