بروزرسانی : 17 اسفند 1399

ویژگی های شناخت شخصیت هر فرد با توجه به زمان حمام رفتن

ویژگی های شناخت شخصیت هر فرد با توجه به زمان حمام رفتن

ویژگی های شناخت شخصیت هر فرد با توجه به زمان حمام رفتن

ویژگی های شناخت شخصیت هر فرد با توجه به زمان حمام رفتن شيوه دوش گرفتن اشخاص ميتواند اطلاعات زيادي را در خصوص نوع شخصيتشان بگويد ؛ براي بعضي‌ها ممكن است تنها پنج دقيقه زمان لازم باشد اما براي بعضي ديگر اين زمان به بيش از 20 دقيقه ميرسد.

به گزارش تالاب استيون اسكچر، روان‌شناس آمريكايي معتقد است هر كاري كه ما انجام ميدهيم بازتابي از شخصيت واقعي ما است ؛ حمام نيز جايي اختصاصي است كه ما در آنجا آزاد هستيم تا خودمان باشيم بنابراين عادات حمام كردن مي‌تواند حاوي اطلاعات مفيد شخصيتي باشد.

حمام نتیجه گرایان : معمولا حمام كردن افراد فعال 6 تا 10 دقيقه طول ميكشد ؛ ليف زدن، شامپوي سر، آبكشي موها و سپس ماموريت تمام ميشود ! اگر در اين گروه قرار داريد ويژگي شما اين است كه هميشه در انجام كارها به دنبال يافتن راه حل سريع و مناسب هستيد ؛ شما دقيقا ميدانيد كه چه كاري میخواهيد انجام دهيد و كار خود را با كيفيت انجام ميدهيد.

شما فردي هدف‌گرا هستيد و شخصيتي از نوع شخصيت A داريد و افراد داراي اين شخصيت افرادي هستند كه خونسرد نيستند و زمان برايشان بسيار مهم است .این افراد بعضي مواقع در ارتباط با موقعيت خود احساس عدم امنيت ميكنند، حس رقابت دارند، پرخاشگر هستند، معمولا چند كار را با هم انجام ميدهند ، معتاد به كار ميشوند و كمترين تاخير در انجام كارها هم آنها را ناراحت ميكند.

حمام نمایشی : حمام جايي است كه شما از قيد و بندهاي خود رها ميشويد و درون خود را آشكار ميسازيد.مثلا گاهي ممكن است شما وانمود كنيد كه بطري شامپو ميكروفون است و صداي شرشر آب صداي كف زدن و تشويق است و شما در روياي اجراي يك نمايشنامه هستيد و تنها ميتوانيد پشت درهاي بسته آن را به نمايش بگذاريد.اين گونه افراد شخصيت جالب نمایشی دارند اما پشت درهاي بسته بيشتر احساس امنيت ميكنند.

حمام برای کسب آرامش : شما حمام كردن را بيش از حد طبيعي دوست داريد، چون حمام كردن به شما انرژي را كه ميخواهيد ميدهد و درست مانند اين است كه شما بخواهيد دوباره خود را شارژ كنيد.براي شما حمام كردن مثل نوشيدن يك فنجان قهوه است در اين صورت شما از جمله افرادي هستيد كه هميشه نياز به نيروي كمكي از بيرون دارند.چه اين نيروي كمكي والدين‌تان باشد يا معلم‌تان يا رئيس‌تان شما هيچگاه خودتان شروع نميكنيد اما با كمك ديگران ميتوانيد به هدف برسيد.

حمام خیالبافان : شما چه به فكر ثبت اختراعي باشيد يا فكر حل مشكلات روزمره خود باشيد، اگر خيالباف باشيد، از آن دسته افرادي هستيد كه مشتاق هستند زماني را به تفكر اختصاص دهند.شما آدم خيال بافي هستيد و اين خيال‌بافي را بيشتر زير دوش انجام ميدهيد و حمام براي شما جايي است كه به روياهايتان فكر مي‌كنيد و البته در برخي افراد بهترين افكار در حمام به ذهن آنها خطور ميكند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت