مجتمع فنی تهران

قاصدک 24

فروش خودرو

درمان هموروئيد
مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی

مطالب پیشنهادی

همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب همه چیز در مورد قدیمی ترین بنای تاریخی سرپل ذهاب شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! شهرهایی که با زلزله کرمانشاه لرزیدند ! حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه حضور صمیمانه رهبر انقلاب در جمع مردم زلزله دیده کرمانشاه کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کتک خوردن عروس از داماد در ترکیه (کلیپ) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) کلیپ خوشگل ترین مرد ایران (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) مبلغ جمع آوری شده توسط علی دایی برای کرمانشاه (فیلم) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) فيلم لو رفته از مسكن مهر (طنز) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) سوتی جالب پیرمرد جلوی دوربین تلویزیون (کلیپ) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) هنرمندان و بازیگران ایرانی در کنار فرزندانشان (10) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) عکس های جالب بازیگران در شبکه های اجتماعی (111) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) زیباترین دختر شایسته سال 2017 هم انتخاب شد (+جزئیات و تصاویر) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) سری جدید عکس های خنده دار و بامزه ایران و جهان (71) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) تجاوز مکرر جنسی به دختران پرورشگاه (+18) سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال سرنوشت نامعلوم پسر 14 ساله گمشده بعد از هفت سال راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! راه های کاهش وزن با طب سوزنی ! واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه واکنش داغ بهنوش بختیاری در جلوگیری از سفرش به کرمانشاه دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) دختر جوانی که به خاطر رد ازدواج با مردی به قتل رسید (18+) عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز عکس و نوشته های انرژی مثبت و پند آموز معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) معرفی ابر انسان های واقعی جهان در اینجا (عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس) خاک گرفتن بهترین خودروهای اروپایی در گمرک (+عکس)
گالری عکس

فروش خودرو

زیبایی بهروز

جذابیت

خانواده 4 نفره در حادثه رانندگی در آتش سوختند!

مجموعه : اخبار حوادث
تاریخ انتشار : 12 فوریه 2016
خانواده 4 نفره در حادثه رانندگی در آتش سوختند!

حادثه خبر نمیکند. حادثه ای که منجر به کشته شدن خانواده 4 نفره شد.

 

مسوول روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کارشناس روابط عمومی این اداره کل به همراه اعضای خانواده اش در حادثه رانندگی محور نیکشهر-چابهار که منجر به آتش سوزی شد، جان باختند.

 

حسن جهانگیری به ایرنا گفت: ˈعبدالغفار قره داشلیˈ کارشناس روابط عمومی این اداره کل، دوشنبه شب هنگام عزیمت از ایرانشهر به چابهار با خودرو شخصی و به اتفاق همسر و دو فرزندش در 80 کیلومتری چابهار در حریق ناشی از وقوع حادثه رانندگی در آتش سوختند.

 

وی گفت: قره داشلی متولد سال 1355 دارای دو فرزند 10 ساله و 10 ماهه بود و سابقه هشت سال خدمت در اداره کل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان را داشت.

 

فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان با تشریح نحوه وقوع این حادثه  گفت: خودرو پژو 206 دوشنبه شب در محور نیکشهر -چابهار به دلیل انحراف به چپ با یک دستگاه کامیون برخورد کرد و آتش گرفت.

 

سرهنگ ˈمحمد رضا کوروسی ˈافزود: در این حادثه چهار نفر عضو یک خانواده شامل پدر، مادر و دو فرزند 10 ساله و 10 ماهه و هر دو خودرو در آتش سوختند.

 

به گزارش تالاب ، استان سیستان و بلوچستان به لحاظ گستردگی و طولانی بودن محورهای ارتباطی دارای دو اداره کل راه و شهرسازی و پلیس راه در جنوب (ایرانشهر) و شمال (زاهدان) استان است.

 

 

درمان ریزش مو

درمان ریزش مو

جدیدترین مطالب سایت

مطالب جالب و خواندنی

درمان ریزش مو