قاصدک

لاغری و کاهش وزن

گردشگری در ایران

دکتر تاج بخش

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

باردار شدن 7 دختر دبیرستانی در اردوی مدرسه + عکس

باردار شدن 7 دختر دبیرستانی در اردوی مدرسه + عکس

 گرایش های جنسی در دختران و نداشتن نظارت دولت صربستان باعث مشکل باردار شدن دختران کم سن و سال شده است.

 

7 دختر نوجوان پس از اینکه به اردوی دسته جمعی با اولیای مدرسه رفتند پس از بازگشت از اردو باردار به خانه برگشتند. این مدرسه ۲۸ نفر از دانش اموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو(پایتخت صربستان) میبرد.ولی ۷ نفر از ان ها باردار به شهرشان برمیگردند.

 

۷ دختر بین ۱۳ و ۱۴ ساله بوسنیایی بعد از  از اردوی ۵ روزه مدرسه باردار به خانه هایشان برگشتند. این مدرسه که در شهر بانجا لوکا قرار دارد دانش اموزان خود را برای بازدید های علمی به مدت ۵ روز به پایتخت میبرد تا مناطق دیدنی مانند موزه هاو مناطق تاریخی شهر را از نزدیک  ببینند.

 

این مدرسه ۲۸ نفر از دانش آموزان دختر را به این اردوی علمی در سارایوو (پایتخت صربستان) میبرد.ولی ۷ نفر از آن ها باردار به شهرشان برمیگردند. این خبر در روزهای اخیر خبر نخست روزنامه ها و اخبار تلویزیون صربستان بوده است.بسیاری دولت را به  نداشتن نظارت متهم کرده میکنند. فعالیت جنسی دختران بین ۱۳تا ۱۵ ساله در این کشور به شدت افزایش یافته است.

 

سناد مهمدباسیچ که یکی از جامعه دانان صرب است میگوید:این تمایل بیش از حد دختران کم سن و سال در کشور نگران کننده است. والدین این ۷ دختر حالا به شدت از مسئولین مدرسه به دلیل نداشتن نظارت شاکی هستند.

 

اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
اینستاگرام رفع فیلتر شد اینستاگرام امروز رفع فیلتر شد   اینستاگرام امروز رفع فیلتر شد ولی تلگرام ممکن است تا رفع موارد یاده شده فیلتر باقی بماند.   به گزارش ایلنا، تلگرام و اینستاگرام از چهار روز پیش ...

آموزش شیرینی و کیک

جدیدترین مطالب سایت

سوختن زنی در روز جهانی زن +18
سوختن زنی در روز جهانی زن +18
مشاهده بیشتر