تور مسافرتي

روژینو

روژینو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

گالری عکس


این مرد چینی در بیمارستان جا خوش کرده است !+ عکس

این مرد چینی در بیمارستان جا خوش کرده است !+ عکس

اینطور که پیدا است هزینه های بیمارستان در چین رایگان میباشد و این مرد برای اینکه راحت زندگی کند حاضر شد 3 سال در بیمارستان به بهانه مریضی بماند تا اینکه آخر به زور دادگاه بیرونش کنند.

 

به گزارش تالاب : یک مرد سالم بعد از سه سال بستری بودن در یک بیمارستان در چین به زور مرخص شد.

 
 با اینکه بیشتر مردم دوست دارند حتی یک روز از عمرشان را در بیمارستان سپری نکنند، اما یک مرد ۵۵ ساله چینی با وجود سالم بودن حاضر به ترک بیمارستان بعد از سه سال نبود.

 
این بیمار که به هیچ وجه حاضر به ترک بیمارستان نبود با حکم دادگاهی در چین مجبور شد با زندگی در بیمارستان خداحافظی کند. این مرد برای اینکه ماموران نتوانند وی را از تخت بیمارستان جدا کنند خودش را به تخت زنجیر کرده بود. در نهایت ماموران پلیس مجبور شدند قفل ها را ببرند و وی را با اجبار از بیمارستان بیرون کنند.
 

 
این مرد چینی در بیمارستان جا خوش کرده است !+ عکس

 
آقای چن در آگوست۲۰۱۱ به خاطر جراحت در یک حادثه در این بیمارستان بستری شد اما بعد از سه سال همچنان خوب شدنش را کتمان می کند و می گوید که هنوز پاهایش تیر می کشد آنقدر که وی هنوز قادر به صاف نگه داشتن آنها نیست به طوری که مجبور بوده در بیمارستان بماند و عروسی پسرش نرود.

 

 
آقای چن در طول سه سال گذشته هرگز بیمارستان را حتی به خاطر حمام رفتن هم ترک نکرده است. آزمایش های گرفته شده از وی نشان می‌دهد که وی کاملا سالم است. با اینکه در سال ۲۰۱۲ درمانش متوقف شد اما اصرار داشت که همچنان زندگی اش را در بیمارستان ادامه دهد تا اینکه دادگاه برای بیرون انداختنش مجبور شد از وی شکایت کند.

 
گزارش ها حاکی از آن است که وی به خانه اش بازگشته است، اما هیچ بعید نیست که برای بازگشت به بیمارستان بلایی سرخودش بیاورد.

 
 
 
منبع : مجله مهر
 
 
 
 
مجردها کليک کنيد

روژینو
Xبستن تبليغ
ورزشي
ورزشي