مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه اعلام میزان خسارت به زلزله دیدگان کرمانشاه علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) علی دایی به مناطق زلزله زده رفت (+ فیلم ) حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده حرف های غم انگیز بازیگران زن از بازدید مناطق زلزله‌ زده کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) کار جالب سامسونگ برای زلزله زدگان (عکس) اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس اموزش طرز تهیه اسنک پیتزایی با کالباس فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن فواید گردو و تاثیر گذاری فوق العاده بر تناسب اندام و کاهش وزن حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) حضور زوج جوان ژاپنی در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) درخواست جنجالی مهناز افشار از ارسال نوار بهداشتی به کرمانشاه (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) جاده اسلام آباد به سرپل ذهاب قفل شده است (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) واژگونی پیکان در جاده شیراز 5 کشته داد (عکس) شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان شهادت یکی از نیروهای ارتش در حین کمک رسانی زلزله زدگان چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ چرا لاغر نمی شوم و وزنم کم نمیشود ؟ به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است به 6 دلیل قانع کننده آلمان بهترین کشور دنیا است فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) فوت مادر خواننده معروف کشورمان (عکس) شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد شایعه مرگ استاد مشایخی توسط همسرش رد شد فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه فیلم زهرا امیر ابراهیمی بازیگر معروف درباره زلزله کرمانشاه ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت ماجرای تجاوز به دختر جوان به واسطه استخدام در شرکت گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) گریم حرفه ای زنان زشتی که با آرایش ملکه میشوند (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) نورگل یشیل چای بازیگر ترکیه ای در ایران و حجاب جالبش در خیابان (عکس) آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم آموزش تصویری آرایش های حرفه ای و گریم
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

درمان خنده دختر 6 ساله به دست پزشکان حاذق

مجموعه : عجیب ترین ها
تاریخ انتشار : 20 دسامبر 2015
درمان خنده دختر 6 ساله به دست پزشکان حاذق

یک دختر شش ساله اهل بولیوی است که به بیماری خنده دچار شده بود. این دختر دچار خنده هایی نامناسب و غیر قابل کنترل داشت.

 

به گزارش تالاب به گفته دکتر معالج او، کار به جایی رسیده بوده است که بعضی از مردم او را این گونه توصیف می کرده اند: لوس، دیوانه و بدتر از همه تسخیر شده توسط شیاطین! دکترها هم او را دچار «سوء رفتار» ارزیابی کرده بودند.

 

ولی حالا دکتر خوزه برگس با مقاله ای که در نشریه علمی ecancermedicalscience به چاپ رسانده خبر از کشف علت اصلی این عارضه و درمان آن داده است.

 

طبق گفته این پزشک، از آن جایی که برداشت بافت مغز این کودک برای بررسی علمی میسر نبود، از تصویربرداری پزشکی برای تشخیص استفاده شد. بررسی های دقیق نشان داد که در مغز این دختر کوچولو یک «هامارتوما» وجود دارد، نوعی تومور کوچک که با فشار بر بخش گیجگاهی مغز موجب این مشکل شده بود.

 

با انجام جراحی و خروج تومور مورد اشاره، هم اکنون دختر کوچولو سلامتی خود را باز یافته و به طور طبیعی به زندگی خود ادامه می دهد. دیگر نه خبری از لوس بازی است، نه از دیوانه بازی و نه از شیاطین! به گفته دکتر برگس، این کودک معصوم حالا فقط به دلایل طبیعی می خندد.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو