نوشیدنی های تابستانی

نوشیدنی های تابستانی

آب میوه یخی

چند مدل آب میوه را به رنگ های مختلف درون جا یخی های طرح دار بریزید و صبر کنید تا یخ بزند، حالا لیوانی از آب میوه پر کنید و این تکه های یخ را داخل آن بریزید. به تدریج که آب می شوند طعم آب میوه ها با هم مخلوط شده و طعم جدید و جالبی به شما می دهد البته در انتخاب نوع آب میوه ها باید از نظر رنگ و مزه دقت کنید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

آب هندوانه

 

هندوانه میوه خنکی برای فصل گرما است. به راحتی می توانید بعد ازبرش دادن، تخمه های آن را بگیرید و درآبمیوه گیری یا میکسر بریزد. وقتی آب هندوانه شما آماده شد، اگر به اندازه کافی شیرین نبود می توانید از عسل برای شیرین کردن آن استفاده کنید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

اگر دوست داشتید می توانید کمی آب لیمو تازه هم به آن اضافه کنید و برای طعم بهتر و ظاهری زیباتر، تکه های لیمو ترش را داخل لیوان ها بیاندازید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

حتی می توانید آب لیمو تازه را به همراه توت فرنگی و مقداری یخ در مخلوط کن یا بلندر بریزید و سپس این مخلوط را با آب هندوانه خود مخلوط کنید و برای اینکه نوشیدنی خود را زیباتر کنید می توانید از پوست هندوانه استفاده کنید و نوشیدنی را داخل پوست هندوانه که قبلا خالی کرده اید سرو کنید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

لیموناد توت فرنگی

 

لیمو ناد یکی از نوشیدنی های محبوب است.  قبلا طرز تهیه نوشیدنی لیمو و نعنا را هم دیدیم برای دیدن طرز تهیه این نوشیدنی که نام آن موخیتو است می توانید اینجا کلیک نمایید. اما اگر فکر می کنید این نوشیدنی تکراری شده، بعد از درست کردن آن تعدادی توت فرنگی را به همراه مقدار کمی  آب درون دستگاه همزن ریخته و بزنید. سپس آب توت فرنگی را نیز به لیموناد خود اضافه کنید تا لیموناد توت فرنگی داشته باشید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

لیموناد گیلاس

 

می توانید همان دستورالعمل لیموناد توت فرنگی را استفاده کنید و این بار به جای توت فرنگی از گیلاس استفاده کنید فقط این بار باید هسته های گیلاس را در بیارورید و سپس به همراه یخ در بلندر برزید و در آخر با لیموناد نعنایی یا موخیتو خود مخلوط کنید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

 چای لیمو

 

در تمام مهمانی ها برای پذیرایی از چای استفاده میشود، اما در گرمای تابستان شاید چندان لذت بخش نباشد. اگر می خواهید از چای استفاده کنید درون آن چند قطره لیمو ترش بچکانید و تکه ها لیمو را به همراه یخ داخل آن بیاندازید.

 

نوشیدنی های تابستانی  

 

 

 

تهیه و تنظیم : بخش آَشپزی تالاب

 

 

جدیدترین مطالب سایت