با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

نمیدانید آیا شما خوشبخت ترین علامت زودیاک درسال 1402 خواهید بود؟ دریابید که زمان درخشندگی شما اسـت و چه زمانی باید در نگهبان خود باشید. در این قسمت از مجله تفریحی تالاب برای شما همراهان عزیز لیستی از ماه های‌ خوش شانسی و بدشانسی شما را منتشر کرده ایم.

 

امسال چه چیزی برای شما ذخیره شده است؟

در حالی‌که کار سخت ؛ تصمیمات هوشمند و روابط سازگار در نهایت تعیین می کند که ما در زندگی هستیم ؛ گاهی اوقات همه ی چیز فقط کمی ساده تر بـه نظر می رسد. مثل این اسـت که جهان در کنار ما اسـت و همه ی ستاره ها ناگهان تراز می‌شوند.

 

و اگر از طالع بینی پیروی میکنید ؛ این بسیار دقیق اسـت! عده اي از علائم بـه دلیل مواضع سیارات در بعضی از زمان های‌ سال شانس بیشتری دارند و عده اي از علائم در تمام طول سال خوش شانس هستند. بنابر این چه چیزی را میتوانیم انتظار داشته باشیم امسال و آیا شما خوشبخت ترین علامت زودیاک درسال 1402 خواهید بود؟

 

نخستین چیزی که شما باید بدانید این اسـت که ؛ سال 1402 همه ی چیز در مورد اسانی ؛ امنیت ؛ استقلال و فردیت خواهد بود. “در ابتدای سال 1402 ؛ ما ممکن اسـت تمایل بیشتری داشته باشیم که با بودجه مناسب ؛ صرفه جویی در فضای امن برای خودمان ؛ صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در مورد آنچه ما بیشترین ارزش را برای ما ایجاد میکنیم ؛ استفاده کنیم.”.

 

اما در حالی‌که اسفند بـه دور خود می‌چرخد ؛ چرخه های‌ قدیمی از سال 1401 بـه اتمام می رسد ؛ “بـه ما این امکان را می دهد تا با آماده شدن برای پذیرش چرخه جدیدی از استقلال ؛ احساس قدرت بیشتری کنیم.”

 

بیشتر بخوانید: خوش شانس ترین روز سال شما با توجه به علامت ماه تولدتان شما

 

خوشبخت ترین نشانه زودیاک در سال 1402 کدام یک خواهد بود؟

در حالیکه هر علامت زودیاک درسال 1402 لحظه خودرا در کانون توجه قرار می دهد ؛ دو علامت زودیاک یکسال بـه خصوص خوش شانس خواهند داشت. ” تأثیر این سیاره می تواند بـه شما کمک کند تا افق های‌ خودرا گسترش داده و بـه موفقیت برسید. ” اگر عنصر زودیاک و علامت ظهور خودرا درک میکنید ؛ می توانید این موفقیت را حتی بیشتر تقویت کنید.

 

اما فروردین و اردیبهشت تنها کسانی نیستند که درسال 2023 شانس و خوشبختی پیدا می کنند. بـه زودیاک چینی نیز علاقه دارید؟ دریابید که سال 1402 خرگوش نیز چگونه بر شما تأثیر خواهد گذاشت.

 

بیشتر بخوانید: اشتباهات شما بر اساس علامت ماه تولد شما 

 

فروردین 

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه خوش شانس: «10 تیر _ 9 مرداد»

ماه چالش برانگیز: 10 آبان _ 9 آذر»

 

این سال شما خواهد بود ؛ فروردین! و چند ماه اول سال 1402 بـه لطف این که مشتری در نشانه شما قرار دارد ؛ برای شما خوش شانس خواهد بود. در حالیکه اوضاع در ماه «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» کمی تغییر خواهد کرد ؛ هنگامیکه مشتری بـه اردیبهشت حرکت می کند ؛ این تغییر الزاماًً بد نخواهد بود.

 

در حقیقت ؛ خوش شانس ترین ماه شما پس از این تغییر سیاره اي اتفاق میوفتد. “از 26 تیر با هدف واقعی خود مطابقت خواهد یافت.” “انها در عشق و فرصت های‌ شغلی احساس خاطرجمعی بیشتری خواهند کرد.”

 

این قایقرانی بسیار صاف درسال 1402 اسـت ؛ بـه جز «10 آبان _ 9 آذر» ؛ هنگامیکه کیوان بـه رتروگراد می‌رود و فروردین نمی‌تواند از مکانیسم های‌ مقابله اي ضعیف و عوامل استرس زا در سلامت روانی پنهان شود.

 

“اگرچه این رتروگراد زحل می تواند بسیار درونگرا باشد ؛ اما ممکن اسـت برای مقابله با شیاطین خود برای فروردین بسیار زیاد باشد.” برای رسیدن بـه این زمان ؛ ممکن اسـت فروردین در زمینه مراقبت از خود یا ژورنالی کردن افکار خود اسانی پیدا کند.

 

اردیبهشت

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه خوش شانس: «11 اردیبهشت _ 10 خرداد»

ماه چالش برانگیز: «10 شهریور _ 8 مهر»

 

مشتری ؛ سیاره شانس و رشد ؛ در «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» وارد Taurus می شود. گاو آسمانی “متوجه خواهد شد که دوست داشتن ؛ جذب چشم انداز عاشقانه و فراوانی مالی در این مدت بسیار ساده تر اسـت.” و اگرچه «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» ماه برتر Taurus اسـت ؛ این علامت خورشید برای بقیه سال مشتری خودرا در کنار خود خواهد داشت و آنرا خوش شانس ترین علامت زودیاک سال 1402 بـه همراه فروردین می کند.

 

یک ماه برای مراقبت؟ «10 شهریور _ 8 مهر». مشتری در تاریخ 13 شهریور در Taurus میرود ؛ و “شانس گاو” کاملاً بـه معنای واقعی کلمه یک سکه را روشن می کند. رتروگراد مشتری ترمزها را در سرنوشت ؛ ثروت و ماجراهای Taurus پمپ خواهد کرد. “

 

شما بـه احتمال زیاد در این مدت دردهای در حال رشد را تجربه خواهید کرد و نیاز بـه کار از طریق انها دارید ؛ اما نگران نباشید – چیزهای بعد از این رتروگراد انتخاب میشوند و Taurus تا سال 1403 خوش شانس ترین سیستم زودیاک خواهد بود.

 

خرداد

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه خوش شانس: «11 خرداد _ 9 تیر»

ماه چالش برانگیز: «11 دی _ 11 بهمن»

 

خرداد در ماه «11 خرداد _ 9 تیر» [زمانی که خورشید در خرداد اسـت] احساس اعتماد بـه نفس میکنند، با انرژی خورشید که کاریزما، کنجکاوی و تغییرپذیری آن‌ها را افزایش میدهد. بـه همین دلیل، خرداد در ماه «11 خرداد _ 9 تیر» خوش شانس خواهند بود.

 

«11 خرداد _ 9 تیر» همچنین ماهی اسـت که مریخ، سیاره پرخاشگری، “در نهایت از نشانه شما خارج می شود و وارد تیر ملایم تر و حساس تر می شود و کمی بـه شما اتاق تنفس می دهد.” این برای شما چه معنایی دارد؟ از این زمان برای تجربه لذت استفاده کنید و بـه روح ماجراجویی متمایل شوید. این می تواند شبیه برنامه ریزی یک تعطیلات تابستانی سرگرم کننده یا کاوش در شهر شما و لذت بردن از همه ی چیزهایی باشد که ارائه می دهد.

 

و شما از شنیدن این حرف خوشحال خواهید شد، خرداد، اما بدترین چیزها را در ابتدای سال پشت سر گذاشتید. از آنجایی که مریخ تا 22 دی در خرداد مستقر بود، ممکن اسـت زمان سختی را در پروژه‌ها سپری کرده باشید، رهبری را بـه دست بگیرید و بخار را از بین ببرید. اما امیدواریم که همه ی این‌ها تا بـه حال یک خاطره دور باشد، و شما باید کمی شاد رقصید، زیرا بقیه سال بـه بالا نگاه می کند!

 

تیر

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه های‌ خوش شانس: «10 تیر _ 9 مرداد» و «9 مهر _ 9 آبان»

ماه چالش برانگیز: «10 آذر _ 10 دی»

 

شما ممکن اسـت از نظر فنی خوش شانس ترین علامت زودیاک درسال 1402 نباشید، تیر، اما برای یک تابستان شگفت انگیز آماده شوید! در ماه «10 تیر _ 9 مرداد» خورشید در تیر خواهد بودو در پایان ماه نیز ماه نو در تیر خواهد بود. «هردو گذر، شهود، حساسیت و همدلی تیر را تقویت میکنند – برای جستجوی همسویی طبیعی با دعوت واقعی تیر، عالی اسـت».

 

این زمان خوبی اسـت تا بفهمید واقعاً در زندگی چه میخواهید. و خوش شانس: ماه «9 مهر _ 9 آبان» نیز برای شما ماه شگفت انگیزی اسـت. در این مدت منتظر عواید و معجزات باشید، و با نشستن خورشید در هفتمین خانه شراکت‌تان، میتوانید روابط فعلی خودرا عمیق‌تر کنید یا عشق جدیدی «و بلندمدت» از رویاهای خود پیدا کنید.

 

چند ماه بعد، در ماه «10 آذر _ 10 دی»؛ تیر ممکن اسـت زمان هایي را کمی چالش برانگیز بیابد، زیرا عطارد در حالت قهقرایی قرار خواهد گرفت. “تیر ممکن اسـت در طول این عطارد بـه طور ناگهانی نسبت بـه تعهدات خود در تجارت و عشق مطمئن نباشد.”

 

همچنین ممکن اسـت برنامه‌هایي برای پیش بردن ترتیبات خنثی شود، بنابر این این می تواند استرس بیشتری ایجاد کند. ممکن اسـت بخواهید خودرا با رنگ های‌ قدرت زودیاک احاطه کنید تا سعی کنید اعصاب خودرا آرام کنید و انرژی منفی را جبران کنید.

 

مرداد

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

علامت زودیاک

 

ماه شانس: «10 شهریور _ 8 مهر»

ماه چالش برانگیز: «10 مرداد _ 9 شهریور»

 

مرداد، ممکن اسـت تابستان برای شما ضربه بخورد یا از دست برود، اما زمانی که «10 شهریور _ 8 مهر» فرا می رسد، نسبت بـه زندگی عشقی، وضعیت مالی و تعهدات خود خاطرجمعی بیشتری خواهید داشت. در واقع، این زمان فوق‌العاده‌اي برای تمرکز بیشتر بر روابط مختلف خواهد بود، زیرا زهره، سیاره عشق، در ابتدای مهر وارد لئو خواهد شد.

 

پس بیایید در مورد آن ماه های‌ تابستان صحبت کنیم. قرار نیست دروغ بگوییم: بـه‌خصوص در ماه «10 مرداد _ 9 شهریور»؛ احتمالاً سخت خواهد بود. پیش‌بینی میشود که «10 مرداد _ 9 شهریور» بدشانس‌ترین ماه مرداد باشد، زیرا زهره وارونه در این ماه در علامت مرداد رخ خواهد داد. اما این نیز برای مرداد خواهد گذشت، و همه ی چیز بـه زودی تغییر خواهد کرد، پس سر خودرا بالا نگه دارید!

 

شهریور

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه شانس: «12 بهمن _ 9 اسفند»

ماه های‌ چالش برانگیز: «10 مرداد _ 9 شهریور» و «10 شهریور _ 8 مهر»

 

عشق ممکن اسـت در اطراف روز ولنتاین برای همه ی وجود داشته باشد، اما این در مورد شهریورها امسال بیشتر صادق اسـت. بین خورشید، زهره و ماه جدید در ماهی‌ها، شهریور ممکن اسـت احساس کند که همه ی چیز در روابط آن ها در حال جمع شدن اسـت.

 

“«12 بهمن _ 9 اسفند» زمان مناسبی برای امضای قراردادهای جدید، تعهد بـه یک رابطه عاشقانه یا تعمیق یک رابطه فعلی خواهد بود.” فقط مطمئن شوید که بـه روی فرصت ها باز می‌مانید و بـه خود اجازه دهید از ثمره کار خود لذت ببرید.

 

از این خوش شانسی تا زمانی که طول می‌کشد لذت ببرید و خودرا برای چند چالش در ماه «10 مرداد _ 9 شهریور» و «10 شهریور _ 8 مهر» آماده کنید. دو ماه خوش شانسی نه عالی؟ بله، متاسفم – و دلیلش این اسـت که عطارد از 1 شهریور تا 24 شهریور در حالت قهقرایی قرار خواهد گرفت.

 

در این مدت، همه ی چیز بـه خصوص زمانی که بـه سازماندهی مربوط می شود، احساس سردرگمی خواهد کرد، بنابر این شهریور کمی احساس سردرگمی خواهد کرد. و خارج از بازی انها سعی کنید چیزهایی را که می توانید نظارت کنید – مانند تمیز کردن خانه خود – حفظ کنید تا در این مدت بـه جبران این انرژی کمک کنید.

 

مهر

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه شانس: «10 آبان _ 9 آذر»

ماه چالش برانگیز: «10 تیر _ 9 مرداد»

 

در 17 آبان، زهره بـه سمت ترازو میرود و ویژگی های‌ این علامت زودیاک را تقویت می کند که شامل اجتماعی شدن، تعادل و هوش می شود. هرگاه سیاره‌اي در نشانه‌اي که بر آن حکمرانی میکند «که در مورد زهره و ترازو صدق می کند» در خانه باشد، می تواند بـه آن علامت زودیاک کمک کند تا شانس بیشتری را وارد زندگی خود کند.

 

و این باعث می شود که مهرها در اواخر پاییز فراوانی را تجربه کنند، بـه خصوص وقتی صحبت از عشق و پول می شود.

 

اما قبل از این که مهرها درسال 1402 بـه موفقیت برسند، باید از «10 تیر _ 9 مرداد» عبور کنند. در این زمان دشوار، وادار خواهید شد بـه تمایلات خود نگاه کنید و دروس چالش برانگیز را دنبال نمایید. مهر ممکن اسـت نیاز داشته باشد که عده اي از مسائل رابا خوشایند مردم، ارتباط با ارتباطات کم عمق و حتی مسائل مربوط بـه هم وابستگی حل کند.

 

آبان

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه شانس: «10 آبان _ 9 آذر»

ماه چالش برانگیز: «11 اردیبهشت _ 10 خرداد»

 

آبان نیز مانندمهر، «10 آبان _ 9 آذر» خوش شانسی خواهد داشت – اما بـه دلیل دیگری. این نخستین بار در بیش از یکسال خواهد بود که ماه جدید در آبان بـه عنوان خسوف دو برابر نمی‌شود. کسوف چالش‌هایي را بـه همراه دارد، زیرا تغییراتی را تحریک می کند، که ممکن اسـت مانند دردهای پرانرژی در حال رشد باشد.

 

در ماه «10 آبان _ 9 آذر»؛ آبان ها تجربه متفاوتی خواهند داشت و احساس می کنند بالاخره می توانند نفس بکشند. انتظار یک جو کلی آسان را داشته باشید و اکنون که همه ی چیز سبک تر بـه نظر می رسد، تمام تلاش خودرا برای نشان دادن رشد و التیام خود انجام دهید.

 

ماه «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» بهترین ماه برای این علامت آبی نیست زیرا در ابتدای ماه در آبان ماه گرفتگی رخ خواهد داد.  کسوف‌ها می توانند رادیکال، غیر قابل پیش‌بینی و غیر قابل بازرسی باشند – همه ی چیزهایی که آبان تمایل دارد ازآن بیزار باشد، زیرا آبان دوست دارد نظارت داشته باشد. 

 

آذر

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه شانس: «10 اسفند _ 11 فرورردین»

ماه چالش برانگیز: «11 دی _ 11 بهمن»

 

قوس در ماه «10 اسفند _ 11 فرورردین» یک خط خوش شانسی خواهد داشت، زیرا زحل در اسفند خواهد بود آذر می تواند از زحل برای دنبال کردن دعوت واقعی خود استفاده کند. البته این فراخوان واقعی برای همه ی متفاوت خواهد بود، اما صرف نظر از این، این زمان آن اسـت که مسیری را بـه سوی سرنوشت خود دنبال نمایید و گام هایي را که برای تحقق آن نیاز دارید بردارید.

 

مانند خرداد، ماه بد شانس آذر نیز «11 دی _ 11 بهمن» بود. این زمانی اسـت که مریخ وارونه در خرداد باعث تنش بیشتر از حد معمول شد. اگر شما یک آذر هستید، ممکن اسـت این ماه بـه خصوص برای هماهنگ کردن تعهدات جدید یا اجتناب از مشاجره با عزیزانتان بسیار چالش برانگیز بوده باشد.

 

اما این پشت سر شماست، و اکنون میتوانید منتظر سال 1402پربارتر باشید. این نقل قول‌های‌ زودیاک الهام‌بخش میتوانند در این زمان و هر زمانی بـه شما کمک کنند.

 

دی

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

علامت زودیاک

ماه شانس: «10 اسفند _ 11 فرورردین»

ماه چالش برانگیز: «11 خرداد _ 9 تیر»

 

«10 اسفند _ 11 فرورردین»؛ نه تنها درسال 1402؛ خوش‌شانس‌ترین ماه برای دی اسـت، بلکه احتمالاً خوش‌شانس‌ترین ماه دی در مدت‌زمان اسـت. این بـه این دلیل اسـت که پلوتون سرانجام در ماه «10 اسفند _ 11 فرورردین» از دی خارج میشود، که بـه کسانی که این علامت خورشیدی دارند اجازه میدهد موقتاً سبک‌تر و آزادتر شوند.

 

تا این لحظه، دی احتمالاً کمی احساس خشم میکردند. با این حال، اینبار در ماه «10 اسفند _ 11 فرورردین» برداشته خواهد شد، بنابر این شما بسیار آسان تر خواهید بود.

 

با این حال مراقب ماه «11 خرداد _ 9 تیر» باشید، زمانی که پلوتون در دی قهقرایی اسـت. «برای آخرینبار، پلوتو رتروگراد آخرین دوره دگرگونی شدید را در «11 خرداد _ 9 تیر» آغاز می کند، که تابستان دی را تشدید می کند. بـه خاطر داشته باشید که پلوتون سیاره نابودی و تجدید اسـت.

 

اما از آنجایی که دی در دهه گذشته با سختی‌ها دست و پنجه نرم کرده‌اند، “این چیزی نیست که دی از عهده آن بربیاید.” بنابر این سعی کنید نگران نباشید: حتی اگر احساس میکنید در حال لغزش بـه عقب هستید، بدانید که این یک ضربه موقت اسـت و چیزی اسـت که قبلاً می‌دانید چگونه با آن کنار بیایید.

 

بهمن

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه های‌ خوش شانس: «12 بهمن _ 9 اسفند» و «10 اسفند _ 11 فرورردین»

ماه های‌ چالش برانگیز: «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» و «11 خرداد _ 9 تیر»

 

«12 بهمن _ 9 اسفند» و «10 اسفند _ 11 فرورردین» بـه دو دلیل ماه های‌ خوش شانسی برای بهمن هستند: زهره وارد منطقه “خود” علامت می شود و زحل در نهایت بهمن را ترک می کند و وارد اسفند می شود. این یک شکست کیهانی بزرگ برای بهمن خواهد بود. 

 

«تمام کار سخت چند سال گذشته بـه اتمام میرسد و بـه بهمن اجازه میدهد کمتر احساس محدودیت کند.» «شما خواستگاران عاشقانه، فرصت‌های‌ شغلی و فرصت‌های‌ سفر خواهید داشت که در این مدت در معرض شما قرار می گیرند، حتی اگر تا کمی بعد درسال بـه نتیجه نرسند.»

 

متأسفانه ماه «11 اردیبهشت _ 10 خرداد» چندان هم گلگون نخواهد بود. آغاز رتروگراد پلوتون برای بهمن بسیار جذاب خواهد بود، زیرا ممکن اسـت در مواقعی بسیار درونگرا، شدید و حتی افراطی بـه نظر برسد. در نتیجه، کسانی که آفتاب بهمن دارند ممکن اسـت احساس کمبود اعتماد کنند.

 

این احساسات در ماه «11 خرداد _ 9 تیر»؛ زمانی که زحل در ماهی ها بـه عقب برمی گردد و موقتاً بر امور مالی شما تأثیر می‌گذارد، کمی بیشتر می شود. در این مدت مراقب سرمایه گذاری ها، درآمد و تغییرات شغلی باشید که پایداری طولانی مدت ندارند.

 

اسفند

با توجه به علامت زودیاک ، خوش شانس ترین ماه های 1402

ماه شانس: «12 بهمن _ 9 اسفند»

ماه چالش برانگیز: «10 اسفند _ 11 فروردین»

 

««12 بهمن _ 9 اسفند» خوش‌شانس‌ترین اسفند ماه خواهد بود، زیرا خورشید، زهره و ماه نو همگی در علامت ماهی‌ها خواهند بود». این آب و هوای کیهانی بـه ماهی‌ها کمک می کند در طول فصل خود احساس اسانی کنند و میتواند توانایی‌های‌ اسفندهای آسمانی را برای تجلی و جذب انچه می خواهند تقویت کند.

 

یکی از بزرگ ترین تمرکزها در این مدت؟ دگرگونی. اسفند ها باید روی تکان دادن افکار، عادات و رفتارهای قدیمی تمرکز کنند که دیگر بـه شما خدمتی نمی‌کنند. “شما ممکن اسـت در حرفه و روابط خود تغییراتی را تجربه کنید که غیرمنتظره بوده اسـت، اما در نهایت آن ها شما را بـه مراتع سبزتر می کشانند.”

 

اما پس از پایان «12 بهمن _ 9 اسفند»؛ چالش‌ها بـه وجود خواهند آمد. زحل توانایی اسفندها را برای حرکت با جریان محدود می کند. اما همه ی چیز در مورد دیدگاه اسـت: «10 اسفند _ 11 فروردین» همه ی چیز بد نخواهد بود زیرا چالش‌های‌ آن بـه شما امکان می دهد درس‌های‌ سختی را بیاموزید که می تواند منجر بـه زندگی‌اي شود که همیشه میخواستید.

 

بیشتر بخوانید: بهترین مکان برای قرار ملاقات متولدین هر ماه

 

در پایان

هر ماه یک شروع تازه و همراه با آن فرصت های‌ جدید بـه ارمغان می آورد. و در حالی که برای تعقیب رویاهایتان کار سخت لازم اسـت، داشتن شانس در کنار شما ضرری ندارد. چندین رویداد نجومی کلیدی در این سال رخ می دهد که میتواند زندگی شما را بـه طور عمده تغییر دهد.

جدیدترین مطالب سایت