مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  به قتل رسیدن دختر 16 ساله توسط پسر جوان در اصفهان  دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) دختر جوانی که سخنگوی وزارت دفاع روسیه شد (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) وان نفت سیاه ویژه افراد پولدار در آذربایجان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تجاوز جنسی به دروازه بان دختر در مراسم بهترین های جهان (عکس) تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه تصویر دردناک از زلزله کرمانشاه گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران گفتگو جالب و خواندنی با سرایدار افغانی موفق در ایران اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) اسب عجیبی که در پاهایش شاخ گوزن دارد (+تصاویر) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس) خودکشی فردی در پل میدان امام حسین (ع) مشهد (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

مجموعه : مهارت های زندگی
تاریخ انتشار : 13 اکتبر 2015
هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

هرگز این وسایل را ارزان نخرید. برخی از وسایل مورد نیاز هستند که شما هرگز نباید ارزان بخرید. ارزان خریدن این وسایل گرچه ابتدا تصمیمی درست و به صرفه به نظر بیاید اما زود متوجه اشتباه خود خواهید شد.

 

مردم همه دنبال سود کردن هستند. ولی برخی از وسایل ارزان خریدشان درست نیست و اگر وسیله ای را ارزان بخرید ولی سریع مجبور شوید آن را عوض کنید یا دوباره تهیه کنید فایده ندارد. با این کار بیشتر از این که سود کنید ضرر کرده اید. لوازم با کیفیت را در حراج بخرید٫ خرید با قیمت خوب و با کیفیت انجام داده اید.

این ۱۰ وسیله جزو آن دسته وسایلی است که اگر ارزان بخرید خلاف تصور ضرر کرده اید.

 

۱. دستمال توالت

ارزان ترین دستمال توالت به علت نازک بودن ورقه ها نیاز به استفاده متعددی دارد و باعث می شود زود تمام شود. علاوه بر نازک بودن جنس مناسبی ندارد. 

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۲. تشک

هر کسی نیاز به خواب مناسب و با آرامش دارد.اگر تشک مناسب نباشد بعد از بیدار شدن از خواب دچار کمر درد، گردن درد و کم خوابی می شود.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۳.رنگ

نقاشی کردن کار مشکل و سختی است. رنگ های باکیفیت، مواد شیمیایی و گاز کمتری دارد و برای کسی که از آن استفاده می کند مضر نیست. علاوه بر بحث سلامتی، زود خشک شدن آن و راحت تر قابل تمیز شدن است.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۴.لاستیک ماشین

لاستیک هایی با کیفیت پایین و ارزان می تواند چند سال برای شما کار کندولی بعد از مدتی آسیب به خودرو شما می زند.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۵.پوتین زمستانی

پوتین های زمستانی شاید در اول ضدآب باشد و به پای شما آسیبی نرساند ولی طول عمر کم و جنس ضعیف آن باعث صدمه دیدن پا و سریع خراب شدن می شود.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۶.بیمه

اکر بیمه ارزان بخرید خدمات کمتری نیز شامل شما می شود و در مواقع اضطراری به شما کمک نمی کند.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۷.چاقو

چاقو اساس آشپزی و وسیله بسیار مهم در آشپزخانه است. چاقویی که راحت پیاز را نبرد دلیلی بر خرید آن نیست. چاقو باید حس خوبی هنگام بریدن به کاربر بدهد.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۸.مایع ظرف شویی

مایع ظرف شویی ارزان، بیشتر آب و کم تر مواد پاک کننده  دارد و این موجب تمیز نشدن و آسیب دیدن ظرف می شود.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۹.ابزار

برای کار های سنگین اگر ابزار ارزان و ضعیف استفاده کنیم سریع می شکند یا کارایی شان را از دست می دهند.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

۱۰.شکلات

شکلات کوچک گران و با قیمت بسیار بهتر و خوش مزه تر از تخته شکلات با کیفیت پایین و ارزان است.

 

هرگز این وسایل را ارزان نخرید + عکس

 

نکاتی کار آمد در هنگام خرید کردن

روش های استفاده از وسایل قدیمی در منزل

هندوانه به شرط کارد نخرید

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو