مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

باردار شدن 7 دختر دبیرستانی در اردوی مدرسه + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
تاریخ انتشار : 12 ژوئن 2015
باردار شدن 7 دختر دبیرستانی در اردوی مدرسه + عکس

رشته هاي جنسی در دختران و نداشتن کنترل دولت صربستان باعث مشکل باردار شدن دختران کم سن و سال شده هست.

 

7 دختر نوجوان پس از این که به اردوی دسته جمعی با اولیای مدرسه رفتند پس از بازگشت از اردو باردار به منزل برگشتند. این مدرسه ۲۸ نفر از دانش اموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو«پایتخت صربستان» می برد.ولی ۷ نفر از ان ها باردار به شهرشان برمیگردند.

 

۷ دختر بین ۱۳ و ۱۴ ساله بوسنیایی بعد از  از اردوی ۵ روزه مدرسه باردار به منزل هایشان برگشتند. این مدرسه که در شهر بانجا لوکا قرار دارد دانش اموزان خود را برای بازدید هاي علمی به مدت ۵ روز به پایتخت می‌برد تا مناطق جالب مثل موزه هاو مناطق تاریخی شهر را از نزدیک  ببینند.

 

این مدرسه ۲۸ نفر از دانش آموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو «پایتخت صربستان» می برد.ولی ۷ نفر از انها باردار به شهرشان برمیگردند. این خبر در روزهای جدید خبر اولیه روزنامه ها و اخبار تلویزیون صربستان بوده هست.بسیاری دولت را به  نداشتن بازرسی متهم کرده می کنند. فعالیت جنسی دختران بین ۱۳تا ۱۵ ساله در این کشور به شدت افزایش یافته هست.

 

سناد مهمدباسیچ که یکی از جامعه دانان صرب هست می گوید:این تمایل بیش از حد دختران کم سن و سال در کشور نگران کننده هست. والدین این ۷ دختر حالا به شدت از مسئولین مدرسه به علت نداشتن کنترل شاکی میباشند.

 


اشتراک گذاری Google plus . telegram . facebook . Twitter . digg

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

درمان ریزش مو

Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي