قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

تجاوز جنسی وحشیانه پسر نوجوان به مادرش (+عکس) تجاوز جنسی وحشیانه پسر نوجوان به مادرش (+عکس) 6 نکته کوتاه اما مهم در تمیز کردن خانه در خانه تکانی 6 نکته کوتاه اما مهم در تمیز کردن خانه در خانه تکانی عکس های برهنه لو رفته یک سیاستمدار معروف آمریکایی عکس های برهنه لو رفته یک سیاستمدار معروف آمریکایی عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین عکس های لو رفته جنجالی وزیر زن برهنه کشور اوکراین چرا برخی مردان یا زنان راحت خیانت میکنند ؟ (35 نشانه خیانت همسر) چرا برخی مردان یا زنان راحت خیانت میکنند ؟ (35 نشانه خیانت همسر) تقویم کامل سال 1397 + مناسبت های سال 1397 + تعطیلی های سال 97 تقویم کامل سال 1397 + مناسبت های سال 1397 + تعطیلی های سال 97 ترتیب ماه های میلادی + معادل ماه های میلادی به شمسی ترتیب ماه های میلادی + معادل ماه های میلادی به شمسی طنز نوشته های خنده دار جدید (97) + جوک خیلی خنده دار طنز نوشته های خنده دار جدید (97) + جوک خیلی خنده دار به مناسبت روز جهانی زبان مادری (21 فوریه 2018 – 02 اسفند 96) به مناسبت روز جهانی زبان مادری (21 فوریه 2018 – 02 اسفند 96) کاریکاتور های تلخ از سقوط هواپیما در آسمان ایران کاریکاتور های تلخ از سقوط هواپیما در آسمان ایران تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتش سوزی در خواب | تعبير خواب آتش سوزی تعبیر خواب بزرگان از کلمه آتش سوزی در خواب | تعبير خواب آتش سوزی فال روزانه چهارشنبه 02 اسفند ماه 1396 فال روزانه چهارشنبه 02 اسفند ماه 1396 آموزش طرز تهیه استیک گوشت آمریکایی خوشمزه با سس انگور آموزش طرز تهیه استیک گوشت آمریکایی خوشمزه با سس انگور آموزش طرز تهیه کلوچه شکلاتی خوشمزه به سبک شمالی آموزش طرز تهیه کلوچه شکلاتی خوشمزه به سبک شمالی اشعار زیبا در مورد متولدین ماه اسفند + متن زیبا برای متولد اسفند ماه اشعار زیبا در مورد متولدین ماه اسفند + متن زیبا برای متولد اسفند ماه 14 معما جالب و ساده ولی پیچیده برای سنجیدن هوش شما 14 معما جالب و ساده ولی پیچیده برای سنجیدن هوش شما
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

کارینا پرواز

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 16 دسامبر 2015
مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

روش های زیادی برای ترک اعتیاد وجود دارد که این مرد شاید از عجیب ترین های آن را انتخاب کرده است.

 

ژنگ رویی (Zhang Rui) سی ساله، سعی در ترک این عادت بد برای مدتی داشته ولی تمام تلاش هایش ناکام مانده و او و خانواده اش دیگر کاملا درمانده شده بودند. بعد از یک سری صحبت های جدی او موافقت کرد تا مادرش از گردن  به اتاق زنجیرش کند تا دیگر نتواند مشروبات الکلی بخرد و یا بدزدد.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

 

ژنگ که همچنان در اتاق زیر شیروانی خانه اش در بنگ بو (Bengbu) در شرق چین در زنجیر است، به گزارشگران گفته هیچ راه دیگری برای جلوگیری از صدمه زدن به دیگران و یا نوشیدن الکل تا سرحد مرگ نداشته است. علی رغم وضعیت بد زندگی اش ژنگ باور دارد که حبس کردن خودش تنها راه مقابله با اعتیادش که زندگی اش را نابود کرده، بوده است. در حقیقت، او می خواهد تا شش ماه در زنجیر در آن اتاق بماند تا دیگر هیچ نیازی برای مصرف الکل نداشته باشد.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

 

در فضای ده متر مربعی اتاق، تنها یک تشک برای خواب، یک لپتاپ و یک تلویزیون کوچک قرار دارد تا با آنها خود را سرگرم کند. او حتی دسترسی به سرویس بهداشتی ندارد، در آنجا فقط یک سطل و یک بطری آب برای نظافت وجود دارد. زنجیر دور گردنش چهار متر طول و حدود ده کیلوگرم وزن دارد، پس او به سختی در وضعیت کنونی اش می تواند بایستد. زنجیر فقط به او اجازه می دهد تا به عنوان ورزش دور اتاق راه برود.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

 

طبق گفته ی گزارشگرانی که ژنگ را ملاقات کرده اند، او تا قبل ازاینکه حدود شش ماه پیش شروع به نوشیدن الکل کند، مردی مهربان و ملایم بوده و به عنوان یک راننده ی کامیون کار می کرده است. اما با شروع مشکل نوشیدنش او به حدی خشن و سوءاستفاده گر شده بود که هردو شغلش را به علاوه ی همسر و فرزندانش از دست داد. اعتیادش به حدی رسید که برای خریدن نوشیدنی الکلی در خیابان گدایی می کرد.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

 

زمانی که خانواده اش او را ترک کردند، او از درون خرد شد و شدت ناچاری او را به حصر خانگی کشاند. کنار گذاشتن یک دفعه ی الکل برای او شکنجه آور بوده، به اندازه ای که او تمام مدت می گرید و خود را با زنجیرش می زند. گاهی اوقات او بسیار آزرده می شود و می خواهد قفل را باز کند و یا زنجیر را از گردن خود دربیاورد ولی تا کنون او فقط  توانسته به خودش آسیب بیشتری برساند.

 

مردی که برای ترک اعتیاد خود را غل و زنجیر کرد + عکس

 

ژنگ زندگی راحتی نداشته، پدرش را وقتی بسیار کوچک بوده از دست داده و مادرش او را در فقر بزرگ کرده است. باور بر این است که شرایط سخت در هنگام رشد او نهایتا او را به سمت الکل کشانده است.

 

واضح است که شرایط کنونی ژنگ، قلب مادرش را شکسته ولی او تا زمانی که ژنگ اعتیادش را شکست نداده تصمیم به باز کردن زنجیر ندارد. او نمی داند چه مدت ژنگ باید در اتاق زیر شیروانی بماند، او فقط متقاعد شده این تنها راهی است که پسرش را دوباره پس بگیرد.

 

نجات مردی پس از یک سال و نیم گم شدن در دریا (عکس)

مردی که پس از شکست عشقی 50 سال غارنشین شد (عکس)

مردی که با 5000 تفنگ زندگی می کند (عکس)

مردی که از پیدا کردن همزاد خود شگفت زده شد (عکس)

 

telegram

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي