مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 23 خرداد 1403

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

گران ترین ماشین پلیس های سراسر دنیا

در اینجا شما با بهترین و گران قیمت ترین خودروهای پلیس در کشورهای مختلف جهان آشنا خواهید شد. برخی ماموران پلیس خودروهایی منحصر به فرد را برای گشتزنی در خیابان ها و بزرگراه ها در اختیار دارند که تنها در پارکینگ افراد ثروتمند مشاهده می شوند. در ادامه با برخی از این مجریان قانون ویژه بیشتر آشنا می شویم.

مک لارن MP14-12C – قیمت: 230 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

مک لارن MP14-12C یکی از خودروهای منحصر به فرد ناوگان ویژه خودروهای پلیس دوبی محسوب می شود. این سوپراسپرت بریتانیایی به پیشرانه تویین توربو 3.8 لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید 616 اسب بخار نیرو را دارد. مک لارن MP14-12C طی 2.8 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می رساند.

لامبورگینی هوراکان – قیمت: 250 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

پس توقف تولید لامبورگینی گایاردو، این خودروساز خوشنام و پلیس ایتالیا همچنان همکاری خود را ادامه می دهند و آخرین نتیجه این رابطه اهدا نسخه ویژه ای از لامبورگینی هوراکان LP 610-4 به مجریان قانون بوده است. بر خلاف برخی خودروهای پلیس گران قیمت که تنها جنبه نمایشی دارند،

پلیس ایتالیا از سوپراسپرت های خود در دنیای واقعی استفاده می کند. هوراکان پلیس با تجهیزات مختلف مانند سامانه های شناسایی ویدئویی و یک یخچال برای نگهداری از اندام در موارد اضطراری پزشکی به خوبی تجهیز شده است. بی تردید، با بیشینه سرعت 200 مایل در ساعت (322 کیلومتر در ساعت)، لامبورگینی هوراکان از کارایی بالایی در این قبیل شرایط اضطراری برخوردار است.

فراری FF – قیمت: 400 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

نیروی پلیس دوبی دارای ناوگانی از خودروهای منحصر به فرد است که حتی ثروتمندترین مجموعه‌داران جهان را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی دیگر از اسباب بازی های گران قیمت پلیس دوبی فراری FF است.

این گرند تورر ایتالیایی قادر است طی 3.7 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت برساند و در نهایت بیشینه سرعت 208 مایل در ساعت (335 کیلومتر در ساعت) را کسب کند. از این رو، فراری FF را می توان سریع‌ترین خودرو چهار سرنشینه جهان دانست.

لامبورگینی اونتادور – قیمت: 450 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

یکی دیگر از خودروهای لوکس و سوپراسپرت پلیس دبی لامبورگینی اونتادور است. همانند دیگر خودروهای مجری قانون اماراتی، اونتادور نیز با دو رنگ سفید و سبز رنگ آمیزی شده است.

این هیولای ایتالیایی به پیشرانه 12 سیلندر خورجینی که توانایی تولید 690 اسب بخار نیرو را دارد مجهز شده و طی 2.9 ثانیه سرعت خود را از صفر به 96 کیلومتر در ساعت می رساند. بیشینه سرعت لامبورگینی اونتادور برابر با 217 مایل در ساعت (350 کیلومتر در ساعت) است.

آئودی R8 GTR – قیمت: 500 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

آئودی R8 GTR محصول متخصصان تیونیگ در مرکز ابت (ABT) است و به طور قطع خودرویی است که پس از قانون شکنی در آلمان دوست ندارید با آن مواجه شوید.

از ویژگی های آئودی R8 GTR می توان به قطعاتی از جنس فیبر کربن برای کاهش وزن، صندلی های مسابقه ای ریکارو، رنگ بازتابنده، و پیشرانه 5.2 لیتری 10 سیلندر خورجینی با توانایی تولید 612 اسب بخار نیرو اشاره کرد. آئودی R8 GTR تنها طی 3.2 ثانیه سرعت خود را از صفر به صد کیلومتر در ساعت می رساند.

مرسدس بنز برابوس راکت CLS – قیمت: 580 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

برابوس راکت بر اساس مرسدس بنز CLS شکل گرفته و نتیجه همکاری بین وزارت ترافیک فدرال آلمان و انجمن تیونرهای خودرو آلمان است. پیشرانه قدرتمند این خودرو توانایی تولید 720 اسب بخار نیرو و دستیابی به بیشینه سرعت بیش از 227 مایل در ساعت (365 کیلومتر در ساعت) را دارد که به صورت الکترونیکی روی 250 مایل در ساعت (402 کیلومتر در ساعت) محدود شده است. قانون شکنان در آلمان تمایلی به مواجهه با این مجری قانون تند و تیز ندارند.

بوگاتی ویرون – قیمت: 1.6 میلیون دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

نیروی پلیس دوبی یکی از سریع‌ترین خودروهای جهان را در ناوگان خودروهای منحصر به فرد خود دارد. همانند دیگر خودروهای پیشرفته پلیس دوبی، بوگاتی ویرون نیز برای تعقیب مجرمان در خیابان های این شهر استخدام نشده و بیشتر برای جلب توجه گردشگران به کار گرفته می شود. بوگاتی ویرون توانایی دستیابی به بیشینه سرعت بیش از 250 مایل در ساعت (بیش از 400 کیلومتر در ساعت) را دارد. شتاب اولیه این خودرو برابر با 2.46 ثانیه است.

استون مارتین وان-77 – قیمت: 2 میلیون دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

استون مارتین وان-77 منحصر به فردترین خودرو در ناوگان خودرو منحصر به فرد پلیس دوبی است. تنها 77 دستگاه از این مدل تولید شده است که هر کدام از آنها برچسب قیمت تقریبا 2 میلیون دلاری را یدک می کشند. استون مارتین وان-77 چنان کمیاب و گران قیمت است که حتی ثروتمندترین افراد جهان نیز به سختی می توانند یکی از آنها را خریداری کنند. این خودرو توانایی دستیابی به بیشینه سرعت 220 مایل در ساعت (354 کیلومتر در ساعت) را دارد.

پورشه پانامرا – قیمت: 175 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

هنگامی که درباره سرمایه گذاری های سنگین بحث پیش می آید به طور معمول ایجاد تعادلی دقیق بین کیفیت و کمیت مد نظر قرار می گیرد مگر آن که از منابع مالی همانند کشور قطر برخوردار باشید. پلیس قطر یک ناوگان کامل از خودروهای لوکس پورشه پانامرا را در اختیار دارد. البته قطری ها در این زمینه با مشکل چندانی مواجه نبوده اند زیرا در گذشته یکی از سهامداران اصلی پورشه بوده و همچنان یکی از سهامداران شناخته شده در گروه فولکس واگن محسوب می شوند.

لامبورگینی گایاردو – قیمت: 248 هزار دلار

گران قیمت‌ ترین ماشین های پلیس در جهان + عکس

در سال 2004، شرکت لامبورگینی چندین خودرو گایاردو سفارشی سازی شده را در اختیار نیروی پلیس ایتالیا قرار داد. گایاردو پلیس به تجهیزات مورد نیاز در مواقع اضطراری مانند دستگاه های ارتباطی پیشرفته مجهز شده بود تا واکنشی سریع ارائه کند. با توجه به بیشینه سرعت 192 مایل در ساعت (309 کیلومتر در ساعت) پلیس ایتالیا نیازی چندانی به درخواست بالگرد برای تعقیب خودروهای اسپرت احساس نمی کرد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت