بیوگرافی بازیگران سریال آسفالت جنگل (+داستان سریال)

بیوگرافی بازیگران سریال آسفالت جنگل (+داستان سریال)

سریال “جنگل آسفالت” یک سریال درام و اجتماعی ایرانی اسـت کـه توسط پژمان تیمورتاش کارگردانی شده اسـت. داستان این سریال درباره هنگامه، یک زن ۲۵ ساله اسـت کـه برای نجات برادر کوچکترش، دانیال، از یک خطر بزرگ رو بـه رو می شود ودر تلاش برای جلب پول مورد نیاز، بـه ماجراجویی‌هاي‌ پیچیده و خطرناک فرو میرود. بازیگرانی چون نوید محمدزاده، امیر جعفری، ریما رامین‌فر، و مریلا زارعی در ان ایفای نقش میکنند.

 

موضوع سریال جنگل آسفالت

موضوع سریال جنگل آسفالت

داستان سریال در مورد هنگامه، یک زن جوان ۲۵ ساله اسـت کـه برای نجات برادر کوچکترش، دانیال، از یک خطر بزرگ رو بـه رو میشود. هنگامه در تلاش برای جلب پول مورد نیاز، بـه ماجراجویی‌هاي‌ پیچیده و خطرناک فرو میرود. بازیگرانی چون نوید محمدزاده، امیر جعفری، ریما رامین‌فر، و مریلا زارعی دراین سریال ایفای نقش میکنند.

 

فهرست بازیگران سریال جنگل آسفالت

فهرست بازیگران سریال جنگل آسفالت

بازیگران سریال “جنگل آسفالت” عبارتند از:

 • نوید محمدزاده
 • امیر جعفری
 • ریما رامین‌فر
 • مریلا زارعی
 • فرشته حسینی
 • مسعود کرامتی
 • آزاده صمدی
 • دیبا زاهدی
 • یسنا میرطهماسب
 • نازنین فراهانی
 • علیرضا جعفری
 • عرفان ابراهیمی
 • مجید آقاکرمی
 • معین شاهچراغی
 • امین میری
 • مرجان اتفاقیان
 • نادر پورمیهن
 • حسین فلاح
 • محسن بهرامی
 • محمدرضا فتحی
 • حدیث نظری

 

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده یکی از بازیگران برجسته سینما و تلویزیون ایران اسـت. او در ۱۷ فروردین ۱۳۶۵ در تهران متولد شد ودر ایلام بزرگ شده اسـت. محمدزاده دارای مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم عمران اسـت و بـه خاطر نقش‌آفرینی‌هاي‌ قدرتمند و حضور در فیلم‌هاي‌ معتبر، شهرت زیادی کسب کرده اسـت.

 

او برای بازی در فیلم‌هایي مانند “عصبانی نیستم!” و “ابد و یک روز” شناخته شده و جوایز متعددی از جمله دو سیمرغ بلورین، چهار جایزه حافظ، سه جایزه جشن سینمای ایران و چهار جایزه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران دریافت کرده اسـت. درسال ۲۰۱۷؛ او جایزه بهترین بازیگر بخش افق‌هاي‌ جشنواره بین‌ المللی فیلم ونیز را برای بازی در فیلم “بدون تاریخ، بدون امضاء” بـه دست آورد.

 

محمدزاده همچنین در سریال‌هاي‌ تلویزیونی مانند “قورباغه” و اخیراً “جنگل آسفالت” نقش‌آفرینی کرده اسـت. او با فرشته حسینی، همسرش، در چندین پروژه همکاری داشته و بـه عنوان یکی از چهره‌هاي‌ محبوب و تأثیرگذار در عرصه هنری ایران شناخته می شود.

 

امیر جعفری

امیر جعفری

امیر جعفری یک بازیگر ایرانی اسـت کـه در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۵۳ در تهران متولد شده اسـت. او بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان آموخته و نخستین تجربه سینمایی ‌اش را درسال ۱۳۸۰ با بازی در فیلم‌هاي‌ “نان، عشق و موتور ۱۰۰۰” و “قارچ سمی” آغاز کرد.

 

جعفری همچنین در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی مانند “بدون شرح” و “کمربندها را ببندیم” بـه ایفای نقش پرداخته و با همسرش ریما رامین‌فر، کـه او نیز بازیگر اسـت، یک فرزند پسر بـه نام آیین دارد. او برای بازی در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مختلف چندین بار نامزد دریافت جایزه شده اسـت.

 

ریما رامین‌فر

ریما رامین‌فر

ریما رامین‌فر بازیگر و نویسنده‌اي اهل ایران اسـت کـه در تاریخ ۵ فروردین ۱۳۴۹ در تهران متولد شده اسـت. او فعالیت هنری خودرا درسال ۱۳۷۶ با نمایش “شب بخیر مادر” آغاز کرد ودر سال ۱۳۷۹ با بازی در فیلم “نان و عشق” و “موتور ۱۰۰۰” وارد عرصه سینما شد.

 

رامین‌فر برای نقش‌آفرینی در فیلم “یه حبه قند” درسال ۱۳۸۹ نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد و از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۹ در مجموعه تلویزیونی “پایتخت” در نقش “هما سعادت” بـه ایفای نقش پرداخت. همسر او، امیر جعفری، نیز از بازیگران شناخته‌شده سینما و تلویزیون ایران اسـت.

 

مریلا زارعی

مریلا زارعی

مریلا زارعی بازیگر مطرح ایرانی اسـت کـه در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۳۵۳ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته صنایع غذایی از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت و از سال ۱۳۷۴ تا کنون در عرصه بازیگری فعالیت دارد. زارعی برای بازی در فیلم‌هایي چون «سربازهای جمعه»؛ «شیار ۱۴۳» و «زیر سقف دودی» برنده سه جایزه از جشنواره فیلم فجر شده اسـت و همچنین برای مجموعه «مانکن» جایزه حافظ دریافت کرده اسـت.

 

فرشته حسینی

فرشته حسینی

فرشته حسینی بازیگر ایرانی افغانستانی‌تبار اسـت کـه در تهران متولد شده و فعالیت هنری خودرا از سن ۹ سالگی آغاز کرده اسـت. او برای بازی در فیلم “رفتن” بـه کارگردانی نوید محمودی شناخته شده و جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره بین‌ المللی فیلم مراکش دریافت کرده اسـت. فرشته حسینی همچنین در سریال “قورباغه” و فیلم‌هایي چون “دسته دختران” و “چرا گریه نمیکنی؟” نقش‌آفرینی کرده اسـت.

 

مسعود کرامتی

مسعود کرامتی

مسعود کرامتی یک هنرمند ایرانی اسـت کـه در زمینه‌هاي‌ بازیگری، کارگردانی و تهیه‌کنندگی فعالیت دارد. او متولد ۹ مرداد ۱۳۳۵ در تهران اسـت و تحصیلات خودرا در رشته هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران بـه اتمام رسانده اسـت. کرامتی فعالیت هنری خودرا از سال ۱۳۵۵ آغاز کرد ودر آثار متعددی در سینما، تلویزیون و تئاتر حضور داشته اسـت.

 

از جمله فعالیت‌هاي‌ او می توان بـه عروسک‌گردانی در فیلم مشهور «شهر موش‌ها» و همچنین کارگردانی آثاری چون «یادداشت‌هاي‌ یک زن خانه‌دار» و «ترانه کوچک من» اشاره کرد. او همچنین در زمینه فیلم‌نامه‌نویسی و تهیه‌کنندگی نیز فعالیت‌هایي داشته و جوایز متعددی را دریافت کرده اسـت.

 

آزاده صمدی

آزاده صمدی

آزاده صمدی یک بازیگر ایرانی اسـت کـه در ۱۷ دی ۱۳۵۷ در لاهیجان بـه دنیا آمده اسـت. او با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان درسال ۱۳۸۶ بـه شهرت رسید و از ان زمان تا کنون در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مشهور ایرانی نقش‌آفرینی کرده اسـت. صمدی همچنین در تئاتر و فیلم‌هاي‌ کوتاه نیز فعالیت داشته و جوایز متعددی را دریافت کرده اسـت.

 

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی

دیبا زاهدی بازیگر ایرانی اسـت کـه در تاریخ ۹ مهر ۱۳۷۰ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته معماری از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت و از سال ۱۳۹۲ تا کنون در عرصه بازیگری فعالیت دارد. دیبا زاهدی در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ متعددی ایفای نقش کرده اسـت، از جمله:

 • فیلم سینمایی «بادیگارد» بـه کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
 • سریال تلویزیونی «۸۷ متر» بـه کارگردانی کیانوش عیاری
 • سریال نمایش خانگی «آقازاده» بـه کارگردانی بهرنگ توفیقی

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال «خوش نشین ها»


 

یسنا میرطهماسب

یسنا میرطهماسب

یسنا میرطهماسب بازیگر جوان ایرانی اسـت کـه در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۷۸ در تهران متولد شده اسـت. او دانشجوی رشته معماری بوده ودر یک خانواده هنرمند پرورش یافته اسـت. پدرش، مجتبی میرطهماسب، مستندساز، فیلمبردار و صدابردار شناخته شده‌اي اسـت.

 

یسنا فعالیت هنری خودرا بدون تجربه قبلی از سال ۱۳۹۱ با بازی در فیلم سینمایی “سیزده” بـه کارگردانی هومن سیدی آغاز کرد ودر ان نقش اصلی را ایفا کرد. او همچنین در فیلم‌هاي‌ “لانتوری” و “تابستان داغ” و سریال “ملکه گدایان” بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. یسنا میرطهماسب همچنین بـه ورزش بسکتبال و بدنسازی علاقه‌مند اسـت ودر کنار هنر بازیگری، بـه این فعالیت‌هاي‌ ورزشی نیز می پردازد1. او هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

 

نازنین فراهانی

نازنین فراهانی

نازنین فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت کـه درسال ۱۳۵۲ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه علامه طباطبایی اسـت و از سال ۱۳۷۹ فعالیت حرفه‌اي خودرا آغاز کرده اسـت. نازنین فراهانی در آثار مختلفی از جمله سریال‌هاي‌ “مستوران”؛ “سرگذشت”؛ “ملکاوان” و “ترور خاموش” بـه ایفای نقش پرداخته اسـت. همچنین، او در زمینه نویسندگی نیز فعالیت داشته و آثاری چون “پدیده” و “مهمونی کامی” را بـه نگارش درآورده اسـت.

 

علیرضا جعفری

علیرضا جعفری

بازیگر سینما و تلویزیون اسـت کـه از کودکی دراین حرفه فعالیت داشته ودر بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها نقش‌آفرینی کرده اسـت.

 

عرفان ابراهیمی

عرفان ابراهیمی

عرفان ابراهیمی بازیگر و کارگردان تئاتر ایرانی اسـت. او متولد ۱۱ مرداد ۱۳۶۷ در تهران می باشد و فعالیت هنری خودرا با تئاتر آغاز کرده اسـت. ابراهیمی در دانشگاه علمی کاربردی در رشته سینما تحصیل کرده، اما بـه دلایلی از ادامه تحصیل انصراف داده اسـت. او همچنین در رادیو بـه عنوان گوینده فعالیت داشته ودر تلویزیون نیز شناخته شده اسـت.

 

ابراهیمی در سریال‌هاي‌ مختلفی از جمله «بچه‌هاي‌ من»؛ «وضعیت سفید»؛ «آنام»؛ و «گاندو» نقش‌آفرینی کرده و با بازی دراین آثار بـه شهرت رسیده اسـت. او همچنین در زمینه کارگردانی تئاتر نیز فعالیت‌هایي داشته اسـت.

 

مجید آقاکرمی

مجید آقاکرمی

مجید آقاکرمی بازیگر و صداپیشه ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۵۵ در تهران متولد شده اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره میباشد و فعالیت هنری خودرا از تئاتر آغاز کرده اسـت. آقاکرمی در نمایش‌هاي‌ متعددی بـه ایفای نقش پرداخته ودر سریال کرگدن نیز حضور داشته اسـت. او همچنین در زمینه گویندگی و دوبله فعالیت‌هاي‌ قابل توجهی داشته و صدای او در برنامه‌هاي‌ رادیویی و دوبله آثار مختلف شنیده شده اسـت.

 

معین شاهچراغی

معین شاهچراغی

معین شاهچراغی بازیگر جوان و استعدادی در عرصه سینما و تلویزیون ایران اسـت. او کـه فعالیت هنری خودرا از تئاتر آغاز کرده، در نمایش‌هایي چون “و خداوند هایم را فراموش کرده اسـت” و سریال‌هایي مانند “قورباغه” و “جنگل آسفالت” بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

معین شاهچراغی همچنین در فیلم سینمایی “مغزهای کوچک زنگ زده” نیز بازی کرده و با هومن سیدی، کارگردان شناخته شده، همکاری داشته اسـت. او همچنین در زمینه تهیه‌کنندگی نیز فعالیت دارد و بـه عنوان یکی از هنرجویان موسسه هشت میلی‌متری بـه مدیریت هومن سیدی، در پروژه‌هاي‌ مختلفی شرکت کرده اسـت.

 

امین میری

امین میری

امین میری یک بازیگر ایرانی اسـت کـه در اسفند سال ۱۳۵۸ در زاهدان بـه دنیا آمده و فارغ التحصیل رشته بازیگری می باشد. او بازیگری را از سال ۷۲ با تئاتر در زاهدان شروع کرده و نخستین نقش جدی خودرا در سریال «مختارنامه» ایفا کرده اسـت. امین میری در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ متعددی از جمله «شبی کـه ماه کامل شد» و «سقوط» بـه ایفای نقش پرداخته ودر زمینه تئاتر نیز فعالیت‌هاي‌ چشمگیری داشته اسـت.

 

مرجان اتفاقیان

مرجان اتفاقیان

مرجان اتفاقیان بازیگر ایرانی اسـت کـه در تاریخ ۲۶ مهر ۱۳۶۶ در تهران متولد شده اسـت. او بازیگری را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرد و نخستین تجربه‌اش در سینما رابا فیلم “مغزهای کوچک زنگ زده” بـه کارگردانی هومن سیدی درسال ۱۳۹۵ داشت. مرجان اتفاقیان همچنین در سریال “سیاوش” نقش مرجان، نامزد سیاوش ساقی با بازی میلاد کی‌مرام را ایفا کرده اسـت. او همان‌ گونه مجرد اسـت و صفحه اینستاگرام او نیز فعال میباشد.

 

محسن بهرامی

محسن بهرامی

محسن بهرامی بازیگر، مجری و صداپیشه ایرانی اسـت کـه در تهران متولد شده و فارغ‌التحصیل مدرسه عالی بازیگری در حوزه هنری اسـت. وی فعالیت خودرا با سریال “ردپای دوست” درسال ۱۳۷۳ آغاز کرد و با بازی در نمایش “از دست رفته” بـه کارگردانی فرهاد اصلانی درسال ۱۳۸۰ بـه شهرت رسید. بهرامی در تئاتر، تلویزیون و رادیو فعالیت‌هاي‌ چشمگیری داشته ودر سریال‌هایي نظیر “روشنایی‌هاي‌ شهر”؛ “بی‌گناهان” و “نوار زرد” بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال ترش و شیرین


 

در پایان

سریال جنگل آسفالت بـه عنوان یک اثر درام، جنایی و معمایی، توانسته اسـت توجه مخاطبان را بـه خود جلب کند. داستان سریال در شهری پر از فساد و چالش‌هاي‌ اجتماعی روایت میشود و شخصیت‌هایي با عمق و پیچیدگی دارد کـه میتوانند با مخاطب همذات‌پنداری کنند. اگر بـه داستان‌هاي‌ پرهیجان با مضامین عشق، خیانت، انتقام و قدرت علاقه‌مند هستید، این سریال می تواند برای شـما جذاب باشد. 

جدیدترین مطالب سایت