قاصدک

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

همسران و فرزندان دونالد ترامپ

 

دونالد ترامپ خانواده شلوغ و پر جمعیتی دارد. او سه بار ازدواج کرده است.

 

دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خانواده ای پر و پیمان دارد. او 5 فرزند  – 3 پسر و 2 دختر – و 8 نوه دارد. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو وقتی خانواده ترامپ – شامل همسر کنونی و همه فرزندان و نوه ها – در صحنه در کنار پدر خانواده حاضر شدند جمعیت آنها به بیش از 15 نفر رسید.

 

ترامپ تا کنون سه بار ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج ها 3 فرزند از همسر نخست و یک فرزند از هر کدام از ازدواج های بعدی خود است.

 

او مدتی را نیز در فاصله بین ازدواج دوم و سومش با کارلا برونی همسر نیکولا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه رابطه داشته است. ترامپ پس از جدایی از برونی با همسر سوم خود ازدواج کرد و برونی نیز با نیکولا سارکوزی رییس جمهور فرانسه پیمان زناشویی بست.

 

1- ازدواج نخست

همسر نخست ترامپ ” ایوانا مری زلنیچکوا” یک مانکن اهل جمهوری چک است که ترامپ در سال 1977 با او ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های ” دونالد ترامپ جونیور ” – فرزند ارشد ، ایوانکا ترامپ – دختر ارشد و اریک ترامپ است.

 

ترامپ و همسر نخست او

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

سه فرزندان ترامپ از همسر نخستش هر سه در شرکت پدرشان – trump organization  – کار می کنند و در سمت معاون رییس شرکت – که پدرشان است – به فعالیت مشغولند.

 

فرزندان ترامپ در کنار هم در جریان کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ؛ به ترتیب از سمت راست تصویر: تیفانی، اریک و ایوانکا

 

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

1- “دونالد ترامپ جونیور” بزرگ ترین فرزند ترامپ و متولد سال 1977 – 39 ساله – است. او که در سال 2005 ازدواج کرده است ، 5 فرزند دارد.

 

2- ایوانکا ترامپ هم علاوه بر کار در شرکت پدرش ، یک نویسنده بوده و پیشتر به کار مدلینگ نیز اشتغال داشته است. او متولد 1981 – 35 ساله – است. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ایوانکا در شب آخر پشت تریبون قرار گرفت و پدرش را برای سخنرانی به صحنه دعوت کرد. او گفت: پدرم و رییس جمهور بعدی مان را به صحنه دعوت می کنم.”

 

ایوانکا در سال 2009 ازدواج کرده و هم اکنون  3 فرزند دارد.

 

3-  اما کوچکترین فرزند ترامپ از ازدواج نخستش که ” اریک ترامپ ” نام دارد، متولد سال 1984 – 32 ساله – است. ثروت شخصی او بیش از 150 میلیون دلار برآورد شده است. اریک در سال 2014 با “لارا یوناسکا” ازدواج کرده و هنوز فرزندی ندارد.

 

ازدواج دوم

ترامپ در سال 1993 پس از جدایی از همسر اولش با ” مارلا ماپلس” خواننده ای که 17 سال از خودش کوچکتر بود، ازدواج کرد. حاصل این ازدواج که 4 سال بیشتر دوام نداشت و در سال 1997 به جدایی انجامید دختر دوم و فرزند چهارم ترامپ ” تیفانی ترامپ ” است.

 

ترامپ در کنار همسر دومش که مادر تیفانی ترامپ است

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

تیفانی ترامپ : تیفانی که یک مدل و خواننده است در سال 1993 به دنیا آمده است.

 

ازدواج سوم

 ترامپ از سال 2005 با ” ملانیا کناوس ” مدل اهل اسلونی ازدواج کرد و هم اکنون نیز با این مدل که بیش از 20 سال از او کوچکتر است در ” پنت هاوس” صد میلیون دلاری برج معروفش در محله منهتن نیویورک زندگی می کند.

 

ترامپ در کنار همسر سومش که هم اکنون با او زندگی می کند

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 

ملانیا ترامپ چون یک مهاجر است تسلط خوبی به زبان انگلیسی ندارد و انگلیسی را با لهجه صحبت می کند. در کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان سخنرانی ملانیا به دلیل کپی برداری از سخنرانی 8 سال پیش میشل اوباما در همین موقعیت بسیار خبرساز شد.

 

حاصل ازدواج ترامپ با ملانیا پنجمین و سومین فرزند پسر ترامپ است که “بارون ” نام دارد. بارون 10 سال دارد و هم اینک تنها فرزند ترامپ است که با او زندگی می کند.

 

اختلاف سنی بارون با برادر بزرگش نزدیک به 30 سال است و بارون از نخستین برادرزاده اش کوچکتر است.

 

بارون ترامپ کوچکترین فرزند ترامپ

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 ترامپ در کنار دو پسر بزرگ از همسر اولش : سمت راست تصویر پسر بزرگش “دونالد ترامپ جونیور” و سمت چپ “اریک ترامپ”

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 

عصر ایران

برچسب‌ها:

رفع سفيدي مو

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
فرار این دختر خوش شانس از دست بوکوحرام (عکس) بوکوحرام یک گروه تروریستی بسیار خطرناک در نیجره میباشد.   به گزارش تالاب مسئولان نیجریایی اعلام کردند « امینه علی نکیکی» یکی از دویست و چند دختری که دو سال پیش (2014) ...

تور مسافرتی

زیورآلات

لوازم آرایشی

جدیدترین مطالب سایت

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي
کشف اتاق های تجاوز داعش با لوازم جنسی (+عکس)
کشف اتاق های تجاوز داعش با لوازم جنسی (+عکس)
مشاهده بیشتر