بیوگرافی بازیگران فیلم فرار از ترس

بیوگرافی بازیگران فیلم فرار از ترس

فیلم “Shadow Run” درباره یک خلافکار حرفه‌اي بـه نام هسکل اسـت کـه ماموریت دارد یک ون امنیتی را بدزدد، اما نقشه‌اش بـه خوبی پیش نمی رود و یک پسر نوجوان نیز شاهد این دزدی بوده اسـت.

 

موضوع داستان فیلم “Shadow Run”

موضوع داستان فیلم “Shadow Run”

داستان فیلم “Shadow Run” درباره یک مامور سیا کـه پنج سال از عمر خودرا صرف دستگیری جاسوس روسی کرده کـه همسرش را کشته اسـت. پیروزی او بـه کابوس تبدیل می شود وقتی بـه او گفته میشود کـه نه تنها آمریکا در حال معامله جاسوس اسـت، بلکه او ماموریت دارد تا تبادل را انجام دهد. حالا او با دشمن مرگبار خود دریک “فرار سایه” غیر رسمی گیر افتاده اسـت کـه هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود و همه ی سعی در کشتن ان‌ها دارند.

 

بیوگرافی کارگردان “Shadow Run”

بیوگرافی کارگردان “Shadow Run”

کارگردان فیلم “Shadow Run”؛ جفری ریو «Geoffrey Reeve» اسـت. او همچنین بـه عنوان تهیه‌کننده این فیلم نیز فعالیت داشته و فیلم بر اساس رمانی از دزموند لودن «Desmond Lowden» ساخته شده اسـت. “Shadow Run” یک فیلم جنایی اسـت کـه درسال 1998 در جنوب انگلستان تولید شده و نخستین بار درسال 2001 بـه صورت ویدئو خانگی منتشر شده اسـت.

 


مطالب مشابه: برنده هر فصل از برنامه اسکار مهران مدیری چه کسی است؟


 

لیست بازیگران “Shadow Run”

لیست بازیگران “Shadow Run”

فهرست بازیگران فیلم “Shadow Run” بـه شرح زیر اسـت:

  • مایکل کین «Michael Caine» در نقش هسکل
  • جیمز فاکس «James Fox» در نقش فرانکی
  • کنت استات «Kenneth Colley» در نقش روی
  • لزلی گرانتام «Leslie Grantham» در نقش کریسپین
  • متیو پریچارد «Matthew Pritchard» در نقش جونی
  • ریچل شلی «Rachael Shelley» در نقش سارا
    کریستوفر کازانوف «Christopher Cazenove» در نقش پارسونز

 

مایکل کین

مایکل کین

سِر مایکل کین، با نام تولد موریس جوزف میکل‌وایت جونیور، در ۱۴ مارس ۱۹۳۳ در لندن متولد شد. او یکی از بازیگران برجسته بریتانیایی اسـت کـه برای لهجه متمایز خود شناخته شده ودر شش دهه فعالیت حرفه‌اي خود در بیش از ۱۳۰ فیلم ظاهر شده‌اسـت. مایکل کین بـه خاطر نقش‌آفرینی‌هاي‌ متعدد و موفقیت‌هایش در سینما، دو جایزه اسکار و سه گلدن گلوب دریافت کرده‌اسـت.

 

او در اکتبر ۲۰۲۳ از دنیای بازیگری کناره‌گیری کرد. زندگی شخصی او نیز جالب توجه اسـت؛ ازدواج اول او با پاتریشیا هاینز بود کـه از ان یک فرزند بـه نام دومینیک بـه دنیا آمد. سپس با شکیرا کین ازدواج کرد و از این ازدواج دختری بـه نام ناتاشا حلیمه دارند.

 

جیمز فاکس

جیمز فاکس

جیمز فاکس، بازیگر بریتانیایی، در ۱۹ مهٔ ۱۹۳۹ متولد شده اسـت. او در طول دوران حرفه‌اي خود در فیلم‌ها و برنامه‌هاي‌ تلویزیونی متعددی ایفای نقش کرده اسـت. از جمله آثار شناخته شده‌اي کـه وی در ان نقش داشته میتوان بـه “شرلوک هولمز”؛ “چارلی و کارخانه شکلات‌سازی”؛ “ایزادورا”؛ “بازمانده روز”؛ “آنا کارنینا”؛ “گذرگاهی بـه هند”؛ “شاهزاده و من”؛ “بازی پاتریوت”؛ “کوئین توانا”؛ “دبلیو اي”؛ “خانه روسی”؛ “میکی زاغه”؛ “مرگ در بهشت”؛ “فصل بالا” و “مارگارت” اشاره کرد.

 

کنت استات

کنت استات

کنت استات، بازیگر مشهور اسکاتلندی، در ۱۹ اکتبر ۱۹۵۴ متولد شده اسـت. او بـه خاطر نقش‌آفرینی‌هایش در سینما، تلویزیون و تئاتر شناخته شده اسـت. استات درسال ۱۹۹۵ برای نقش خود در نمایشنامه “شیشه شکسته” در رویال تئاتر ملی، جایزه لارنس اولیویه برای بهترین بازیگر نقش مکمل را دریافت کرده اسـت. او در طول دوران حرفه‌اي خود در آثار متعددی ایفای نقش کرده و بـه عنوان یکی از بازیگران برجسته در عرصه هنری بریتانیا شناخته می شود.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال طنز لطفا دور نزنیم «+خلاصه داستان»


 

لزلی گرانتام

لزلی گرانتام

لزلی گرانتام، بازیگر انگلیسی، در ۳۰ آوریل ۱۹۴۷ در کمبرول، لندن متولد شد ودر ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ در کنزینگتون، لندن درگذشت. او بیشتر بـه خاطر نقش “دن واتس” در سریال تلویزیونی “ایست‌اندرز” «EastEnders» شناخته میشود.

 

گرانتام همچنین بـه دلیل محکومیت بـه قتل و گذراندن ۱۰ سال در زندان برای کشتن یک راننده تاکسی آلمانی غربی، و همچنین پوشش گسترده رسانه‌اي ناشی از یک رسوایی جنسی آنلاین درسال ۲۰۰۴؛ مورد توجه قرار گرفت. او در آکادمی هنرهای دراماتیک وبر داگلاس تحصیل کرد و پس از آزادی از زندان بـه حرفه بازیگری روی آورد.

 

ریچل شلی

ریچل شلی

ریچل شلی، بازیگر اهل بریتانیا، در ۲۵ اوت ۱۹۶۹ در سوئیندون، انگلستان متولد شده اسـت. او در فیلم‌ها و برنامه‌هاي‌ تلویزیونی متعددی ایفای نقش کرده اسـت. از جمله آثاری کـه وی در ان نقش داشته می توان بـه “کودکان”؛ “باج”؛ “فانوس دریایی”؛ “عکاسی از پریان” و “خطاهای نرم‌افزاری” اشاره کرد. ریچل شلی همچنین بـه خاطر نقش‌آفرینی در سریال “The L Word” شناخته شده اسـت. او در نقش هلنا پیبودی، یکی از شخصیت‌هاي‌ اصلی این سریال، ظاهر شده اسـت.

 

کریستوفر کازانوف

کریستوفر کازانوف

کریستوفر کازنووه، بازیگر بریتانیایی، در ۱۷ دسامبر ۱۹۴۳ متولد شده ودر ۷ آوریل ۲۰۱۰ درگذشت. او در طول دوران حرفه‌اي خود از سال‌هاي‌ ۱۹۷۰ تا ۲۰۰۹ فعالیت داشت ودر بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ تلویزیونی مشهور بـه ایفای نقش پرداخت.

 

کازنووه بـه خاطر نقش‌آفرینی در سریال “Dynasty” و فیلم‌هایي مانند “Heat and Dust” و “A Knight’s Tale” شناخته شده اسـت. او همچنین در فیلم “Shadow Run” نقش پارسونز را بازی کرده اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال گرگها «+ خلاصه داستان سریال»


 

در پایان

برخی از منتقدان بـه خلاقیت و جذابیت فیلم اشاره کرده‌اند، در حالی کـه برخی دیگر ممکن اسـت نقدهایی داشته باشند. اگر بـه دنبال یک فیلم جنایی با بازی مایکل کین هستید، ممکن اسـت این فیلم برای شـما جالب باشد. توصیه میکنم نقدها و بررسی‌هاي‌ موجود را مطالعه کنید تا تصمیم بهتری بگیرید.

جدیدترین مطالب سایت