بیوگرافی بازیگران سریال چهار چرخ (+ خلاصه داستان)

بیوگرافی بازیگران سریال چهار چرخ (+ خلاصه داستان)

سریال چهار چرخ یک مجموعه تلویزیونی طنز اسـت کـه درسال ۱۳۹۰ از شبکه سه پخش شد. این سریال داستان مردی بـه نام ذبیح را روایت میکند کـه علاقه عجیبی بـه داشتن ماشین دارد ودر این راه همه ی تلاشش را بـه کار می گیرد. این سریال با بازی حمید لولایی، محمدرضا شریفی‌نیا، مهران غفوریان، مهران مدیری، مهران رجبی و دیگران ساخته شده‌اسـت.

 

داستان سریال چهار چرخ

داستان سریال چهار چرخ

سریال چهار چرخ یک مجموعه تلویزیونی طنز اسـت کـه داستان مردی بـه نام ذبیح را روایت می کند کـه علاقه عجیبی بـه داشتن ماشین دارد ودر این راه همه ی تلاشش را بـه کار میگیرد تا پولی جمع کند تا بـه مدد ان بتواند ماشینی خریداری کند و بـه این وسیله در زندگیش تحولی ایجاد کند.

 

زمان پخش سریال سریال چهار چرخ از آی فیلم

زمان پخش سریال سریال چهار چرخ از آی فیلم

سریال چهار چرخ از شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۱۹ از شبکه آی فیلم پخش می شود. تکرار ان روزبعد ساعت ۳ بامداد و ۱۱ صبح از همان شبکه بازپخش خواهد شد.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال فرمان برنامه جدید آیفیلم


 

لیست بازیگران سریال چهار چرخ

لیست بازیگران سریال چهار چرخ

بازیگران سریال چهار چرخ عبارتند از:

 • حمید لولایی در نقش ذبیح، مردی کـه علاقه عجیبی بـه داشتن ماشین دارد
 • مریم امیرجلالی در نقش زهره، همسر ذبیح و مادر سه دختر
 • بهنوش بختیاری در نقش مهرانه، دختر بزرگ ذبیح و زهره
 • محسن قاضی‌مرادی در نقش محسن، پدر زهره و پدربزرگ خانواده
 • اصغر سمسارزاده در نقش اصغر، برادر زهره و عموی خانواده
 • مجید یاسر در نقش مجید، داماد ذبیح و زهره و شوهر مهرانه
 • خشایار راد در نقش خشایار، دوست و همکار ذبیح
 • فلامک جنیدی در نقش فلامک، دوست و همکار ذبیح
 • شهرام قائدی در نقش شهرام، دوست و همکار ذبیح
 • شهین تسلیمی در نقش شهین، دوست و همکار ذبیح
 • رضا توکلی در نقش رضا، دوست و همکار ذبیح
 • مصطفی طاری در نقش مصطفی، دوست و همکار ذبیح

 

حمید لولایی

حمید لولایی

حمید لولایی یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۴ در تهران بـه دنیا آمد. او از کودکی علاقه‌مند بـه بازیگری بودو با تئاتر شروع کرد. او درسال ۱۳۷۹ با سریال زیر آسمان شهر در نقش خشایار مستوفی بـه شهرت رسید و بازی در مجموعه‌هاي‌ محبوبی مانند خانه بـه دوش، مسافران، چهار چرخ و سه شو ادامه داد.

 

او همچنین در سینما فعالیت کرده و برای بازی در فیلم چند می گیری گریه کنی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده اسـت. او متاهل اسـت و دو دختر بـه نام‌هاي‌ سارا و مریم دارد.

 

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۲۶ در تهران بـه دنیا آمد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری اسـت و قبل از انقلاب در وزارت بازرگانی و انتشارات خوارزمی کار می کرد. او درسال ۱۳۷۳ ودر ۴۷ سالگی با فیلم «زیر گنبد کبود» بـه کارگردانی بهمن زرین پور وارد دنیای هنر شد.

 

او با سریال «خانه بـه دوش» در نقش ناهید بـه شهرت رسید و بازی در مجموعه‌هاي‌ طنز مانند «متهم گریخت»؛ «ترش و شیرین»؛ «چهار چرخ» و «چاردیواری» ادامه داد. او همچنین در تئاتر و موسیقی نیز فعالیت کرده و با گروه موسیقی بیان همکاری داشته اسـت. او متاهل اسـت و یک دختر بـه نام هدیه دارد کـه ساکن کانادا اسـت.

 

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری

 

بهنوش بختیاری یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۴ در تهران بـه دنیا آمد. او فعالیت خودرا درسال ۱۳۷۵ با مجموعه تلویزیونی هوای تازه آغاز کرد و با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مانند خانه بـه دوش، چهار چرخ و ما خیلی باحالیم بـه شهرت رسید. او همچنین در سینما و تئاتر نیز فعالیت کرده و برای بازی در فیلم من نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

محسن قاضی‌مرادی

محسن قاضی‌مرادی

محسن قاضی‌مرادی یک بازیگر معروف ایرانی بود کـه درسال ۱۳۲۰ در تهران بـه دنیا آمد ودر سال ۱۴۰۰ درگذشت. او فارغ‌التحصیل مدرسه عالی مدیریت تهران بودو بازی در سینما را از سال ۱۳۵۱ با فیلم حسن سیاه آغاز کرد. او همسر مهوش وقاری بودو در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ محبوب ایرانی بازی کرد. او برای بازی در فیلم ما همه ی خوبیم جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از جشن خانه سینما دریافت کرد.

 

اصغر سمسارزاده

اصغر سمسارزاده

اصغر سمسارزاده یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۱۹ در تهران بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال خانه بـه دوش در نقش اصغر ترقه بـه شهرت رسید ودر بسیاری از فیلم‌ها و مجموعه‌هاي‌ طنز و جدی بازی کرد. او همسر مریم صادق پور و پدر سهند سمسارزاده اسـت.

 

مجید یاسر

مجید یاسر

مجید یاسر یک بازیگر، تهیه‌کننده و مجری ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۵ در تهران بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مانند سه در چهار، چهار چرخ و زابی وکا شناخته شده اسـت. او همچنین در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی نیز حضور داشته اسـت. او با خانم مهشید حبیبی ازدواج کرده و یک دختر بـه نام آریسا دارد.

 

خشایار راد

خشایار راد

خشایار راد یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۰ در تهران بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مانند خانه بـه دوش، چهار چرخ و زابی وکا شناخته شده اسـت. او همچنین در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی نیز حضور داشته اسـت. او با خانم مهشید حبیبی ازدواج کرده و یک دختر بـه نام آریسا دارد.

 

فلامک جنیدی

فلامک جنیدی

فلامک جنیدی یک بازیگر، نویسنده و داستان‌نویس ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۱ در تهران بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مهران مدیری شناخته شده اسـت. او همچنین دو کتاب بـه نام‌هاي‌ «جایی بـه نام تاماساکو» و «چرک» منتشر کرده اسـت. او با آیدین پوری ازدواج کرده و دو فرزند دوقلو بـه نام‌هاي‌ حنا و میلان دارد.

 

شهرام قائدی

شهرام قائدی

شهرام قائدی یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۴ در قیر و کارزین بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مانند خانه بـه دوش، چهار چرخ و زابی وکا شناخته شده اسـت. او همچنین در چندین فیلم سینمایی و تلویزیونی نیز حضور داشته اسـت. او با خانم مهشید حبیبی ازدواج کرده و یک دختر بـه نام سارینا دارد.

 

شهین تسلیمی

شهین تسلیمی

شهین تسلیمی یک بازیگر، نویسنده و داستان‌نویس ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۴ در خشکرود بـه دنیا آمد. او با بازی در سریال‌هاي‌ طنز مهران مدیری شناخته شده اسـت. او همچنین دو کتاب بـه نام‌هاي‌ «جایی بـه نام تاماساکو» و «چرک» منتشر کرده اسـت. او با احسان گرامی ازدواج کرده و یک دختر بـه نام سونیا دارد.

 

رضا توکلی

رضا توکلی

رضا توکلی یک بازیگر، کارگردان و فیلمبردار ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۳۹ در مشهد بـه دنیا آمد. او با بازی در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مختلفی مانند «غریبه»؛ «مردان آنجلس»؛ «اصحاب کهف» و «گاندو» شناخته شده اسـت. او همچنین در جنگ تحمیلی بـه عنوان فیلمبردار حضور داشته و موجی شده اسـت. او با خانمی بـه نام مهشید حبیبی ازدواج کرده و دو فرزند دارد.

 

مصطفی طاری

مصطفی طاری

مصطفی طاری یک بازیگر معروف ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۲۴ در تهران بـه دنیا آمد. او لیسانس تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیک دارد ودر سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت کرده اسـت. او بازی در سریال‌هاي‌ مختارنامه، چهار چرخ و شاهگوش را می توان از مهمترین آثار او نام برد.

 

در پایان

سریال چهار چرخ یک سریال تلویزیونی خانوادگی و طنز اسـت کـه درسال ۱۳۹۰ پخش شد. سریال چهار چرخ می تواند یک انتخاب مناسب برای تماشای خانوادگی باشد. این سریال با طنزی ساده و شیرین موضوعات روزمره و اجتماعی را بـه تصویر میکشد و میتواند برای بینندگان مختلف جذاب و سرگرم‌کننده باشد. 

جدیدترین مطالب سایت