بیوگرافی بازیگران سریال افعی تهران (+ داستان سریال)

بیوگرافی بازیگران سریال افعی تهران (+ داستان سریال)

سریال افعی تهران یک سریال درام اجتماعی اسـت کـه داستان یک کارگردان سینما را روایت میکند کـه درگیر پرونده قتلی می شود. این سریال بـه کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی ساخته شده اسـت. بازیگران این سریال عبارتند از: پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، مریلا زارعی، بهادر مالکی و …

 

داستان سریال افعی تهران

داستان سریال افعی تهران

داستان سریال افعی تهران درباره یک کارگردان سینماست کـه بـه نحوه‌اي جذاب و طنزآمیز، دست بـه قتل می زند. در طول داستان، شوخی‌ها و تناقض‌هایي اجتماعی نیز بـه تصویر کشیده میشود. با حضور بازیگران برجسته و کارگردانی ماهر، این سریال میتواند یکی از آثار برجسته‌ي سال باشد.

 

سریال افعی تهران چند قسمت است؟

سریال افعی تهران چند قسمت است؟

سریال افعی تهران دارای 30 قسمت اسـت. این مجموعه نمایشی بـه کارگردانی سامان مقدم و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی، محصول سال ۱۴۰۲ ودر پلتفرم فیلم نت منتشر شده اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال افعی تهران «+ زمان پخش»


 

بازیگران سریال افعی تهران

بازیگران سریال افعی تهران

بازیگران سریال افعی تهران عبارتند از:

  • پیمان معادی در نقش آرمان بیانی، یک کارگردان سینما
  • سحر دولتشاهی در نقش مژگان مشتاق، همسر آرمان
  • آزاده صمدی در نقش الهه، دوست آرمان
  • پژمان جمشیدی 
  • مریلا زارعی 
  • هومن سیدی 
  • بهادر مالکی 
  • مهسا حجازی 

 

پیمان معادی

پیمان معادی

پیمان معادی یک بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس و کارگردان ایرانی-آمریکایی اسـت کـه در فیلم‌هاي‌ معروفی مانند جدایی نادر از سیمین، کمپ ایکس ری، آخرین شوالیه‌ها و شش زیرزمینی بازی کرده‌اسـت. او برای نقش خود در جدایی نادر از سیمین جایزه خرس نقره‌اي بهترین بازیگر مرد را در جشنواره برلین دریافت کرده‌اسـت. او همچنین چندین فیلم را نوشته و کارگردانی کرده‌اسـت، مانند بمب؛ یک عاشقانه، برف روی کاج‌ها و درخت گردو.

 

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی یک بازیگر مشهور و محبوب ایرانی اسـت کـه در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ موفق بازی کرده‌اسـت. او درسال ۱۳۵۸ در تهران بـه دنیا آمد ودر رشته‌هاي‌ ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرد. او با فیلم چهارشنبه سوری بـه کارگردانی اصغر فرهادی در سینما شروع بـه کار کرد و از ان زمان با کارگردانان معروفی مانند عباس کیارستمی، بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، بهنام بهزادی و نیکی کریمی همکاری داشته‌اسـت.

 

او برای بازی در فیلم‌هاي‌ عصر یخبندان و چهارراه استانبول دو بار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌اسـت. او همچنین در سریال‌هاي‌ مانند کتاب‌فروشی هدهد، ساخت ایران ۲؛ قورباغه و میخواهم زنده بمانم بازی کرده‌اسـت.

 

آزاده صمدی

آزاده صمدی

آزاده صمدی یک بازیگر مشهور ایرانی اسـت کـه در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ موفق بازی کرده‌اسـت. او درسال ۱۳۵۷ در لاهیجان بـه دنیا آمد ودر رشته‌هاي‌ تئاتر و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرد. او با فیلم چهارشنبه سوری بـه کارگردانی اصغر فرهادی در سینما شروع بـه کار کرد و از ان زمان با کارگردانان معروفی مانند عباس کیارستمی، بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، بهنام بهزادی و نیکی کریمی همکاری داشته‌اسـت.

 

او برای بازی در فیلم‌هاي‌ عصر یخبندان و چهارراه استانبول دو بار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌اسـت. او همچنین در سریال‌هاي‌ مانند کتاب‌فروشی هدهد، ساخت ایران ۲؛ قورباغه و میخواهم زنده بمانم بازی کرده‌اسـت.

 


مطالب مشابه : بیوگرافی پیمان معادی «+ از نیویورک تا بازگشت به تهران»


 

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی یک بازیگر و بازیکن سابق فوتبال ایرانی اسـت. او درسال ۱۳۵۶ در تهران بـه دنیا آمد ودر تیم‌هایي مانند کشاورز، سایپا، پرسپولیس و پاس تهران بازی کرد. او همچنین ۲۵ بازی برای تیم ملی ایران داشت و یک گل بـه ثمر رساند.

 

او درسال ۱۳۹۰ وارد حرفه بازیگری شد ودر فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مختلفی مانند پژمان، سوءتفاهم، شیشلیک، زیرخاکی و یادگار جنوب بازی کرد. او برای نقش‌آفرینی‌هایش چندین بار نامزد جایزه سیمرغ بلورین شد و یکبار تندیس جشن حافظ را برنده شد.

 

مریلا زارعی

مریلا زارعی

مریلا زارعی یک بازیگر مشهور ایرانی اسـت کـه در بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ موفق بازی کرده‌اسـت. او درسال ۱۳۵۳ در تهران بـه دنیا آمد ودر رشته‌هاي‌ ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه تحصیل کرد. او با فیلم چهارشنبه سوری بـه کارگردانی اصغر فرهادی در سینما شروع بـه کار کرد و از ان زمان با کارگردانان معروفی مانند عباس کیارستمی، بهرام بیضایی، مسعود کیمیایی، پوران درخشنده و ابراهیم حاتمی‌کیا همکاری داشته‌اسـت.

 

او برای بازی در فیلم‌هاي‌ سربازهای جمعه، شیار ۱۴۳ و زیر سقف دودی سه بار جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده‌اسـت. او همچنین در سریال‌هاي‌ مانند کتاب‌فروشی هدهد، ساخت ایران ۲؛ قورباغه و مانکن بازی کرده‌اسـت.

 

هومن سیدی

هومن سیدی

هومن سیدی یک بازیگر، کارگردان، فیلمنامه‌نویس و تدوین‌گر ایرانی اسـت. او درسال ۱۳۵۹ در رشت بـه دنیا آمد ودر رشته‌هاي‌ گرافیک، تئاتر و بازیگری تحصیل کرد. او با فیلم چهارشنبه سوری بـه کارگردانی اصغر فرهادی در سینما شروع بـه کار کرد و از ان زمان با کارگردانان معروفی مانند بهرام توکلی، مصطفی کیایی، ایرج کریمی و پرویز شهبازی همکاری داشته‌اسـت.

 

او برای فیلم خشم و هیاهو جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم فجر را کسب کرد و برای فیلم جنگ جهانی سوم جایزه بهترین فیلم بخش افق جشنواره فیلم ونیز را برنده شد. او همچنین در سریال‌هاي‌ مانند عاشقانه، سرگیجه، مهرآباد و سریال افعی تهران بازی کرده‌اسـت.

 

بهادر مالکی

بهادر مالکی

بهادر مالکی یک بازیگر و صداپیشه ایرانی اسـت کـه درسال ۱۳۶۱ در تهران بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش عروسکی اسـت ودر برنامه‌هاي‌ مختلف تلویزیونی و فیلم‌هاي‌ سینمایی بازی کرده‌اسـت. او بیشتر بـه خاطر صداپیشگی شخصیت فامیل دور در مجموعه کلاه قرمزی و روحی در مجموعه مهمونی شناخته شده اسـت.

 

مهسا حجازی

مهسا حجازی

مهسا حجازی یک بازیگر ایرانی اسـت کـه در فیلم‌ها و سریال‌هاي‌ مختلفی بازی کرده‌اسـت. او درسال ۱۳۷۳ در تهران بـه دنیا آمد ودر رشته‌هاي‌ تئاتر و مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرد. او با فیلم کوتاه «من و تو» بـه کارگردانی مهدی زمان‌پور کیاسری در سینما شروع بـه کار کرد و برای این فیلم جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره نهال دریافت کرد.

 

او همچنین در فیلم‌هاي‌ «خوک»؛ «زالاوا» و «جنگ جهانی سوم» بازی کرده‌اسـت. او در سریال افعی تهران نقش الهه را بازی میکند کـه دوست آرمان بیانی «پیمان معادی» اسـت.

 

در پایان

سریال افعی تهران یک سریال درام اجتماعی اسـت کـه ماجراهای یک کارگردان سینما را روایت می کند کـه درگیر پرونده قتلی میشود. این سریال با بازیگران مشهور و محبوب سینمای ایران ساخته شده اسـت و با جذابیتی پر رمز و راز و هیجان‌انگیز، هر چهارشنبه از پلتفرم فیلم‌نت پخش می شود.

جدیدترین مطالب سایت