دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

اس ام اس تبریک شروع فصل بهار 1397 | تبریک عید نوروز 97 اس ام اس تبریک شروع فصل بهار 1397 | تبریک عید نوروز 97 70 عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل خاص دخترونه و پسرونه 70 عکس پروفایل خاص | عکس پروفایل خاص دخترونه و پسرونه عکس و جملات زیبا برای تبریک عید نوروز 1397 | پیامک تبریک عید نوروز 97 عکس و جملات زیبا برای تبریک عید نوروز 1397 | پیامک تبریک عید نوروز 97 عکس پروفایل متولدین فروردین ماه | عکس نوشته های متولد فروردین عکس پروفایل متولدین فروردین ماه | عکس نوشته های متولد فروردین طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه طالع بینی متولدین فروردین | طالع بینی خورشیدی متولدین زن و مرد فروردین ماه جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان جملات زیبا و آموزنده | جملات زیبا و خواندنی از بزرگان پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری پیامک عاشقانه دلتنگی | متن عاشقانه دلتنگی و بیقراری دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) دعا برای رفع مشکلات (این دعا ها اجابتش قطعی است) ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک ماسک ترکیبی خانگی ضد جوش و ضد لک عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل عکس های پروفایل شادی و خوشحالی | عکس نوشته های شاد پروفایل راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) راهنمای خرید تورهای نوروزی تایلند (تور تایلند – تور بانکوک – تور پاتایا) 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول 20 حکایت زیبا و جالب پند آموز | حکایت زیبا و آموزنده از بهلول فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال عشق هفتگی در هفته جدید | طالع بینی عشق هفتگی با ستاره شناسی فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) فال و طالع بینی چینی سال سگ ( طالع بینی سال سگ) عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه عکس پروفایل شاد با نوشته های زیبا و عاشقانه | عکس پروفایل شاد دخترونه شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید شعر کارت عروسی | متن کارت عروسی و 50 مدل کارت عروسی جدید
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

کارینا پرواز

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 7 مارس 2016
این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

عشق لذّتی مثبت است که موضوع آن زیبایی است،همچنین احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف و یا جاذبه‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد و می‌تواند در حوزه‌هایی غیرقابل تصور ظهور کند

 

گاهی عشق بیش از حد می‌تواند شکلی تند و سخت و غیرعادی به خود بگیرد که گاه زیان‌آور و خطرناک است و گاه موجب احساس شادی و خوشبختی می‌شود. اما در کل عشق باور و احساسی عمیق و لطیفی است که با حس صلح‌دوستی و انسانیت در تطابق است.[۳] عشق نوعی احساس عمیق و عاطفه در مورد دیگران یا جذابیت بی‌انتها برای دیگران است. در واقع عشق را می‌توان یک احساس ژرف و غیرقابل توصیف انسانی دانست که فرد آن را در یک رابطه دوطرفه با دیگری تقسیم می‌کند.

 

با این وجود کلمه «عشق» در شرایط مختلف معانی مختلفی را بازگو می‌کند: علاوه بر عشق رمانتیک که آمیخته‌ای از احساسات و میل جنسی است، انواع دیگر عشق مانند عشق عرفانی و عشق افلاطونی، عشق مذهبی، عشق به خانواده را نیز می‌توان متصور شد، در واقع این کلمه را می‌توان در مورد علاقه به هر چیز دوست داشتنی و فرح بخش، مانند فعالیت‌های مختلف و انواع غذا به کار برد. جملهٔ «عشق چیست؟» به زبان انگلیسی، “?What is love”، در سال ۲۰۱۲ میلادی، پرتکرارترین عبارت جستجو شده به این زبان در جستجوگر گوگل بوده‌است.

 

داستان این نقطه توریستی به سال 1956 بازمی گردد، زمانی که آقا و خانم کوروکی که یک زوج تازه ازدوج کرده بودند، قطعه زمینی را در شینتومی خریداری کردند. آنها در آن زمین یک خانه و مزرعه لبنیات ساختند و چندین سال در آنجا سخت کارکردند تا جایی که در این مزرعه به 60 راس گاو رسیدگی می کردند

 

باغ گل زیبایی هدیه مرد ژاپنی به همسرش

بیش از 7000 نفر در طول ماه های مارس و آوریل از باغ زیبای گل آتشی در شهر کوچک شینتومی دیدن می کنند، محلی که از فرشی خوشبو از گل های صورتی رنگ پوشیده شده است ولی این تنها دلیل بازدید مردم از این باغ نیست بلکه داستان زیبایی است که در ورای آن وجود دارد

 

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

این زوج امیدوار بودند زمانی که سرانجام بازنشسته شدند، به سراسر ژاپن سفر کنند ولی شرایط همانند نقشه ای که از قبل تعیین کرده بودند ، پیش نرفت.در سن 52 سالگی، پس از 30 سال زندگی مشترک، خانم کوروکی دچار نوعی بیماری چشمی شده

 

و یک هفته پس از آن دچار نابینایی شد. زن بینوا از این وضعیت شرایط روحی بدی پیدا کرد و افسردگی وی آنقدر شدید شد که کاملا خود را از دنیا جدا کرد و زندگی گوشه نشینی و انزواطلبی را پیش گرفت.

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

به گزارش تالاب : آقای کوروکی که از دیدن وضعیت جدید همسرش که به طور نرمال زنی بسیار شاد بود، بسیار غمگین شد.به گزارش پارس ناز چرا که او نمی توانست همانند برنامه شان از ژاپن دیدن کند، بنابراین او به دنبال راهی بود تا کل ژاپن را برای او بیاورد.

 

او روزی هنگامی که در کنار باغ شان ایستاده بود چشمش به گل آتشی صورتی رنگی افتاد که بوی عطر شدیدی داشت. او دریافت که این گل برای همسرش عالی است و اگر او باغ را پر از این گل ها کند، روزی مردم به اینجا می آیند و او همیشه بازدیدکنندگانی خواهد داشت.

 

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

شوهر ژاپنی مزرعه شان را تبدیل به باغی از گل های خوشبو برای همسر نابینایش کرد

 

بنابراین آقای کوروکی دو سال پس از آن را صرف بنیان گذاری باغ گل های آتشی کرد. او تمام درخت ها را قطع کرد، مزرعه لبنیات را بست و هر روز به کاشت و مراقبت گل ها پرداخت. پس از گذشت چند سال خانه آنها با دریایی از گل های صورتی زیبا پوشیده شد و همان طور که آقای کوروکی پیش بینی کرده بود،این مکان توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کرد و از راه های دور و نزدیک به دیدن این باغ می آمدند.

 

بیش از ده سال از زمان کاشت اولین دانه این گل ها می گذرد و تاکنون نزدیک به 7000 نفر از شهرهای نزدیک و دور برای دیدن باغ و همچنین این زوج دوست داشتنی که در طول باغ خود قدم می زنند می آیند. لازم به ذکر نیست که خانم کوروکی همیشه لبخند بزرگی بر چهره دارد.

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

نکته دیگری که باعث خاص بودن این مکان شده، این است که باغ مذبور در یک ملک خصوصی واقع شده ولی خانواده کوروکی هنگام شکفتن گل ها، بازدید آن را برای عموم آزاد گذاشته اند و مردم می توانند به راحتی در این ملک قدم بزنند، عکس بگیرند و حتی با صاحبخانه به صحبت بنشینند.

 

این مرد ثابت کرد عشق چشم دل میخواهد

مطالب مرتبط:

مطالب جالب و خواندنی

زیباترین عشق های دنیا + تصاوی

یک عشق واقعی و ناب + عکس

 

پرواز

وقت آزاد


بازی پادشاه

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي