آموزش 4 تا غذا با تن ماهی به روش ساده

آموزش  4 تا غذا با تن ماهی به روش ساده

آموزش 4 تا غذا با تن ماهی

خوردن ماهی های حاوی امگا 3 برای کاهش مریضی های قلبی- عروقی بسیار خوب هست، زیرا این ماده مغذی میزان چربی های بد خون «LDL- کلسترول و تری گلیسریدها» را کاهش می‌دهد؛

 

می خوام 4 تا غذا با تن ماهی بهتون یاد بدم که هم سریع حاضر میشه هم یه تنوعه. ماهی منبع غنی امگا 3، ویتامین های گروه بی و پروتئین هست، بنابراین جایگزین خوبی برای گوشت قرمز محسوب می شه. ضمن این که در پایان یک روز مشغله مجبور نیستید برای یک شام خوشمزه و سالم ساعت ها پای گاز بایستید.

 

به گزارش تالاب: می خوام 4 تا غذا با تن ماهی بهتون یاد بدم که هم سریع حاضر میشه هم یه تنوعه. ماهی منبع غنی امگا 3، ویتامین های گروه بی و پروتئین هست، بنابراین جایگزین خوبی برای گوشت قرمز محسوب می شه. ضمن این که در پایان یک روز مشغله مجبور نیستید برای یک شام خوشمزه و سالم ساعت ها پای گاز بایستید.

 

خوراك تن

آموزش  4 تا غذا با تن ماهی به روش ساده

 

يك بسته بادام زميني كوچك نمكي را خردکنید «اگر غذا ساز دارید بریزین تو غذا ساز» . نصف فنجان ريحان خرد شده را به آن اضافه كنيد و با يك قوطي كنسرو تن ماهي در روغن زیتون مخلوط كنيد. یا اگر تن ماهی ساده دارید روغن تن را خالي كنيد و به جايش كمي روغن زيتون بريزيد.

 

خوراك تن با جعفري و ليمو

 

براي درست كردن اين خوراك نصف فنجان جعفري خرد شده را با نصف فنجان خيارشور خرد شده مخلوط كنيد. اين مخلوط را به همراه دو قاشق غذاخوري سس فرانسوي به يك قوطي كنسرو تن ماهي با فلفل قرمزاضافه كنيد و خوب به هم بزنيد.«گرچه اگر تند دوست ندارید می تونید از تن ماهی ساده بهرهگیری کنید» میتوانيد اين غذا را درون‌ نان باگت بگذاريد و همراه بچه‌ها به مدرسه بفرستيد.

 

ساندويچ تن يوناني

آموزش  4 تا غذا با تن ماهی به روش ساده

يك پياز قرمز كوچك را به‌صورت مكعب‌های ريز خرد كنيد. نصف فنجان زيتون سياه بدون هسته را هم خرد كنيد و با يك قوطي كنسرو تن قاطي كنيد. حالا به يك و نيم قاشق غذاخوري سس مايونز و يك قاشق چایخوري فلفل سياه نياز داريد. موادتان را خوب با هم تركيب كنيد. اين خوراك را بايد سرد و به‌صورت ساندويچ كنيد.

 

سالاد تن، نعنا و فلفل

يك چهارم فنجان نعناي خرد شده و يك فنجان فلفل دلمه‌ای قرمز و زرد خرد شده را با يك قوطي كنسرو تن ماهي مخلوط كنيد. يادتان باشد روغن تن را دور نريزيد. چون در اين دستور از سس بهرهگیری نمیكنيم. اين خوراك را هم میتوانيد داغ كنيد و با پاستا قاطي كنيد و هم بعنوان ساندويچ سرد ميل كنيد.

 

جدیدترین مطالب سایت