بهترین فیلم انگلیسی طنز برای تماشای کودکان (25 فیلم)

مجموعه : سینما
بهترین فیلم انگلیسی طنز برای تماشای کودکان (25 فیلم)

25 بهترین فیلم انگلیسی خنده دار 

بهترین فیلم انگلیسی طنز ما دراین قسمت از مجله تالاب برای ما همراهان عزیز فهرست ازبهترین فیلم انگلیسی طنز برای کودکان را منتشر کرده ام. اگر شب هاي‌ فیلم خانوادگی در خانه شـما یک سنت اسـت، ما لیستی از بهترین فیلم هاي‌ خنده دار انگلیسی را برای بچه ها تهیه کرده ایم تا بـه شـما کمک کنیم. تماشای فیلم باهم میتواند راهی عالی برای گذراندن زمان باکیفیت با خانواده باشد. با این حال، وقتی بچه دارید، باید مطمئن شوید کـه فیلم‌ها برای کودکان مناسب و مفید هستند.

 

فیلم‌های با مضمون کریسمس برای کودکان

در این جا فهرست ما از فیلم هاي‌ کلاسیک کریسمس کودکان در همه ی زمان ها وجوددارد کـه نوزادان شـما کاملاً دوست دارند تماشا کنند، و شـما هم همین طور:

 


مطالب مشابه: بهترین فیلم های انیمیشنی خانوادگی سال ۲۰۱۶


 

1. بهترین فیلم ترسناک: کریسمس چارلی براون

بهترین فیلم ترسناک: کریسمس چارلی براون

فیلم هاي‌ کریسمس برای کودکان – کریسمس چارلی براون

 

فیلم کریسمس چارلی براون حول شخصیتی بـه نام چارلی براون می چرخد و فراز و نشیب هاي‌ مختلف زندگی چارلی براون را نشان میدهد. این فیلم احساس واقعی کریسمس را در مقابل نحوه تبدیل ان بـه یک چیز تجاری دراین زمان ها نشان میدهد.

 

در ابتدا، چارلی براون از این کـه کریسمس بیشتر شبیه یک شغل برای مردم شده اسـت ناراحت اسـت، اما بـه زودی چیزهای مختلفی وجوددارد کـه چارلی براون را دوباره خوشحال می کند. این فیلم سرگرم کننده برای مخاطبان جوان همچنین دارای موسیقی فوق العاده اي اسـت کـه کودکان شـما از ان لذت خواهند برد. فیلم نمادین کودکان E.T.: The Extraterrestrial محصول 1982 عنوان طولانی‌ترین اکران تئاتری تاریخ را بـه خود اختصاص داده اسـت کـه بیش از یکسال در سینماها اکران می شود.

 

2. بهترین برای سرگرمی: کابوس قبل از کریسمس

بهترین برای سرگرمی: کابوس قبل از کریسمس

فیلم The Nightmare Before Christmas واقعا یک فیلم وحشتناک نیست بلکه یک فیلم شبح وار اسـت کـه بچه هاي‌ شـما را نیز می خنداند و لذت میبرد. این انیمیشن بـه صورت استاپ موشن و بر اساس شعری از تیم برتون ساخته شده اسـت. فیلم کریسمس برای بچه‌ها حول و حوش پادشاه کدو تنبل هالووین، جک اسکلینگتون، میچرخد، کـه از انجام یک کار مشابه در هر هالووین حوصله سر رفته اسـت.

 

اکنون جک کریسمس‌تاون را کشف میکند و چیز متفاوتی را برنامه‌ریزی می کند. او تصمیم می‌گیرد بابانوئل را ربوده و چیزهایی را هیجان انگیز کند. کابوس قبل از کریسمس یک فیلم خنده‌دار سرگرم‌کننده برای کودکان اسـت کـه ترکیبی از بهترین روحیه هالووین و شادی کریسمس اسـت.

 

3. بهترین فیلم ماجراجویی: بابانوئل

بهترین فیلم ماجراجویی: بابانوئل

فیلم بابانوئل درباره پدری اسـت کـه از این کـه همسر سابقش بـه پسرشان گفته بابا نوئل اصلا یک شخص واقعی نیست ناراحت اسـت. در شب کریسمس، در حالی کـه پدر در حال خواندن شب قبل از کریسمس برای پسرش اسـت، صدای کسی را میشنود کـه بـه نظر می رسد از پشت بام بالا می‌رود.

 

در واقع این بابانوئل اسـت کـه با صدا زدن پدر مبهوت می شود و بـه زمین میوفتد. هنگامی کـه بابانوئل ناپدید می شود، سورتمه خودرا با هشت گوزن شمالی کـه بـه ان متصل شده اند، پشت سر می‌گذارد. اکنون کـه بابا نوئل رفته اسـت، پدر باید جای وی را بگیرد و کاری را کـه بابانوئل در کریسمس انجام میدهد، با تحویل دادن هدایایی بـه همه ی بچه ها در سراسر جهان انجام دهد.

 

خاطرجمعی حاصل کنید کـه محتوای فیلم برای سن کودک شـما مناسب اسـت. کودکان دراین عصر و عصر بیش از هر زمان دیگری از رسانه استفاده می کنند و بـه شدت دیدگاه آن ها را نسبت بـه جهان شکل می‌دهد «1».

 

4. بهترین فیلم ماجراجویی: آرتور کریسمس

بهترین فیلم ماجراجویی: آرتور کریسمس

فیلم آرتور کریسمس حول شخصیتی بـه نام آرتور کریسمس می چرخد. آرتور در قطب شمال با بابانوئل زندگی می کند و وظیفه او این اسـت کـه مطمئن شود کـه همه ی بچه ها در سراسر جهان هدایای کریسمس خودرا بـه موقع دریافت می کنند.

 

هدف این فیلم انگلیسی سرگرم‌کننده برای بچه‌ها پاسخ دادن بـه یکی از سوالاتی اسـت کـه بـه نظر میرسد بچه‌هاي‌ سراسر جهان در رابطه با کریسمس دارند – چگونه بابانوئل موفق می شود دریک روز در سراسر جهان بـه همه ی بچه‌ها هدیه بدهد. 

 

5. بهترین فیلم کمدی: National Lampoon’s Christmas Vacation

بهترین فیلم کمدی: National Lampoon’s Christmas Vacation

فیلم بچه احمق National Lampoon’s Christmas Vacation حول شخصیت کلارک گریسولد می چرخد و فیلمی بسیار خنده دار اسـت. تنها چیزی کـه کلارک می خواهد این اسـت کـه یک جشن کریسمس ساده و سنتی با خانواده اش برگزار کند. اما در عوض، بـه نظر می رسد کـه همه ی چیز درست پیش می‌رود و بـه نظر می رسد هیچ چیز ان طور کـه برنامه ریزی کرده برای او کار نمیکند.

 

برادر کلارک بالا می آید و RV خودرا در خیابان پارک می کند و مشکلات زیادی ایجاد می کند، در حالی کـه گربه‌اش با سیم‌هایي کـه برای روشن کردن درخت کریسمس استفاده می شود دچار برق گرفتگی می شود. با اتفاقات بسیار و درام هاي‌ زیادی کـه اتفاق میوفتد، بـه نظر می رسد کلارک واقعاً ان زمان کریسمس آرام، سنتی و ساده اي را کـه انتظارش را داشت نخواهد داشت. روشنایی صفحه و حجم رسانه خودرا در حد مطلوب برای چشم و گوش فرزندان خود نگه دارید.

 

بهترین فیلم های تعطیلات خانوادگی

ما طبق معمولً غرق میشویم و اغلب در مورد این کـه چه فعالیت هایي را انجام دهیم تا پیوندمان قویتر شود، بلاتکلیف می‌شویم. در این جا مجموعه اي از محبوب ترین فیلم هاي‌ تعطیلات خانوادگی را مشاهده می‌کنید.

 

1. بهترین کمدی کودکان: تنها در خانه

بهترین کمدی کودکان: تنها در خانه

این فیلم کـه درسال 1990 اکران شد، در گیشه موفق شد و همان‌ گونه یکی از محبوب ترین فیلم هاي‌ خانوادگی اسـت. داستان پسر کوچکی اسـت کـه در حالی کـه دیگر اعضای خانواده اش بـه فرانسه می‌روند در خانه رها می شود. این پسر 8 ساله سپس از خانه خود در برابر چند سارق بی احتیاط محافظت می کند. این فیلم بـه دلیل طنز غلغلک‌دهنده‌اش محبوبیت دارد و یک کمدی شوخ‌انگیز انگلیسی ایده‌آل برای بینندگان جوان می‌سازد.

 

2. بهترین فیلم کلاسیک: بچه های بهشت

بهترین فیلم کلاسیک: بچه های بهشت

این یک درام خانوادگی ایرانی اسـت کـه درسال 1997 منتشر شد. این فیلم حول محور یک خواهر برادر می چرخد. با شروع داستان، برادر بـه طور تصادفی کفش هاي‌ خواهرش را گم می کند. این دو از ترس بـه اشتراک گذاشتن این حادثه با والدین خود کـه در حال حاضر دچار بحران هاي‌ مالی بزرگی شده اند، قصد دارند کفش هاي‌ برادر را بـه اشتراک بگذارند. داستان بسیار مناسب گره خورده اسـت و هنرمندان کودک کار قابل تقدیری انجام داده اند.

 

3. بهترین فیلم سه بعدی: ماجراهای تن تن

بهترین فیلم سه بعدی: ماجراهای تن تن

نسخه 2011 شامل داستان یک خبرنگار شجاع تن تن و کاپیتان هادوک اسـت. در طول فیلم، ان دو برای شکار گنج هیجان انگیز دریک کشتی غرق شده کـه توسط اجداد هادوک فرماندهی می شد، بیرون میروند. این فیلم ماجراجویی انیمیشن کامپیوتری کپچر سه بعدی، طرحی جذاب دارد کـه مطمئناً شـما را تا پایان در صفحه نمایش نگه می دارد.

 

این فیلم بر اساس سریال کمیک معروفی بـه همین نام ساخته شده اسـت. اگر شـما و خانواده تان از تماشای فیلم هاي‌ هیجان انگیز و ماجراجویی لذت میبرید، تماشای این فیلم برای شـما ضروری اسـت.

 

4. بهترین فیلم درباره حیوانات: بیب

بهترین فیلم درباره حیوانات: بیب

این فیلم خنده دار خانواده پسند درباره بچه خوکی اسـت کـه در مزرعه اي بزرگ می شود و می خواهد سگ گله شود. آیا رویای او محقق خواهد شد؟ داستان فیلم دریک مزرعه کار می‌گذرد و بچه‌ها با توپی حیوانات مختلفی را کـه در مزرعه زندگی میکنند بررسی می کنند. این فیلم یک فیلم تعطیلات دلگرم کننده برای تمام سنین اسـت، این فیلم ارزش رویاپردازی و دنبال کردن انچه شـما بـه ان باور دارید را بـه بچه ها می آموزد.

 

5. بهترین فیلم کریسمس: Polar Express

بهترین فیلم کریسمس: Polar Express

قطار سریع السیر قطبی یک انیمیشن کامپیوتری کریسمس اسـت کـه داستان کودکی را روایت می کند کـه بـه شدت در مورد کریسمس شک دارد. در شب کریسمس، پسری جوان قطار بزرگی را در آستانه درب خانه اش می‌یابد. او برای سفر با قطار سریع السیر قطبی دعوت شده اسـت! آیا او سوار قطار می شود؟ بله، او… فیلم خانوادگی طنزآمیز را تماشا کنید تا در ماجراجویی طلسم‌کننده‌اش بـه او بپیوندید.

 

فیلم های خنده دار انگلیسی برای کودکان

در این جا تعدادی از بهترین فیلم‌هاي‌ انگلیسی برای کودکان آورده شده اسـت کـه باید مطمئن شوید کـه آن ها تماشا می کنند:

 

1. وب شارلوت

وب شارلوت

وب شارلوت یک کمدی انگلیسی سبک برای کودکان اسـت کـه درسال 1973 ساخته شد. در اصل از کتاب کلاسیکی بـه همین نام توسط نویسنده E.B. سفید. داستان در مورد عنکبوت بـه نام شارلوت اسـت کـه بسیار باهوش اسـت و برای کمک بـه نجات خوکی بـه نام ویلبر، تار و پود کلمات را می چرخاند. عشق و فداکاری کـه شارلوت نسبت بـه ویلبر نشان می‌دهد باعث می شود کـه او احساس بسیار خاص و دوست داشتنی کند. 

 

این فیلم بـه کودک شـما اهمیت عشق، دوستی و مهربانی را آموزش میدهد. همچنین می آموزد کـه چقدر مهم اسـت کـه برای چیزی کـه احساس میکنید مهم اسـت باشید. موسیقی فیلم نیز بسیار زیبا اسـت و برای بچه ها جذاب خواهد بود.

 

2. Hachiko A Dog’s Tale

Hachiko A Dog’s Tale

انیمیشن های انگلیسی زبان برای کودک

 

Hachiko A Dog’s Tale فیلمی اسـت کـه بر اساس یک حادثه واقعی اسـت کـه برای یک سگ و اربابش اتفاق افتاده اسـت. این فیلم در مورد پروفسور پارکر ویلسون اسـت کـه یک روز اتفاقی توله سگی را پیدا می کند کـه در ایستگاه راه آهن نزدیک خانه اش رها شده اسـت. او ان را برای شب بـه خانه می‌برد و قصد دارد ان را پس بگیرد و روزبعد بـه صاحبش برگرداند.

 

با این حال، هنگامی کـه هیچکس حاضر نمیشود، پروفسور ویلسون و خانواده اش تصمیم می‌گیرند توله سگ را نزد خود نگه دارند. بـه زودی توله سگ بـه عضوی بسیار مهم درخانواده پروفسور تبدیل می شود و یکی از اعضای خانواده اسـت. تا بـه امروز، مجسمه سگ هاچیکو در ایستگاه راه آهن وجوددارد کـه وی را پیدا کردند ودر آنجا در کمین اربابش می نشست.

 

3. Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

Monsters Inc. واقعاً یک فیلم وحشتناک نیست، بلکه بیشتر یک فیلم کودکانه زیبا و خنده دار اسـت کـه می‌تواند بچه هاي‌ شـما را فوق العاده خوشحال کند. ایده پشت فیلم از این فکر شروع می شود کـه می پرسد آیا واقعاً یک هیولا زیر تخت کودک شـما وجوددارد؟ این فیلم بامزه و خنده دار درباره یک هیولای پشمالوی آبی بـه نام سولی و هیولای یک چشم بـه نام مایک اسـت کـه دستیار سالی نیز هست.

 

هر دوی آن ها در دنیای هیولاها بـه نام Monsters Inc کار می کنند و کارشان گرد آوری فریادهای بچه هاست. هر چه فریادهای آن ها بیشتر شود، دنیای هیولاها بهتر عمل خواهد کرد. وقتی سالی با دختر بچه اي آشنا می شود کـه از او نمیترسد، همه ی چیز در Monster’s Inc از بازرسی خارج می شود.

 

4. سری هری پاتر

سری هری پاتر

مجموعه فیلم هاي‌ هری پاتر یک مجموعه فیلم کلاسیک اسـت کـه می‌توانید کودکان خودرا در سنین مختلف با ان آشنا کنید. این بر اساس مجموعه کتاب هاي‌ بسیار تحسین شده با همین نام اسـت کـه توسط نویسنده J.K Rowling نوشته شده اسـت.

 

داستان در مورد پسر کوچکی بـه نام هری پاتر اسـت کـه در شرایط غم انگیزی با عمو و عمه خود زندگی می کند. او توسط دنیای جادوگران کـه ادعا می کند هری بخشی از آنهاست، از رفتار بی رحمانه انها رها می شود. این فیلم حول محور مدارس شبانه روزی، ورزش هاي‌ مدرسه، دوستی هاي‌ مدرسه، جادوگران، جادوگران، مبارزه با موجودات جادویی و موارد دیگر می چرخد.

 

با نشان دادن هری پاتر و سنگ جادو بـه بچه هاي‌ هفت ساله یا بالاتر، هری پاتر و اتاق اسرار بـه بچه هاي‌ هشت ساله یا بالاتر، هری پاتر و زندانی آزکابان برای بچه هاي‌ ده ساله یا بالاتر شروع کنید. و بقیه بـه بچه هایي کـه 12 سال یا بیشتر دارند.

 


مطالب مشابه: بهترین کارتون های سال 2023 که حتما باید تماشا کرد


 

5. پیدا کردن نمو

پیدا کردن نمو

«پیدا کردن نمو» داستان «نمو» بچه ماهی‌اي اسـت کـه بـه حرف پدرش گوش نمیدهد و از دنیای امنی کـه تا کنون می‌شناخت، دور میشود. این فیلم انگلیسی بازیگوش برای بچه ها درسال 2003 ساخته شده اسـت ودر مورد نمو اسـت کـه در حالی کـه سعی می کند بـه پدرش بازگردد بـه یک ماجراجویی می‌رود.

 

نمو ماهی کوچکی اسـت کـه با پدرش زندگی می کند اما عاشق کاوش در اطراف اسـت. یک روز چون دیگر بـه حرف پدرش گوش نمی دهد، گرفتار غواصان می شود و وی را می‌برند. در حالی کـه پدرش سعی می کند بـه او برسد، نمو نیز راه هاي‌ مختلفی را برای بازگشت بـه پدرش امتحان می کند ودر راه با شخصیت هاي‌ جدید زیادی آشنا می شود.

 

6. هوگو

هوگو

هوگو یک فیلم خانوادگی شاد اسـت کـه درسال 2011 ساخته شده اسـت. فیلم هوگو بر اساس کتاب اختراع هوگو کابرت نوشته برایان سلزنیک ساخته شده اسـت. این فیلم داستان پسر جوانی بـه نام هوگو را روایت میکند کـه می خواهد رازی را کـه پدرش پشت سر گذاشته اسـت، باز کند. او در تلاش برای درک پاسخ راز، زندگی خود و اطرافیانش را متحول می کند.

 

7. معجزه در خیابان 34

معجزه در خیابان 34

فیلم انگلیسی زبان برای کودکان

 

معجزه در خیابان 34 یک فیلم کلاسیک محصول 1947 اسـت. فیلم بچه بامزه داستان مردی اسـت کـه لباس بابا نوئل میپوشد و بچه ها را دریک فروشگاه بزرگ سرگرم می کند. همچنین داستان دختر نه ساله اي اسـت کـه معتقد اسـت باید همیشه با اطرافیانتان مهربان و مهربان باشید.

 

8. آنی

آنی

فیلم Annie درسال 1982 اکران شد ودر دهه 1930 می گذرد. داستان دختر کوچکی اسـت کـه دریک پرورشگاه زندگی می کند. آنی کوچولو بـه خاطر زنی بسیار ظالم بـه نام خانم هانیگان باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذارد. با این حال، بـه نظر می رسد کـه آنی زندگی بهتری خواهد داشت، زمانی کـه یک بانوی ثروتمند خوب، آنی را برای زندگی با او انتخاب می کند.

 

9. مری پاپینز

مری پاپینز

مری پاپینز بر اساس کتاب هاي‌ نویسنده پی ال تراورز ساخته شده اسـت. داستان در مورد یک پدر بانکدار و دو فرزندش اسـت کـه بسیار شیطون هستند. برای کمک بـه مدیریت بچه ها، او یک پرستار بچه را استخدام می کند کـه دارای ویژگی هاي‌ جادویی و مرموز اسـت کـه باعث می شود بچه ها عاشق شوند.

 

10. پدینگتون

پدینگتون

پدینگتون فیلمی محصول سال 2015 اسـت. بر اساس کتابی بـه همین نام، پدینگتون داستان خرس جوان پرویی را روایت می کند کـه پدینگتون نام دارد. او توسط مادربزرگش بـه شهر فرستاده شده اسـت و سعی می کند خانه اي پیدا کند کـه بتواند در ان اقامت کند. هنگامی کـه او گم می شود، توسط خانواده اي با دو فرزند و والدین آن ها پذیرفته می شود.همه ی چیز عالی بـه نظر می رسد تا این کـه یک تاکسیدرمیست موزه وی را می‌بیند و می خواهد وی را بگیرد.

 

فیلم های هالووین برای کودکان

در این جا لیستی از فیلم هاي‌ خوب هالووین برای بچه ها وجوددارد کـه سرگرم کننده و وحشتناک هستند:

 

1. کورالین

کورالین

این فیلم برای کودکان 6 سال بـه بالا مناسب اسـت. یک کتاب وحشتناک محبوب کودکان توسط نیل گیمن الهام بخش این فیلم بود. فیلم حول محور کورالین میچرخد کـه در خانه جدیدی کـه با پدر و مادرش بـه ان نقل مکان کرده اسـت، ناراضی و تنها اسـت.

 

یک روز او دری پنهان را کشف می کند کـه در ان نسخه هاي‌ مراقبت و توجه بیشتری از والدینش پیدا می کند! دختر کوچولو بین احساساتش نسبت بـه والدین واقعی‌اش و نسخه پنهانی کـه کشف میکند درگیر میشود. چه اتفاقی میوفتد وقتی کورالین توسط این والدین بـه ظاهر دوست داشتنی بـه دام میوفتد؟ آیا او می‌تواند فرار کند و والدین واقعی خودرا نجات دهد؟ یکی از بهترین فیلم هاي‌ هالووین برای بچه ها.

 

2. این کدو تنبل بزرگ است، چارلی براون

این کدو تنبل بزرگ است، چارلی براون

معرفی بهترین فیلم انگلیسی طنز

این یک فیلم انگلیسی خنده دار برای کودکان اسـت. کدو تنبل ستاره اینجاست، همانگونه کـه لینوس در تکه کدو تنبل با امید و انتظار منتظر میماند. این فیلم همچنین دارای عناصر سرگرم کننده زیادی مانند لباس، ترفند یا درمان، سیب زدن و غیره اسـت. این یک ساعت ایده آل برای کودکان چهار ساله اسـت.

 

3. هالووین تاون

هالووین تاون

آیا هالووین می‌تواند با یک راز همراه باشد؟ این فیلم هالووین برای کودکان با یک راز همراه اسـت. مارنی پایپر عاشق هالووین اسـت، اما مادرش نمیخواهد او این جشن را جشن بگیرد. وقتی مخاطب متوجه می شود کـه مادر جادوگر اسـت، همه ی چیز تغییر می کند! در طول ملاقات مادربزرگش، مارنی تصمیم می‌گیرد با او بـه هالووین تاون برود. کمدی عجیب‌وغریب کودکان یک ساعت ایده آل برای کودکانی اسـت کـه حداقل هفت سال دارند.

 

4. جادوگران

جادوگران

اگر فرزند شـما ناگهان با گروهی از جادوگران مکر برخورد کرد، چه؟ لوک با مادربزرگش دریک سفر ساحلی اسـت. او بـه طور تصادفی با گروهی از جادوگران مکر کـه قصد دارند همه ی بچه ها را بکشند، برخورد می کند. سعی می کند جلوی آن ها را بگیرد. اما برای او سخت اسـت کـه وی را تبدیل بـه موش می کنند! این یک فیلم سرگرم کننده و خنده دار برای تمام خانواده اسـت.

