محبت و احترام به خودت را از یاد نبرید!

محبت و احترام به خودت را از یاد نبرید!

به خاطر داشته باش که وقتی چیزی را از دست دادی، درس گرفتن از آن را از دست نده.این سه میم را از همواره دنبال کن:* محبت و احترام به خود را* محبت به همگان را* مسؤولیت‎پذیری در برابر کارهایی که کرده‎ای بسیار جالب است به خاطر داشته باش دست نیافتن به آنچه می‎جویی، گاه اقبالی بزرگ است.به خاطر داشته باش که اگر می‎خواهی قواعد بازی را عوض کنی، نخست قواعد را فرابگیر.

 

به خاطر داشته باش که به خاطر یک مشاجره‎ی کوچک، ارتباطی بزرگ را از دست نده.به خاطر داشته باش که وقتی دانستی که خطایی مرتکب شده‎ای، گام‎هایی را پیاپی برای جبران آن خطا بردار.به خاطر داشته باش که بخشی از هر روز خود را به تنهایی گذران به خاطر داشته باش که چشمان خود را نسبت به تغییرات بگشا، اما ارزش‎های خود را به‎سادگی در برابر آنها فرومگذار.

 

به خاطر داشته باش که گاه سکوت بهترین پاسخ است.شرافتمندانه زندگی کن؛ تا هرگاه بیش‎تر عمر کردی، با یادآوری زندگی خویش دوباره شادی را تجربه کنی.به خاطر داشته باش که زیرساخت زندگی شما، وجود جوی از محبت و عشق در محیط خانه و خانواده است.به خاطر داشته باش که در مواقعی که با محبوب خویش ماجرا می‎کنی و از او گله داری، تنها به موضوعات کنونی بپرداز و سراغی از گلایه‎های قدیم نگیر.

 

به خاطر داشته باش که دانش خود را با دیگران در میان بگذار. این تنها راه جاودانگی است.با دنیا و زندگیِ زمینی بر سر مهر باش.به خاطر داشته باش که سالی یک بار به جایی برو که تاکنون هرگز نرفته‎ای.بدان که بهترین ارتباط، آن است که عشق شما به هم، از نیاز شما به هم سبقت گیرد.وقتی می خواهی موفقیت خود را ارزیابی کنی، ببین چه چیز را از دست داده‎ای که چنین موفقیتی را به دست آورده‎ای.به خاطر داشته باش که در عشق و آشپزی، جسورانه دل را به دریا بزن.

 

زندگی زیبا (عکس)

چگونه می توانیم در زندگی موفق باشیم؟

زندگی همیشه بالا و پایین دارد.

مطالب مشابه مهم !

جدیدترین مطالب سایت