دانلود آهنگ جدید

قاصدک

فروش خودرو

پرواز

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

دکتر تاج بخش

مطالب پیشنهادی

پروفایل اردیبهشت | عکس پروفایل تولد اردیبهشتی | عکس پروفایل متولدین اردیبهشت پروفایل اردیبهشت | عکس پروفایل تولد اردیبهشتی | عکس پروفایل متولدین اردیبهشت آواز خوانی فوق العاده دلچسب اصفهانی ها زیر پل خواجو (+ کلیپ) آواز خوانی فوق العاده دلچسب اصفهانی ها زیر پل خواجو (+ کلیپ) کلیپ تست سرعت یکی از خودرو های ایرانی تا 260 کیلومتر کلیپ تست سرعت یکی از خودرو های ایرانی تا 260 کیلومتر متن تبریک موفقیت در کسب و کار | پیام تبریک موفقیت شغلی | تبریک انتصاب پست و مقام متن تبریک موفقیت در کسب و کار | پیام تبریک موفقیت شغلی | تبریک انتصاب پست و مقام تعبیر خواب آرایشگر | تعبير خواب آرایشگر به روايت آنلی بیتون تعبیر خواب آرایشگر | تعبير خواب آرایشگر به روايت آنلی بیتون تلگرام فیلتر شده | تلگرام فیلتر می‌ شود ؛ موبوگرام نه ! تلگرام فیلتر شده | تلگرام فیلتر می‌ شود ؛ موبوگرام نه ! عکس پروفایل خداوند مهربان | عکس نوشته با موضوع خدا | پروفایل خدایا شکرت عکس پروفایل خداوند مهربان | عکس نوشته با موضوع خدا | پروفایل خدایا شکرت متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش متن تبریک روز ارتش | نوشته تبریک روز ارتش | عکس نوشته تبریک روز ارتش طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه طرز تهیه کتلت میگو یک غذای دریایی خوشمزه مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ مشخصات پژو 207 صندوقدار + مقایسه پژو صندوقدار 207 با پژو ۲۰۶ صندوقدار وی۸ عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه عکس نوشته عاشقانه دختر و پسر | عکس پروفایل عاشقانه دخترونه و پسرونه بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور بیوگرافی مونا فائزپور همسر احمد مهرانفر | عکس های عروسی احمد مهرانفر با مونا فائزپور عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی عکس های بازیگران ایرانی در سال 97 + عکس پروفایل بازیگران ایرانی مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) مشخصات تیگو 5 فیس لیفت با امکانات جدید در ایران (+ عکس) کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران کشف جسد بی جان در خودرو آزرا در خیابان دماوند تهران آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول) آغاز فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (+لیست محصولات در جدول)
گالری عکس

زیبایی بهروز

فروش خودرو

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

مجموعه : هنر در خانه
تاریخ انتشار : 18 ژوئن 2017
ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

ترفند مرتب کردن کمد رختخواب

 

با رونق گرفتن زندگی شهر نشینی و کوچک تر شدن منزل ها تخت ها جای رختخواب ها را گرفتند و تعداد کمد ها نیز محدود تر شد. حتما در منزل ي شما هم رختخواب و سایر منسوجات اضافی برای مهمانانتان در نظر گرفته اید

، به همین منظور در این مقاله می‌خواهیم شما را با چیدمان و مرتب کردن کمد رختخواب در کمترین زمان ممکن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. با سایت تالاب

 

طبقه بندی کمد رختخواب

برای مرتب کردن و چیدمان کمد رختخواب بهتر هست در صورت امکان فضای داخلی کمدتان را بخش بندی کنید با اینکار می‌توانید به سادگی تمام لوازم را از هم نفکیک کنید و در زمان بهرهگیری هر وسیله به سادگی آن را در اختیار داشته باشید.

 

برای این منظور لوازمی مانند پتوهای مسافرتی و سبک، کوسن ها و بالش هاي کوچک که ممکن هست اکثر از سایر کالاها مورد بهرهگیری تان قرار گیرد در طبقات پایین تر و دردسترس تر قرار دهید و پتو و لحاف هاي ضخیم را متناسب با فصل در طبقات بالاتر و دور از دسترس قرار دهید.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

برای مرتب کردن و چیدمان کمد رختخواب بهتر هست فضای داخلی کمدتان را بخش بندی کنید

 

مرتب کردن رختخواب

برای داشتن یک کمد رختخواب مرتب و منظم باید روش مرتب کردن رختخواب را یاد بگیرد، برای این منظور می‌توانید از روش بالا کمک بگیرید و تمامی ملحفه ها را به سادگی مرتب کنید با این روش اضافه بر این که کمد رختخواب شما همۀ وقت ظاهر مرتب و منظمی خواهد داشت ملحفه ها فضای کمتری را در فضای شما اشغال می‌کنند و همۀ وقت صاف و اتو کشیده آماده بهرهگیری میباشند.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

تمامی ملحفه ها را به سادگی مرتب کنید

 

مرتب کردن کمد رختخواب با بقچه های زیپ دار

یکی از پرطرفدارترین روشهای مرتب کردن کمد رختخواب بهرهگیری از بقچه هاي زیپ دار هست. با این روش به سادگی میتوانید رختخواب هاي خودتان را برحسب فصل بهرهگیری دسته بندی کنید و همۀ وقت رختخواب مرتب داشته باشید، همینطور بقچه هاي زیپ دار برای مرتب کردن رختخواب در منزل هاي کوچکی کمد دیواری زیادی ندارد می‌تواند ایده ي بسیار خوبی باشد.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

از پرطرفدارترین روشهای مرتب کردن کمد رختخواب بهرهگیری از بقچه هاي زیپ دار هست

 

چیدمان کمد رختخواب

همانگونه که در بندهای گذشته گفته شد در چیدمان کمد رختخواب خود اولیت بندی داشته باشید تا به سادگی بتوانید انها را در دسترس داشته باشید و از برهم ریختگی احتمالی پیش گیری کنید.

 

نکته اي که حتما باید در مورد کمد رختخواب ها در نظر داشته باشید معطر بودن فضای داخلی کمدتان می باشد، شست و شوی منظم رختخواب ها می‌تواند تا حد زیادی به این موضوع کمک کند اما اگر کمد رختخواب شما در فضای مجاور حمام و یا سایر بخش هاي مرطوب منزل شما قرار دارد برای جلوگیري از بوی رطوبت میتوانید از خوشبوکننده هاي خانگی بهرهگیری کنید.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

در چیدمان کمد رختخواب اولیت بندی داشته باشید تا بتوانید به آنها راحت دسترسی داشته باشید

 

چیدمان کمد رختخواب عروس

اگر شما تازه عروس هستید برای چیدمان کمد رختخواب عروس باید بگوییم که پیش از هر چیز باید در انتخاب و خرید تعداد کالای خواب برای مهمانانتان دقت کنید، قطعا شما در اوایل زندگی مشترکتان مهمانان عمده زیادی برای آنکه شب هاي طولانی در منزل شما اقامت داشته باشند

نخواهید داشت بنابراین بهتر هست با دقت به ابعاد فضای سکونتان به تعداد دست کم دو تا سه نفر رختخواب تهیه کنید و حتما برای همۀ ي انها ملحفه یک دست تهیه کنید.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

باید دست کم برای دو تا سه مهمان رختخواب با ملحفه هاي یک دست تهیه کنید

 

مرتب کردن رختخواب در خانه های بدون کمد

برای مرتب کردن رختخواب در منزل هاي بدون کمد و یا فضاهایی که کمدهای کوچک و اندک دارند و فضایی برای قرار دادن رختخواب ها ندارند، بهرهگیری از فضای زیر تختخواب می‌تواند انتخاب ي بسیار مطلوبی محسوب شود، که به خوبی میتوانید در قسمت زیر آن پتوها و سایر کالای خواب خود را جای دهید و به رختخواب هاي خود نظم دهید.

 

ترفند جالب مرتب کردن کمد رختخواب

برای منزل هاي کوچک از فضای زیر تختخواب بهرهگیری کنید

 

هنر در خانه

بیشتر بخوانید
تزئینات جالب و خلاقانه یخ یخ های میوه ای بسیار خلاقانه و جالب می باشند که می توانند در کنار آب یک ترکیب عالی را بسازند.تکه‌های رنگارنگ یخ ‌های میوه‌ای، خوردن آب را هیجان انگیز ...

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي