برنده هر فصل از برنامه اسکار مهران مدیری چه کسی است؟

برنده هر فصل از برنامه اسکار مهران مدیری چه کسی است؟

برنامه اسکار یک ریلیتی شو و گیم شو چالش محور اسـت کـه توسط مهران مدیری کارگردانی و اجرا میشود. دراین برنامه، مهمانان از بازیگران و افراد مشهور هستند کـه برای بـه دست آوردن تندیس اسکار باهم رقابت میکنند. هر مهمان بر اساس نحوه انجام چالش‌ها، امتیاز دریافت میکند.

 

داوران برنامه اسکار کی هستند؟

داوران برنامه اسکار کی هستند؟

در برنامه اسکار، مهران مدیری نقش کارگردانی هنری و مجریگری اصلی را دارد و نیما شعبان‌نژاد بـه عنوان دستیار او فعالیت میکند. 

 

چگونه نیما شعبان‌نژاد دستیار مهران مدیری شده؟

چگونه نیما شعبان‌نژاد دستیار مهران مدیری شده؟

نیما شعبان‌نژاد پس از همکاری با مهران مدیری در سریال «هیولا»؛ بـه یکی از نزدیکان حرفه‌اي او تبدیل شد و حالا بـه عنوان دستیار مجری در برنامه «اسکار» حضور دارد. این همکاری نشان ‌دهنده اعتماد و هماهنگی بین این دو هنرمند اسـت و بـه نیما شعبان‌نژاد فرصتی برای نمایش توانایی‌هایش دریک نقش جدید را می دهد. او همچنین با کارگردانان دیگری مانند سعید آقاخانی و رامبد جوان کار کرده اسـت، کـه این تجارب می تواند در نقش جدیدش بـه او کمک کند.

 


مطالب مشابه: بررسی بهترین فیلم های ساخته شده مهران مدیری


 

چه بازی هایی در برنامه اسکار انجام می شود؟

چه بازی هایی در برنامه اسکار انجام می شود

برنامه اسکار، کـه توسط مهران مدیری اجرا می شود، شامل چالش‌هاي‌ مختلفی اسـت کـه در دو بخش اصلی انجام می شوند. بخشی از چالش‌ها در استودیوی اصلی و بخشی دیگر در فضای بیرونی ویلایی اجرا می شوند. این برنامه بر اساس برنامه‌اي خارجی بـه نام «تسک مستر» طراحی شده و تلاش شده تا با ایرانیزه کردن ان؛ بـه فرهنگ و سلیقه مخاطبان ایرانی نزدیک‌تر باشد.

 

چالش‌ها غالباً سرگرم‌کننده و مفرح هستند و ارتباط مستقیمی با سینما ندارند. در هر قسمت، چهار چهره شناخته شده بـه عنوان مهمان حضور دارند ودر چالش‌هایي کـه توسط مهران مدیری و نیما شعبان‌نژاد طراحی می شوند، شرکت میکنند. این چالش‌ها میتوانند شامل فعالیت‌هاي‌ مختلفی باشند، از جمله بازی‌هاي‌ کلامی، فعالیت‌هاي‌ فیزیکی و مسابقات ذهنی.

 

برنامه اسکار چند قسمت است؟

برنامه اسکار چند قسمت است

برنامه اسکار در هر فصل شامل ۴ قسمت اسـت و با توجه بـه برنامه‌ریزی انجام شده، در طول ۴ فصل، مجموعاً ۱۶ قسمت بـه نمایش در خواهد آمد.

 

1. فصل اول برنامه اسکار

فصل اول برنامه اسکار

فصل اول برنامه اسکار با اجرای مهران مدیری و دستیاری نیما شعبان‌نژاد، شامل چالش‌هاي‌ متنوع و خلاقانه‌اي اسـت کـه توسط بازیگران و افراد مشهور انجام می شود. در قسمت اول این برنامه، شرکت‌کنندگان تلاش میکنند تا با انجام چالش‌ها بـه روش‌هاي‌ خلاقانه، امتیازات لازم برای کسب تندیس اسکار را بـه دست آورند. همچنین، در پایان هر قسمت، فردی کـه کمترین امتیاز را کسب کند، مسئولیت اجتماعی خاصی را بر عهده خواهد گرفت. این برنامه با هدف سرگرمی و ایجاد فضایی مفرح برای مخاطبان طراحی شده اسـت.

 

شرکت‌کنندگان فصل اول برنامه اسکار 

شرکت‌کنندگان فصل اول برنامه اسکار 

شرکت‌کنندگان فصل اول برنامه اسکار عبارت بودند از:

 • الیکا عبدالرزاقی
 • غلامرضا نیکخواه
 • سحر ولدبیگی
 • نصرالله رادش

 

غلامرضا نیکخواه

غلامرضا نیکخواه

غلامرضا نیکخواه یک بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی اسـت کـه در ۱ فروردین ۱۳۲۷ در بوشهر بـه دنیا آمده اسـت. او کار بازیگری را از سال ۱۳۴۵ با تئاتر آغاز کرد و بعد از ان در تلویزیون و سینما نیز فعالیت‌هایي داشته اسـت. نیکخواه بـه خاطر بازی در سریال‌هاي‌ طنز مانند «نوروز ۷۲»؛ «پرواز ۵۷»؛ «بزنگاه»؛ و «مرد هزارچهره» شناخته شده اسـت. او همچنین در رئالیتی‌شوی «جوکر» و برنامه «اسکار» نیز حضور داشته اسـت.

 

نصرالله رادش

نصرالله رادش

نصرالله رادش، بازیگر مطرح ایرانی، در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۴۵ در آبادان بـه دنیا آمده اسـت. او بـه خاطر بازی در نقش‌هاي‌ طنز در سینما و تلویزیون شناخته شده اسـت و با حضور در مجموعه‌هایي چون «پرواز ۵۷»؛ «ساعت خوش»؛ «روزگار جوانی» و «زیر آسمان شهر» بـه شهرت رسیده اسـت. رادش همچنین در ساخت صورتک‌هاي‌ هنری نیز فعالیت دارد ودر این زمینه نمایشگاه‌هایي را برگزار کرده اسـت.

 

سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی

سحر ولدبیگی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در تاریخ ۱ تیر ۱۳۵۶ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل دیپلم اداری بازرگانی از هنرستان شهید مدرس اسـت و یک دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری گذرانده اسـت. سحر ولدبیگی با بازی در سریال‌هایي مانند «دختران» و «پاورچین» بـه شهرت رسیده ودر بسیاری از آثار تلویزیونی و سینمایی دیگر نیز حضور داشته اسـت.

 

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی، در ۱۸ مرداد ۱۳۵۸ در رامسر متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل آموزشگاه سمندریان و دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی اسـت. عبدالرزاقی در سریال‌هاي‌ متعددی هم چون «باغ مظفر»؛ «دورهمی» و «در حاشیه» بـه ایفای نقش پرداخته و با هنرنمایی خود توانسته جایگاه ویژه‌اي در بین مخاطبان ایرانی پیدا کند. 

 

برنده فصل اول برنامه اسکار چه کسی بود؟

برنده فصل اول برنامه اسکار چه کسی بود؟

برنده فصل اول برنامه اسکار غلامرضا نیکخواه بود. طبق معمولً دراین نوع برنامه‌ها، شخصی کـه کمترین امتیاز را کسب کند، بـه عنوان بازنده شناخته می شود.

 

2. فصل دوم برنامه اسکار

فصل دوم برنامه اسکار

فصل دوم برنامه اسکار، همانند فصل اول، توسط مهران مدیری اجرا و کارگردانی می شود و شامل چالش‌هاي‌ متنوع و خلاقانه‌اي اسـت کـه توسط بازیگران و افراد مشهور انجام می شود. این فصل نیز بر اساس برنامه‌اي خارجی بـه نام «تسک مستر» طراحی شده و تلاش شده تا با ایرانیزه کردن ان؛ بـه فرهنگ و سلیقه مخاطبان ایرانی نزدیک‌تر باشد.

 

شرکت کنندگان فصل دوم برنامه اسکار

شرکت کنندگان فصل دوم برنامه اسکار

شرکت‌کنندگان فصل دوم برنامه اسکار عبارتند از:

 • یوسف صیادی
 • نگین معتضدی
 • شکیب شجره
 • رؤیا میرعلمی

 

یوسف صیادی

یوسف صیادی

یوسف صیادی، بازیگر، کارگردان، و طراح صحنه و لباس ایرانی اسـت. او متولد ۵ اسفند ۱۳۴۸ در تهران اسـت و فعالیت هنری خودرا از سال ۱۳۶۸ با ساخت فیلم کوتاه و بازی در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی آغاز کرد. صیادی بـه خصوص با حضور در مجموعه طنز «ساعت خوش» بـه شهرت رسید ودر بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی دیگر نیز حضور داشته اسـت. او همچنین در برنامه‌هایي مانند «اسکار» شرکت کرده اسـت.

 

نگین معتضدی

نگین معتضدی

نگین معتضدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران اسـت. او متولد ۳ مهر ۱۳۶۴ در تهران اسـت و از سال ۱۳۸۷ فعالیت هنری خودرا آغاز کرده اسـت. نگین معتضدی در سریال‌هایي مانند «ویلای من»؛ «گذر از رنج‌ها»؛ و «تکیه بر باد» بـه ایفای نقش پرداخته ودر فیلم‌هایي چون «سپید و سیاه» و «ساعت ۵ عصر» نیز بازی کرده اسـت. او همچنین در برنامه‌هاي‌ تلویزیونی مانند «دورهمی» و «اسکار» بـه عنوان مهمان حضور داشته اسـت.

 


مطالب مشابه: برنامه اسکار مهران مدیری چگونه است؟


 

شکیب شجره

شکیب شجره

 

شکیب شجره بازیگر تئاتر و سینما اهل ایران اسـت. او متولد ۱ شهریور ۱۳۶۸ در تهران اسـت و تحصیلات خودرا در رشته فیزیک نظری و بازیگری از دانشگاه ولونگونگ استرالیا بـه اتمام رسانده اسـت. شکیب شجره بـه خاطر بازی در فیلم‌هایي مانند «عروسی مردم» و سریال‌هایي مانند «هیولا» بـه شهرت رسیده و برای بازی در تئاتر «اژدهاک» و سریال «هیولا» نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد کمدی شده اسـت. او همچنین در رئالیتی‌شوهایی مانند «مافیا» و «اسکار» شرکت کرده اسـت.

 

رؤیا میرعلمی

رؤیا میرعلمی

رؤیا میرعلمی بازیگر ایرانی اسـت کـه در ۱۰ شهریور ۱۳۵۷ در قزوین متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته طراحی صحنه از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران اسـت و بیشتر فعالیت‌هایش در حوزه تئاتر می باشد1. میرعلمی برای بازی در مجموعهٔ شمعدونی «۱۳۹۴» شناخته شده و برای بازی در لیسانسه‌ها «۱۳۹۵–۱۳۹۸» جایزهٔ بهترین بازیگر زن کمدی از جشن حافظ را کسب کرده اسـت.

 

برنده فصل دوم برنامه اسکار چه کسی است؟

برنده فصل دوم برنامه اسکار چه کسی است؟

برنده فصل دوم برنامه اسکار رؤیا میرعلمی بود. 

 

3. فصل سوم برنامه اسکار

فصل سوم برنامه اسکار

فصل سوم برنامه اسکار با حضور مهمان‌هاي‌ جدید آغاز شده اسـت. در قسمت اول این فصل، امیر کاظمی، امیرعلی نبویان، نیکی مظفری و فرناز رهنما بـه عنوان مهمان‌هاي‌ رئالیتی شو حضور دارند. این فصل نیز همانند فصل‌هاي‌ قبلی، شامل چالش‌هاي‌ متنوع و خلاقانه‌اي اسـت کـه توسط بازیگران و افراد مشهور انجام می شود و بـه دنبال ایجاد سرگرمی و فضایی مفرح برای مخاطبان اسـت.

 

شرکت کنندگان فصل سوم برنامه اسکار 

شرکت کنندگان فصل سوم برنامه اسکار 

شرکت‌کنندگان فصل سوم برنامه اسکار عبارتند از:

 • فرناز رهنما
 • نیکی مظفری
 • امیر کاظمی
 • امیرعلی نبویان

 

نیکی مظفری

نیکی مظفری

نیکی مظفری بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران اسـت کـه در ۲۸ شهریور ۱۳۶۶ در تهران بـه دنیا آمده اسـت. او فرزند مجید مظفری، بازیگر شناخته شده ایرانی، اسـت و تحصیلات خودرا در رشته معماری در لندن بـه اتمام رسانده و دوره بازیگری را نیز در کلاس‌هاي‌ حمید سمندریان گذرانده اسـت.

 

نیکی مظفری در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ متعددی ایفای نقش کرده و بـه ویژه در فصل سوم برنامه اسکار بـه عنوان شرکت‌کننده حضور داشته اسـت. او همچنین در زمینه معماری و طراحی لباس فعالیت‌هایي دارد و جوایزی را نیز دراین زمینه‌ها کسب کرده اسـت.

 

امیر کاظمی

امیر کاظمی

امیر کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت. او در ۱۹ آبان ۱۳۶۹ در تهران متولد شده و فعالیت هنری خودرا از نوجوانی آغاز کرده اسـت. کاظمی در سریال‌هاي‌ متعددی از جمله «پزشک قریب»؛ «شمعدونی»؛ «لیسانسه‌ها» و «روزی روزگاری مریخ» بـه ایفای نقش پرداخته و برای بازی در سریال «لیسانسه‌ها» نامزد دریافت جایزه حافظ شده اسـت. او همچنین در برنامه‌هاي‌ تلویزیونی مانند «اسکار» و «جوکر» شرکت کرده اسـت.

 

فرناز رهنما

فرناز رهنما

فرناز رهنما بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران اسـت. او در ۲۷ مهر ۱۳۶۰ در اصفهان متولد شده و از سال ۱۳۸۱ فعالیت هنری خودرا آغاز کرده اسـت. رهنما با بازی در سریال «ساختمان پزشکان» و فیلم «بعدازظهر سگی سگی» بـه شهرت رسید. او همچنین در دانشگاه هنر و معماری تهران در رشته بازیگری تئاتر تحصیل کرده اسـت.

 

امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان

امیرعلی نبویان، نویسنده، مجری و بازیگر ایرانی اسـت کـه در ۲ فروردین ۱۳۵۹ در آمل متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق از دانشگاه علوم و فنون مازندران اسـت و بـه خاطر اجرای برنامه‌هاي‌ تلویزیونی مانند رادیو هفت و خندوانه شناخته شده اسـت. نبویان همچنین بـه عنوان نویسنده فعالیت دارد و کتاب‌هایي مانند مجموعه قصه‌هاي‌ امیرعلی را منتشر کرده اسـت. او در برنامه اسکار بـه کارگردانی مهران مدیری نیز حضور داشته ودر ان بـه عنوان برنده شناخته شده اسـت.

 

برنده فصل سوم برنامه اسکار چه کسی است؟

برنده فصل سوم برنامه اسکار چه کسی است؟

برنده فصل سوم برنامه اسکار امیرعلی نبویان اسـت.

 

4. فصل چهارم برنامه اسکار

فصل چهارم برنامه اسکار

فصل چهارم برنامه اسکار با حضور مهمان‌هاي‌ جدید و چالش‌هاي‌ متنوع آغاز شده اسـت. این فصل با حضور یوسف تیموری، محیا دهقانی، نادر سلیمانی و بیتا سحرخیز بـه عنوان شرکت‌کنندگان رقابت‌هاي‌ هیجان‌انگیز و خلاقانه‌اي را ارائه می دهد.

 

یوسف تیموری

یوسف تیموری

یوسف تیموری، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، متولد ۶ دی ۱۳۵۸ در تهران اسـت. او فعالیت هنری خودرا از سال ۱۳۷۶ با بازی در مجموعه تلویزیونی «سرزمین سبز» آغاز کرد و با ایفای نقش در مجموعه‌هاي‌ کمدی مانند «سیب خنده»؛ «مجید دلبندم» و «زیر آسمان شهر» بـه شهرت رسید.

 

تیموری همچنین در چندین فیلم سینمایی از جمله «شهر گربه‌ها» و «تک‌خال» بازی کرده و برای بازی در فیلم «شهربانو» مورد تحسین قرار گرفته اسـت. او دارای مدرک فوق‌دیپلم از هنرستان صدا و سیما اسـت و تحت آموزش اساتیدی چون حمید سمندریان قرار گرفته اسـت.

 

محیا دهقانی

محیا دهقانی

محیا دهقانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران اسـت. او متولد ۲۴ دی ۱۳۷۰ در تهران اسـت و فعالیت حرفه‌اي خودرا با ایفای نقش در فیلم “شیار ۱۴۳” آغاز کرده اسـت. دهقانی با بازی در سریال “پایتخت ۴” بـه شهرت رسید ودر سریال‌هاي‌ “نجلا ۲” و “مستوران ۲” نقش‌هاي‌ اصلی را ایفا کرده اسـت. همچنین، او برای بازی در فیلم کوتاه “باهر” جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم‌هاي‌ ایرانی سان‌فرانسیسکو دریافت کرده اسـت.

 

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی

نادر سلیمانی، بازیگر و صداپیشه ایرانی، در ۱۴ اسفند ۱۳۴۵ در آبادان متولد شده اسـت. او بـه خاطر نقش‌آفرینی‌هایش در آثار مختلف تلویزیونی و سینمایی بـه ویژه در ژانر طنز شناخته شده اسـت. سلیمانی برای بازی در فیلم “ضد” «۱۴۰۰» برندهٔ جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنوارهٔ فیلم فجر شده اسـت. او در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی مانند “ساعت خوش” و “باغ مظفر” بـه کارگردانی مهران مدیری بـه اوج شهرت رسید.

 

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی اسـت کـه در ۲۱ آذر ۱۳۶۱ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته کارشناسی دبیری از دانشگاه تاکستان اسـت و فعالیت هنری خودرا از سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم «فقط چشم‌هایت را ببند» آغاز کرده. سحرخیز در سریال‌هایي چون «راه بی‌پایان»؛ «ترانه مادری»؛ و «کامیون» نقش‌آفرینی کرده و بـه شهرت رسیده اسـت.

 

در پایان

برنامه اسکار کـه توسط مهران مدیری کارگردانی شده، یک رئالیتی شوی چالش محور اسـت کـه مهمانان ان از بازیگران و افراد مشهور هستند. دراین برنامه، شرکت‌کنندگان تلاش میکنند چالش‌هاي‌ خودرا بـه خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهند و رقابت بر سر تندیس اسکار اسـت. اگر بـه دنبال سرگرمی و تماشای چالش‌هاي‌ خلاقانه هستید، ممکن اسـت این برنامه برای شـما جالب باشد.

جدیدترین مطالب سایت