 

5. هزارتو

هزارتو

بهترین فیلم انگلیسی طنز

اگر فرزند شـما خواهر یا برادر کوچکترش را دردسرساز می داند، این فیلم تماشای مناسبی برای او خواهد بود. سارا از برادر بچه اش خسته شده و آرزو می کند کـه اجنه وی را ببرند. پادشاه گابلین ها برادر نوزادش را می‌برد ودر هزارتویی نگه می دارد. سارا فقط 13 ساعت فرصت دارد تا برادر نوزادش را پیدا کند.

 

این فیلم گستاخانه برای کودکان بالای هشت سال مناسب اسـت. مطمئن شوید کـه فیلم هاي‌ فوق را کـه در بالا توصیه شده اسـت همراه با فرزندان خود تماشا کنید تا لذت جوانی و بی گناه بودن را دوباره زنده کنید و از ان لذت ببرید.

 

چگونه فیلم های انگلیسی خنده دار مناسب برای کودکان انتخاب کنیم؟

در این جا لیستی از عواملی کـه باید هنگام انتخاب یک فیلم مناسب برای کودک خود درنظر بگیرید، آورده شده اسـت.

 

مناسب بودن سن: فیلمی را بر اساس رتبه بندی ان انتخاب کنید تا مطمئن شوید برای کودکان خردسال مناسب اسـت. می‌توانید طرح را جست‌وجو کنید تا بفهمید آیا فرزندتان میتواند ان را بفهمد یا خیر. سعی کنید مراقب تریلرها باشید و نظرات والدین را بررسی کنید.

 

محتوای نامناسب: خاطرجمعی حاصل کنید کـه فیلم کمدی انتخابی برای کودکان فاقد محتوای نامناسب، از جمله خشونت و زبان ناپسند باشد. «دیدن فیلم هاي‌ خنده دار با خانواده فرصت هایي برای پیوند ایجاد می کند. با این حال، حتما رده‌بندی سنی فیلم را بررسی کنید تا مطمئن شوید کـه فرزندتان چیزی را کـه نامناسب اسـت نمیبیند یا نمیشنود.»

 

علاقه: فیلمی را بر اساس ترجیحات فرزندتان انتخاب کنید. از ماجراهای کریسمس و داستان هاي‌ حیوانات گرفته تا فیلم هاي‌ فانتزی و شبح وار، یکی را انتخاب کنید کـه کودک شـما را سرگرم کند.

 

پیام: انتخاب یک فیلم با پیام اجتماعی یا شخصی را درنظر بگیرید. فیلم هاي‌ کمدی از طنز برای انتقال مضامین مهم استفاده می کنند. فرزند شـما می‌تواند ارزش هاي‌ جدیدی را در حین تفریح بیاموزد.

 

تصاویر: یک فیلم با انیمیشن، تصاویر و جلوه هاي‌ پر جنب و جوش انتخاب کنید تا تجربه اي همه ی جانبه را بـه فرزندتان ارائه دهید.

 


مطالب مشابه: 20 انیمیشن کودکانه برای روز ولنتاین


 

در پایان

در بسیاری از خانواده ها، شب هاي‌ فیلم یک سنت مقدس اسـت کـه همه ی را درگیر می کند و بـه عنوان یک تجربه پیوند عالی برای کل خانواده عمل می کند. البته، بخش اصلی این فرآیند، انتخاب فیلم هایي اسـت کـه کودکان و بزرگسالان بـه طور یکسان دوست دارند.

 

بهترین فیلم‌هاي‌ انگلیسی خنده‌دار نه تنها مفید و مناسب برای کودکان هستند، بلکه برای هر شخصی فوق‌العاده سرگرم‌کننده هستند. این فیلم‌ها در طیف گسترده‌اي از مضامین ارائه میشوند تا شـما را بـه خنده، گریه و فریاد زدن درکنار فرزندانتان مجبور کنند.

جدیدترین مطالب سایت