مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور بهرام رادان در کنار مردم زلزله دیده کرمانشاه از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) از بین رفتن خودروها بعد از زلزله کرمانشاه (+تصاویر) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) تشکر روحانی با شاخه گل از پرستاران بیمارستان کرمانشاه (عکس) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) شعرهای ناب با موضوع رحلت پیامبر اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) متن های جدید ویژه رحلت پیامبر اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) پیامک های انتظار ظهور در باب امام زمان (عج) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18  (عکس) لیونل مسی در کناره پسرش در حال بازی FIFA18 (عکس) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) کمک تهرانی ها به مردم زلزله زده کرمانشاه (+تصاویر) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) نقاشی پر سر و صدا از علی دایی که پذیرفته نشد (عکس) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) مکس پرو نام خودروی جنگی آمریکایی (+مشخصات) از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ از چه روش هایی لینک ها را کوتاه کنیم ؟ تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند تصاویر آتلیه ای و جالب بازیگر حدیث فولادوند عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (110) مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او مصاحبه داغ با فرزاد حسنی در مورد متاهل بودنش تا زمینه کاری او تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه تصویر غمگین بیرون کشیدن یک نفر از زیر آوار کرمانشاه ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) ملیکا شریفی نیا 31 ساله شد (عکس) تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان تصاویری جذاب از بلند ترین چرخ و فلک مدرن و مرتفع در جهان ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) ملکه زیبایی بریتانیا تغییر جنسیت داد (عکس) انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع لباس های جذاب و شیک آنجلینا جولی بر روی فرش قرمز انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018 انواع طراحی های ناخن شیک و جذاب ویژه پاییز و زمستان 2018
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی
تاریخ انتشار : 26 می 2015
ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

عروسک هایی جالب غول پیکر برای یک نمایش خیابانی در شهر لیورپول خبر ساز شد.

 

مجله تالاب : هزاران نفر در خیابان های شهر لیورپول صف کشیده اند تا سه عروسک غول پیکر را که قصه این شهر را در طول جنگ جهانی اول روایت می کنند تماشا کنند.

 

حرکت این عروسک ها یادبودی است برای حدود ۵۰۰۰ لیورپولی که با آغاز جنگ جهانی اول، در اوت ۱۹۱۴ به جمع سربازان بریتانیایی پیوستند.

 

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

این سه عروسک غول پیکر یک مادربزرگ، دختری کوچک و یک سگ اند. آنها از کنار شماری از اماکن تاریخی این شهر رد می شوند.

صورت عروسک ها از لاتکس ساخته شده و قیافه مادربزرگ را به اودری هپبورن پیر تشبیه شده است. وزن این عروسک ۴ تن است و ۲۶ نفر باید آن را حرکت بدهند.

در طول روزهای چهارشنبه و پنجشنبه حدود ۳۰ هزار نفر به دیدن مادربزرگ رفتند که در سالن سنت جورج به شکل خوابیده دراز کشیده بود.

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

جمعیت علاقمند حدود یک ساعت در گرما انتظار می کشیدند تا این عروسک ۷ و نیم متری را ببینند.

در ساعت ۱۰ و ۳۰ صبح این دختر از خواب بیدار می شود و با سگش در شهر به راه می افتد.

ساعت ۱۱ مادر بزرگ از سالن سنت جورج برای قدم زدن در کنار ساحل بیرون می رود و حدود ۱۳ و ۳۰ به سالت هاوس داک می رسد.

این عروسک های غول پیکر سپس مدتی استراحت می کنند و در ساعت ۱۶:۳۰ دوباره به راه می افتند و تا ۱۹ و ۳۰ به راه خود ادامه می دهند.

لس و مارگارت هولمز از جمله کسانی اند که با نوه هاشان به تماشای دختر بچه و سگش آمده اند.

خانم هولمز به بی بی سی می گوید: “راستش کمی اشکم درآمد. جنگ جهانی اول را به یادم آورد و همه اتفاق هایی که افتاده بود. مادر من در سال ۱۹۲۱ به دنیا آمد و پدرم در سال ۱۹۲۲. به همین دلیل خیلی سوزناک بود.”

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

جنی موران هم با پسر دوساله اش رابرت و پدر و مادرش روت و دیو ویلکاکسن در میان جمعیت عروسک ها را تماشا می کنند. او می گوید: “شگفت انگیز است،‌ نه فقط خود این عروسک ها، بلکه عکس العمل مردم هم جالب است.”

رویال د لوکس، کمپانی فرانسوی تئاترهای خیابانی که برگزاری این برنامه را برعهده دارد، گفته است که در طول روزهای آخر هفته این عروسک ها مسافتی حدود ۳۰ مایل راه خواهند رفت.

ژان لوک کورکول،‌ مدیر کمپانی و سازنده این عروسک ها در سال ۱۹۵۵ در پاریس به دنیا آمده است.

ماجرای عروسک‌ های نمایشی غول پیکر (عکس)

در سال ۲۰۱۲ صدها هزار نفر، غول های دیگری را که به یادبود تایتانیک در شهر رژه رفتند تماشا کردند.

 

مادربزرگ و نوه و سگش روز یکشنبه در رودخانه مرسی با کشتی از لیورپول خواهند رفت.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو